» Najtipovanejšie zápasy
27. 03. 2020
#ZápasČasOKKOPočet
1.Futbal - Bielorusko - Vysshaya League1.50 3.81 5.89
Torpedo Zhodino vs. FC Belšina Bobrujsk
16:0020424
2.Ľadový hokej - Bielorusko - Extraliga, play-off1.71 3.69 3.76
Yunost Minsk vs. Shakhter Soligorsk
18:0014418
3.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy klubov1.30 5.51 5.91
Lunds BK vs. IFK Malmo
18:30718
4.Futbal - Bielorusko - Vysshaya League2.22 3.37 2.83
FC Ruh Brest vs. FC Zvezda-BGU Minsk
18:00178
5.Basketbal - Taiwan - SBL1.20 3.80
Taiwan Beer vs. Bank of Taiwan
12:00516
6.Basketbal - Taiwan - SBL1.20 3.73
Pauian Archiland vs. Jeoutai Basketball
10:00606
7.Basketbal - Rusko - 3x3 Liga Pro1.50 2.30
Neva vs. Ural
18:15505
8.Futbal - Bielorusko - Vysshaya Liga Dublery5.12 4.27 1.45
FC Gorodeya vs. Shakhtyor Soligorsk II
10:30235
9.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy klubov1.10 7.75 10.50
Gillberga Lista IF vs. Baggetorps IF
19:00404
10.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy klubov1.61 4.12 3.91
Qviding FIF vs. IK Oddevold
19:00044
11.Stolný tenis - Česká republika - TT Star Series1.40 2.70
Horejsi, Miroslav vs. Kleprlik, Jakub
09:10404
12.Hádzaná - Bielorusko - Superliga, Division 23.25 9.66 1.35
Vitiazie Minsk vs. HC Meshkov Brest 2
16:30044
13.Stolný tenis - Medzinárodný - TT pohár, muži1.52 2.35
Baklykov, Andrii vs. Berezynskyi, Serhii
08:50303
14.Hádzaná - Bielorusko - Superliga, Division 22.00 9.33 1.85
RTSOR Minsk vs. Masheka Mogilev 2
13:00033
15.Fighting Games - Boxing - eWBSS ťažká váha, legendy1.14 22.00 5.00
eMuhamed Ali vs. eJoe Frazier
20:00003
16.Stolný tenis - Medzinárodný - TT pohár, muži1.65 2.10
Kuznetsov, Ihor vs. Vasylchuk, Pavlo
22:00303
17.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy klubov1.50 5.20 3.70
IFK Tumba FK vs. FC Djursholm
20:00033
18.Stolný tenis - Česká republika - TT Star Series4.00 1.20
Kleprlik, Jakub vs. Reitspies, David
11:45202
19.Stolný tenis - Česká republika - TT Star Series1.28 3.30
Gavlas, Antonin vs. Kleprlik, Jakub
13:45202
20.Basketbal - Rusko - 3x3 Liga Pro2.20 1.55
Enisey vs. Rostov
18:40202
21.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy klubov1.45 4.50 4.50
Fittja IF vs. IFK Haninge U19
19:00202
22.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy klubov1.10 7.75 11.00
Ekenässjon IF vs. Myresjo IF
19:15202
23.Futbal - Bielorusko - 8 x 8 Liga1.40 6.75 3.70
FC Urozhaynaya vs. Living Air
18:00202
24.Futbal - Bielorusko - Vysshaya Liga Dublery2.61 3.45 2.24
FC Minsk vs. Dinamo Minsk II
12:00202
25.Stolný tenis - Medzinárodný - TT pohár, muži3.20 1.30
Golubiev, Oleksii vs. Hladun, Valerii
11:15022
26.Stolný tenis - Medzinárodný - TT pohár, muži1.60 2.20
Brezickyi, Oleksandr vs. Yarovoi, Oleksandr
22:35202
27.Futbal - Burundi - Premier League2.96 3.07 2.24
Inter Stars vs. Ngozi City FC
15:00002
28.Volejbal - Rusko - St. Petersburg Volleyball Championships3.09 1.29
Meridian Spb vs. Volt VC
17:50202
29.Stolný tenis - Česká republika - TT Star Series1.71 2.00
Tregler, Tomas vs. Reitspies, David
09:45022
30.Stolný tenis - Česká republika - TT Star Series2.25 1.57
Prokopcov, Dimitrij vs. Konecny, Tomas
10:15022
31.Stolný tenis - Česká republika - TT Star Series2.40 1.50
Gavlas, Antonin vs. Konecny, Tomas
08:35202
32.Stolný tenis - Medzinárodný - TT pohár, muži1.55 2.30
Kuznetsov, Ihor vs. Shchytka, Oleksandr
19:40101
33.Stolný tenis - Medzinárodný - TT pohár, muži2.20 1.60
Golubiev, Oleksii vs. Bobrov, Anton
08:55101
34.Futsal - Bielorusko - Minsk Futsal League1.13 8.50 8.00
Kentavr vs. Inventolabs
19:00001
35.Stolný tenis - Česká republika - TT Star Series2.00 1.72
Vrablik, Jiri vs. Reitspies, David
13:15101
36.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy klubov1.50 5.06 3.93
Fittja IF vs. IFK Haninge U19
19:00101
37.Ľadový hokej - Medzinárodný - Ice Cup West2.00 5.00 2.30
Devils Team vs. Penguins Team
07:50101
38.Futbal - Rusko - 5 x 5 Liga1.02 12.00 15.00
FK Pearl vs. FK Drago
19:45101
39.Basketbal - Rusko - 3x3 Liga Pro1.30 3.00
Neva vs. Enisey
19:30101
40.Futbal - Bielorusko - Vysshaya Liga Dublery2.60 3.49 2.23
FC Slutsk vs. Dinamo Brest II
12:00101
41.Volejbal - Bielorusko - MVL Mixed1.33 2.85
Ginger Minsk Mixed vs. NA Stile Minsk Mixed
18:50101
42.Stolný tenis - Medzinárodný - TT pohár, muži1.43 2.60
Kolesnik, Yuriy vs. Chaplianka, Anatolii
06:50101
43.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy klubov2.50 4.15 2.00
Lindo vs. Dagsbergs IF
19:00011
44.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy klubov1.54 4.83 3.79
Enhorna IF vs. FF Sodertälje
19:00001
45.Stolný tenis - Medzinárodný - TT pohár, muži1.43 2.60
Kolesnik, Yuriy vs. Semenets, Oleksandr
08:35011
46.Stolný tenis - Medzinárodný - TT pohár, muži1.72 2.00
Kovalenko, Viacheslav vs. Kolos, Maksym
09:10011
47.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy klubov3.70 3.70 1.70
Skene IF vs. Hestrafors IF
19:00001
48.Ľadový hokej - Rusko - Liga Pro Short Hockey2.03 4.83 2.32
Centrovye Kuluturologi vs. Kalininsky Front
07:05001
49.Futbal - Rusko - 5 x 5 Liga4.75 6.50 1.30
Pahtakor Makhachkala vs. Paraul
18:00011
50.Volejbal - Rusko - League Pro1.84 1.79
Zenit Novosibirsk vs. Kristall Krasnoyarsk
07:00101

Zobraziť všetky zápasy

Dátum:
Nastaviť dátum
© 2008 Tipex 2004 s. r. o. | Designed by JK | Všetky práva vyhradené Home | Kontakt | Top