» Najtipovanejšie zápasy
17. 07. 2017
#ZápasČasOKKOPočet
1.Fotbal - Mistrovství Evropy ME, ženy, skupinová fáze1.45 3.75 6.85
Německo vs. Švédsko
20:4581624
2.Fotbal - Dánsko Superligaen (1. liga)2.01 3.36 3.28
Odense BK vs. FC Nordsjalland
19:0031316
3.Fotbal - Švédsko Allsvenskan1.86 3.68 3.57
IF Elfsborg vs. Hammarby IF
19:0014115
4.Fotbal - Mistrovství Evropy ME, ženy, skupinová fáze1.27 4.79 9.67
Itálie vs. Rusko
18:0001414
5.Tenis - ATP Newport, USA1.20 4.03
Kudla, Denis vs. Krueger, Mitchell
18:2011011
6.Tenis - ATP Umag, Chorvatsko, 4-hry1.22 3.89
Mirnyi M / Nestor D vs. Bury A / Dzumhur D
22:1510010
7.Tenis - ATP Bastad, Švédsko, kvalifikace1.12 5.24
Delbonis, Federico vs. Eriksson, Markus
11:00718
8.Fotbal - Norsko 1. liga3.07 3.26 2.19
Kristiansund BK vs. Valerenga IF
19:00538
9.Tenis - ATP Umag, Chorvátsko, kvalifikace1.28 3.32
Rublev, Andrey vs. Balazs, Attila
17:00088
10.Tenis - WTA Bukurešť, Rumunsko4.67 1.15
Beck, Annika vs. Suarez Navarro, Carla
18:10707
11.Tenis - Challenger Gatineau, Kanada1.27 3.28
Jaziri, Malek vs. Nguyen, Daniel
23:30707
12.Fotbal - Mezinárodní, klubové Přátelské zápasy1.26 4.52 8.61
SD Eibar vs. Real Union De Irun
19:30707
13.Tenis - ATP Bastad, Švédsko, kvalifikace4.09 1.20
Lamasine, Tristan vs. Mayer, Leonardo
11:00617
14.Fotbal - Mezinárodní, klubové Přátelské zápasy4.05 3.91 1.59
Cerezo Osaka vs. FC Sevilla
11:00606
15.Tenis - ATP Newport, USA1.07 7.05
Gojowczyk, Peter vs. Kwiatkowski, Thai-Son
20:30606
16.Tenis - Challenger San Benedetto, Itálie1.14 4.75
Giraldo, Santiago vs. Marcora, Roberto
21:30606
17.Fotbal - Island Urvalsdeild2.21 3.29 2.69
Stjarnan Gardabae vs. KR Reykjavik
22:00145
18.Basketbal - Mistrovství Evropy ME U20, div. A, skupina A3.80 1.19
Česká republika vs. Švédsko
15:45415
19.Pozemní hokej - mezinárodní World League, skupina A1.07 8.76 12.93
Austrálie vs. Japonsko
12:00505
20.Baseball - USA MLB2.19 1.66
Cincinnati Reds vs. Washington Nationals
18:35505
21.Tenis - Challenger Poznaň, Polsko1.09 5.86
Pavlasek, Adam vs. Mridha, Jonathan
14:30505
22.Vodní pólo - mezinárodní Mistrovství světa muži10.23 10.60 1.07
Austrálie vs. Maďarsko
20:10505
23.Fotbal - Rumunsko Liga I4.64 3.21 1.69
FC Botosani vs. CFR Cluj
20:00145
24.Fotbal - Egypt Premier League2.02 2.84 3.53
Al-Ahly Cairo vs. Al-Zamalek
20:00314
25.Pozemní hokej - mezinárodní World League, skupina B1.19 6.04 8.03
Německo vs. Irsko
16:00404
26.Fotbal - Mezinárodní, klubové Přátelské zápasy1.86 3.37 3.39
Athletic Bilbao vs. Fenerbahce
20:00134
27.Vodní pólo - mezinárodní Mistrovství světa muži1.04 12.96 10.76
Černá Hora vs. Kanada
10:50044
28.Tenis - ATP Bastad, Švédsko, 4-hry1.32 3.09
Peralta J / Zeballos H vs. Bellucci T / Sa A
12:20044
29.Stolní tenis - mezinárodní Challenger Series muži1.15 4.34
Mendes, Enio vs. Palkovsky, David
21:20303
30.Fotbal - Island Urvalsdeild2.24 3.27 2.64
Fjolnir Reykjavik vs. UMF Grindavik
21:15213
31.Fotbal - Kolumbie Primera A, Clausura1.32 4.18 7.95
Atlético Nacional Medellin vs. Atletico Bucaramanga
02:45303
32.Tenis - ATP Bastad, Švédsko, kvalifikace1.25 3.56
Mathieu, Paul-Henri vs. Arvidsson, Isak
11:00213
33.Tenis - ATP Newport, USA, kvalifikace1.15 4.81
Groth, Samuel vs. Blumberg, William
17:00303
34.Fotbal - Bulharsko A PFG3.33 3.05 2.03
FK Septemvri Sofia vs. FC Dunav Ruse
19:30123
35.Fotbal - Indonésie Super League1.14 5.46 10.92
Persepam Madura United vs. Persiba Balikpapan
10:00303
36.Fotbal - Indonésie Super League1.84 3.25 3.36
Persela Lamongan vs. Bhayangkara Surabaya United
13:30033
37.Baseball - Japonsko Professional Baseball, centrální liga1.38 2.82
Yokohama Dena Baystars vs. Tokyo Yakult Swallows
11:00303
38.Fotbal - Polsko Ekstraklasa3.17 3.24 2.19
Korona Kielce SA vs. Zaglebie Lubin
18:00213
39.Fotbal - Rumunsko Liga I1.55 3.48 5.37
FC Viitorul Constanta vs. CS GAZ Metan Medias
17:30303
40.Fotbal - mezinárodní Zlatý pohár, skupina C20.16 8.28 1.09
Curacao vs. Mexiko
02:30303
41.Tenis - ATP Umag, Chorvatsko2.39 1.51
Cecchinato, Marco vs. Simon, Gilles
17:30033
42.Tenis - ATP Umag, Chorvátsko, kvalifikace1.28 3.32
Napolitano, Stefano vs. Zekic, Miljan
17:00033
43.Tenis - ATP Umag, Chorvátsko, kvalifikace1.56 2.29
Trungelliti, Marco vs. Donati, Matteo
17:00303
44.Tenis - ATP Newport, USA1.42 2.65
Novikov, Dennis vs. Chiudinelli, Marco
17:00303
45.Tenis - WTA Bukurešť, Rumunsko1.53 2.34
Sasnovich, Aliaksandra vs. Bara, Irina Maria
16:15202
46.Stolní tenis - mezinárodní Challenger Series muži5.09 1.11
Husnik, Petr vs. Bai, He
20:40202
47.Tenis - WTA Gstaad, Švýcarsko4.29 1.18
Soler-Espinosa, Silvia vs. Witthoeft, Carina
12:45202
48.Tenis - WTA Bukurešť, Rumunsko2.57 1.45
Buyukakcay, Cagla vs. Hercog, Polona
13:00022
49.Fotbal - Finsko Veikkausliiga2.93 3.05 2.32
Hifk vs. Kuopio PS
17:30022
50.Fotbal - Mezinárodní, klubové Přátelské zápasy1.73 3.58 3.67
1. FC Heidenheim vs. FC Slovan Liberec
18:00022

Zobraziť všetky zápasy

Dátum:
Nastaviť dátum
© 2008 Tipex 2004 s. r. o. | Designed by JK | Všetky práva vyhradené Home | Kontakt | Top