» Najtipovanejšie zápasy
23. 07. 2019
#ZápasČasOKKOPočet
1.Futbal - Liga majstrov - Liga majstrov, kvalifikácia5.54 3.41 1.62
Sutjeska Nikšić vs. APOEL Nikózia
20:1526329
2.Futbal - Liga majstrov - Liga majstrov, kvalifikácia2.24 3.15 3.07
FC Viktoria Plzeň vs. Olympiacos Piraeus
19:00181129
3.Futbal - Liga majstrov - Liga majstrov, kvalifikácia10.84 5.44 1.23
The New Saints vs. FC Kodaň
20:0025126
4.Futbal - Liga majstrov - Liga majstrov, kvalifikácia1.69 3.84 4.18
PSV Eindhoven vs. FC Bazilej
20:0022224
5.Futbal - Liga majstrov - Liga majstrov, kvalifikácia13.07 5.53 1.20
Saburtalo Tbilisi vs. NK Dinamo Záhreb
19:3011011
6.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia1.58 3.82 4.92
KF Shkëndija vs. F91 Dudelingen
17:553710
7.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia14.77 5.83 1.16
FC Santa Coloma vs. FK Astana
20:0001010
8.Tenis - ATP - Hamburg, Nemecko1.23 3.73
Thiem, Dominic vs. Cuevas, Pablo
13:00909
9.Šipky - Medzinárodný - World Matchplay 20191.35 2.96
Van Gerwen, Michael vs. Durrant, Glen
23:45077
10.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia1.24 5.15 9.98
FC Ararat Armenia vs. Lincoln FC
17:00606
11.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia17.76 6.51 1.12
Tre Penne vs. S?duva Marijampol?
20:30505
12.Tenis - ATP - Atlanta, 2-hry3.39 1.27
Tomic, Bernard vs. Tiafoe, Francis
22:05145
13.Tenis - ATP - Atlanta, 2-hry1.31 3.18
Opelka, Reilly vs. Bublik, Alexander
20:30314
14.Tenis - ATP - Hamburg, 2-hry1.22 3.86
Fognini, Fabio vs. Lenz, Julian
18:30404
15.Futbal - Škótsko - Ligový pohár1.16 5.85 11.89
Inverness Caledonian Thistle vs. Cove Rangers FC
20:45404
16.Futbal - Škótsko - Ligový pohár1.22 5.37 8.99
Hibernian Edinburgh vs. Arbroath FC
20:45404
17.Tenis - ATP - Atlanta, 2-hry1.36 2.90
Evans, Daniel vs. Jung, Jason
21:40404
18.Tenis - WTA - Jurmala, 2-hry1.23 3.75
Sevastova, Anastasija vs. Flink, Varvara
19:35404
19.Basketbal - Medzinárodný - FIBA Áfrické majstrovstvá1.20 3.75
Egypt vs. Chad
20:15044
20.Basketbal - Majstrovstvá sveta - U19 MS žien, play-off5.73 1.08
Mali vs. Belgicko
11:30303
21.Futbal - Medzinárodné, kluby - Top friendlies2.05 3.65 3.10
FC Barcelona vs. Chelsea FC
12:30213
22.Futbal - Škótsko - Ligový pohár1.18 5.59 10.62
Dundee United vs. East Fife FC
20:45033
23.Tenis - ATP - Hamburg, 2-hry2.76 1.39
Jarry, Nicolas vs. Zverev, Alexander
15:30303
24.Šipky - Medzinárodný - World Matchplay 20191.27 3.44
Anderson, Gary vs. King, Mervyn
22:45033
25.Tenis - WTA - Jurmala, Latvia2.63 1.43
Plíšková Kristýna vs. Garcia, Caroline
13:00303
26.Basketbal - Majstrovstvá sveta - U19 MS žien, play-off1.14 4.57
Čína vs. Argentína
11:30303
27.Tenis - WTA - Palermo, 2-hry1.02 9.91
Bertens, Kiki vs. Gorgodze, Ekaterine
20:30303
28.Bejzbal - USA - MLB1.36 3.08
Arizona Diamondbacks vs. Baltimore Orioles
03:40303
29.Futbal - Švédsko - Superettan (2. liga)1.57 3.87 5.14
Jonkopings Sodra vs. Västeras SK
19:00213
30.Tenis - WTA - Palermo, 2-hry1.19 4.20
Kuzmova, Viktoria vs. Cocciaretto, Elisabetta
20:05202
31.Tenis - WTA - Jurmala, 2-hry2.42 1.50
Stojanovic, Nina vs. Sasnovich, Aliaksandra
17:20112
32.Tenis - ATP - Atlanta, 2-hry2.61 1.43
Ebden, Matthew vs. Majchrzak, Kamil
17:30022
33.Tenis - WTA - Jurmala, 2-hry1.39 2.77
Maria, Tatjana vs. Fett, Jana
15:40022
34.Futbal - Bangladéš - Premier League4.25 3.76 1.59
Nofel Sporting Club vs. Saif SC
12:00202
35.Bejzbal - Japonsko - Professional Baseball, Central League1.86 1.84
Hanshin Tigers vs. Yokohama Dena Baystars
11:00002
36.Futbal - Medzinárodné, kluby - Top priateľské zápasy5.70 4.10 1.50
FC Sion vs. Valencia CF
18:45202
37.Bejzbal - Japonsko - Professional Baseball, Central League1.37 2.88
Yomiuri Giants vs. Tokyo Yakult Swallows
11:00202
38.Futbal - Škótsko - Ligový pohár1.39 4.20 6.09
Edinburgh City vs. East Kilbride
20:45022
39.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy1.43 4.34 5.32
FC Groningen vs. FC Eindhoven
19:00202
40.Futbal - Brazília - Brasileiro Serie C1.76 2.94 4.92
Paysandu PA vs. Volta Redonda RJ
01:00022
41.Basketbal - Medzinárodný - FIBA Áfrické majstrovstvá1.33 2.85
Keňa vs. Pobrežie Slonoviny
22:30202
42.Tenis - ATP - Hamburg, 2-hry1.72 2.01
Carreno-Busta, Pablo vs. Hanfmann, Yannick
14:45202
43.Tenis - ATP - Hamburg, 4-hry1.26 3.48
Haase R / Koolhof W vs. Dellien H / Monteiro T
15:30202
44.Basketbal - Majstrovstvá sveta - U19 MS žien, play-off1.00 12.00
USA vs. Maďarsko
07:00102
45.Tenis - Challenger - Binghamton, 2-hry1.61 2.14
Ritschard, Alexander vs. Pervolarakis, Michail
23:15202
46.Futbal - Bangladéš - Premier League1.87 3.67 3.10
Rahmatgonj MFS vs. Brothers Union
15:00202
47.Futbal - Ekvádor - Copa Ecuador2.01 3.12 3.32
Mushuc Runa vs. Delfin SC
22:30112
48.Tenis - ATP - Atlanta, 2-hry1.95 1.76
Sandgren, Tennys vs. Albot, Radu
22:50022
49.Futbal - Austrália - U20 Northern NSW 3.40 4.00 1.70
Lambton Jaffas vs. Maitland FC
12:00022
50.Volejbal - Medzinárodný - African Nations Championship1.20 3.75
Tunisko vs. Alžírsko
21:00101

Zobraziť všetky zápasy

Dátum:
Nastaviť dátum
© 2008 Tipex 2004 s. r. o. | Designed by JK | Všetky práva vyhradené Home | Kontakt | Top