» Najtipovanejšie zápasy
20. 01. 2020
#ZápasČasOKKOPočet
1.Futbal - Taliansko - Serie A1.18 6.89 13.25
Atalanta Bergamasca Calcio vs. SPAL Ferrara
20:4522325
2.Hádzaná - Majstrovstvá Európy - Majstrovstvá Európy, muži, hlavné kolo7.71 14.48 1.13
Bielorusko vs. Španielsko
18:1521122
3.Futbal - Anglicko - Championship2.00 3.20 3.74
West Bromwich Albion vs. Stoke City
21:0031922
4.Hádzaná - Majstrovstvá Európy - Majstrovstvá Európy, muži, hlavné kolo1.34 10.19 4.19
Chorvátsko vs. Česká republika
16:0016218
5.Ľadový hokej - USA - NHL1.34 6.07 6.20
Colorado Avalanche vs. Detroit Red Wings
21:0011213
6.Futbal - Francúzsko - Pohár16.37 7.51 1.09
ST Pryve ST Hilaire FC vs. AS Monako
20:5511112
7.Hádzaná - Majstrovstvá Európy - Majstrovstvá Európy, muži, hlavné kolo4.10 9.97 1.36
Rakúsko vs. Nemecko
20:308412
8.Ľadový hokej - Česká republika - 1. liga3.07 4.49 1.75
HC Stadion Litoměřice vs. HC Motor České Budějovice
17:30909
9.Futbal - Holandsko - Eerste Divisie1.28 5.40 7.01
Jong Ajax Amsterdam vs. FC Dordrecht
20:00617
10.Tenis - Grand Slam - Australian Open, muži11.82 1.01
Struff, Jan-Lennard vs. Djokovic, Novak
11:00707
11.Tenis - Grand Slam - Australian Open, muži4.49 1.17
Londero, Juan Ignacio vs. Dimitrov, Grigor
05:00707
12.Tenis - Grand Slam - Australian Open, ženy4.84 1.15
Siniakova, Katerina vs. Kvitova, Petra
04:35606
13.Tenis - Grand Slam - Australian Open, ženy1.04 8.67
Barty, Ashleigh vs. Tsurenko, Lesya
09:00606
14.Basketbal - Europe Cup - Europe Cup, Group Stage1.30 3.19
Medi Bayreuth vs. Bakken Bears
18:30606
15.Basketbal - Izrael - ženy1.27 3.15
Hapoel Rishon Le Zion vs. Bnei Herzliya
18:00505
16.Tenis - Grand Slam - Australian Open, muži1.28 3.37
Kohlschreiber, Philipp vs. Giron, Marcos
10:05505
17.Futbal - Malta - Premier Division1.55 3.46 5.07
FC Valletta vs. Sliema Wanderers FC
19:00505
18.Hádzaná - Medzinárodný - African Championship1.17 11.00 6.00
Angola vs. Demokratická republika Kongo
14:00505
19.Futbal - Izrael - Premier League1.50 3.59 5.69
Hapoel Be’er Scheva vs. Hapoel Haifa
19:00415
20.Tenis - Grand Slam - Australian Open, muži1.21 3.91
Pella, Guido vs. Smith, John-Patrick
01:00404
21.Tenis - Grand Slam - Australian Open, muži1.15 4.75
Shapovalov, Denis vs. Fucsovics, Marton
01:00044
22.Ľadový hokej - Rusko - MHL1.14 6.98 8.97
Loko Yaroslavl vs. Kapitan Stupino
16:00404
23.Tenis - Grand Slam - Australian Open, ženy1.17 4.47
Alexandrova, Ekaterina vs. Teichmann, Jil Belen
01:00404
24.Tenis - Grand Slam - Australian Open, ženy4.25 1.18
Ahn, Kristie vs. Wozniacki, Caroline
03:15404
25.Futbal - Holandsko - Eerste Divisie2.48 3.56 2.35
FC Utrecht vs. Roda JC Kerkrade
20:00314
26.Tenis - Grand Slam - Australian Open, ženy1.15 4.84
Osaka, Naomi vs. Bouzkova, Marie
01:00404
27.Volejbal - Nemecko - 1. Bundesliga1.12 4.79
Hypo Tirol Alpenvolleys Haching vs. TSV Herrsching
18:30404
28.Ľadový hokej - Bielorusko - Extraliga, Division A3.94 3.95 1.63
Chimik-SKA Novopolock vs. HC Lokomotiv Orsha
17:00033
29.Ľadový hokej - Rusko - MHL1.43 5.04 4.34
Sibirskie Snaipery vs. HC Altai
12:30303
30.Ľadový hokej - USA - NHL2.14 4.03 2.82
New York Rangers vs. Columbus Blue Jackets
01:00033
31.Tenis - Grand Slam - Australian Open, ženy4.11 1.20
Trevisan, Martina vs. Kenin, Sofia
01:00303
32.Futbal - Taliansko - Serie B3.07 2.82 2.33
Nuova Cosenza Calcio vs. FC Crotone
21:00123
33.Tenis - Grand Slam - Australian Open, muži1.17 4.37
Evans, Daniel vs. McDonald, Mackenzie
01:00303
34.Tenis - Grand Slam - Australian Open, muži1.01 11.42
Tsitsipas, Stefanos vs. Caruso, Salvatore
09:00303
35.Ľadový hokej - USA - NHL2.33 4.00 2.55
Chicago Blackhawks vs. Winnipeg Jets
01:00303
36.Vodné pólo - Medzinárodný - Majstrovstvá Európy, muži1.04 11.82 12.08
Slovensko vs. Malta
11:30303
37.Futbal - Izrael - Premier League1.55 3.64 4.95
Beitar Jerusalem vs. Maccabi Netanya
19:15303
38.Basketbal - Island - Pohár1.20 3.75
Tindastoll vs. Thor AK Akureyri
20:15003
39.Tenis - Grand Slam - Australian Open, ženy2.71 1.41
Stosur, Samantha vs. McNally, Caty
08:00112
40.Basketbal - USA - NBA1.28 3.57
Houston Rockets vs. Oklahoma City Thunder
23:00022
41.Basketbal - Mezinárodné, kluby - United League, Main Round2.97 1.31
BC Zenit Petrohrad vs. CSKA Moskva
18:00202
42.Tenis - Grand Slam - Australian Open, muži1.73 1.99
Garin, Christian vs. Travaglia, Stefano
03:00112
43.Hádzaná - Medzinárodný - Asian Championship8.50 14.00 1.08
United Arab Emirates vs. Bahrajn
12:00202
44.Futbal - Grécko - Super League 21.46 3.65 5.90
PAS Giannina FC vs. Levadiakos FC
15:30022
45.Basketbal - USA - NBA1.89 1.89
Washington Wizards vs. Detroit Pistons
20:00202
46.Tenis - Grand Slam - Australian Open, muži3.31 1.29
Albot, Radu vs. Raonic, Milos
02:15002
47.Kriket - Austrália - Big Bash League1.64 2.13
Perth Scorchers vs. Sydney Thunder
11:40202
48.Futbal - Taliansko - Serie C2.05 2.96 3.29
Piacenza Calcio vs. Triestina Calcio
20:45022
49.Futbal - Mexiko - Primera Division, Clausura2.10 3.57 2.92
Santos Laguna vs. Club Leon
01:45202
50.Futbal - Turecko - Super Lig2.09 3.43 3.13
Caykur Rizespor vs. Genclerbirligi Ankara
18:00112

Zobraziť všetky zápasy

Dátum:
Nastaviť dátum
© 2008 Tipex 2004 s. r. o. | Designed by JK | Všetky práva vyhradené Home | Kontakt | Top