» Najtipovanejšie zápasy
19. 06. 2017
#ZápasČasOKKOPočet
1.Fotbal - Mistrovství Evropy U21 ME, skupinová fáze5.27 3.94 1.57
Slovensko vs. Anglie
18:00252146
2.Fotbal - mezinárodní Konfederační pohár, skupina B8.97 5.22 1.30
Austrálie vs. Německo
17:0023326
3.Fotbal - Mistrovství Evropy U21 ME, skupinová fáze2.52 3.20 2.70
Polsko vs. Švédsko
20:45151126
4.Basketbal - Mistrovství Evropy EuroBasket ženy, skupinová fáze1.17 4.38
Francie vs. Řecko
20:3023023
5.Basketbal - Mistrovství Evropy EuroBasket ženy, skupinová fáze5.06 1.13
Černá Hora vs. Rusko
18:0018018
6.Basketbal - Mistrovství Evropy EuroBasket ženy, skupinová fáze3.92 1.21
Bělorusko vs. Turecko
15:0016016
7.Tenis - ATP Londýn, Velká Británie1.19 4.22
Berdych, Tomáš vs. Darcis, Steve
15:1516016
8.Basketbal - Mistrovství Evropy EuroBasket ženy, skupinová fáze3.95 1.21
Slovensko vs. Itálie
20:3015015
9.Tenis - ATP Londýn, Velká Británie3.92 1.21
Mannarino, Adrian vs. Tsonga, Jo-Wilfried
13:0012012
10.Basketbal - Mistrovství Evropy EuroBasket ženy, skupinová fáze6.06 1.09
Česká republika vs. Španělsko
18:0011011
11.Tenis - ATP Halle, Německo4.75 1.15
Marterer, Maximilian vs. Thiem, Dominic
19:2011011
12.Fotbal - Norsko 1. liga1.66 3.70 4.62
SK Brann vs. Stabaek Ffotball
19:0010010
13.Fotbal - Švédsko Superettan1.55 3.81 5.16
Trelleborgs FF vs. Gefle IF
19:00099
14.Tenis - ATP Halle, Německo4.26 1.18
Sousa, Joao vs. Kohlschreiber, Philipp
12:00909
15.Tenis - ATP Londýn, Velká Británie4.46 1.17
Young, Donald vs. Kyrgios, Nick
15:45008
16.Fotbal - Island Urvalsdeild1.70 3.53 3.89
KR Reykjavik vs. Breidablik Kopavogur
22:00257
17.Tenis - ATP Londýn, Velká Británie1.19 4.20
Dimitrov, Grigor vs. Harrison, Ryan
14:30707
18.Fotbal - Island Urvalsdeild1.65 3.54 4.18
FH Hafnarfjordur vs. Vikingur Reykjavik
21:15145
19.Basketbal - Francie Pro A, play-off1.45 2.55
Strasbourg IG vs. ES Chalon
20:30505
20.Tenis - WTA Malorka, Španělsko1.09 6.12
Pavlyuchenkova, Anastasia vs. Sorribes Tormo, Sara
19:00505
21.Tenis - WTA Birmingham, Velká Británie1.30 3.20
Strycova, Barbora vs. Putintseva, Yulia
14:35505
22.Tenis - WTA Birmingham, Velká Británie2.91 1.36
Watson, Heather vs. Svitolina, Elina
16:15415
23.Fotbal - Island Urvalsdeild5.05 3.79 1.50
Vikingur Olafsvik vs. Stjarnan Gardabae
21:15145
24.Basketbal - Mistrovství Evropy EuroBasket ženy, skupinová fáze1.51 2.40
Srbsko vs. Slovinsko
15:00505
25.Basketbal - Mistrovství Evropy EuroBasket ženy, skupinová fáze2.30 1.55
Lotyšsko vs. Belgie
12:30224
26.Tenis - ATP Londýn, Velká Británie1.31 3.17
Edmund, Kyle vs. Shapovalov, Denis
16:55044
27.Tenis - ATP Londýn, Velká Británie, 4-hry3.49 1.26
Daniell M / Demoliner M vs. Herbert P-H / Mahut N
18:00004
28.Fotbal - Indonésie Super League1.27 4.50 7.16
PSM Makassar vs. Pusamania Borneo
15:30404
29.Basketbal - Mistrovství Evropy EuroBasket ženy, skupinová fáze2.16 1.62
Maďarsko vs. Ukrajina
12:30224
30.Tenis - ATP Halle, Německo2.24 1.58
Rublev, Andrey vs. Ramos, Albert
12:00044
31.Fotbal - Peru Primera Division, Apertura1.43 3.94 5.66
UTC De Cajamarca vs. Universidad San Martin
22:30303
32.Fotbal - Island Urvalsdeild3.25 3.50 1.87
IA Akranes vs. Fjolnir Reykjavik
21:15022
33.Tenis - WTA Malorka, Španělsko1.61 2.18
Plíšková Kristýna vs. Babos, Timea
17:00112
34.Futsal - Španělsko Primera Division, play-off1.67 3.92 3.61
Inter Movistar vs. FC Barcelona
21:30112
35.Fotbal - Estonsko Premium Liiga1.16 5.84 10.71
FC Infonet vs. Narva JK Trans
17:00202
36.Fotbal - Argentina Primera B2.36 2.79 2.96
Villa San Carlos vs. Club Atletico Fenix
20:30022
37.Tenis - ATP Halle, Německo1.66 2.09
Monfils, Gael vs. Gasquet, Richard
16:55112
38.Stolní tenis - mezinárodní Challenger Series muži1.55 2.19
Vrablik, Jiri vs. Kuzmin, Fedor
21:20202
39.Tenis - ITF, muži USA F19, kvalifikace1.61 2.09
Chang, Jonathan vs. Smith, Riley
18:40011
40.Tenis - ITF, muži Argentina F3, 4-hry1.46 2.42
Tirante T A / Zukas M vs. Moreno F / Suarez Gonzalez A
21:00101
41.Odbíjená - mezinárodní Panamerický pohár ženy1.01 12.00
Kuba vs. Chile
22:00101
42.Tenis - ITF, ženy Sassuolo, W-WITF-ITA-15A1.34 2.85
Bandecchi, Susan vs. Clerici, Giada
20:30101
43.Americký fotbal - Finsko Finsko2.10 1.52
Hameenlinna Huskies vs. Helsinki Roosters
17:30101
44.Odbíjená - mezinárodní Panamerický pohár ženy1.03 9.00
Argentina vs. Kolumbie
22:00101
45.Tenis - ITF, muži Polsko F22.98 1.31
Chappell, Nick vs. Mridha, Jonathan
14:30001
46.Tenis - Challenger Todi, Itálie1.27 3.33
De Greef, Arthur vs. Zekic, Miljan
16:05101
47.Fotbal - Kolumbie Primera A, Apertura, play-off1.39 4.17 6.25
Atlético Nacional Medellin vs. Deportivo Cali
02:00011
48.Tenis - WTA Birmingham, Velká Británie, kvalifikace1.24 3.69
Hsieh, Su-Wei vs. Soylu, Ipek
12:00101
49.Tenis - WTA Malorka, Španělsko, kvalifikace1.12 5.35
Flipkens, Kirsten vs. Kudermetova, Veronika
13:25101
50.Tenis - WTA Malorka, Španělsko, 4-hry2.70 1.41
Kalashnikova O / Kichenok L vs. Klepac A / Martinez Sanchez M
17:15101

Zobraziť všetky zápasy

Dátum:
Nastaviť dátum
© 2008 Tipex 2004 s. r. o. | Designed by JK | Všetky práva vyhradené Home | Kontakt | Top