» Profil
Užívateľské meno:mikub
Mesto:Žiar nad Hronom
Krajina:Slovenso
Aktuálna liga:5. liga
ICQ:413839204
Vek:63 rokov
Naposledy online:17. 01. 2020, 20:17
Niečo o mne:

» Štatistika tiketov
ObdobieLigaOKKOP10SYieldZisk
Celkovo-996321-9-8-34.24 %-25027 b.
01/20205.2151-9-8-41.18 %-700 b.
12/20196.7232-8-10.33 %10 b.
11/20196.2280-10-14-66.67 %-2000 b.
10/20196.5251-9-7-16.67 %-500 b.
09/20196.1290-10-16-83.33 %-2500 b.
08/20196.4272-8-4-35.52 %-1101 b.
07/20196.4272-81-35.48 %-1100 b.
06/20196.3261-9-7-48.28 %-1400 b.
05/20196.4271-9-9-35.48 %-1100 b.
04/20196.2270-10-16-65.52 %-1900 b.
03/20196.2291-9-6-67.90 %-2105 b.
02/20196.5231-9-1-13.18 %-369 b.
01/20194.1291-9-8-83.33 %-2500 b.
12/20184.5262-81-19.35 %-600 b.
11/20185.12184-6391.63 %2749 b.
10/20186.7242-8-36.58 %204 b.
09/20185.2241-9-3-61.54 %-1600 b.
08/20185.5262-8-2-19.35 %-600 b.
07/20186.8212-8-136.17 %1049 b.
06/20186.1290-10-18-83.33 %-2500 b.
05/20186.3230-10-11-42.31 %-1100 b.
04/20186.3270-10-16-56.73 %-1702 b.
03/20186.5261-9-5-19.35 %-600 b.
02/20186.3251-9-7-46.43 %-1300 b.
01/20186.3280-10-14-56.84 %-1762 b.

» Štatistika zápasov
ObdobieLigaOKKOP10SYieldZisk
Celkovo-312312135-51-6.58 %-28534 b.
01/20205.88295-51-6.35 %-743 b.
12/20196.122517-31-11.96 %-2069 b.
11/20196.136609-1-1-11.52 %-2257 b.
10/20196.138518-21-7.14 %-1350 b.
09/20196.123605-5-1-12.44 %-2276 b.
08/20196.135495-52-4.18 %-769 b.
07/20196.138509-19-5.20 %-977 b.
06/20196.120504-6-2-8.54 %-1451 b.
05/20196.141557-3-1-8.42 %-1650 b.
04/20196.119489-13-7.20 %-1203 b.
03/20196.140547-3-1-6.73 %-1306 b.
02/20196.129419-12-0.17 %-29 b.
01/20194.116535-5-1-10.57 %-1787 b.
12/20184.130459-18-3.90 %-682 b.
11/20185.1323610-0184.35 %730 b.
10/20186.138467-32-3.60 %-662 b.
09/20185.96516-41-12.61 %-1853 b.
08/20185.131495-5-1-4.74 %-853 b.
07/20186.133397-3-20.80 %137 b.
06/20186.123518-21-8.30 %-1445 b.
05/20186.114438-21-6.61 %-1037 b.
04/20186.106607-33-15.75 %-2615 b.
03/20186.128467-31-3.40 %-591 b.
02/20186.111436-42-3.17 %-488 b.
01/20186.136539-13-6.92 %-1308 b.

» Celková štatistika podľa športu
ŠportOKKOP10SYieldZisk
Americký futbal211-01-10.00 %-30 b.
Americký futbal101-011.00 %1 b.
Austrálsky futbal202-0224.50 %49 b.
Badminton1785-51-19.68 %-492 b.
Bandy742-02-17.91 %-197 b.
Basketbal7272628-22-6.08 %-6014 b.
Beachvolejbal1577-3-1-17.05 %-375 b.
Beh na lyžiach332-32-37.17 %-223 b.
Bejzbal927-2511.09 %122 b.
Biatlon2399-188.38 %268 b.
Bowls101-0150.00 %50 b.
Curling1858-21-0.65 %-15 b.
Florbal520-1-1-9.29 %-65 b.
Florbal642-41-19.50 %-195 b.
Football111-11-40.00 %-80 b.
Futbal12275057-3-1-6.02 %-10432 b.
Futsal1327-1115.93 %239 b.
Hádzaná140406-4-1-4.66 %-838 b.
Inline hokej646-4-1-21.50 %-215 b.
Kriket734-2-1-7.50 %-75 b.
Ľadový hokej3291626-4-1-10.50 %-5156 b.
Letní olympijské hry1157-31-10.94 %-175 b.
Lyžovanie515-12-0.17 %-1 b.
Motoristické športy301-0129.00 %87 b.
Olympijské hry414-14-0.60 %-3 b.
Plážový futbal323-2-1-28.00 %-140 b.
Plážový volejbal837-22-10.55 %-116 b.
Pozemní hokej3071-016.78 %251 b.
Pozemný hokej1419-1823.00 %345 b.
Ragby1872-21-3.48 %-87 b.
Ragby Liga525-22-10.00 %-70 b.
Ragby Unie121-2-1-58.33 %-175 b.
Snooker1897-3-1-17.26 %-466 b.
Squash101-0125.00 %25 b.
Stolný tenis726-221.22 %11 b.
Street hokej818-0847.00 %423 b.
Šipky513-033.17 %19 b.
Tenis3351135-52-4.50 %-2015 b.
Vodné pólo1595-5-1-20.13 %-483 b.
Volejbal208738-21-11.20 %-3146 b.
Zimný šport37194-420.57 %32 b.

» Mesačná štatistika podľa športu (01/2020)
ŠportOKKOP10SYieldZisk
Basketbal3598-22-0.18 %-8 b.
Biatlon202-0242.50 %85 b.
Futbal1347-3-1-4.47 %-76 b.
Futsal101-0134.00 %34 b.
Hádzaná1456-4-1-11.32 %-215 b.
Ľadový hokej746-4-1-22.00 %-242 b.
Snooker010-1-1-100.00 %-100 b.
Tenis202-0239.00 %78 b.
Vodné pólo222-2-1-31.00 %-124 b.
Volejbal1248-21-10.94 %-175 b.


T#1486143 | 17. 01. 2020 | 08:47
Kurz: 5.00
Biatlon - Svetový pohár, ženy - Štafeta, Head-to-Head14:30 | 17. 01
Nórsko vs. Švédsko
111.35
Futbal - Medzinárodné, kluby - Club Friendly Games15:00 | 17. 01
HNK Rijeka vs. Budafoki MTE
-11.35
Futbal - Medzinárodné, kluby - Club Friendly Games14:00 | 17. 01
Midtjylland vs. Esbjerg
-11.32
Hádzaná - Medzinárodný - African Championship14:00 | 17. 01
Kamerun vs. Kap Verde
19-2211.25
Ľadový hokej - Slovensko - Extraliga17:30 | 17. 01
HC Košice vs. Liptovský Mikuláš
1-211.15
Vodné pólo - Medzinárodný - Majstrovstvá Európy, ženy17:30 | 17. 01
Slovakia vs. Srbsko
6-221.29
Badminton - Medzinárodný - Swedish Open 2020, mixy09:00 | 17. 01
Lau/Husher Ruus vs. Barinov/Boiarun
-11.30

T#1486021 | 16. 01. 2020 | 11:02
Kurz: 5.00
Volejbal - Rusko - Vysshaya Liga A12:00 | 16. 01
Magnitka-Universitet vs. Neftyanik Orenburg
0-321.40
Volejbal - Rusko - Vysshaya Liga A12:30 | 16. 01
Iskra Odintsovo vs. Universitet Barnaul
0-311.37
Vodné pólo - Medzinárodný - Majstrovstvá Európy, muži14:30 | 16. 01
Rusko vs. Holandsko
15-911.28
Hádzaná - Majstrovstvá Európy - ME muži, hlavné kolo16:00 | 16. 01
Španielsko vs. Česká republika
31-25
(14-9)
11.09
Futbal - Medzinárodné, kluby - Club Friendly Games13:00 | 16. 01
Legia Gdaňsk vs. Chojnice
2-3
(1-3)
11.31
Basketbal - Rumunsko - Pohár, muži16:00 | 16. 01
Craiova vs. Oradea
65-7721.33
Basketbal - Čína - CBA12:35 | 16. 01
Tianjin Rong Gang vs. Shandong Golden Stars
94-10621.12

T#1485852 | 15. 01. 2020 | 08:17
Kurz: 5.00
Basketbal - Euroliga - Euroliga, ženy, skupinová fáza17:00 | 15. 01
Dynamo Kursk vs. Basket Lattes Montpellier
78-9011.24
Basketbal - Liga majstrov - Liga majstrov, skupinová fáza18:00 | 15. 01
Royal Hali GBB vs. BC VEF Riga
86-7911.24
Basketbal - Liga majstrov - Liga majstrov, skupinová fáza18:00 | 15. 01
Turk Telekom vs. Basquet Manresa
78-7211.24
Basketbal - Mezinárodné, kluby - Ázijská basketbalová liga12:00 | 15. 01
Mono Vampire Basketball Club vs. Westports Malaysia Dragons
94-9111.36
Basketbal - Slovensko - Extraliga18:00 | 15. 01
04 AC LB Spiš. Nová Ves vs. BK Levice
62-7921.24
Futbal - Anglicko - FA Cup20:45 | 15. 01
Manchester United vs. Wolverhampton Wanderers
1-0
(0-0)
1X1.21
Hádzaná - Majstrovstvá Európy - Majstrovstvá Európy mužov, skupinová fáza18:15 | 15. 01
Island vs. Maďarsko
18-24
(12-9)
11.39

T#1485713 | 14. 01. 2020 | 09:34
Kurz: 5.00
Basketbal - EuroCup - Eurocup, skupinová fáza17:30 | 14. 01
BC. Unics Kazaň vs. AS Monako
78-8411.44
Basketbal - Euroliga - Euroliga, skupinová fáza18:00 | 14. 01
BC Khimky Moskva vs. Valencia Basket
75-8411.27
Basketbal - Euroliga - Euroliga, skupinová fáza18:30 | 14. 01
Anadolu Efes Istanbul vs. Olimpia Milano
88-6811.23
Basketbal - Liga majstrov - Liga majstrov, skupinová fáza17:45 | 14. 01
Hapoel Holon vs. Štrasburg IG
101-9411.29
Futbal - Medzinárodné, kluby - Club Friendly Games15:00 | 14. 01
MŠK Žilina vs. ŽP Šport Podbrezová
6-0
(2-0)
11.33
Futbal - Medzinárodný - U23 AFC Championship14:15 | 14. 01
Austrália vs. Bahrajn
1-1
(1-1)
11.26
Vodné pólo - Medzinárodný - Majstrovstvá Európy, muži16:00 | 14. 01
Francúzsko vs. Gruzínsko
7-911.24

T#1485577 | 13. 01. 2020 | 12:23
Kurz: 5.00
Hádzaná - Majstrovstvá Európy - Majstrovstvá Európy mužov, skupinová fáza18:15 | 13. 01
Island vs. Rusko
34-23
(18-11)
11.32
Hádzaná - Majstrovstvá Európy - Majstrovstvá Európy mužov, skupinová fáza20:30 | 13. 01
Dánsko vs. Maďarsko
24-24
(11-13)
11.10
Ľadový hokej - Bielorusko - Extraliga, Division A16:00 | 13. 01
Metallurg Zhlobin vs. Yunost Minsk
0-321.35
Vodné pólo - Medzinárodný - Majstrovstvá Európy, ženy17:30 | 13. 01
Taliansko vs. Španielsko
10-1621.48
Volejbal - Rusko - Vysshaya Liga A13:00 | 13. 01
Akademya-.Kazan vs. MGTU Moscow
0-321.33
Volejbal - Rusko - Vysshaya Liga A15:00 | 13. 01
Dynamo 2 Moskva vs. Tehnolog Belogorie
-11.38

T#1485382 | 12. 01. 2020 | 08:16
Kurz: 5.00
Basketbal - Mezinárodné, kluby - Estonian-Latvian Basketball League16:00 | 12. 01
Korvpalliklubi Parnu vs. TTU Korvpalliklubi
94-8211.19
Futbal - Anglicko - Premier League17:30 | 12. 01
Aston Villa vs. Manchester City
1-6
(0-4)
21.16
Futbal - Česká republika - Winter League13:00 | 12. 01
Mladá Boleslav vs. AC Sparta Praha B
1-1
(0-1)
11.25
Futbal - Medzinárodný - Priateľské zápasy15:45 | 12. 01
Švédsko vs. Kosovo
1-0
(0-0)
11.40
Volejbal - Poľsko - U20 Majstrovstvá, ženy12:00 | 12. 01
Truso Elblag vs. SMS Ostroda
2-321.15
Volejbal - Česká republika - U20 Extraliga, ženy11:00 | 12. 01
České Budějovice vs. Chodov
3-021.20
Snooker - Medzinárodný - The Masters 202014:00 | 12. 01
Junhui, Ding vs. Perry, Joe
3-611.41
Futbal - Španielsko - Tercera Division12:00 | 12. 01
CD Alcoyano vs. UD Beniganim
2-011.07

T#1485240 | 11. 01. 2020 | 08:31
Kurz: 5.00
Basketbal - Rusko - Superleague, 2nd Division11:00 | 11. 01
Neftechimik Tobolsk vs. Elbrus Cherkessk
117-7011.35
Basketbal - Slovensko - Extraliga18:00 | 11. 01
BK Iskra Svit vs. 04 AC LB Spiš. Nová Ves
81-7311.10
Basketbal - Slovensko - Extraliga18:00 | 11. 01
BK Levice vs. PP TV Raj Žilina
87-8011.16
Futbal - Anglicko - Premier League16:00 | 11. 01
Chelsea FC vs. Burnley FC
3-0
(2-0)
11.28
Futsal - Rusko - Superliga09:00 | 11. 01
MFK Tyumen vs. FK Novaja Generacija
5-4
(2-3)
11.34
Hádzaná - Majstrovstvá Európy - Majstrovstvá Európy mužov, skupinová fáza16:00 | 11. 01
Chorvátsko vs. Bielorusko
31-23
(15-10)
11.25
Hádzaná - Majstrovstvá sveta - MS, európska kvalifikácia15:00 | 11. 01
Faerské ostrovy vs. Slovensko
26-27
(13-14)
21.11
Ľadový hokej - Rusko - KHL14:00 | 11. 01
Jokerit Helsinki vs. Severstaľ Čerepovec
2-511.37

T#1485088 | 10. 01. 2020 | 08:32
Kurz: 5.00
Basketbal - Austrália - NBL09:30 | 10. 01
Illawara Hawks vs. Perth Wildcats
77-9921.40
Basketbal - Austrália - WNBL10:00 | 10. 01
Townsville Fire vs. Canberra Capitals
102-6921.18
Basketbal - Turecko - TKBL, ženy12:00 | 10. 01
Antalya 07 vs. Fenerbahce Gelisim
68-5911.18
Hádzaná - Majstrovstvá Európy - Majstrovstvá Európy mužov, skupinová fáza18:15 | 10. 01
Francúzsko vs. Portugalsko
25-28
(11-12)
11.11
Hádzaná - Majstrovstvá sveta - MS, európska kvalifikácia18:30 | 10. 01
Slovensko vs. Luxembursko
22-16
(11-9)
11.08
Hádzaná - Majstrovstvá sveta - MS, európska kvalifikácia16:00 | 10. 01
Litva vs. Faerské ostrovy
36-25
(18-12)
11.10
Volejbal - Olympijské hry - Olympijská kvalifikácia, ženy16:30 | 10. 01
Turecko vs. Belgicko
3-211.20
Volejbal - Olympijské hry - Olympijská kvalifikácia, ženy13:30 | 10. 01
Nemecko vs. Chorvátsko
3-011.14
Volejbal - Fínsko - Mestaruusliiga17:30 | 10. 01
Raision Loimu vs. Savo Volley
1-321.14
Tenis - WTA - Brisbane, Austrália10:00 | 10. 01
Riske, Alison vs. Plíšková Karolína
0-221.33

T#1484913 | 09. 01. 2020 | 06:31
Kurz: 5.00
Basketbal - EuroCup - Eurocup, ženy13:30 | 09. 01
BC Enisey Krasnoyarsk vs. AZS AJP Gorzów Wielkopolski
93-7711.60
Biatlon - Svetový pohár, ženy - Šprint, Head-to-Head14:30 | 09. 01
Eckhoff, Tiril vs. Braisaz, Justine
1-011.50
Futbal - Austrália - Westfield W-League09:30 | 09. 01
Melbourne City FC vs. Canberra United
4-011.28
Hádzaná - Majstrovstvá Európy - Majstrovstvá Európy mužov, skupinová fáza18:15 | 09. 01
Bielorusko vs. Srbsko
35-30
(16-15)
11.39
Ľadový hokej - Rusko - KHL15:00 | 09. 01
Metallurg Magnitogorsk vs. Amur Khabarovsk
4-31X1.13
Volejbal - Olympijské hry - Olympijská kvalifikácia, ženy09:30 | 09. 01
Kazachstan vs. Južná Kórea
0-321.06

T#1484813 | 08. 01. 2020 | 11:37
Kurz: 5.00
Basketbal - Česká republika - Pohár17:30 | 08. 01
USK Praha vs. Sokol Hradec Králové
100-4611.08
Basketbal - Česká republika - Pohár17:45 | 08. 01
BC Kolin vs. BK Decin
104-9921.08
Basketbal - Euroliga - Euroliga, ženy, skupinová fáza17:30 | 08. 01
Fenerbahce SK vs. Uniqa Euroleasing Šopron
70-5211.15
Basketbal - Europe Cup - Europe Cup, Group Stage15:00 | 08. 01
Bahcesehir Okullari vs. Pinar Karsiyaka Izmir
68-10021.27
Basketbal - Slovensko - Extraliga18:00 | 08. 01
BC Prievidza vs. MBK Rieker Komarno
113-7711.07
Basketbal - Slovensko - Extraliga18:00 | 08. 01
BK Inter Incheba Bratislava vs. Lucenec
93-6111.09
Hádzaná - Majstrovstvá sveta - MS, európska kvalifikácia17:30 | 08. 01
Fínsko vs. Izrael
26-26
(12-7)
11.41
Tenis - ATP - ATP Cup, 2-hry12:00 | 08. 01
Basilashvili, Nikoloz vs. Cuevas, Pablo
2-111.45
Volejbal - Rusko - Cup of Siberia and Far East13:00 | 08. 01
Lokomotiv Novosibirsk vs. Yenisey Krasnoyarsk
3-011.10
Volejbal - Olympijské hry - Olympijská kvalifikácia, ženy16:00 | 08. 01
Belgicko vs. Nemecko
1-321.34

T#1484673 | 07. 01. 2020 | 14:31
Kurz: 5.00
Basketbal - Liga majstrov - Liga majstrov, skupinová fáza18:00 | 07. 01
Besiktas JK vs. Telekom Baskets Bonn
80-7611.49
Basketbal - Liga majstrov - Liga majstrov, skupinová fáza18:00 | 07. 01
Neptunas Klaipeda vs. PAOK Solún
80-8611.37
Hádzaná - Medzinárodný - Medzinárodné priateľské zápasy, muži19:00 | 07. 01
Švédsko vs. Egypt
27-24
(11-8)
11.24
Ľadový hokej - Česká republika - Extraliga18:30 | 07. 01
HC Sparta Praha vs. BK Mladá Boleslav
2-211.78
Ľadový hokej - Rusko - KHL15:00 | 07. 01
HC Dinamo Moskva vs. Amur Khabarovsk
4-211.48

T#1484497 | 06. 01. 2020 | 10:51
Kurz: 5.00
Basketbal - Južná Kórea - KBL11:00 | 06. 01
Dongbu Promy vs. KT Sonicboom
96-5911.42
Basketbal - Mezinárodné, kluby - United League, Main Round13:00 | 06. 01
BC Khimky Moskva vs. CSKA Moskva
96-8021.57
Basketbal - Mezinárodné, kluby - United League, Main Round15:00 | 06. 01
BC Tsmoki-Minsk vs. BC Zenit Petrohrad
60-8021.24
Futbal - Taliansko - Serie A15:00 | 06. 01
Juventus Turín vs. Cagliari Calcio
4-0
(0-0)
11.28
Futbal - Taliansko - Serie A15:00 | 06. 01
Atalanta Bergamasca Calcio vs. Parma Calcio
5-0
(3-0)
11.29
Hádzaná - Medzinárodný - Medzinárodné priateľské zápasy, muži14:40 | 06. 01
Rakúsko vs. Nemecko
28-32
(14-15)
21.23

T#1484323 | 05. 01. 2020 | 10:02
Kurz: 5.00
Basketbal - Belgicko - Top Division 115:00 | 05. 01
Spirou Charleroi B vs. Basket Sijsele
81-5911.40
Basketbal - Cyprus - Division A15:00 | 05. 01
Forex Time Apollon vs. Intercollege Etha Engomis
90-8711.20
Basketbal - Česká republika - 1. liga16:00 | 05. 01
Basket Opava 2010 vs. SKB Zlín
84-8821.20
Futbal - Anglicko - FA Cup15:01 | 05. 01
Chelsea FC vs. Nottingham Forest
2-0
(2-0)
11.27
Futbal - Anglicko - FA Cup15:01 | 05. 01
Sheffield United vs. AFC Fylde
2-1
(1-0)
11.12
Hádzaná - Medzinárodný - Medzinárodné priateľské zápasy, muži11:00 | 05. 01
Portugalsko vs. Poľsko
34-27
(18-16)
11.19
Hádzaná - Medzinárodný - Medzinárodné priateľské zápasy, muži16:50 | 05. 01
Chorvátsko vs. Katar
33-2811.20
Hádzaná - Mezinárodné, kluby - MOL liga, ženy17:30 | 05. 01
Iuventa Michalovce vs. HK Slovan Duslo Šaľa
35-28
(19-12)
11.16
Volejbal - Olympijské hry - Olympijská kvalifikácia, ženy16:00 | 05. 01
Keňa vs. Egypt
3-111.10

T#1484175 | 04. 01. 2020 | 12:13
Kurz: 5.00
Basketbal - Anglicko - WBBL14:00 | 04. 01
Caledonia Pride vs. Leicester Riders
56-6821.04
Basketbal - Anglicko - WBBL Cup15:00 | 04. 01
Sevenoaks Suns vs. Newcastle Eagles
63-5811.20
Basketbal - Maďarsko - NB I16:30 | 04. 01
Zalakeramia-zte KK vs. Falco KC-Szombathely
89-9821.24
Basketbal - Maďarsko - NB I, ženy15:00 | 04. 01
BEAC-Ujbuda vs. Pinkk Pecsi 424
79-8511.13
Basketbal - Mezinárodné, kluby - United League, Main Round16:00 | 04. 01
BC. Unics Kazaň vs. BC Avtodor Saratov
86-8311.14
Basketbal - Slovensko - Extraliga18:00 | 04. 01
BK Levice vs. BK Inter Incheba Bratislava
77-9221.55
Futbal - Španielsko - Primera Division18:30 | 04. 01
Atletico Madrid vs. Levante UD
2-1
(2-1)
11.26
Ľadový hokej - Slovensko - Extraliga17:00 | 04. 01
HKM Zvolen vs. HC 07 Detva
5-111.26
Volejbal - Alžírsko - Division Excellence16:00 | 04. 01
BV Bejaia vs. ASC Amoucha
3-111.02

T#1484057 | 03. 01. 2020 | 16:40
Kurz: 4.90
Basketbal - Euroliga - Euroliga, skupinová fáza18:00 | 03. 01
CSKA Moskva vs. Panathinaikos Atény
102-10611.31
Basketbal - Euroliga - Euroliga, skupinová fáza18:30 | 03. 01
Anadolu Efes Istanbul vs. BC Khimky Moskva
101-8211.17
Basketbal - Česká republika - 1. liga19:00 | 03. 01
Sokol Vysehrad vs. Basket Kosire
79-6911.23
Hádzaná - Medzinárodný - Medzinárodné priateľské zápasy, muži17:00 | 03. 01
Poľsko vs. Rusko
25-30
(14-15)
21.18
Ľadový hokej - Rakúsko - EBEL19:15 | 03. 01
Sapa Fehervar AV19 vs. HC Orli Znojmo
4-021.90
Ľadový hokej - Poľsko - Ekstraliga18:00 | 03. 01
JKH GKS Jastrzebie vs. KH Zaglebie Sosnowiec
7-311.16

T#1483876 | 02. 01. 2020 | 12:25
Kurz: 2.90
Hádzaná - Majstrovstvá sveta - MS, európska kvalifikácia16:00 | 02. 01
Grécko vs. Fínsko
36-22
(17-13)
11.31
Ľadový hokej - Majstrovstvá sveta - Majstrovstvá sveta U2012:30 | 02. 01
Švajčiarsko vs. Rusko
1-321.19
Ľadový hokej - Majstrovstvá sveta - Majstrovstvá sveta U2015:00 | 02. 01
Kanada vs. Slovensko
6-111.01
Volejbal - Vietnam - Majstrovstvá, ženy14:00 | 02. 01
Tien Nong Thanh Hoa vs. Hoa Chat Duc Giang HN
1-311.25
Volejbal - Vietnam - Majstrovstvá14:00 | 02. 01
Bien Phong vs. Ben Tre
3-011.27
Volejbal - Poľsko - 3. liga, muži19:00 | 02. 01
UKS Jedynka Jaworzno vs. Trojka Mikolow
3-021.16

T#1483684 | 01. 01. 2020 | 09:44
Kurz: 5.00
Basketbal - Poľsko - PLK17:30 | 01. 01
Wilki Morskie Szczecin vs. Spojnia Stargard
74-6811.40
Futbal - Anglicko - Premier League18:30 | 01. 01
Manchester City vs. Everton
2-1
(0-0)
11.29
Basketbal - Čína - CBA12:35 | 01. 01
Shanghai Sharks vs. Zhejiang Chouzhou Bank
110-12621.31
Futbal - Anglicko - Premier League16:00 | 01. 01
Newcastle United vs. Leicester City
0-3
(0-2)
1X2.23

T#1483537 | 30. 12. 2019 | 11:05
Kurz: 4.60
Ľadový hokej - Majstrovstvá sveta - Majstrovstvá sveta U2015:00 | 30. 12
Nemecko vs. Kanada
1-421.07
Ľadový hokej - Majstrovstvá sveta - Majstrovstvá sveta U2019:00 | 30. 12
Slovensko vs. Švajčiarsko
2-714.30

T#1483436 | 29. 12. 2019 | 10:08
Kurz: 2.13
Basketbal - Mezinárodné, kluby - Adriatická liga12:00 | 29. 12
Cibona Zagreb vs. KK Cedevita Olimpija
82-8421.29
Futbal - Anglicko - Premier League17:30 | 29. 12
Liverpool FC vs. Wolverhampton Wanderers
1-0
(1-0)
11.33
Futbal - Anglicko - Premier League19:00 | 29. 12
Manchester City vs. Sheffield United
2-0
(0-0)
11.24

T#1483313 | 28. 12. 2019 | 07:35
Kurz: 2.09
Basketbal - Mezinárodné, kluby - Estonian-Latvian Basketball League16:00 | 28. 12
Jurmala/Fenikss vs. Korvpalliklubi Parnu
78-8011.20
Basketbal - Mezinárodné, kluby - United League, Main Round14:00 | 28. 12
BC Tsmoki-Minsk vs. CSKA Moskva
91-9421.02
Ľadový hokej - Majstrovstvá sveta - Majstrovstvá sveta U2015:00 | 28. 12
Česká republika vs. Nemecko
3-411.47
Ľadový hokej - Majstrovstvá sveta - Majstrovstvá sveta U2015:00 | 28. 12
Fínsko vs. Slovensko
8-111.16

T#1483263 | 27. 12. 2019 | 15:25
Kurz: 3.52
Futbal - Anglicko - Premier League20:45 | 27. 12
Wolverhampton Wanderers vs. Manchester City
3-2
(0-1)
21.38
Futsal - Rusko - Pohár17:30 | 27. 12
MFK KPRF vs. MFK Norilsky Nickel
3-411.38
Ľadový hokej - Bielorusko - Extraliga, Division A17:00 | 27. 12
HC Baranovichi vs. HK Vitebsk
3-311.18
Ľadový hokej - Majstrovstvá sveta - Majstrovstvá sveta U2019:00 | 27. 12
Nemecko vs. USA
3-621.03
Volejbal - Rusko - Vysshaya Liga A16:00 | 27. 12
Mgtu Moscow vs. Lokomotiv-2 Novosibirsk
1-311.27
Volejbal - Rusko - Vysshaya Liga A16:30 | 27. 12
Gazprom-Stavropol vs. Academy Kazan
3-111.07
Volejbal - Srbsko - Superliga, Women18:00 | 27. 12
ZOK UB vs. Klek MD Zrenjanin
3-011.12

T#1483136 | 26. 12. 2019 | 10:29
Kurz: 5.00
Basketbal - Čína - WCBA12:30 | 26. 12
Inner Mongolia BC vs. Shandong Sports Lottery
79-8511.35
Basketbal - Euroliga - Euroliga, skupinová fáza18:00 | 26. 12
CSKA Moskva vs. Olimpia Milano
78-7511.28
Basketbal - Euroliga - Euroliga, skupinová fáza18:30 | 26. 12
Anadolu Efes Istanbul vs. Maccabi Tel-Aviv
99-7911.27
Futbal - Anglicko - Premier League16:00 | 26. 12
Chelsea FC vs. Southampton FC
0-2
(0-1)
11.39
Ľadový hokej - Majstrovstvá sveta - Majstrovstvá sveta U2015:00 | 26. 12
Česká republika vs. Rusko
4-321.44
Ľadový hokej - Majstrovstvá sveta - Majstrovstvá sveta U2015:00 | 26. 12
Švajčiarsko vs. Kazachstán
5-311.09
Volejbal - Taliansko - Seria A1, ženy17:00 | 26. 12
Imoco Volley Conegliano vs. Yamamay Busto Arsizio
3-011.05

T#1483073 | 25. 12. 2019 | 16:25
Kurz: 3.89
Basketbal - Katar - QBL17:30 | 25. 12
Al Shamal vs. Al Wakrah
85-7521.45
Basketbal - Izrael - National League18:30 | 25. 12
Hapoel Afula vs. Hapoel Haifa BC
79-8311.31
Basketbal - Armenia - League A17:00 | 25. 12
Gyumri vs. Yerevan
80-11021.12
Ľadový hokej - Rusko - KHL17:30 | 25. 12
CSKA Moskva vs. HC Dinamo Moskva
0-311.49
Volejbal - Turecko - Pohár, muži17:00 | 25. 12
Halkbank Ankara vs. Arhavi Bld
3-011.05
Volejbal - Rusko - Vysshaya Liga A16:30 | 25. 12
Academy Kazan vs. Gazprom-Stavropol
0-321.08
Volejbal - Alžírsko - Ženy17:00 | 25. 12
OS Tichy vs. NC Bejaia
-21.00
Volejbal - Taliansko - Serie A1, muži18:00 | 25. 12
Diatec Trentino vs. CMC Ravenna
3-111.04
Volejbal - Rusko - Vysshaya Liga A, ženy17:00 | 25. 12
Nizhny Novgorod vs. Dynamo-UOR Kazan
3-011.04

T#1482934 | 24. 12. 2019 | 08:05
Kurz: 5.00
Basketbal - Rusko - Pohár, muži17:00 | 24. 12
Burevestnik Jaroslav vs. BC Vostok-65
71-8421.30
Futbal - Izrael - Liga Bet North13:30 | 24. 12
Ihud Bnei Baqa vs. Maccabi Bnei Raina
2-221.35
Futbal - Medzinárodný - U-21 Friendly Matches, Women14:00 | 24. 12
Maroko vs. Tanzánia
0-011.40
Futbal - Saudská Arábia - Champions Cup13:40 | 24. 12
Dhamk vs. Al Nasr Riyadh
2-421.35
Ľadový hokej - Rusko - KHL17:30 | 24. 12
CSKA Moskva vs. Metallurg Magnitogorsk
3-211.44
Volejbal - Turecko - Pohár, muži11:00 | 24. 12
Spor Toto SK vs. Sorgun Bld
3-111.18

T#1482881 | 23. 12. 2019 | 16:07
Kurz: 2.72
Ľadový hokej - Rusko - KHL17:00 | 23. 12
Severstaľ Čerepovec vs. Traktor Čeljabinsk
2-41X1.36
Futbal - Spojené arabské emiráty - Presidents Cup16:50 | 23. 12
Sharjah vs. Hatta
1-111.44
Basketbal - Litva - LKL18:00 | 23. 12
Neptunas Klaipeda vs. Pieno Zvaigzdes
93-7011.13
Basketbal - Mezinárodné, kluby - United League, Main Round17:00 | 23. 12
BC Khimky Moskva vs. BC Lokomotiv Kubaň
89-9411.23

T#1482700 | 22. 12. 2019 | 08:57
Kurz: 5.00
Basketbal - Anglicko - BBL17:00 | 22. 12
London Lions vs. Sheffield Sharks
87-7911.44
Basketbal - Rusko - Pohár, ženy14:00 | 22. 12
Dynamo Kursk vs. Ekaterinburg
84-7121.35
Basketbal - Taliansko - Serie A12:00 | 22. 12
Giorgio Tesi Group Pistoia vs. Victoria Libertas Pesaro
91-7911.29
Futbal - Anglicko - Premier League15:00 | 22. 12
Watford FC vs. Manchester United
2-0
(0-0)
21.73
Futbal - Holandsko - Eredivisie12:15 | 22. 12
Ajax Amsterdam vs. ADO Den Haag
6-1
(4-0)
11.06
Futsal - Rusko - Superliga10:00 | 22. 12
MFK Viz Sinara Jekaterinburg vs. Uhta
4-0
(2-0)
11.09

T#1482569 | 21. 12. 2019 | 10:14
Kurz: 3.60
Basketbal - Chorvátsko - A1 liga, ženy16:00 | 21. 12
KK Flumen Sancti Viti vs. Plamen Pozega
-11.00
Basketbal - Rusko - Superleague, 1st Division14:00 | 21. 12
Runa Basket vs. Novosibirsk
74-5811.30
Biatlon - Svetový pohár, ženy - Stíhacie preteky, Head-to-Head15:00 | 21. 12
Eckhoff, Tiril vs. Braisaz, Justine
1-011.61
Basketbal - Česká republika - NBL17:30 | 21. 12
BK Nova Hut Ostrava vs. Farfallino Kolín
101-8911.41
Biatlon - Svetový pohár, muži - Stíhacie preteky, Head-to-Head13:00 | 21. 12
Boe, Johannes Thingnes vs. Doll, Benedikt
1-011.22

T#1482478 | 20. 12. 2019 | 12:43
Kurz: 5.00
Basketbal - Maďarsko - NB I19:00 | 20. 12
Alba Fehervar vs. Kaposvari KK
99-8811.19
Futbal - Nemecko - Bundesliga20:30 | 20. 12
TSG 1899 Hoffenheim vs. Borussia Dortmund
2-1
(0-1)
X21.27
Hádzaná - Rusko - Super League, ženy15:00 | 20. 12
Universitet vs. Ufa-Alisa
33-25
(16-13)
11.18
Hádzaná - Rusko - Super League, ženy17:30 | 20. 12
CSKA Moscow vs. Astrakhanochka
24-23
(10-11)
11.27
Ľadový hokej - Slovensko - Extraliga18:00 | 20. 12
Dukla Michalovce vs. HC Košice
1-122.05
Volejbal - Kazachstán - Vysshaya Liga A14:00 | 20. 12
VC Aktobe vs. Dinamo-Kostanai
3-011.10

T#1482312 | 19. 12. 2019 | 09:30
Kurz: 5.00
Basketbal - EuroCup - Eurocup, ženy18:00 | 19. 12
AZS AJP Gorzów Wielkopolski vs. BC Enisey Krasnoyarsk
67-6611.41
Futbal - Medzinárodný - CECEFA Cup14:00 | 19. 12
Uganda vs. Eritrea
3-011.20
Hádzaná - Slovensko - Extraliga18:00 | 19. 12
HC THP Topvar Topolcany vs. Košice Crows
33-28
(20-13)
21.29
Ľadový hokej - Rusko - KHL17:30 | 19. 12
HC Dinamo Moskva vs. Severstaľ Čerepovec
8-11X1.16
Snooker - Medzinárodný - European Masters Qualifiers 202011:00 | 19. 12
Brown, Jordan vs. Williams, Robbie
1-521.45
Snooker - Medzinárodný - European Masters Qualifiers 202011:00 | 19. 12
Guodong, Xiao vs. Kleckers, Lukas
5-211.17
Volejbal - Liga majstrov - Liga majstrov, muži18:00 | 19. 12
Jastrzebski Wegiel KS vs. Noliko Maaseik
3-011.13
Volejbal - Mezinárodné, kluby - CEV Cup17:00 | 19. 12
Arkas Izmir vs. Dinamo Bukurešť
3-111.07

T#1482198 | 18. 12. 2019 | 13:16
Kurz: 5.00
Basketbal - Slovensko - Ženy18:00 | 18. 12
Young Angels Košice vs. Piešťanské Čajky
71-7721.25
Futbal - Taliansko - Serie A18:55 | 18. 12
UC Sampdoria vs. Juventus Turín
1-2
(1-2)
21.43
Ľadový hokej - Slovensko - Extraliga18:00 | 18. 12
HKM Nitra vs. Liptovský Mikuláš
2-111.31
Ľadový hokej - Slovensko - Extraliga18:30 | 18. 12
Slovan Bratislava vs. Miškovec JJSE
2-311.35
Futbal - Španielsko - Primera Division20:00 | 18. 12
FC Barcelona vs. Real Madrid
0-0
(0-0)
11.72

T#1482015 | 17. 12. 2019 | 08:52
Kurz: 4.41
Basketbal - Čína - CBA12:35 | 17. 12
Beijing Jinyu vs. Zhejiang Guangsha Lions
105-9511.16
Basketbal - Euroliga - Euroliga, skupinová fáza20:00 | 17. 12
Real Madrid vs. Olimpia Milano
76-6711.14
Basketbal - Filipíny - MPBL11:30 | 17. 12
Pasig Sta. Lucia Realtors vs. Davao Occ. Tigers
71-7521.12
Basketbal - Slovensko - Extraliga18:00 | 17. 12
BC Prievidza vs. BK Iskra Svit
87-6211.52
Futbal - Medzinárodné, kluby - FIFA, klubové MS18:30 | 17. 12
Flamengo RJ vs. AL Hilal
3-1
(0-1)
11.40
Volejbal - Južná Kórea - V League, ženy11:00 | 17. 12
IBK Altos vs. Hungkuk Pink Spiders
0-321.40

T#1481866 | 16. 12. 2019 | 07:08
Kurz: 2.90
Basketbal - Francúzsko - LNB U2118:00 | 16. 12
Levallois vs. Chalons-Reims
-11.00
Basketbal - Fínsko - Korisliiga17:30 | 16. 12
Kaarinan Ura Basket vs. KTP Basket Kotka
82-7721.14
Basketbal - Filipíny - PBA, Governors Cup, play-off12:00 | 16. 12
Barangay Ginebra vs. NorthPort Batang Pier
113-8811.27
Basketbal - Austrália - NBL09:30 | 16. 12
Illawara Hawks vs. Melbourne United
73-9421.28
Basketbal - Irán - Super League13:30 | 16. 12
Exxon Tehran vs. Chemidor Tehran
68-7321.25
Basketbal - Irán - Super League15:30 | 16. 12
Shahrdari Gorgan Municipality vs. Palayesh Naft Abadan
53-6111.25

T#1481731 | 15. 12. 2019 | 07:48
Kurz: 5.00
Basketbal - Belgicko - Pohár16:15 | 15. 12
Telnet BC Oostende vs. Belgacom Spirou
82-8011.16
Basketbal - Dánsko - Basketligaen13:00 | 15. 12
EBAA vs. Stevnsgade Supermen
87-6821.50
Basketbal - Francúzsko - Pro A16:00 | 15. 12
AS Monako vs. Metropolitans 92
98-6711.16
Basketbal - Grécko - A1, ženy11:30 | 15. 12
Esperides Kallitheas vs. Niki Leukados
83-7611.45
Basketbal - Mezinárodné, kluby - Adriatická liga12:00 | 15. 12
Igokea Aleksandrovac vs. Lastovka Domzale
84-8811.51
Basketbal - Taliansko - Serie A12:00 | 15. 12
Dinamo Banco Di Sardegna Sassari vs. Fortitudo Bologna 103
86-8011.22

T#1481647 | 14. 12. 2019 | 12:53
Kurz: 5.00
Basketbal - Dánsko - Basketligaen14:00 | 14. 12
Svendborg Rabbits vs. Horsens IC
83-8821.22
Basketbal - Slovensko - Extraliga18:00 | 14. 12
MBK Handlova vs. 04 AC LB Spiš. Nová Ves
83-7511.33
Biatlon - Svetový pohár, muži - Stíhacie preteky, Head-to-Head14:55 | 14. 12
Boe, Johannes Thingnes vs. Desthieux, Simon
1-011.34
Futbal - Anglicko - Premier League13:30 | 14. 12
Liverpool FC vs. Watford FC
2-0
(1-0)
11.18
Futbal - Anglicko - Premier League16:00 | 14. 12
Chelsea FC vs. Bournemouth AFC
0-1
(0-0)
11.26
Futbal - Španielsko - Primera Division13:00 | 14. 12
Granada CF vs. Levante UD
1-2
(0-0)
1X1.27
Ľadový hokej - Majstrovstvá sveta - U20 MS, Div I, skupina B19:00 | 14. 12
Poľsko vs. Ukrajina
0-311.27

T#1481504 | 13. 12. 2019 | 13:51
Kurz: 5.00
Basketbal - Slovensko - Extraliga18:00 | 13. 12
BK Inter Incheba Bratislava vs. BK Levice
81-7511.13
Biatlon - Svetový pohár, muži - Šprint, Head-to-Head14:20 | 13. 12
Boe, Johannes Thingnes vs. Fourcade, Martin
1-011.45
Futbal - Chorvátsko - 1. HNL18:00 | 13. 12
HNK Gorica vs. NK Inter Zapresic
1-1
(1-0)
11.41
Hádzaná - Rusko - Muži Rusko 1.15:00 | 13. 12
Kaustik vs. Čechovskije Medvedi
21-37
(14-19)
21.04
Hádzaná - Rusko - Muži Rusko 1.15:30 | 13. 12
Sgau-Saratov vs. Spartak Moskva
31-31
(13-18)
21.52
Ľadový hokej - Medzinárodný - Priateľské zápasy16:15 | 13. 12
Nórsko vs. Slovensko
4-121.40

T#1481370 | 12. 12. 2019 | 13:49
Kurz: 5.00
Basketbal - Euroliga - Euroliga, skupinová fáza18:00 | 12. 12
BC Khimky Moskva vs. ALBA Berlín
104-8711.22
Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA18:55 | 12. 12
Dynamo Kyjev vs. FC Lugano
1-1
(0-1)
11.21
Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA18:55 | 12. 12
FK Karabach vs. F91 Dudelingen
1-1
(0-0)
11.21
Ľadový hokej - Medzinárodný - International Friendly Games, Women16:00 | 12. 12
Russia (Olympic Team) vs. Nórsko
4-211.25
Ľadový hokej - Medzinárodný - Priateľské zápasy16:15 | 12. 12
Russia (Olympic Team) vs. Slovensko
2-211.65
Snooker - Medzinárodný - Scottish Open 201916:25 | 12. 12
Highfield, Liam vs. Selby, Mark
0-421.22
Volejbal - Česká republika - Extraliga, ženy18:00 | 12. 12
Kralovo Pole Brno vs. TJ Sokol Frýdek Místek
3-211.20

T#1481221 | 11. 12. 2019 | 13:40
Kurz: 4.87
Basketbal - Česká republika - NBL17:00 | 11. 12
BK Olomoucko Prostejov vs. BK Sluneta Ústí nad Labem
104-6111.17
Basketbal - EuroCup - Eurocup, skupinová fáza18:00 | 11. 12
BC Lokomotiv Kubaň vs. Partizan Belehrad
83-7611.31
Basketbal - Liga majstrov - Liga majstrov, skupinová fáza18:00 | 11. 12
Peristeri Atény vs. Royal Hali GBB
87-7911.25
Basketbal - Liga majstrov - Liga majstrov, skupinová fáza18:30 | 11. 12
Mornar vs. BC VEF Riga
106-9911.30
Florbal - Majstrovstvá sveta - Majstrovstvá sveta, ženy16:00 | 11. 12
Slovensko vs. Dánsko
6-311.18
Futbal - Liga majstrov - Liga majstrov, skupinová fáza18:55 | 11. 12
NK Dinamo Záhreb vs. Manchester City
1-4
(1-1)
21.55
Florbal - Majstrovstvá sveta - Majstrovstvá sveta, ženy15:00 | 11. 12
Estónsko vs. USA
3-311.07

T#1481094 | 10. 12. 2019 | 16:13
Kurz: 5.00
Florbal - Majstrovstvá sveta - Majstrovstvá sveta, ženy16:30 | 10. 12
Česká republika vs. Slovensko
19-3216.34

T#1480866 | 09. 12. 2019 | 08:26
Kurz: 4.96
Futbal - Azerbajdžan - 1. divízia11:00 | 09. 12
Turan Tovuz vs. Zira FK 2
2-111.23
Basketbal - Irán - Super League13:30 | 09. 12
Chemidor Tehran vs. Zob Ahan Esfahan
89-8211.08
Basketbal - Irán - Super League13:30 | 09. 12
Petroshimi Bandar Imam vs. Palayesh Naft Abadan
69-6611.25
Basketbal - Irán - Super League15:30 | 09. 12
Exxon Tehran vs. Rad Padafand Khouzestan
83-6111.23
Basketbal - Japonsko - B.League11:05 | 09. 12
Shimane Susanoo Magic vs. Hitachi Sunrockers Tokyo
71-7921.20
Florbal - Majstrovstvá sveta - Majstrovstvá sveta, ženy13:30 | 09. 12
Slovensko vs. Lotyšsko
7-511.50
Basketbal - Medzinárodný - South East Asian Games, muži08:45 | 09. 12
Thajsko vs. Vietnam
101-9511.35

T#1480781 | 08. 12. 2019 | 13:14
Kurz: 5.00
Basketbal - Anglicko - BBL16:00 | 08. 12
Plymouth Raiders vs. Newcastle Eagles
103-11021.39
Basketbal - Anglicko - WBBL Cup14:00 | 08. 12
Newcastle Eagles vs. Manchester Mystics
63-5211.30
Basketbal - Francúzsko - LFB, ženy15:30 | 08. 12
Flammes Carolo Basket Ardennes Asptt vs. Roche Vendee Basket Club
89-6311.41
Basketbal - Mezinárodné, kluby - Estonian-Latvian Basketball League18:00 | 08. 12
Tallinna Kalev vs. Korvpalliklubi Parnu
102-9911.30
Basketbal - Rusko - Premier League, ženy14:00 | 08. 12
Spartak Moskva, region - Vidnoje vs. BC Enisey Krasnoyarsk
74-7011.43
Basketbal - Nórsko - BLNO15:00 | 08. 12
Fyllingen BK vs. Asker Aliens BC
99-8311.07

T#1480572 | 07. 12. 2019 | 08:09
Kurz: 5.00
Basketbal - Austrália - NBL10:00 | 07. 12
Brisbane Bullets vs. Illawara Hawks
101-9111.22
Basketbal - Fínsko - Division 1A14:00 | 07. 12
Lokoko Bisons vs. Oulun NMKY
111-9611.15
Basketbal - Slovensko - Extraliga18:00 | 07. 12
BK Levice vs. BK Iskra Svit
80-7511.20
Futbal - Anglicko - Premier League18:30 | 07. 12
Manchester City vs. Manchester United
1-2
(0-2)
11.32
Futbal - Anglicko - Premier League16:00 | 07. 12
Tottenham Hotspur vs. Burnley FC
5-0
(3-0)
11.38
Futbal - Francúzsko - Ligue 117:30 | 07. 12
HSC Montpellier vs. Paríž Saint-Germain
1-3
(1-0)
21.51
Futbal - Slovensko - Superliga15:30 | 07. 12
Slovan Bratislava vs. DAC 1904 Dunajská Streda
2-0
(1-0)
1X1.17

T#1480418 | 06. 12. 2019 | 08:44
Kurz: 5.00
Basketbal - Austrália - NBL09:30 | 06. 12
Cairns Taipans vs. New Zealand Breakers
108-9011.46
Basketbal - Austrália - WNBL09:05 | 06. 12
Adelaide Lightning vs. Perth Lynx
79-6911.33
Basketbal - Bahrajn - Premier League, muži15:45 | 06. 12
Samaheej vs. Al Bahrain
76-9321.25
Basketbal - Japonsko - WJBL11:00 | 06. 12
Tokyo Haneda Vickies vs. Hitachi Cougars
77-5811.27
Basketbal - Medzinárodný - South East Asian Games, ženy11:00 | 06. 12
Thajsko vs. Indonézia
67-5811.42
Hádzaná - Majstrovstvá sveta - Majstrovstvá sveta, ženy, skupinová fáza10:00 | 06. 12
Argentína vs. Demokratická republika Kongo
25-16
(9-13)
11.18

T#1480311 | 05. 12. 2019 | 14:13
Kurz: 5.00
Basketbal - EuroCup - Eurocup, ženy, skupinová fáza16:00 | 05. 12
Hatay BSB vs. BC Enisey Krasnoyarsk
92-8611.23
Basketbal - Euroliga - Euroliga, skupinová fáza18:00 | 05. 12
CSKA Moskva vs. Žalgiris Kaunas
85-8211.16
Basketbal - Euroliga - Euroliga, ženy, skupinová fáza20:00 | 05. 12
SASP Lyon Basket Feminin vs. Arka Gdynia
71-8711.27
Futbal - Medzinárodný - U20 Cosafa Championship14:30 | 05. 12
Južná Afrika vs. Maurícius
5-011.05
Volejbal - Poľsko - I Liga18:00 | 05. 12
SMS PZPS Spala vs. Mckis Jaworzno
2-321.18
Volejbal - Liga majstrov - Liga majstrov, muži16:00 | 05. 12
Fenerbahce Grundig Istanbul vs. VK České Budějovice
2-311.05
Tenis - ITF ženy - Jablonec nad Nisou, W-ITF-CZE-13A15:15 | 05. 12
Breckova, Nikola vs. Petruzelova, Lucie
1-211.16
Basketbal - Irán - Super League14:30 | 05. 12
Avijeh Sanat Mashhad vs. Exxon Tehran
70-6711.24
Basketbal - Euroliga - Euroliga, ženy, skupinová fáza20:30 | 05. 12
Familia Basket Schio vs. Spar Unigirona
58-5511.43
Basketbal - EuroCup - Eurocup, ženy, skupinová fáza17:00 | 05. 12
Adana Botas vs. AZS AJP Gorzów Wielkopolski
49-8321.04

T#1480106 | 04. 12. 2019 | 07:57
Kurz: 5.00
Basketbal - EuroCup - Eurocup, ženy, skupinová fáza17:00 | 04. 12
SCP Ružomberok vs. Tsmoki-Minsk Minsk
56-6221.25
Basketbal - EuroCup - Eurocup, ženy, skupinová fáza17:30 | 04. 12
Galatasaray Istanbul vs. Artego Bydgoszcz
85-7611.44
Basketbal - EuroCup - Eurocup, ženy, skupinová fáza17:30 | 04. 12
Ormanspor Genclik vs. Kayseri Kaski
69-6211.16
Basketbal - Euroliga - Euroliga, ženy, skupinová fáza15:00 | 04. 12
Nadezhda Orenburg vs. TTT Riga
69-6111.16
Basketbal - Liga majstrov - Liga majstrov, skupinová fáza17:00 | 04. 12
BC Nizhniy Novgorod vs. BC VEF Riga
80-7811.31
Basketbal - Slovensko - Extraliga18:00 | 04. 12
MBK Handlova vs. BK Inter Incheba Bratislava
84-9421.20
Basketbal - Slovensko - Extraliga18:00 | 04. 12
BC Prievidza vs. PP TV Raj Žilina
92-7711.37

T#1479955 | 03. 12. 2019 | 10:52
Kurz: 3.74
Basketbal - Liga majstrov - Liga majstrov, skupinová fáza18:00 | 03. 12
Peristeri Atény vs. Cez Basket Nymburk
75-6522.42
Hádzaná - Majstrovstvá sveta - Majstrovstvá sveta, ženy, skupinová fáza11:30 | 03. 12
Švédsko vs. Japonsko
34-26
(20-13)
11.30
Ľadový hokej - Slovensko - Extraliga17:00 | 03. 12
Liptovský Mikuláš vs. HC Košice
-21.00
Volejbal - Slovensko - Extraliga, ženy11:00 | 03. 12
UKF Nitra vs. RD Svk 2002
3-111.09
Volejbal - Mezinárodné, kluby - FIVB Club, MS, ženy13:00 | 03. 12
Bohai Bank vs. Igor Gorgonzola Novara
2-311.09

T#1479819 | 02. 12. 2019 | 13:16
Kurz: 5.00
Basketbal - Irán - Super League13:30 | 02. 12
Chemidor Tehran vs. Avijeh Sanat Mashhad
78-7011.24
Basketbal - Mezinárodné, kluby - United League, Main Round13:30 | 02. 12
Enisey Krasnoyarsk vs. BC Lokomotiv Kubaň
98-9121.38
Basketbal - Rusko - Pohár, muži14:00 | 02. 12
Temp Sumz Revda vs. Uralmash Ekaterinburg
82-6211.35
Futbal - Egypt - Egypt Cup13:30 | 02. 12
Wadi Degla SC vs. Biyala
4-011.29
Ľadový hokej - Kazachstan - Vysshaya League15:00 | 02. 12
Humo Tashkent II vs. HC Altay-Torpedo
1-421.47
Basketbal - Mezinárodné, kluby - United League, Main Round17:00 | 02. 12
BC. Unics Kazaň vs. CSKA Moskva
94-8621.17

T#1479589 | 01. 12. 2019 | 06:58
Kurz: 5.00
Basketbal - Austrália - NBL07:00 | 01. 12
Perth Wildcats vs. Adelaide 36ers
88-9911.27
Basketbal - Austrália - WNBL07:35 | 01. 12
Adelaide Lightning vs. Southside Flyers
85-9111.73
Basketbal - Južná Kórea - WKBL09:00 | 01. 12
Incheon Shinhan Bank S-Birds vs. Busan BNK Sum
76-6611.31
Basketbal - Mezinárodné, kluby - Adriatická liga12:00 | 01. 12
Igokea Aleksandrovac vs. Mega Vizura
69-7211.27
Biatlon - Svetový pohár, muži - Šprint, Head-to-Head12:30 | 01. 12
Boe, Johannes Thingnes vs. Fourcade, Martin
111.40

T#1479545 | 30. 11. 2019 | 13:27
Kurz: 5.00
Basketbal - Brazília - NBB16:45 | 30. 11
Bauru SP vs. Botafogo
71-7811.25
Basketbal - Česká republika - 1. Liga, ženy17:30 | 30. 11
Sokol Nusle Praha vs. Havirov
78-6711.40
Basketbal - Gruzínsko - Superleague15:00 | 30. 11
Olimpi Tbilisi vs. Titebi
68-5011.18
Basketbal - Slovensko - Extraliga18:00 | 30. 11
Lucenec vs. PP TV Raj Žilina
98-8111.27
Biatlon - Svetový pohár, mix - Štafeta, mix, Head-to-Head15:00 | 30. 11
Slovensko vs. Poľsko
1-011.44
Futbal - Anglicko - Premier League16:00 | 30. 11
Liverpool FC vs. Brighton & Hove Albion FC
2-1
(2-0)
11.25
Futbal - Slovensko - Superliga13:30 | 30. 11
DAC 1904 Dunajská Streda vs. FC Nitra
1-0
(0-0)
11.20

T#1479424 | 29. 11. 2019 | 12:37
Kurz: 5.00
Futbal - Chorvátsko - 1. HNL17:00 | 29. 11
NK Slaven Belupo vs. NK Inter Zapresic
3-0
(2-0)
1X1.19
Futbal - Chorvátsko - 1. HNL19:00 | 29. 11
NK Lokomotiva Zagreb vs. HNK Gorica
4-0
(2-0)
1X1.32
Futbal - Česká republika - 1. liga18:00 | 29. 11
FC Baník Ostrava vs. SFC Opava
0-0
(0-0)
11.40
Futbal - Poľsko - Ekstraklasa18:00 | 29. 11
Zaglebie Lubin vs. KS Górnik Zabrze
2-0
(1-0)
1X1.29
Ľadový hokej - Slovensko - Extraliga18:00 | 29. 11
Miškovec JJSE vs. HC 05 Banská Bystrica
1-4X21.39
Ľadový hokej - Rusko - KHL17:00 | 29. 11
Lokomotiv Jaroslavľ vs. HK Dinamo Minsk
6-311.40

T#1479294 | 28. 11. 2019 | 10:12
Kurz: 5.00
Basketbal - Euroliga - Euroliga, skupinová fáza18:45 | 28. 11
Fenerbahce Ülker vs. BC Khimky Moskva
89-7611.37
Basketbal - Euroliga - Euroliga, ženy, skupinová fáza18:00 | 28. 11
Uniqa Euroleasing Šopron vs. Arka Gdynia
59-6111.24
Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA16:50 | 28. 11
FK Astana vs. Manchester United
2-1
(0-1)
X21.24
Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA16:50 | 28. 11
FK Krasnodar vs. FC Bazilej
1-0
(0-0)
X21.75
Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA18:55 | 28. 11
Besiktas JK vs. Slovan Bratislava
2-1
(0-1)
1X1.32
Basketbal - EuroCup - Eurocup, ženy, skupinová fáza17:00 | 28. 11
MBA Dynamo Moskva vs. Besiktas Cola Turka
97-7611.15

© 2008 Tipex 2004 s. r. o. | Designed by JK | Všetky práva vyhradené Home | Kontakt | Top