» Najtipovanejšie zápasy
26. 06. 2019
#ZápasČasOKKOPočet
1.Futbal - Africký pohár národov - Africký pohár národov, skupinová fáza1.36 4.58 8.72
Egypt vs. Demokratická republika Kongo
22:0032032
2.Futbal - Africký pohár národov - Africký pohár národov, skupinová fáza2.03 3.06 4.00
Nigéria vs. Guinea
16:3011112
3.Tenis - WTA - Eastbourne, Veľká Británia5.40 1.12
Hercog, Polona vs. Halep, Simona
15:50808
4.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy1.21 5.60 8.91
SK Slavia Praha vs. SK Dynamo České Budějovice
18:30077
5.Futbal - Africký pohár národov - Africký pohár národov, skupinová fáza2.30 2.75 3.66
Uganda vs. Zimbabwe
19:00617
6.Tenis - ATP - Eastbourne, Veľká Británia1.28 3.37
Querrey, Sam vs. Lajovic, Dusan
14:15707
7.Tenis - WTA - Eastbourne, Veľká Británia5.81 1.10
Jabeur, Ons vs. Konta, Johanna
12:00077
8.Futbal - Medzinárodné, kluby - Liga majstrov AFC, vyraďovacia fáza1.63 3.89 4.81
Jeonbuk Hyundai vs. Shanghai SIPG
12:00156
9.Volejbal - Medzinárodný - Európska liga, muži1.21 3.63
Grécko vs. Rumunsko
19:00066
10.Tenis - WTA - Eastbourne, Veľká Británia1.19 4.17
Kerber, Angelique vs. Peterson, Rebecca
14:20505
11.Bejzbal - USA - MLB1.23 4.04
Boston Red Sox vs. Chicago White Sox
19:05055
12.Futbal - Lotyšsko - Virsliga (1. liga)1.28 4.36 9.11
Riga FC vs. FK Jelgava
19:00055
13.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy1.90 3.58 3.19
Spartak Trnava vs. MFK Skalica
17:00225
14.Tenis - ATP - Eastbourne, Veľká Británia1.26 3.52
Verdasco, Fernando vs. Londero, Juan Ignacio
14:00505
15.Tenis - ATP - Eastbourne, Veľká Británia1.52 2.36
Edmund, Kyle vs. Norrie, Cameron
17:45404
16.Tenis - WTA - Eastbourne, Veľká Británia4.33 1.18
Friedsam, Anna-Lena vs. Bertens, Kiki
17:10404
17.Tenis - Grand Slam - Wimbledon, ženy1.24 3.62
Rybakina, Elena vs. Hogenkamp, Richel
18:30404
18.Tenis - WTA - Eastbourne, Veľká Británia2.53 1.46
Mertens, Elise vs. Plíšková Karolína
14:35314
19.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy5.69 4.29 1.41
Crusaders FC vs. Motherwell FC
20:45033
20.Futbal - Nórsko - NM Men1.42 3.91 5.95
Rosenborg BK vs. Aalesunds FK
20:00033
21.Futbal - Čile - Segunda Division1.35 4.60 5.70
San Marcos de Arica vs. General Velasquez
22:00303
22.Basketbal - USA - WNBA1.33 3.05
San Antonio Stars vs. Seattle Storm
04:00203
23.Futbal - Japonsko - J-League Cup1.62 3.89 4.67
Gamba Osaka vs. V-Varen Nagasaki
12:00033
24.Tenis - Grand Slam - Wimbledon, muži1.51 2.40
Brown, Dustin vs. Ymer, Mikael
12:00033
25.Badminton - Medzinárodný - European Games, muži, 2-hry1.23 3.45
Penty, Toby vs. Burestedt, Felix
19:00303
26.Tenis - ATP - Eastbourne, Veľká Británia1.67 2.08
Simon, Gilles vs. Jarry, Nicolas
17:40213
27.Tenis - Grand Slam - Wimbledon, ženy1.18 4.24
Blinkova, Anna vs. DI Giuseppe, Martina
16:10303
28.Bejzbal - USA - MLB1.27 3.64
Houston Astros vs. Pittsburgh Pirates
02:10303
29.Futbal - Fínsko - Kakkonen1.20 5.33 8.96
Rops Farmi vs. OLS Oulu
17:30202
30.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy5.05 4.47 1.43
TSV 1860 Mníchov vs. FC Bazilej
19:00022
31.Futbal - Fínsko - Naisten Liiga1.33 4.89 6.04
JYPK vs. IK Myran
17:30022
32.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy1.50 4.04 4.81
FK Jablonec vs. Pardubice
16:00202
33.Badminton - Medzinárodný - European Games, muži, 2-hry1.02 8.20
Antonsen, Anders vs. Must, Raul
14:00202
34.Badminton - Medzinárodný - European Games, ženy, 2-hry1.03 7.70
Kosetskaya, Evgeniya vs. Zaitsava, Alesia
17:00202
35.Tenis - ATP - Antalya, Turecko2.46 1.48
Krawietz, Kevin vs. Carreno-Busta, Pablo
16:00202
36.Futbal - Medzinárodný - Gold Cup, skupinová fáza1.87 3.36 4.05
Jamajka vs. Curacao
02:00112
37.Snooker - Medzinárodný - World Cup, skupinová fáza1.26 3.50
Anglicko vs. Irán
07:00202
38.Futbal - Fínsko - Kakkonen4.76 4.39 1.44
VPS J Akatemia vs. SC Kufu 98
17:30202
39.Basketbal - Argentína - Liga Nacional, ženy1.18 3.95
Obras Sanitarias vs. Tomas de Rocamora
02:00022
40.Badminton - Medzinárodný - European Games, ženy, 2-hry6.00 1.07
Cherniavskaya, Anastasiya vs. Pavlinic, Maja
16:15202
41.Badminton - Medzinárodný - European Games, ženy, 2-hry1.02 8.20
Gilmour, Kirsty vs. Batomene, Marie
18:30202
42.Tenis - ATP - Antalya, Turecko1.57 2.26
Tomic, Bernard vs. Gojowczyk, Peter
14:25202
43.Badminton - Medzinárodný - European Games, ženy, 4-hry1.07 6.00
Seinen/Piek vs. Ercetin/Inci
12:45202
44.Badminton - Medzinárodný - European Games, muži, 4-hry1.09 5.50
Rasmussen/Astrup vs. Maas/Tabeling
12:30202
45.Badminton - Medzinárodný - European Games, muži, 4-hry1.15 4.30
Langridge/Ellis vs. Labar/Gicquel
10:15202
46.Futbal - Medzinárodné, kluby - Liga majstrov AFC, vyraďovacia fáza2.10 3.24 3.38
Ulsan Hyundai vs. Urawa Red Diamonds
13:00112
47.Tenis - Grand Slam - Wimbledon, muži1.18 4.36
Vesely, Jiri vs. Menendez-Maceiras, Adrian
13:20202
48.Tenis - Grand Slam - Wimbledon, muži2.80 1.38
Torpegaard, Mikael vs. Paul, Tommy
14:40202
49.Tenis - ATP - Eastbourne, Veľká Británia1.55 2.30
Johnson, Steve vs. Hurkacz, Hubert
12:00022
50.Tenis - Grand Slam - Wimbledon, muži1.45 2.57
Soeda, Go vs. Watanuki, Yosuke
12:00022

Zobraziť všetky zápasy

Dátum:
Nastaviť dátum
© 2008 Tipex 2004 s. r. o. | Designed by JK | Všetky práva vyhradené Home | Kontakt | Top