» Najtipovanejšie zápasy
09. 10. 2019
#ZápasČasOKKOPočet
1.Ľadový hokej - Česká republika - 1. liga1.24 6.25 6.56
HC Motor České Budějovice vs. HC Frýdek-Místek
17:3020020
2.Futbal - Majstrovstvá Európy - U21 ME, kvalifikácia17.00 9.00 1.07
Lichtenštajnsko vs. Slovensko
18:0016016
3.Ľadový hokej - Česká republika - 1. liga1.35 5.55 4.70
HC Slavia Praha vs. HC Baník Sokolov
18:0014014
4.Ľadový hokej - Česká republika - 1. liga1.14 8.07 8.64
HC Stadion Litoměřice vs. SK Kadaň
17:3011011
5.Tenis - ATP - Šanghai, Čína2.60 1.44
Carreno-Busta, Pablo vs. Thiem, Dominic
14:0510010
6.Tenis - WTA - Linz, Rakúsko1.19 4.22
Bertens, Kiki vs. Doi, Misaki
18:3010010
7.Ľadový hokej - Hokejová liga majstrov - Hokejová liga majstrov1.95 4.05 2.95
HC Oceláři Třinec vs. Lausanne HC
17:003710
8.Ľadový hokej - Česká republika - 1. liga1.47 4.89 4.26
HC Dukla Jihlava vs. HC AZ Havířov 2010
17:30099
9.Ľadový hokej - Rusko - KHL2.01 3.80 2.94
Salavat Julajev Ufa vs. HC Barys Astana
16:00189
10.Futbal - Medzinárodný - Priateľské zápasy1.76 3.71 4.15
Nemecko vs. Argentína
20:45628
11.Ľadový hokej - Hokejová liga majstrov - Hokejová liga majstrov1.45 4.71 5.06
Lahti Pelicans vs. Yunost Minsk
18:00178
12.Tenis - ATP - Šanghai, Čína1.19 4.14
Goffin, David vs. Kukushkin, Mikhail
11:30007
13.Ľadový hokej - Hokejová liga majstrov - Hokejová liga majstrov1.58 4.75 3.92
EV Zug vs. HC Plzeň
19:45437
14.Basketbal - EuroCup - Eurocup, skupinová fáza1.18 4.29
BC. Unics Kazaň vs. KK Cedevita Olimpija
18:00606
15.Ľadový hokej - Česká republika - Extraliga2.04 4.00 2.79
HC Karlovy Vary vs. HC Litvínov
17:30426
16.Tenis - ATP - Šanghai, Čína1.24 3.67
Zverev, Alexander vs. Chardy, Jeremy
08:55606
17.Tenis - WTA - Linz, Rakúsko1.14 4.99
Pavlyuchenkova, Anastasia vs. Haas, Barbara
16:00606
18.Tenis - ATP - Šanghai, Čína1.07 6.81
Djokovic, Novak vs. Shapovalov, Denis
12:30606
19.Futbal - Majstrovstvá Európy - U19 ME, kvalifikácia1.15 6.44 10.85
Chorvátsko vs. Kazachstan
14:00505
20.Šipky - Medzinárodný - World Grand Prix 20191.27 3.45
Wright, Peter vs. Wattimena, Jermaine
23:20055
21.Basketbal - EuroCup - Eurocup, skupinová fáza1.21 3.97
BC Lokomotiv Kubaň vs. Umana Reyer Venezia
19:00415
22.Ľadový hokej - Česká republika - 1. liga1.90 4.17 2.82
Piráti Chomutov vs. HC RT Torax Poruba
17:30325
23.Ragby - Ragby Union - Majstrovstvá sveta, skupinová fáza1.08 36.73 6.67
Wales vs. Fidži
11:45505
24.Futbal - Majstrovstvá Európy - U19 ME, kvalifikácia1.01 12.48 21.67
Česká republika vs. San Marino
18:00505
25.Ľadový hokej - Švajčiarsko - Swiss League1.19 6.48 7.42
HC Ajoie vs. HC Sierre-Anniviers
19:45404
26.Basketbal - EuroCup - Eurocup, skupinová fáza1.41 2.69
Galatasaray SK vs. EWE Baskets Oldenburg
18:30404
27.Basketbal - Česká republika - NBL1.10 5.85
USK Praha vs. JBC Mmcite Brno
18:00404
28.Hádzaná - Česká republika - Extraliga1.07 13.45 8.19
HC Baník Karviná vs. KP Brno
18:30404
29.Tenis - ATP - Šanghai, Čína2.55 1.45
Pouille, Lucas vs. Isner, John
06:30404
30.Tenis - ATP - Šanghai, Čína2.74 1.40
Auger Aliassime, Felix vs. Tsitsipas, Stefanos
06:30314
31.Ľadový hokej - USA - NHL1.65 4.53 4.10
Calgary Flames vs. Los Angeles Kings
03:00224
32.Šipky - Medzinárodný - World Grand Prix 20191.36 2.92
Chisnall, Dave vs. Bunting, Stephen
21:20303
33.Tenis - WTA - Linz, Rakúsko, 4-hry1.13 5.21
Krejcikova B / Siniakova K vs. Friedsam A-L / Lepchenko V
18:40003
34.Futbal - Bolívia - Nacional B1.25 5.20 7.50
CD Torre Fuerte vs. Universitario del Beni
21:30303
35.Futbal - Liga majstrov - UEFA Youth League, vyraďovacia fáza1.18 5.71 10.29
Real Zaragoza vs. Korona Kielce
17:00303
36.Basketbal - Česká republika - ZBL1.07 6.07
Sokol Hradec Králové vs. BLK Slavia Praha
18:00303
37.Tenis - ATP - Šanghai, Čína2.53 1.46
Fritz, Taylor vs. Khachanov, Karen
08:00213
38.Ľadový hokej - Česká republika - 1. liga1.92 4.13 2.79
HC Zubr Prerov vs. HC Slovnaft Vsetín
18:00213
39.Tenis - ATP - Šanghai, Čína2.56 1.45
Millman, John vs. Rublev, Andrey
09:30303
40.Ľadový hokej - USA - NHL1.88 4.49 3.17
Pittsburgh Penguins vs. Winnipeg Jets
01:00123
41.Hádzaná - Nórsko - Eliteserien1.18 10.96 5.60
Halden Topphandball vs. Follo HK
18:30202
42.Hádzaná - Nórsko - Eliteserien5.75 11.29 1.17
Kolstad vs. Elverum
19:15022
43.Šipky - Medzinárodný - World Grand Prix 20191.64 2.13
Cross, Rob vs. Durrant, Glen
22:20022
44.Šipky - Medzinárodný - World Grand Prix 20192.90 1.36
Noppert, Danny vs. Aspinall, Nathan
20:00202
45.Futbal - Japonsko - J-League Cup2.16 3.53 2.90
Gamba Osaka vs. Consadole Sapporo
12:00202
46.Futbal - Medzinárodný - WAFU Cup of Nations1.50 3.50 5.50
Guinea vs. Libéria
19:00112
47.Futbal - Medzinárodný - WAFU Cup of Nations1.75 3.30 3.90
Senegal vs. Mali
22:00112
48.Futbal - Bolívia - Nacional B1.10 8.00 10.00
Real Santa Cruz vs. Deportivo Kivon
21:30202
49.Futbal - Brazília - U19 Copa Gaucho1.35 4.50 6.00
Santa Cruz RS vs. Nova Prata RS
20:00202
50.Basketbal - Island - Urvalsdeild, ženy1.09 5.43
Skallagrimur vs. UMF Grindavik
21:15202

Zobraziť všetky zápasy

Dátum:
Nastaviť dátum
© 2008 Tipex 2004 s. r. o. | Designed by JK | Všetky práva vyhradené Home | Kontakt | Top