» Najtipovanejšie zápasy
17. 09. 2019
#ZápasČasOKKOPočet
1.Futbal - Liga majstrov - Liga majstrov, skupinová fáza1.61 3.90 5.51
Inter Miláno vs. SK Slavia Praha
18:55152540
2.Futbal - Liga majstrov - Liga majstrov, skupinová fáza1.50 4.49 5.84
Ajax Amsterdam vs. Lille OSC
21:0037138
3.Futbal - Liga majstrov - Liga majstrov, skupinová fáza1.36 5.38 7.15
RB Salzburg vs. KRC Genk
21:0021223
4.Futbal - Liga majstrov - Liga majstrov, skupinová fáza2.55 3.56 2.58
Borussia Dortmund vs. FC Barcelona
21:0061723
5.Ľadový hokej - Slovensko - Extraliga1.20 6.78 7.94
Slovan Bratislava vs. Nové Zámky
18:3002121
6.Ľadový hokej - Slovensko - Extraliga1.27 5.95 6.56
HKM Nitra vs. Liptovský Mikuláš
18:0016117
7.Futbal - Liga majstrov - Liga majstrov, skupinová fáza1.78 3.79 4.28
Chelsea FC vs. Valencia CF
21:0021517
8.Futbal - Liga majstrov - Liga majstrov, skupinová fáza2.92 3.53 2.30
SSC Neapol vs. Liverpool FC
21:006814
9.Futbal - Liga majstrov - Liga majstrov, skupinová fáza1.74 3.88 4.41
Olympique Lyon vs. Zenit Petrohrad
18:557714
10.Futbal - Liga majstrov - Liga majstrov, skupinová fáza2.79 3.55 2.38
Benfica Lisabon vs. RB Leipzig
21:008513
11.Volejbal - Majstrovstvá Európy - Majstrovstvá Európy, muži5.01 1.11
Estónsko vs. Holandsko
20:00505
12.Futbal - Anglicko - League One1.57 3.84 5.15
Coventry City vs. Wimbledon
20:45505
13.Futbal - Anglicko - League One1.61 3.64 5.15
Shrewsbury Town vs. Southend United
20:45505
14.Ľadový hokej - Slovensko - Extraliga1.55 4.64 4.00
HC Košice vs. Dukla Trenčín
17:30505
15.Ľadový hokej - Rusko - KHL1.49 4.63 4.73
Salavat Julajev Ufa vs. HC Red Star Kunlun
16:00505
16.Ľadový hokej - Česká republika - Extraliga3.03 4.03 1.92
HC Vítkovice vs. HC Oceláři Třinec
17:30055
17.Tenis - ATP - Metz, Francúzsko1.43 2.61
Struff, Jan-Lennard vs. Herbert, Pierre-Hugues
14:00044
18.Futbal - Liga majstrov - UEFA Youth League, skupinová fáza1.36 4.72 5.71
Ajax Amsterdam vs. Lille OSC
14:00404
19.Ľadový hokej - Poľsko - Ekstraliga3.70 4.22 1.63
KH Zaglebie Sosnowiec vs. JKH GKS Jastrzebie
19:00404
20.Ľadový hokej - Švajčiarsko - National League1.28 5.94 6.66
SC Bern vs. HC Ambr?-Piotta
19:45303
21.Ľadový hokej - Švajčiarsko - National League1.35 5.57 5.58
EHC Biel-Bienne vs. SC Rapperswil-Jona Lakers
19:45033
22.Futbal - Slovensko - Pohár12.00 8.00 1.08
FTC Fiľakovo vs. DAC 1904 Dunajská Streda
16:00033
23.Ľadový hokej - Dánsko - Superisligaen1.68 4.24 3.58
Herning Blue Fox vs. Rodovre Mighty Bulls
19:00033
24.Ľadový hokej - Bielorusko - Extraliga, Division A1.16 6.84 8.71
Shakhter Soligorsk vs. HK Mogilev
18:00303
25.Ľadový hokej - Bielorusko - Extraliga, Division A1.40 4.48 5.52
Neman Grodno vs. HK Gomel
18:00033
26.Tenis - ATP - Metz, Francúzsko4.54 1.16
Andujar, Pablo vs. Tsonga, Jo-Wilfried
18:35303
27.Futbal - Anglicko - League One4.03 3.48 1.80
Tranmere Rovers vs. Peterborough United
20:45213
28.Bejzbal - USA - MLB1.35 3.14
Minnesota Twins vs. Chicago White Sox
01:40303
29.Futbal - Anglicko - League One1.96 3.57 3.35
Wycombe Wanderers vs. Accrington Stanley
20:45303
30.Futbal - Anglicko - League One1.98 3.42 3.42
Sunderland AFC vs. Rotherham United
20:45213
31.Ľadový hokej - Slovensko - Extraliga1.53 4.45 4.31
HK SKP Poprad vs. MAC Budapešť
18:00123
32.Futbal - Liga majstrov - UEFA Youth League, skupinová fáza1.57 4.12 4.19
Inter Miláno vs. Slavia Praha
14:00213
33.Basketbal - Francúzsko - Coupe de France3.30 1.25
Bordeaux vs. Nantes
20:30303
34.Basketbal - Francúzsko - Coupe de France4.00 1.17
Vendee Challans Basket vs. Paríž
20:30303
35.Futbal - Česká republika - U19, 1. divízia4.51 4.53 1.45
1. FK Příbram vs. Sparta Praha
11:00303
36.Futbal - Medzinárodné, kluby - Liga majstrov AFC, vyraďovacia fáza2.11 3.56 3.07
Urawa Red Diamonds vs. Shanghai SIPG
12:30213
37.Ľadový hokej - Rusko - KHL1.59 4.06 4.48
HC Dinamo Moskva vs. Admiral Vladivostok
18:30303
38.Tenis - ATP - Petrohrad, Rusko2.05 1.69
Carballes Baena, Roberto vs. Klizan, Martin
13:20303
39.Volejbal - Majstrovstvá Európy - Majstrovstvá Európy, muži9.13 1.01
Čierna Hora vs. Poľsko
17:00202
40.Tenis - ATP - Metz, Francúzsko2.96 1.35
Granollers, Marcel vs. Gasquet, Richard
15:50202
41.Tenis - WTA - Kanton, Čína1.59 2.22
Zidansek, Tamara vs. Paolini, Jasmine
11:45022
42.Hádzaná - Maďarsko - NB I14.00 17.00 1.01
Cyeb Budakalasz vs. Pick Szeged
18:00202
43.Tenis - ATP - Petrohrad, Rusko2.93 1.35
Tipsarevic, Janko vs. Dzumhur, Damir
12:00002
44.Tenis - ATP - Petrohrad, Rusko2.60 1.44
Rosol, Lukas vs. Gerasimov, Egor
14:25202
45.Tenis - ATP - Metz, Francúzsko2.68 1.41
Barrere, Gregoire vs. Hurkacz, Hubert
11:30112
46.Futbal - Anglicko - League One2.01 3.34 3.42
Bristol Rovers vs. Gillingham FC
20:45202
47.Futbal - Anglicko - League One2.09 3.27 3.28
Doncaster Rovers vs. Blackpool FC
20:45022
48.Ľadový hokej - Slovensko - Extraliga1.85 4.28 2.97
Miškovec JJSE vs. Dukla Michalovce
18:30202
49.Futbal - Anglicko - National League2.01 3.22 3.54
Barnet FC vs. Aldershot Town
20:45112
50.Volejbal - Majstrovstvá Európy - Majstrovstvá Európy, muži7.00 1.04
Slovensko vs. Belgicko
20:30112

Zobraziť všetky zápasy

Dátum:
Nastaviť dátum
© 2008 Tipex 2004 s. r. o. | Designed by JK | Všetky práva vyhradené Home | Kontakt | Top