» Najtipovanejšie zápasy
21. 08. 2019
#ZápasČasOKKOPočet
1.Futbal - Liga majstrov - Liga majstrov, kvalifikácia1.49 4.09 6.16
NK Dinamo Záhreb vs. Rosenborg BK
21:0025328
2.Futbal - Liga majstrov - Liga majstrov, kvalifikácia1.82 3.39 4.27
Young Boys Bern vs. FK Crvena Zvezda Belehrad
21:00141327
3.Futbal - Liga majstrov - Liga majstrov, kvalifikácia1.80 3.42 4.29
Olympiacos Piraeus vs. FK Krasnodar
21:0020424
4.Futbal - Anglicko - Championship (2. liga)1.63 3.67 5.13
Fulham FC vs. Millwall
20:4512113
5.Futbal - Anglicko - Championship (2. liga)1.60 3.93 4.99
Leeds United vs. Brentford
20:4510212
6.Basketbal - Majstrovstvá Európy - EuroBasket, kvalifikácia1.58 2.15
Slovensko vs. Rumunsko
18:00178
7.Futbal - Anglicko - Championship (2. liga)1.72 3.65 4.46
West Bromwich Albion vs. Reading FC
21:00538
8.Tenis - ATP - Winston Salem, 4-hry1.29 3.29
Kubot L / Melo M vs. Demoliner M / Inglot D
01:15707
9.Futbal - Slovensko - 3. liga1.12 7.50 9.50
Fomat Martin vs. SK Pramen Kovacova
16:30606
10.Ľadový hokej - Medzinárodný - Klubové priateľské zápasy1.33 5.34 5.57
SKA Petrohrad vs. Torpedo N. Novgorod
18:30505
11.Basketbal - Majstrovstvá Európy - EuroBasket, kvalifikácia1.55 2.20
Švajčiarsko vs. Island
19:00505
12.Futbal - Anglicko - Championship (2. liga)2.01 3.26 3.64
Cardiff City vs. Huddersfield Town
20:45314
13.Futbal - Švédsko - Švédsky pohár13.15 6.42 1.11
IFK Timraa vs. IFK Norrkoping
18:30404
14.Futbal - Slovensko - Pohár11.00 10.00 1.06
FC Pivovar Šariš Veľký Šariš vs. 1. FC Tatran Prešov
17:00314
15.Tenis - Grand Slam - US Open, New York, USA, kvalifiácia1.14 4.91
Paul, Tommy vs. Martinez Portero, Pedro
21:40044
16.Futbal - Anglicko - Championship (2. liga)2.90 3.13 2.41
Charlton Athletic vs. Nottingham Forest
20:45314
17.Tenis - ATP - Winston Salem1.70 2.04
Carreno-Busta, Pablo vs. Sonego, Lorenzo
22:45303
18.Tenis - WTA - New York, USA2.40 1.51
Linette, Magda vs. Sasnovich, Aliaksandra
18:30123
19.Tenis - Grand Slam - US Open, New York, USA, kvalifiácia3.97 1.21
Napolitano, Stefano vs. Chung, Hyeon
20:35303
20.Futbal - Nórsko - 1. divízia1.41 4.53 5.91
Sandefjord Fotball vs. Raufoss IL
18:00213
21.Futbal - Dánsko - 1. divízia (2. liga)2.07 3.39 2.92
Nykobing FC vs. Naestved BK
19:00033
22.Tenis - WTA - New York, USA1.31 3.14
Muchova, Karolina vs. Ahn, Kristie
17:00303
23.Tenis - ATP - Winston Salem2.27 1.56
Haase, Robin vs. Millman, John
21:00112
24.Futbal - Dánsko - 1. divízia (2. liga)1.85 3.36 3.55
Viborg FF vs. FC Fredericia
18:30202
25.Futbal - Švédsko - Švédsky pohár16.66 7.08 1.08
IFK Lulea vs. Hammarby IF
18:30202
26.Futbal - Slovensko - 3. liga2.35 3.35 2.45
FK Svidnik vs. MSK Tesla Stropkov
17:00112
27.Tenis - Grand Slam - US Open, New York, USA, kvalifiácia3.39 1.27
Brooksby, Jenson vs. Sugita, Yuichi
19:25022
28.Futbal - Austrália - FFA pohár9.89 6.18 1.18
Edgeworth FC vs. Newcastle United Jets
11:30202
29.Tenis - ATP - Winston Salem2.64 1.43
Ruud, Casper vs. Johnson, Steve
21:00202
30.Futbal - Brazília - U20 Campeonato Brasileiro1.29 4.73 7.56
Flamengo RJ vs. Gremio RS
20:00022
31.Volejbal - Majstrovstvá sveta - U19 MS, muži1.12 4.89
Kuba vs. Tunisko
23:00202
32.Futbal - Dánsko - 2. divízia1.75 3.50 3.79
AB Gladsaxe vs. Dalum IF
19:00202
33.Futbal - Nórsko - 1. divízia1.86 3.33 3.81
Kongsvinger IL vs. Strommen IF
18:00202
34.Volejbal - Majstrovstvá sveta - U19 MS, muži6.04 1.07
Bulgaria vs. Taliansko
14:00202
35.Futbal - Anglicko - Championship (2. liga)2.60 3.34 2.53
Queens Park Rangers vs. Swansea City
20:45112
36.Ľadový hokej - Medzinárodný - Klubové priateľské zápasy1.77 4.47 3.01
Adler Mannheim vs. HV71
19:30022
37.Tenis - WTA - New York, 4-hry3.06 1.33
Jurak D / Martinez Sanchez M J vs. Chan H-C / Chan L
20:05022
38.Basketbal - Majstrovstvá Európy - EuroBasket, kvalifikácia5.87 1.08
Luxembursko vs. Veľká Británia
19:00202
39.Futbal - Poľsko - I liga (2. liga)1.81 3.48 3.70
Olimpia Grudziadz vs. SKS Wigry Suwalki
19:00022
40.Futbal - Poľsko - I liga (2. liga)1.57 3.72 4.88
GKS Tychy 71 vs. Chrobry Glogow
19:00202
41.Tenis - Grand Slam - US Open, New York, USA, kvalifiácia1.23 3.73
Kwon, Soon Woo vs. Otte, Oscar
17:00202
42.Volejbal - Majstrovstvá sveta - U19 MS, muži7.50 1.03
Mexiko vs. Argentína
11:00202
43.Tenis - Grand Slam - US Open, New York, USA, kvalifikácia1.44 2.58
Frech, Magdalena vs. Sramkova, Rebecca
17:00202
44.Tenis - ATP - Winston Salem1.23 3.75
Querrey, Sam vs. Carballes Baena, Roberto
00:05202
45.Ľadový hokej - Medzinárodný - Klubové priateľské zápasy3.14 3.82 1.85
Dinamo Riga vs. Lokomotiv Jaroslavľ
18:30022
46.Futbal - Brazília - Brazílie, Serie B2.53 2.74 3.03
Vila Nova GO vs. Sport Recife PE
02:30202
47.Tenis - ATP - Winston Salem2.15 1.63
Kecmanovic, Miomir vs. Shapovalov, Denis
23:05022
48.Tenis - WTA - New York, USA1.52 2.37
Wang, Qiang vs. Ferro, Fiona
20:10112
49.Tenis - WTA - New York, USA2.03 1.70
Buzarnescu, Mihaela vs. Blinkova, Anna
21:25202
50.Badminton - Medzinárodný - Majstrovstvá sveta, muži, 4-hry1.17 4.12
Alfian F / Ardianto M R vs. Ellis M / Langridge C
17:20202

Zobraziť všetky zápasy

Dátum:
Nastaviť dátum
© 2008 Tipex 2004 s. r. o. | Designed by JK | Všetky práva vyhradené Home | Kontakt | Top