» Najtipovanejšie zápasy
01. 10. 2020
#ZápasČasOKKOPočet
1.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia1.19 6.20 13.00
Tottenham Hotspur vs. Maccabi Haifa
21:0020020
2.Futbal - Španielsko - Primera Division1.46 4.60 6.40
FC Sevilla vs. Levante UD
19:0014014
3.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia1.57 3.95 5.20
FC Bazilej vs. CSKA Sofia
20:3021012
4.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia1.16 7.20 13.00
Young Boys Bern vs. KF Tirana
20:3011011
5.Futbal - Anglicko - Ligový pohár1.91 3.80 3.45
Liverpool FC vs. Arsenal FC
20:454711
6.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia1.23 5.40 12.00
CFR Cluj vs. KuPS
17:3010111
7.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia1.70 3.60 4.70
FC Kodaň vs. HNK Rijeka
20:0001111
8.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia1.07 9.60 25.00
NK Dinamo Záhreb vs. Flora Tallinn
19:0010010
9.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia1.85 3.45 4.00
Legia Varšava vs. FK Karabach
20:001910
10.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia4.60 3.45 1.74
Rio Ave vs. AC Miláno
21:00448
11.Futbal - Španielsko - Primera Division5.60 4.30 1.51
RC Celta De Vigo vs. FC Barcelona
21:30808
12.Tenis - Grand Slam - French Open, ženy1.10 6.20
Kvitova, Petra vs. Paolini, Jasmine
11:00707
13.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia2.26 3.25 3.00
Slovan Liberec vs. APOEL Nikózia
19:00437
14.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia2.01 3.45 3.40
Glasgow Rangers vs. Galatasaray
20:45527
15.Ľadový hokej - Rusko - KHL1.42 5.40 5.60
HA Avangard Omsk vs. HC Vityaz Podolsk
18:30257
16.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia1.50 4.10 5.80
Standard Liege vs. Fehérvár FC
20:00707
17.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia3.65 3.40 1.96
Hapoel Be’er Sheva vs. FC Viktoria Plzeň
19:30066
18.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia2.10 3.25 3.35
Sporting CP vs. LASK
21:00246
19.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia4.20 3.85 1.72
Rosenborg BK vs. PSV Eindhoven
19:00505
20.Tenis - Grand Slam - French Open, muži4.70 1.17
Cuevas, Pablo vs. Tsitsipas, Stefanos
15:30505
21.Tenis - Grand Slam - French Open, ženy3.85 1.23
Plíšková Kristýna vs. Muguruza, Garbine
13:00505
22.Futbal - Anglicko - Ligový pohár1.69 3.70 4.60
Aston Villa vs. Stoke City
20:00044
23.Basketbal - Euroliga - Euroliga, skupinová fáza1.23 3.85
Anadolu Efes Istanbul vs. BC Zenit Petrohrad
19:30044
24.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia2.18 3.35 3.10
Sporting Charleroi vs. Lech Poznaň
19:00314
25.Tenis - Grand Slam - French Open, muži1.08 7.00
Garin, Christian vs. Polmans, Marc
11:00404
26.Ľadový hokej - Rusko - KHL5.00 4.80 1.51
Spartak Moskva vs. CSKA Moskva
18:30314
27.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia1.59 3.85 5.20
Dundalk vs. KÍ Klaksvík
20:30404
28.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia11.00 4.90 1.27
FC Ararat-Armenia vs. FK Crvena zvezda Belehrad
19:00404
29.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia8.80 5.00 1.30
FK Sarajevo vs. Celtic Glasgow
20:00213
30.Basketbal - USA - NBA, play-off1.49 2.50
Los Angeles Lakers vs. Miami Heat
03:00303
31.Futbal - Anglicko - Ligový pohár2.30 3.25 2.95
Brentford vs. Fulham FC
18:30123
32.Ľadový hokej - Švédsko - SHL3.15 4.40 1.85
IK Oskarshamn vs. Färjestad BK
19:00123
33.Futbal - Španielsko - Primera Division1.59 3.55 6.60
Athletic Bilbao vs. CF Cadiz
19:00033
34.Tenis - Grand Slam - French Open, muži5.40 1.13
Martin, Andrej vs. Dimitrov, Grigor
12:15303
35.Tenis - Grand Slam - French Open, muži1.17 4.70
Shapovalov, Denis vs. Carballes Baena, Roberto
11:00033
36.Ľadový hokej - Rusko - KHL1.88 3.70 3.75
HC Dinamo Moskva vs. Traktor Čeljabinsk
18:30123
37.Tenis - Grand Slam - French Open, ženy1.41 2.80
Rybakina, Elena vs. Ferro, Fiona
16:15123
38.Hádzaná - Liga majstrov - Liga majstrov5.80 12.00 1.20
HBC Nantes vs. FC Barcelona
20:45303
39.Tenis - Grand Slam - French Open, muži1.34 3.05
Struff, Jan-Lennard vs. Altmaier, Daniel
12:15033
40.Tenis - Grand Slam - French Open, muži3.65 1.26
Pella, Guido vs. Carreno-Busta, Pablo
13:30213
41.Futbal - Malta - Premier Division1.73 3.50 3.75
Floriana FC vs. Sirens FC
17:00303
42.Tenis - Grand Slam - French Open, ženy, 4-hry6.00 1.09
Kalinskaya A / Putintseva Y vs. Babos T / Mladenovic K
16:15202
43.Ľadový hokej - Fínsko - SM-Liiga3.75 4.30 1.70
HPK Hämeenlinna vs. Oulun Kärpät
17:30112
44.Futbal - Peru - Primera Division, Apertura2.41 3.15 2.55
Ayacucho FC vs. Real Garcilaso
22:00202
45.Tenis - Grand Slam - French Open, muži4.80 1.16
Davidovich Fokina, Alejandro vs. Rublev, Andrey
15:30202
46.Basketbal - Mezinárodné, kluby - United League, Main Round1.29 3.30
Enisey Krasnoyarsk vs. BC Tsmoki-Minsk
14:30022
47.Basketbal - Euroliga - Euroliga, skupinová fáza1.19 4.10
Valencia Basket vs. Asvel Lyon-Villeurbanne
21:00202
48.Tenis - Grand Slam - French Open, ženy2.43 1.52
Ostapenko, Jelena vs. Plíšková Karolína
11:00112
49.Hádzaná - Liga majstrov - Liga majstrov5.00 11.00 1.26
Elverum vs. Vive Kielce
20:45112
50.Tenis - Grand Slam - French Open, muži3.80 1.24
Vesely, Jiri vs. Khachanov, Karen
11:00202

Zobraziť všetky zápasy

Dátum:
Nastaviť dátum
© 2008 Tipex 2004 s. r. o. | Designed by JK | Všetky práva vyhradené Home | Kontakt | Top