» Najtipovanejšie zápasy
17. 05. 2018
#ZápasČasOKKOPočet
1.Ľadový hokej - Majstrovstvá sveta - MS, finálové kolo1.53 4.97 4.90
Fínsko vs. Švajčiarsko
20:1574855
2.Ľadový hokej - Majstrovstvá sveta - MS, finálové kolo1.79 4.58 3.52
USA vs. Česká republika
16:15183048
3.Ľadový hokej - Majstrovstvá sveta - MS, finálové kolo1.11 10.35 16.89
Švédsko vs. Lotyšsko
20:1534842
4.Ľadový hokej - Majstrovstvá sveta - MS, finálové kolo3.48 4.61 1.80
Rusko vs. Kanada
16:1522931
5.Futbal - Nemecko - Bundesliga, baráž2.00 3.27 3.81
VfL Wolfsburg vs. Holstein Kiel
20:3019120
6.Tenis - ATP - Rím, Taliansko1.16 4.64
Djokovic, Novak vs. Ramos, Albert
19:3014014
7.Ľadový hokej - USA - NHL, play-off2.21 3.94 2.83
Vegas Golden Knights vs. Winnipeg Jets
03:009413
8.Basketbal - Nemecko - BBL, play-off1.13 5.20
ALBA Berlín vs. EWE Baskets Oldenburg
19:00707
9.Futbal - Holandsko - Eredivisie (1. liga)2.02 3.69 3.17
FC Emmen vs. Sparta Rotterdam
18:30167
10.Tenis - WTA - Rím, Taliansko3.46 1.26
Gavrilova, Daria vs. Sharapova, Maria
17:35617
11.Tenis - ATP - Rím, Taliansko1.02 9.75
Nadal, Rafael vs. Shapovalov, Denis
15:35606
12.Tenis - ATP - Rím, Taliansko4.00 1.21
Gojowczyk, Peter vs. Fognini, Fabio
12:00606
13.Basketbal - Nemecko - BBL, play-off1.05 7.81
Bayern Mníchov vs. Fraport Skyliners Frankfurt
20:30606
14.Futbal - Švédsko - Allsvenskan (1. liga)1.44 4.10 6.50
Djurgardens IF vs. Örebro SK
19:00516
15.Tenis - ATP - Rím, Taliansko3.28 1.29
Edmund, Kyle vs. Zverev, Alexander
17:00505
16.Tenis - WTA - Rím, Taliansko2.33 1.54
Sevastova, Anastasija vs. Wozniacki, Caroline
21:20505
17.Tenis - WTA - Rím, Taliansko1.26 3.47
Halep, Simona vs. Keys, Madison
12:15005
18.Tenis - ATP - Rím, Taliansko1.49 2.44
Nishikori, Kei vs. Kohlschreiber, Philipp
19:45505
19.Tenis - WTA - Rím, Taliansko2.30 1.55
Sakkari, Maria vs. Kerber, Angelique
13:30314
20.Tenis - ATP - Rím, Taliansko2.56 1.45
Paire, Benoit vs. Cilic, Marin
15:55404
21.Basketbal - Izrael - Super League (1. liga)1.32 2.90
Maccabi Ashdod vs. Ironi Naharia
18:10044
22.Basketbal - Izrael - Super League (1. liga)1.15 4.29
Maccabi Tel-Aviv vs. Ironi Ness Ziona
20:05404
23.Futbal - Anglicko - League Two, play-off2.59 2.83 2.78
Exeter City vs. Lincoln City
20:45224
24.Tenis - WTA - Rím, Taliansko, 4-hry1.38 2.83
Babos T / Mladenovic K vs. Errani S / Trevisan M
13:35404
25.Basketbal - Poľsko - PLK (1. liga)1.45 2.55
Siden Polski Cukier Torun vs. BM S. Stal Ostrow Wielkopolski
17:45033
26.Šipky - Anglicko - Premier League, play-off1.16 4.63
Van Gerwen, Michael vs. Cross, Rob
20:15303
27.Plážový volejbal - Medzinárodný - World Tour, muži1.47 2.45
Pedlow/Schachter (CAN) vs. Rumsevicius/Kazdailis (LTU)
23:00202
28.Futbal - Bulharsko - A PFG1.57 3.42 4.97
Etar 1924 Veliko Tarnovo vs. FC Dunav Ruse
19:00202
29.Tenis - ITF ženy - La Bisbal D´Emporda, W-WITF-ESP-07A1.18 3.91
Badosa Gibert, Paula vs. Strakhova, Valeriya
15:00202
30.Futbal - Srbsko - Superliga (1. liga)1.14 6.01 12.07
FK Backa BP vs. FK Borac Cacak
17:00202
31.Futbal - Srbsko - Superliga (1. liga)1.73 3.44 3.84
FK Javor vs. FK Rad Belgrade
17:00112
32.Futbal - Srbsko - Superliga (1. liga)1.21 5.40 8.50
FK Radnicki Nis vs. FK Napredak
19:00202
33.Tenis - Challenger - Heilbronn, Nemecko2.79 1.37
Majchrzak, Kamil vs. Maden, Yannick
13:00022
34.Tenis - WTA - Rím, Taliansko2.04 1.70
Stephens, Sloane vs. Garcia, Caroline
19:25202
35.Tenis - ATP - Rím, Taliansko1.59 2.22
Del Potro, Juan Martin vs. Goffin, David
14:50002
36.Tenis - ATP - Rím, Taliansko2.14 1.63
Bedene, Aljaz vs. Carreno-Busta, Pablo
12:55202
37.Tenis - Challenger - Heilbronn, Nemecko1.49 2.39
Laaksonen, Henri vs. Hassan, Benjamin
17:55202
38.Futbal - Rumunsko - Liga 21.37 4.42 5.78
FC Dunarea Calarasi vs. CF Braila
17:00202
39.Futbal - Island - Urvalsdeild (1. liga)1.80 3.31 3.69
FH Hafnarfjordur vs. KA Akureyri
20:00202
40.Hádzaná - Nemecko - Bundesliga1.34 9.70 4.03
Fuchse Berlin vs. TSV Hannover Burgdorf
19:00202
41.Hádzaná - Nemecko - Bundesliga7.31 13.59 1.12
TV Huttenberg vs. SC Magdeburg
19:00202
42.Basketbal - Izrael - Super League (1. liga)1.33 2.88
Hapoel Jeruzalem vs. Maccabi Rishon Lezion
18:15202
43.Plážový volejbal - Medzinárodný - World Tour, muži1.26 3.35
Vitor Felipe/Guto (BRA) vs. Virgen/Ontiveros (MEX)
22:00101
44.Futbal - Slovensko - U191.37 4.00 5.90
Ružomberok vs. FC Tatran Prešov
17:00101
45.Futbal - Rusko - Premier League, baráž1.72 3.06 5.19
FC Amkar Perm vs. FK Tambov
16:30101
46.Futbal - Brazília - Campeonato Brasileiro, ženy1.60 3.67 4.27
Ferroviaria SP vs. Sport Recife PE
23:30011
47.Futbal - Majstrovstvá Európy - U17, majstrovstvá Európy2.32 3.02 2.72
Anglicko vs. Holandsko
20:00101
48.Hádzaná - Srbsko - Superliga1.08 13.53 7.71
Zeleznicar Indjija vs. MRK Crvena Zvezda
18:30101
49.Plážový volejbal - Medzinárodný - World Tour, muži1.16 4.50
Brouwer A./Meeuwsen R. (NED) vs. Gogtepe V./Giginoglu (TUR)
16:20101
50.Plážový volejbal - Medzinárodný - World Tour, muži1.18 4.20
Evandro/Andre (BRA) vs. Wutzl/Fruhbauer S. (AUT)
16:20101

Zobraziť všetky zápasy

Dátum:
Nastaviť dátum
© 2008 Tipex 2004 s. r. o. | Designed by JK | Všetky práva vyhradené Home | Kontakt | Top