» Najtipovanejšie zápasy
18. 07. 2019
#ZápasČasOKKOPočet
1.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia2.00 3.26 3.42
KS Cracovia Krakov vs. DAC 1904 Dunajská Streda
19:0013922
2.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia1.53 3.71 5.64
Levski Sofia vs. MFK Ružomberok
18:3020121
3.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia1.48 3.80 6.25
Spartak Trnava vs. Radnik Bijeljina
20:4513619
4.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia1.16 6.43 11.85
NK Domžale vs. FC Balzan
20:4512113
5.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia1.19 5.79 11.51
Kilmarnock FC vs. Gap Connahs Quay
20:4511011
6.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia1.06 8.81 22.49
Legia Varšava vs. College Europa FC
21:0011011
7.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia1.43 3.94 6.90
Dinamo Minsk vs. FK Liepaja
18:3001111
8.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia1.18 5.92 12.19
Hapoel Beer Sheva vs. KF Laçi
19:3010010
9.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia1.19 5.71 11.73
Universitatea Craiova vs. Sabayil
18:00909
10.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia1.52 3.65 5.91
Qairat Almaty vs. NK Siroki Brijeg
16:30707
11.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia1.41 4.29 6.38
Radnički Niš vs. FC Flora Tallinn
20:45156
12.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia4.16 3.69 1.70
Rigas Futbola Skola vs. Olimpija Ljubljana
18:00606
13.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia5.74 3.76 1.52
Rovaniemi PS vs. Aberdeen
18:00606
14.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia1.13 6.39 17.54
FK Buducnost vs. Narva JK Trans
20:45606
15.Tenis - ATP - Bastad, Švédsko2.43 1.50
Novak, Dennis vs. Gasquet, Richard
15:10516
16.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia1.58 4.20 5.50
FC Vaduz vs. Breidablik Kopavogur
19:00516
17.Tenis - WTA - Lausanne, Švajčiarsko1.21 3.94
Potapova, Anastasia vs. Korpatsch, Tamara
14:15066
18.Futbal - Fínsko - Ykkonen (2. liga)1.49 4.16 5.34
AC Oulu vs. Musan Salama
17:30235
19.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia1.34 4.26 8.21
Tobol Kostanay vs. Jeunesse Esch
14:00145
20.Tenis - ATP - Umag, Chorvátsko1.30 3.19
Bedene, Aljaz vs. Sinner, Jannik
21:55505
21.Tenis - WTA - Bukurešť, Rumunsko1.23 3.72
Sevastova, Anastasija vs. Tig, Patricia Maria
14:00044
22.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia13.50 7.35 1.12
Ballymena United FC vs. Malmo FF
20:45404
23.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia1.07 8.47 19.96
Hajduk Split vs. Gzira United FC
20:00044
24.Bejzbal - Japonsko - Professional Baseball, Central League1.61 2.18
Yokohama Dena Baystars vs. Chunichi Dragons
10:45134
25.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia1.18 5.73 12.31
Haugesund FK vs. Cliftonville FC
19:00404
26.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia7.46 4.61 1.34
FC Milsami-Ursidos vs. FC FCSB
19:00404
27.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia1.11 6.92 17.90
Apollon Limassol FC vs. FK Spyris Kaunas
19:00404
28.Tenis - ATP - Bastad, Švédsko, 4-hry3.39 1.27
Eriksson M / Goransson A vs. Delbonis F / Zeballos H
14:15404
29.Basketbal - Majstrovstvá Európy - U20 ME, div. A, play-off1.14 4.98
Taliansko vs. Slovinsko
17:15033
30.Tenis - WTA - Bukurešť, Rumunsko2.07 1.68
Bolsova Zadoinov, Aliona vs. Krejčíková, Barbora
15:55003
31.Tenis - ATP - Umag, Chorvátsko3.04 1.33
Caruso, Salvatore vs. Coric, Borna
20:00033
32.Tenis - WTA - Bukurešť, Rumunsko3.69 1.24
DI Giuseppe, Martina vs. Kudermetova, Veronika
17:25003
33.Stolný tenis - Rusko - Liga Pro2.15 1.57
Ermilin, Vyacheslav vs. Girevenkov, Alik
01:00203
34.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia2.21 3.10 3.07
FC Vitebsk vs. Kuopio PS
20:30213
35.Basketbal - Majstrovstvá Európy - U20 ME, div. A, play-off2.94 1.32
Turecko vs. Španielsko
17:15303
36.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia4.28 3.98 1.62
FC Inter Turku vs. Brondby IF
17:30123
37.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia2.12 3.45 2.95
Levadia Tallin vs. UMF Stjarnan
18:00303
38.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia1.45 4.00 6.29
Zrinjski Mostar vs. Akademija Pandev
19:00303
39.Stolný tenis - Rusko - Liga Pro2.41 1.45
Merkushin, Yuriy vs. Bazilevsky, Vitaly
00:30203
40.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia18.61 8.03 1.08
UE Engordany vs. FC Dynamo Tbilisi
19:30303
41.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia2.00 3.04 3.67
FC Progres Niederkorn vs. Cork City
19:30022
42.Futbal - Brazília - Pohár1.75 3.22 4.01
Atletico Belo Horizonte MG vs. Cruzeiro MG
00:15022
43.Tenis - ATP - Bastad, Švédsko1.62 2.15
Cuevas, Pablo vs. Delbonis, Federico
11:00022
44.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia1.03 10.30 29.64
Neftči Baku PFC vs. FC Speranta
19:00202
45.Tenis - ATP - Bastad, Švédsko, 4-hry1.68 2.07
Jebavy R / Middelkoop M vs. Carballes Baena R / Munar J
13:00202
46.Tenis - Challenger - San Benedetto, Taliansko1.85 1.82
Olivo, Renzo vs. Forti, Francesco
21:55202
47.Futbal - USA - Major League Soccer1.64 3.99 4.33
Atlanta United FC vs. Houston Dynamo
01:00202
48.Futbal - Fínsko - Ykkonen (2. liga)4.06 3.78 1.70
TPV Tampere vs. FF Jaro
17:30112
49.Futbal - Singapur - S-League5.87 4.22 1.38
Young Lions vs. Tampines Rovers FC
13:45022
50.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia2.69 3.53 2.25
KF Shkupi Skopje vs. Pyunik Yerevan FC
20:30112

Zobraziť všetky zápasy

Dátum:
Nastaviť dátum
© 2008 Tipex 2004 s. r. o. | Designed by JK | Všetky práva vyhradené Home | Kontakt | Top