» Najtipovanejšie zápasy
31. 05. 2020
#ZápasČasOKKOPočet
1.Futbal - Nemecko - Bundesliga1.48 4.30 6.40
Borussia Monchengladbach vs. 1. FC Union Berlín
15:3027229
2.Futbal - Nemecko - Bundesliga8.80 5.60 1.30
SC Paderborn vs. Borussia Dortmund
18:0026127
3.Futbal - Bielorusko - Vysshaya Liga1.32 5.00 8.20
BATE Borisov vs. FC Isloch
17:0015318
4.Futbal - Česká republika - 1. liga1.94 3.25 3.90
Bohemians Prag 1905 vs. SK Dynamo České Budějovice
16:0010717
5.Futbal - Nemecko - 2. Bundesliga1.37 4.90 7.40
Hamburger SV vs. Wehen Wiesbaden
13:3014014
6.Futbal - Česká republika - 1. liga4.60 3.30 1.73
MFK Karviná vs. Sparta Praha
18:0010212
7.Futbal - Česká republika - 1. liga1.76 3.50 4.50
FK Teplice vs. SFC Opava
14:003811
8.Futbal - Česká republika - FNL1.46 3.90 6.60
FK Pardubice vs. FK Ústí nad Labem
17:0010010
9.Futbal - Chorvátsko - Chorvátsky pohár1.89 3.30 4.00
HNK Rijeka vs. NK Osijek
20:15617
10.Futbal - Česká republika - FNL1.58 3.90 5.00
FC Graffin Vlašim vs. Baník Sokolov
17:00077
11.Futbal - Maďarsko - NB I2.70 3.25 2.47
Budapešť Honved FC vs. Debreceni VSC
18:55055
12.Futbal - Nemecko - 2. Bundesliga4.90 4.10 1.60
Dynamo Dresden vs. VfB Stuttgart
13:30325
13.Futbal - Poľsko - Ekstraklasa2.23 3.25 3.20
KS Cracovia Krakov vs. Jagiellonia Białystok
15:00055
14.Futbal - Bielorusko - Vysshaya Liga2.06 3.25 3.45
FC Zvezda-BGU Minsk vs. FC Vitebsk
15:00325
15.Futbal - Maďarsko - NB I3.35 3.35 2.08
Puskas Akademia vs. Ferencváros Budapešť
21:05134
16.Futbal - Dánsko - Superligaen3.35 3.15 2.15
Esbjerg fB vs. Aalborg BK
18:00123
17.Futbal - Bielorusko - Pervaya Liga1.75 3.20 4.80
FC Smorgon vs. FC Oshmyany
16:00123
18.Futbal - Bielorusko - Vysshaya Liga, dublery1.53 4.40 4.80
FC Minsk vs. Slutsksakhar Slutsk
12:00033
19.Futbal - Bielorusko - ALF Championship, Vysshaya Liga1.33 5.00 6.00
UNI Minsk vs. Urozhaynaya
17:15033
20.Futbal - Bielorusko - Vysshaya Liga3.20 3.20 2.21
FC Ruh Brest vs. Dinamo Brest
19:00123
21.Ľadový hokej - Rusko - Comet Division Short Hockey1.83 6.40 2.46
Stalker vs. Krasnyye Krylia
16:50202
22.Futbal - Dánsko - 1. divízia1.37 4.50 7.40
Vejle BK vs. Naestved BK
14:00022
23.Futbal - Bielorusko - Pervaya Liga7.00 4.30 1.40
FC Orša vs. FC Gomel
15:00202
24.Futbal - Bielorusko - ALF Championship, Vysshaya Liga1.27 5.60 6.40
Gazgolder vs. Alfa
16:30202
25.Futbal - Estónsko - Esiliiga B1.40 4.80 4.80
Keila JK vs. JK Tallinna Kalev II
18:00022
26.Futbal - Estónsko - Premium Liiga2.21 3.45 2.90
Levadia Tallin vs. Paide Linnameeskond
14:00112
27.Bejzbal - Taiwan - CPBL2.75 1.39
Uni-President Lions vs. Rakuten Monkeys
11:05202
28.Futbal - Poľsko - Ekstraklasa1.97 3.40 3.75
Legia Gdaňsk vs. Arka Gdynia 1929
17:30202
29.Futbal - Nemecko - 3. liga2.55 3.15 2.65
SC Preußen Munster vs. Hallescher FC
14:00101
30.Futbal - Estónsko - Esiliiga1.30 5.60 7.20
Pärnu Jalgpalliklubi vs. Kohtla-Jarve JK Jarve
18:00101
31.Futbal - Estónsko - Esiliiga1.46 4.80 5.00
Maardu Starbunker vs. JK Tammeka Tartu II
18:00101
32.Badminton - Medzinárodný - Armenia Infinity Cup1.60 2.11
Isahakyan, Sargis vs. Isahakyan, Gevorg
08:50011
33.Badminton - Medzinárodný - Armenia Infinity Cup1.02 8.20
Nazaretyan, Edgar vs. Isahakyan, Sargis
11:00101
34.Stolný tenis - Rusko - Liga Pro1.47 2.50
Serebrennikov, Alexander vs. Pravednov, Andrey
22:30101
35.Stolný tenis - Rusko - Liga Pro2.20 1.59
Pravednov, Andrey vs. Safonov, Vladimir
23:30101
36.Basketbal - Mezinárodné, kluby - Priateľské zápasy klubov, muži1.75 1.82
Lions vs. Road Warriors
12:00011
37.Ľadový hokej - Rusko - Comet Division Short Hockey2.09 5.60 2.19
Ershistyye Tigry vs. Stalker
13:50101
38.Ľadový hokej - Rusko - Comet Division Short Hockey1.96 5.60 2.38
Zvukovaya Ataka vs. Lyutiye Vepri
21:50011
39.Šipky - Medzinárodný - PDC Home Tour2.25 1.57
Smith, Jeff vs. Cullen, Joe
22:50101
40.Stolný tenis - Rusko - Liga Pro2.30 1.45
Elistratov, Igor vs. Frolov, Aleksandr
10:30101
41.Futbal - Dánsko - 1. divízia2.38 3.10 2.90
Vendsyssel FF vs. FC Fredericia
15:00011
42.Futbal - Dánsko - 1. divízia1.98 3.55 3.30
Nykobing FC vs. FC Roskilde
12:00101
43.Futbal - Burundi - Premier League1.22 5.60 10.00
Musongati FC vs. LLB Academic
15:30101
44.Futbal - Kostarika - Primera Division, Campeonato Verano2.07 3.30 3.30
Municipal Perez Zeledon vs. Limon FC
23:00011
45.Stolný tenis - Ukrajina - Win Cup1.30 3.00
Pavlyuk, Oleg vs. Glivenko, Ilya
10:15011
46.Stolný tenis - Ukrajina - Win Cup4.25 1.15
Matveev, Denis vs. Ratushnyak, Vladislav
10:30011
47.Futbal - Južná Kórea - K-League Classic3.95 3.25 1.92
Incheon United vs. Pohang Steelers
12:00101
48.Šipky - Medzinárodný - Remote Darts League21.00 14.00 1.02
Osborne, Tina vs. Herewini, Darren
22:00101
49.Šipky - Medzinárodný - Remote Darts League1.54 4.60 4.30
Williams, Jim vs. Herewini, Darren
23:45101
50.Futbal - Južná Kórea - K-League Challenge2.26 3.10 2.90
Suwon FC vs. Bucheon FC
11:30011

Zobraziť všetky zápasy

Dátum:
Nastaviť dátum
© 2008 Tipex 2004 s. r. o. | Designed by JK | Všetky práva vyhradené Home | Kontakt | Top