» Najtipovanejšie zápasy
14. 09. 2018
#ZápasČasOKKOPočet
1.Futbal - Francúzsko - Ligue 1 (1. liga)1.21 6.04 10.93
Paríž Saint-Germain vs. AS Saint-Étienne
20:4534034
2.Futbal - Nemecko - Bundesliga1.44 4.67 6.52
Borussia Dortmund vs. Eintracht Frankfurt
20:3030030
3.Ľadový hokej - Slovensko - Extraliga (1. liga)1.29 6.49 5.54
HKM Nitra vs. Miškovec JJSE
18:0018119
4.Futbal - Belgicko - Pro League (1. liga)1.18 6.40 11.29
Club Brugge vs. Sporting Lokeren
20:3015015
5.Ľadový hokej - Slovensko - Extraliga (1. liga)1.14 7.53 9.66
HC 05 Banská Bystrica vs. Liptovský Mikuláš
17:3011314
6.Futbal - Portugalsko - Ligový pohár1.13 6.23 13.09
FC Porto vs. Desportivo Chaves
21:3021113
7.Ľadový hokej - Česká republika - Extraliga1.79 4.20 3.30
HC Sparta Praha vs. Mountfield HK
18:3010313
8.Ľadový hokej - Česká republika - Extraliga1.78 4.29 3.27
HC Plzeň vs. HC Liberec
17:3011112
9.Ľadový hokej - Rusko - KHL1.31 5.92 6.04
SKA Petrohrad vs. Spartak Moskva
18:309110
10.Basketbal - Majstrovstvá sveta - FIBA MS, kvalifikácia, Európa3.01 1.34
Ukrajina vs. Španielsko
18:0001010
11.Futbal - Škótsko - Premier League (1. liga)14.45 6.38 1.16
FC St. Mirren vs. Celtic Glasgow
20:4501010
12.Futbal - Česká republika - 1. liga2.61 2.93 2.81
Bohemians 1905 vs. FC Fastav Zlín
18:003710
13.Futbal - Nemecko - 2. Bundesliga1.67 3.67 4.82
1. FC Union Berlín vs. MSV Duisburg
18:30628
14.Tenis - Davis Cup - Davis Cup, dvojhra3.23 1.30
Piros, Zsombor vs. Vesely, Jiri
15:00077
15.Basketbal - Majstrovstvá sveta - FIBA MS, kvalifikácia, Európa1.20 4.09
Taliansko vs. Poľsko
20:15606
16.Ľadový hokej - Česká republika - Extraliga1.88 4.15 3.05
HC Mlada Boleslav vs. HC Litvínov
17:30066
17.Ľadový hokej - Česká republika - Extraliga1.62 4.51 3.83
HC Olomouc vs. HC Karlovy Vary
18:00606
18.Tenis - Davis Cup - Davis Cup, Skupina II1.07 6.79
Khachanov, Karen vs. Gerasimov, Egor
15:00505
19.Futbal - Holandsko - Eerste Divisie (2. liga)1.35 4.86 6.22
Almere City FC vs. Jong FC Utrecht
20:00505
20.Tenis - Davis Cup - Davis Cup, dvojhra1.09 6.04
Schwartzman, Diego vs. Giraldo, Santiago
16:00505
21.Basketbal - Majstrovstvá sveta - FIBA MS, kvalifikácia, Európa1.35 2.93
Holandsko vs. Maďarsko
20:00044
22.Tenis - Davis Cup - Davis Cup, dvojhra2.56 1.45
Novak, Dennis vs. De Minaur, Alex
12:45044
23.Florbal - Česká republika - Extraliga1.05 10.89 11.16
TJ JM Chodov vs. TJ VHS Znojmo
19:30404
24.Tenis - Davis Cup - Davis Cup, dvojhra1.32 3.09
Coric, Borna vs. Johnson, Steve
11:00404
25.Futbal - Holandsko - Eerste Divisie (2. liga)1.37 4.64 6.00
NEC Nijmegen vs. Jong PSV Eindhoven
20:00314
26.Ľadový hokej - Slovensko - Extraliga (1. liga)2.39 4.31 2.18
MAC Budapešť vs. Nové Zámky
19:00134
27.Futbal - Španielsko - Primera Division2.31 3.35 3.04
Huesca vs. Rayo Vallecano
21:00224
28.Futbal - Francúzsko - Ligue 1 (1. liga)2.53 3.07 2.79
OGC Nice vs. FC Stade Rennes
19:00134
29.Futbal - Turecko - Super Lig (1. liga)1.64 4.02 4.28
Galatasaray vs. Kasimpasa
20:00314
30.Ľadový hokej - Slovensko - Extraliga (1. liga)1.56 4.62 3.94
Dukla Trenčín vs. HK SKP Poprad
18:00314
31.Futbal - Írsko - Premier Division1.14 6.65 16.16
Shamrock Rovers FC vs. Limerick 37 FC
21:00404
32.Tenis - WTA - Quebec City, Kanada5.10 1.13
Pegula, Jessica vs. Martic, Petra
18:00044
33.Tenis - Davis Cup - Davis Cup, dvojhra1.11 5.71
Cilic, Marin vs. Tiafoe, Francis
13:40303
34.Snooker - Medzinárodný - Shanghai Masters 20181.32 3.12
O´Sullivan, Ronnie vs. Wilson, Kyren
08:00303
35.Futbal - Chorvátsko - 1. HNL1.74 3.50 4.36
NK Inter Zapresic vs. NK Istra 1961
18:00123
36.Ľadový hokej - Poľsko - Ekstraliga (1. liga)1.19 6.86 7.53
MKS Cracovia Krakow vs. KS Stoczniowiec Gdansk
18:30303
37.Futbal - Slovensko - 2. liga1.79 3.22 3.83
FK Pohronie vs. 1. FC Tatran Prešov
19:00303
38.Tenis - Davis Cup - Davis Cup, Skupina II1.49 2.44
Safwat, Mohamed vs. Ruusuvuori, Emil
11:00303
39.Futbal - Anglicko - Championship (2. liga)3.43 3.16 2.12
Birmingham City vs. West Bromwich Albion
20:45213
40.Futbal - Írsko - Premier Division3.83 3.26 1.91
Bohemians Dublin FC vs. Cork City
20:35303
41.Futbal - Bulharsko - A PFG1.02 9.87 24.12
Ludogorets Rasgrad vs. FC Vereya
19:00303
42.Futbal - Írsko - 1. divízia1.64 3.95 4.20
Galway FC vs. Wexford Youths FC
20:45022
43.Volejbal - Majstrovstvá sveta - FIVB majstrovstvá sveta, muži3.07 1.29
Japonsko vs. Slovinsko
17:00202
44.Tenis - Davis Cup - Davis Cup, dvojhra1.06 7.42
Lajovic, Dusan vs. Gunneswaran, Prajnesh
17:20202
45.Basketbal - Majstrovstvá sveta - FIBA MS, kvalifikácia, Európa1.36 2.80
Chorvátsko vs. Litva
20:15022
46.Basketbal - Majstrovstvá sveta - FIBA MS, kvalifikácia, Európa1.06 7.15
Turecko vs. Čierna Hora
19:00202
47.Futbal - Rusko - Premier League1.95 2.90 4.12
FC Lokomotiv Moskva vs. Dynamo Moskva
18:30112
48.Tenis - WTA - Quebec City, Kanada1.69 2.05
Lepchenko, Varvara vs. Parmentier, Pauline
19:40112
49.Florbal - Česká republika - Extraliga4.66 6.29 1.32
Panthers Otrokovice vs. FBK Sokol Mlada Boleslav
19:00022
50.Ľadový hokej - Poľsko - Ekstraliga (1. liga)1.11 9.26 9.06
GKS Katowice vs. KH Zaglebie Sosnowiec
18:30202

Zobraziť všetky zápasy

Dátum:
Nastaviť dátum
© 2008 Tipex 2004 s. r. o. | Designed by JK | Všetky práva vyhradené Home | Kontakt | Top