» Najtipovanejšie zápasy
25. 06. 2019
#ZápasČasOKKOPočet
1.Futbal - Africký pohár národov - Africký pohár národov, skupinová fáza1.47 3.87 7.60
Kamerun vs. Guinea-Bissau
19:0023023
2.Futbal - Africký pohár národov - Africký pohár národov, skupinová fáza1.64 3.40 6.00
Ghana vs. Benin
22:0071118
3.Futbal - Majstrovstvá sveta - MS ženy, finálové kolo1.94 3.46 3.76
Holandsko vs. Japonsko
21:0011112
4.Tenis - WTA - Eastbourne, Veľká Británia2.82 1.38
Sakkari, Maria vs. Konta, Johanna
15:35707
5.Futbal - Liga majstrov - Liga majstrov, kvalifikácia1.28 4.65 8.02
KF Feronikeli vs. Lincoln FC
20:45606
6.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy1.49 4.07 4.91
Slovan Bratislava vs. Bohemians 1905
16:00606
7.Futbal - Majstrovstvá sveta - MS ženy, finálové kolo2.38 2.99 3.17
Taliansko vs. Čína
18:00336
8.Basketbal - Francúzsko - Pro A1.44 2.58
Asvel Lyon-Villeurbanne vs. AS Monako
20:45415
9.Tenis - WTA - Eastbourne, Veľká Británia3.61 1.24
Petkovic, Andrea vs. Wozniacki, Caroline
20:20505
10.Tenis - WTA - Eastbourne, Veľká Británia, 4-hry1.38 2.83
Melichar N / Peschke K vs. Dart H / Watson H
14:00505
11.Tenis - ATP - Antalya, Turecko5.31 1.12
Celikbilek, Altug vs. Dzumhur, Damir
12:30505
12.Futbal - Fínsko - Ykkonen (2. liga)1.40 4.40 6.67
AC Oulu vs. AC Kajaani
17:30055
13.Futbal - Švédsko - Allsvenskan (1. liga)1.90 3.25 4.06
AIK IF vs. IFK Norrkoping
19:00134
14.Tenis - WTA - Eastbourne, Veľká Británia2.51 1.47
Stosur, Samantha vs. Kenin, Sofia
12:00134
15.Tenis - ATP - Eastbourne, Veľká Británia1.50 2.43
Jarry, Nicolas vs. Cuevas, Pablo
13:25314
16.Futbal - Fínsko - Veikkausliiga (1. liga)1.51 3.82 6.40
FC Ilves vs. KPV Kokkola
17:30404
17.Badminton - Medzinárodný - European Games, ženy, 4-hry1.05 6.70
Ruutel/Marran vs. Cherniavskaya/Zaitsava
17:00404
18.Snooker - Medzinárodný - World Cup, skupinová fáza1.03 9.08
Škótsko vs. Spojené Arabské Emiráty
13:30404
19.Bejzbal - Južná Kórea - Kórejská liga1.38 2.80
NC Dinos vs. Hanwha Eagles
11:30033
20.Tenis - ATP - Eastbourne, Veľká Británia1.55 2.29
Simon, Gilles vs. Sandgren, Tennys
16:35303
21.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy1.65 3.70 3.90
MFK Vítkovice vs. FK Dubnica Nad Vahom
17:00033
22.Futbal - Fínsko - Veikkausliiga (1. liga)1.69 3.46 5.07
FC Honka vs. Rovaniemi PS
17:30123
23.Futbal - Medzinárodné, kluby - AFC Cup, vyraďovacia fáza1.39 4.22 6.04
Hanoi FC vs. Ceres FC
14:00303
24.Tenis - ATP - Antalya, Turecko, 4-hry1.13 5.21
Jebavy R / Oswald P vs. Agabigun S / Erel Y
16:45303
25.Tenis - WTA - Eastbourne, Veľká Británia2.07 1.67
Kudermetova, Veronika vs. Bencic, Belinda
12:00123
26.Tenis - ATP - Eastbourne, Veľká Británia2.52 1.46
Clarke, Jay vs. Mayer, Leonardo
12:00003
27.Futbal - Copa America - Copa America, skupinová fáza1.84 3.83 3.63
Ekvádor vs. Japonsko
01:00123
28.Futbal - Medzinárodné, kluby - Liga majstrov AFC, vyraďovacia fáza2.29 3.39 2.87
Shandong Luneng vs. Guangzhou Evergrande
13:30213
29.Tenis - WTA - Eastbourne, Veľká Británia2.66 1.42
Hsieh, Su-Wei vs. Halep, Simona
18:45202
30.Tenis - WTA - Eastbourne, Veľká Británia1.31 3.15
Sabalenka, Aryna vs. Zidansek, Tamara
17:25202
31.Bejzbal - Južná Kórea - Kórejská liga1.70 2.03
LG Twins vs. SK Wyverns
11:30022
32.Futbal - Fínsko - Kakkonen1.36 4.49 5.75
GBK Kokkola vs. Vifk
17:30202
33.Futbal - Liga majstrov - Liga majstrov, kvalifikácia6.19 3.71 1.45
Tre Penne vs. FC Santa Coloma
15:00202
34.Bejzbal - Južná Kórea - Kórejská liga1.38 2.83
Kiwoom Heroes vs. KIA Tigers
11:30202
35.Tenis - Challenger - Miláno, Taliansko1.27 3.32
Nagal, Sumit vs. Grigelis, Laurynas
17:20202
36.Volejbal - Medzinárodný - Európska liga, ženy1.15 4.32
Slovinsko vs. Rumunsko
19:30202
37.Futbal - Medzinárodné, kluby - AFC Cup, vyraďovacia fáza1.49 3.93 5.09
Al-Jazeera vs. AL Jaish Syr
18:30202
38.Badminton - Medzinárodný - European Games, muži, 4-hry7.00 1.04
Magee/Reynolds vs. Labar/Gicquel
15:00202
39.Bejzbal - Južná Kórea - Kórejská liga2.31 1.55
Samsung Lions vs. Doosan Bears
11:30022
40.Bejzbal - USA - MLB1.45 2.68
Cleveland Indians vs. Kansas City Royals
01:10112
41.Tenis - Exhibícia - The Boodles Challenge, Stoke Park1.52 2.38
Schwartzman, Diego vs. Klizan, Martin
18:00022
42.Tenis - ATP - Eastbourne, Veľká Británia, 4-hry1.86 1.84
Cabal J S / Farah R vs. Melo M / Murray A
19:05202
43.Tenis - Challenger - Miláno, Taliansko1.24 3.54
Muller, Alexandre vs. Robert, Stephane
10:00202
44.Tenis - Grand Slam - Wimbledon, ženy1.79 1.92
Bouzkova, Marie vs. Cepede Royg, Veronica
16:15202
45.Tenis - ATP - Antalya, Turecko1.28 3.38
Thompson, Jordan vs. Klahn, Bradley
12:30202
46.Badminton - Medzinárodný - European Games, muži, 2-hry3.70 1.20
Ludik, Milan vs. Burestedt, Felix
19:15202
47.Tenis - Exhibícia - The Boodles Challenge, Stoke Park1.08 6.50
Djokovic, Novak vs. Garin, Christian
15:30202
48.Futbal - Fínsko - Veikkausliiga (1. liga)1.48 4.11 6.20
FC Inter Turku vs. Vaasa PS
17:30022
49.Futbal - Fínsko - Veikkausliiga (1. liga)3.23 3.28 2.15
IFK Mariehamn vs. HJK Helsinki
17:00022
50.Futbal - Medzinárodné, kluby - Liga majstrov AFC, vyraďovacia fáza2.25 3.06 3.24
Sanfrecce Hiroshima vs. Kashima Antlers
12:00202

Zobraziť všetky zápasy

Dátum:
Nastaviť dátum
© 2008 Tipex 2004 s. r. o. | Designed by JK | Všetky práva vyhradené Home | Kontakt | Top