» Pridať tiket
Dnešné zápasy | Zajtrajšie zápasy | Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Všetko
29. 03. 2017
Badminton - mezinárodní India Open (SS) 20171X2Čas 
Ouseph, Rajiv vs. NG, KA Long2.821.3414:20 
Prannoy, Haseena Sunil Kumar vs. Varma, Sourabh1.492.3214:20 
Jayaram, Ajay vs. Axelsen, Viktor4.661.1314:50 
Jeon, Hyeok Jin vs. Huang, Yuxiang2.181.5615:30 
Srikanth, Nammalwar Kidambi vs. Junpeng, Zhao1.572.1515:30 
Badminton - mezinárodní India Open (SS) 2017, ženy1X2Čas 
Yamaguchi, Akane vs. Thulasi, P C1.028.1213:30 
Prabhudesai, Anura vs. Sato, Sayaka8.701.0213:40 
Ongbumrungpan, Busanan vs. Chen, Xiaoxin1.572.1614:10 
Pantawane, Arundhati vs. Pusarla Venkata, Sindhu8.121.0214:10 
Hsu, Ya Ching vs. Pornpawee, Chochuwong2.751.3614:50 
Marin, Carolina vs. Kim, Hyo Min1.047.1515:00 
Priya Kudaravalli, Sri Krishna vs. Sung, JI Hyun8.121.0215:00 
Zetchiri, Linda vs. Shreyanshi, Pardeshi1.542.2215:30 
Badminton - mezinárodní India Open (SS) 2017, ženy, 4-hry1X2Čas 
Supajirakul P / Taerattanachai S vs. Higashino A / Kurihara A1.372.7213:30 
Badminton - mezinárodní India Open (SS) 2017, mix, 4-hry1X2Čas 
Faisal H / Aulia S D vs. Chopra P J / Siki Reddy N1.921.7314:10 
Wang C L / Lee C H vs. Ellis M / Smith L1.741.9115:40 
Badminton - mezinárodní India Open (SS) 2017, 4-hry1X2Čas 
Jomkoh S / Kuna Anuvit P vs. Christiansen M / Daugaard D4.761.1213:30 
Choi S / Kim G J vs. Huang K / Wang Y1.771.8715:40 
Baseball - USA MLB Spring Training1X2Čas 
St. Louis Cardinals vs. Washington Nationals1.761.9618:05 
Atlanta Braves vs. New York Mets1.921.7919:05 
Boston Red Sox vs. Minnesota Twins1.512.3919:05 
Houston Astros vs. Miami Marlins1.642.1219:05 
Tampa Bay Rays vs. Baltimore Orioles1.731.9919:05 
Toronto Blue Jays vs. New York Yankees1.722.0019:07 
Cincinnati Reds vs. Cleveland Indians1.901.8121:05 
Chicago White Sox vs. San Diego Padres1.722.0021:05 
Kansas City Royals vs. Texas Rangers1.732.0021:05 
Milwaukee Brewers vs. Los Angeles Angels of Anaheim1.781.9321:05 
Chicago Cubs vs. Oakland Athletics1.562.2822:05 
Seattle Mariners vs. Los Angeles Dodgers2.181.6122:10 
Basketbal - Česká republika NBL1X2Čas 
Farfallino Kolín vs. USK Praha1.602.2017:45+1
BK Decin vs. BK JIP Pardubice1.861.8418:00+1
BK Lions Jindřichův Hradec vs. JBC Mmcite Brno1.472.5118:00+1
BK Opava vs. Cez Basket Nymburk10.691.0118:00+1
BK Orli Prostějov vs. Qanto Turi Svitavy2.301.5518:00+1
Basketbal - Česká republika ZBL, play-off1X2Čas 
Sokol Hradec Králové vs. Valosun KP Brno1.622.0718:30 
Basketbal - Estonsko 1. liga1X2Čas 
TTU Korvpalliklubi vs. Korvpalliklubi Parnu1.492.3317:30+1
Basketbal - Europe Cup Europe Cup, play-off1X2Čas 
JSF Nanterre vs. Telekom Baskets Bonn1.3215.103.2519:00+7
Telenet BC Oostende vs. ES Chalon1.3214.903.2520:30+7
Basketbal - Finsko Korisliiga1X2Čas 
BC Nokia vs. Kataja Joensuu2.411.4617:30+1
KTP Basket Kotka vs. Helsinki Seagulls IF1.552.1917:30+1
Lapuan Korikobrat vs. Kauhajoen Karhu1.342.8417:30+1
Salon Vilpas Vikings vs. Kouvot Kouvola1.213.6617:30+1
UU-Korihait Uusikaupunki vs. Pyrinto Tampere2.601.4017:30+1
Basketbal - Champions League Liga mistrů, play-off1X2Čas 
MHP Riesen Ludwigsburg vs. Banvit Bandirma1.9713.151.8320:00+1
Dinamo Banco Di Sardegna Sassari vs. AS Monako1.8613.451.9320:30+1
Iberostar Tenerife vs. Asvel Lyon-Villeurbanne1.1717.044.5720:30+1
Umana Reyer Venezia vs. Pinar Karsiyaka Izmir1.5113.602.5420:30+1
Basketbal - Litva LKL1X2Čas 
BC Lietkabelis vs. Siauliai1.019.8117:30+1
Basketbal - Lotyšsko 1. liga1X2Čas 
BK Valmiera vs. Jurmala/Fenikss1.164.2217:30+1
BK Ogre IF vs. BK Ventspils9.351.0118:00+1
Barons Kvartals vs. Latvijas Universitate1.028.3818:30+1
Liepajas Lauvas vs. Valga/Maks&Moorits1.056.8718:30+1
Basketbal - Polsko PLKK, ženy, play-off1X2Čas 
Energa Torun vs. Artego Bydgoszcz1.323.0818:00+1
Wisla Krakow vs. AZS Umcs Lublin1.076.8418:00+1
Kssse Azs Pwsz Gorzow vs. CCC Polkowice1.961.7619:00+1
Basketbal - Rumunsko Liga Nationala, skupina 1-61X2Čas 
Steaua CSM Bucuresti vs. CSM Oradea1.572.1616:00+1
BCMU Pitesti vs. CSU Atlassib Sibiu2.031.6418:00+1
CSU Mobitelco Cluj-Napoca vs. BC Timisoara1.019.2918:00+1
Basketbal - Slovensko Extraliga1X2Čas 
BC Prievidza vs. Slavia TU Košice1.402.5918:00+1
BK Levice vs. MBK Handlova1.037.5018:00+1
Lucenec vs. BK Iskra Svit1.532.2418:00+1
Karlovka Bratislava vs. BK Inter Incheba Bratislava12.001.0019:00 
Basketbal - Slovinsko 1. A SKL, finálové kolo1X2Čas 
Union Olimpija Ljubljana vs. Helios Domzale1.056.8318:00+1
Hopsi Polzela vs. KK Rogaska2.171.5719:00+1
Zlatorog Lasko vs. Krka Novo Mesto2.131.5920:00+1
Basketbal - Slovinsko 1. A SKL, sestup1X2Čas 
KK Terme Olimia Podcetrtek vs. KK Portoroz1.019.9018:30+1
KK Sencur CP vs. Lastovka Domzale2.431.4519:00+1
Basketbal - Srbsko A1 League (1. liga)1X2Čas 
OKK Bělehrad vs. KK Konstantin Nis1.047.2716:30+1
KK Napredak Rubin Krusevac vs. KK Dynamic BG2.091.6118:00+1
Smederevo 1953 vs. KK Tamis4.881.1218:00+1
Spartak Subotica vs. KK Borac Cacak2.241.5318:30+1
Sloga Generale Kraljevo vs. KK Dunav Stari Banovci2.461.4419:30+1
Florbal - Česká republika Extraliga, play-off1X2Čas 
TJ JM Chodov vs. 1. SC WOOW Vítkovice1.665.262.9518:00 
FBK Sokol Mladá Boleslav vs. Tatran Omlux Stresovice1.297.144.6720:30 
Florbal - Švédsko Allsvenskan, o postup, play-off1X2Čas 
Djurgardens IF Ibs vs. Jönköpings IK2.345.661.9019:15 
IBF Orebro vs. Gävle GIK2.365.671.8919:30 
Florbal - Švédsko Svenska Superligan, ženy, play-off1X2Čas 
Pixbo Wallenstam Ibk vs. Ronnby IBK1.316.764.5819:00 
Florbal - Švédsko Svenska Superligan, play-off1X2Čas 
Linköping IBK vs. Mullsjö AIS1.855.242.5118:30 
Fotbal - Anglie, amatéři National League North1X2Čas 
Darlington 1883 vs. Bradford Park Avenue1.394.445.7420:45+9
Fotbal - Brazílie Brasiliense1X2Čas 
Sobradinho DF vs. Ceilandia DF3.403.201.9019:30 
Fotbal - Brazílie Campeonato Brasileiro, Serie A, ženy, skupina 11X2Čas 
Vitoria PE vs. Kindermann SC1.673.733.9720:30+2
Sport Recife PE vs. Sao Francisco BA1.285.416.3921:00+2
Fotbal - Brazílie Campeonato Brasileiro, Serie A, ženy, skupina 21X2Čas 
Rio Preto SP vs. Sao Jose Dos Campos SP1.503.984.9823:00+2
Fotbal - Brazílie Campeonato Potiguar1X2Čas 
Globo FC vs. ABC RN2.653.052.3523:00 
Fotbal - Brazílie Carioca, Serie A, Taca Rio1X2Čas 
Resende RJ vs. Nova Iguacu RJ2.273.152.7620:30+2
Madureira RJ vs. Fluminense RJ6.113.891.4321:00+2
Fotbal - Brazílie Paulista, Serie A31X2Čas 
Desportivo Brasil Sp vs. Olimpia FC SP2.393.182.5920:00+2
Nacional SP vs. Matonense SP2.183.072.9720:00+2
Taboao da Serra SP vs. Comercial SP2.183.222.8522:00+2
Fotbal - Brazílie Paulista, Série A21X2Čas 
Juventus SP vs. Barretos SP1.733.134.5120:00+2
Mogi Mirim SP vs. Batatais FC SP3.423.181.9521:00+2
Fotbal - Guatemala 1. liga, Clausura1X2Čas 
Deportivo Malacateco vs. Deportivo Carcha1.553.485.0520:00+2
Antigua Gfc vs. CD Suchitepequez1.653.504.2323:30+2
Fotbal - Hong Kong Reserve Division1X2Čas 
Kitchee vs. Kwoon Chung Southern1.0111.0020.0014:30 
Fotbal - Chorvatsko 2. HNL1X2Čas 
NK Hrvatski Dragovoljac vs. NK Solin2.753.002.2616:00+2
HNK Sibenik vs. HNK Gorica2.623.032.3416:30+2
NK Dinamo Záhřeb II vs. NK Dugopolje1.603.364.6316:30+2
NK Imotski vs. NK Novigrad2.073.053.0316:30+2
NK Lucko vs. NK Radnik Sesvete2.692.972.3216:30+2
NK Zagreb vs. NK Rudes2.442.932.5716:30+2
Fotbal - Itálie, amatéři Coppa Italia Lega Pro (pohár), vyřazovací fáze1X2Čas 
Matera FC vs. FBC Unione Venezia2.252.972.7920:30+2
Fotbal - Itálie, amatéři 4. liga, Skupina A1X2Čas 
Varese Calcio vs. ASD PRO SETTIMO & EUREKA1.224.569.8115:00 
Fotbal - Itálie, amatéři 4. liga, Skupina B1X2Čas 
Aurora Pro Patria 1919 vs. USD Grumellese Calcio1.653.204.4915:00 
Fanfulla vs. San Pietro4.373.551.5915:00 
Fotbal - Itálie, amatéři 4. liga, Skupina D1X2Čas 
Imolese Calcio vs. Castelfranco1.165.2011.7115:00 
Porto Tolle vs. Rignanese1.334.136.7415:00 
Fotbal - Itálie, amatéři 4. liga, Skupina H1X2Čas 
ASD Trastevere vs. Bisceglie2.063.113.0115:00+2
Fotbal - Itálie, amatéři 4. liga, Skupina I1X2Čas 
ASD Sersale vs. Sicula Leonzio9.054.671.2315:00+2
Fotbal - Jordánsko 1. divize1X2Čas 
Al Aqaba vs. Al Jalil1.623.404.5014:00+1
Fotbal - Kolumbie Primera B, Apertura1X2Čas 
Atlético FC vs. FC Bogotá2.262.982.8422:00+2
Fotbal - Liga mistrů Liga mistrů, ženy1X2Čas 
FC Barcelona vs. FC Rosengard1.893.153.5419:00+3
Paříž Saint-Germain vs. Bayern Mnichov1.254.549.3020:00+3
Olympique Lyon vs. VfL Wolfsburg1.374.026.6420:45+3
Fotbal - Litva 1. liga1X2Čas 
Trakai FK vs. VMFD Zalgiris4.463.251.6717:00+2
Fotbal - Maďarsko Maďarský pohár1X2Čas 
Ujbuda vs. Soproni VSE3.113.152.0016:00+2
Ferencvarosi TC vs. Diosgyori Vtk1.224.719.3519:00+2
Ujpest FC vs. SC Vasas Budapest1.973.223.1120:00+2
Fotbal - Mexiko U201X2Čas 
Deportivo Toluca Mexiquense vs. Monterrey5.004.001.4516:00 
Tigres vs. Universidad Nacional - Pumas1.703.703.6518:15 
Fotbal - Mezinárodní, junioři U20 Viareggio pohár, finále1X2Čas 
Sassuolo vs. Empoli2.563.262.3116:00+2
Fotbal - Německo, amatéři Bavorská liga, jih1X2Čas 
TSV Rain/Lech vs. TSV Schwabmünchen2.133.332.7817:30+2
Fotbal - Německo, amatéři Oberliga Hamburg1X2Čas 
FC Türkiye vs. TSV Buchholz 082.763.632.0319:00 
Fotbal - Německo, amatéři Oberliga Niederrhein1X2Čas 
Schwarz-Weiss Essen vs. Turu Düsseldorf 18802.183.472.6119:00+1
Dinslaken-Hiesfeld vs. FC Bocholt 19002.563.452.2219:30+1
SC Düsseldorf West vs. FC Kray1.494.124.6619:30+1
SC 1911 Kapellen-Erft vs. Ratingen SV2.673.662.0719:30+1
Spvg Schonnebeck 1910 vs. KFC Uerdingen 052.463.682.2219:30+1
TSV Meerbusch vs. Sportfreunde Baumberg2.463.682.2219:30+1
VfB 03 Hilden vs. SV Hönnepel-Niedermörmter1.494.124.6619:30+1
VFR Krefeld-Fischeln vs. VFB Homberg2.283.702.3819:30+1
Cronenberger SC vs. SSVG Velbert3.053.681.8920:00+1
Fotbal - Německo, amatéři Oberliga NOFV jih1X2Čas 
SSV Markranstädt vs. BSG Chemie Leipzig7.686.251.1919:00+1
Fotbal - Německo, amatéři Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar1X2Čas 
FSV Jaegersburg vs. FC Karbach2.134.042.4219:00+1
Fotbal - Německo, amatéři Oberliga Westfalen1X2Čas 
SUS Stadtlohn vs. Arminia Bielefeld II2.053.802.6219:30 
SV Westfalia Rhynern vs. SC Roland Beckum1.324.896.0519:30 
Fotbal - Německo, amatéři Regional liga, jihovýchod1X2Čas 
1. FC Kaiserslautern II vs. Offenbacher Kickers2.623.002.4119:00+3
Fotbal - Německo, amatéři Regional liga sever1X2Čas 
Hansa Luneburg vs. ETSV Weiche Flensburg3.493.131.9117:45+3
VFV Hildesheim vs. SV Drochtersen/Assel2.052.933.3417:45+3
Fotbal - Německo, amatéři Regional liga severovýchod1X2Čas 
FC Viktoria Berlín vs. Energie Cottbus3.153.152.0217:30+3
BFC Dynamo vs. Hertha BSC II1.743.443.7719:00+3
VFB Auerbach vs. TSG Neustrelitz1.304.407.3819:00+3
Wacker Nordhausen vs. Babelsberg1.983.163.2319:00+3
Fotbal - Nigérie Premier League1X2Čas 
FC Mfm vs. Abia Warriors FC1.184.5911.7917:00+1
Gabros International FC vs. FC Niger Tornadoes1.244.179.8017:00+1
Shooting Stars vs. EL Kanemi Warriors1.373.507.4517:00+1
Sunshine Stars FC vs. Katsina United FC1.373.507.4517:00+1
Wikki Tourist vs. Enyimba1.413.337.0717:00+1
Fotbal - Norsko Superpohár1X2Čas 
SK Brann vs. Rosenborg BK3.353.451.9919:00+13
Fotbal - Paraguay 1. liga, Apertura1X2Čas 
Club Sportivo Lugueňo vs. Nacional Asuncion2.313.082.6923:00+4
Fotbal - Pobreží slonoviny Pobřeží slonoviny, Ligue 11X2Čas 
Sewe Sport vs. Sporting Club de Gagnoa2.052.813.2817:30+2
AS Tanda vs. Africa Sports National2.502.852.5020:00+2
Fotbal - Rumunsko Rumunský pohár1X2Čas 
CS Mioveni vs. FC VOLUNTARI4.793.631.6217:30+4
CS Universitatea Craiova vs. Dinamo Bukurešť2.273.003.0720:30+4
Fotbal - Rwanda Bosna a Hercegovina1X2Čas 
Rayon Sports FC vs. Sun Rise1.205.0010.0015:30 
Fotbal - Řecko U20 Super League1X2Čas 
PAS Giannina vs. Panaitolikos3.063.351.9816:45+2
Fotbal - Skotsko Championship1X2Čas 
Hibernian FC vs. Greenock Morton FC1.363.927.9020:45+5
Fotbal - Slovinsko PrvaLiga1X2Čas 
NK Rudar Velenje vs. NK Celje2.923.152.1717:00+4
NK Domzale vs. Aluminij Kidricevo1.404.036.3518:00+5
NK Maribor vs. Kalcer Radomlje1.107.1114.0019:30+5
NK Olimpija Ljubljana vs. ND Gorica1.563.535.0720:15+5
Fotbal - Sudán Premier League1X2Čas 
Ahli Al Khartoum vs. Al Ahli Atbara2.003.203.1015:00+1
Al Hilal vs. Alamal Atbara1.254.708.5018:00 
Fotbal - Tunisko Ligue 1, Relegation Round1X2Čas 
Avenir Sportif Gabesien vs. Sportive Zarzis1.772.854.2715:30+1
Club S Hammam-Lif vs. Stade Gabesien2.242.742.9515:30+1
JS Kairouanaise vs. Avenir S Marsa1.822.834.0715:30+1
US Tataouine vs. Club a Bizertin1.892.843.7215:30+1
Fotbal - Turecko, amatéři 3. liga, skupina 21X2Čas 
Catalcaspor vs. Silivrispor2.152.872.9614:00+2
Dardanelspor AS vs. Turk Metal Kirikkale2.122.903.0014:00+2
Derince Belediyespor vs. Kirikhanspor3.682.961.8514:00+2
Erbaaspor vs. Pazarspor1.553.275.0114:00+2
Halide Edip Adivarspor vs. Dersimspor1.523.275.3214:00+2
Manisa Buyuksehir Belediyespor vs. Düzcespor1.793.233.5514:00+2
Oyak Renaultspor vs. Batman Petrolspor2.472.932.4714:00+2
Tire 1922 Spor vs. Bodrum Belediyesi Bodrumspor3.193.081.9514:00+2
Yomraspor vs. Tekirova2.232.862.8514:00+2
Fotbal - Turecko, amatéři 3. liga, skupina 31X2Čas 
Bayrampasa vs. Sultanbeyli Belediyespor1.354.016.2814:00+2
Diyarbakirspor vs. Sakaryaspor2.203.112.6814:00+2
Maltepespor vs. Bergama2.673.022.2514:00+2
Muglaspor vs. Duzyurtspor2.182.922.8714:00+2
Orduspor vs. Darica G Birligi7.074.011.3214:00+2
Orhangazispor vs. Denizli BLD Spor1.313.827.9214:00+2
Tarsus Idman Yurdu vs. Payas Belediye1.533.594.6014:00+2
12 Bingol Spor vs. Afjet Afyonspor6.804.581.2714:00+1
Fotbal - Uruguay Primera Division, Apertura1X2Čas 
Nacional de Football vs. CA River Plate1.354.176.6821:00+5
Futsal - Španělsko Primera Division1X2Čas 
Futsal Cartagena vs. Elpozo Murcia FS9.936.241.1519:30 
FC Barcelona vs. Inter Movistar3.143.631.8721:15 
Montesinos Jumilla vs. Umacon Zaragoza13.747.821.0821:15 
Galdar Gran Canaria vs. Ribera Navarra2.483.422.3122:00 
Házená - Dánsko 1. Division1X2Čas 
Hoj vs. HIK KBH1.2011.785.0019:30 
Házená - Dánsko 1. liga1X2Čas 
Aarhus GF vs. Skjern Handbold3.759.171.3419:30+1
GOG Handbold vs. HC Midtjylland1.2910.744.0119:30 
KIF Kolding vs. Sonderjyske1.388.803.5719:30+1
Randers HH vs. Skanderborg Handball2.587.561.6719:30+1
Ribe-Esbjerg HH vs. Bjerringbro-Silkeborg3.078.691.4719:30+1
Team Tvis Holstebro vs. Aalborg Handball1.627.872.6619:30+1
TM Tönder Handball vs. Mors-Thy Handbold2.498.101.6819:30+1
Házená - Estonsko Meistriliiga, skupina vítězů1X2Čas 
Viljandi HC vs. HC Kehra2.058.771.8218:00+1
Házená - Finsko SM-liiga, play-off1X2Čas 
Grifk vs. Atlas Handball1.719.502.2718:00 
Sjundea IF vs. Dicken4.1212.491.2418:00+1
Házená - Francie LNH Division 1, ženy1X2Čas 
CJF Fleury Loiret HB vs. Issy Paris Hand3.359.471.3820:00 
Toulon Saint Cyr Var Handball vs. ES Besancon Feminine1.628.632.5220:00 
Cercle Dijon Bourgogne vs. Nantes Loire Atlantique HB1.858.122.1420:30 
OGC Nice Cote D´Azur vs. Metz Handball3.119.151.4320:30 
Házená - Francie LNH Division 1 Men1X2Čas 
Montpellier Handball vs. US Ivry Handball1.0715.607.8220:00+1
Pays Aix Universite Club Handball vs. OC Cesson Handball1.428.903.1820:00+2
Selestat SC vs. USM Saran HB2.427.631.7120:00+2
HBC Nantes vs. Usam Nimes1.0616.317.8920:30+1
Paříž házená vs. Toulouse Handball1.0317.859.9220:45+1
Saint Raphael vs. Chambery Savoie1.518.302.8920:45+2
Házená - Island 1. divize1X2Čas 
VS Ibv vs. KA Akureyri1.1313.445.9420:00+1
Fram Reykjavik vs. Afturelding2.348.721.7021:30+1
Grotta vs. Stjarnan1.579.232.6121:30 
Haukar Hafnarfjördur vs. FH Hafnarfjardar1.918.452.0521:30+1
Selfoss vs. Valur Reykjavik2.468.981.6421:30+1
Házená - mezinárodní WHIL1X2Čas 
DHK Baník Most vs. Sokol Poruba1.1016.766.2218:00 
Házená - Německo Bundesliga1X2Čas 
MT Melsungen vs. TSV Hannover Burgdorf1.528.203.1419:00+2
SG Flensburg-Handewitt vs. SC 2000 Coburg1.0022.0018.0019:00 
HBW Balingen/Weilstetten vs. Füchse Berlin5.8212.251.1820:15+1
SC Magdeburg vs. VfL Gummersbach1.2510.844.8120:45+1
Házená - Německo 2. Bundesliga1X2Čas 
HSG Nordhorn-Lingen vs. VFL Bad Schwartau1.648.372.5719:30+2
TSG Ludwigshafen-Friesenheim vs. THSV Eisenach1.419.383.2719:30+2
Házená - Norsko Postenligaen, play-off1X2Čas 
Baekkelaget Elite vs. Bodo1.3110.803.7618:00+1
OIF Arendal vs. Fyllingen Handball1.558.802.7518:00+2
Elverum vs. Drammen HK1.1013.987.3518:30+1
Haslum HK vs. Kolstad Handball1.3110.813.7618:30+1
Házená - Norsko 1. Division1X2Čas 
Nötteröy vs. Follo HK1.1914.254.5618:00 
Házená - Norsko 1. Division, ženy1X2Čas 
Skrim vs. Aker Topphandball1.4910.702.7319:00 
Házená - Norsko 1. liga žen1X2Čas 
Glassverket vs. Byasen Trondheim2.048.191.9718:00+2
Larvik HK vs. Vipers Kristiansand1.1313.856.1218:00+1
Tertnes IL vs. Stabaek Handball1.319.783.8918:00+2
Gjerpen Handball Skien vs. Storhamar Handball3.359.801.3918:30+2
Raelingen vs. Oppsal4.8511.271.2118:30+1
Házená - Polsko Superliga (1. liga)1X2Čas 
KS Azoty Pulawy vs. KS Vive Tauron Kielce2.498.951.6220:15+2
Házená - Rumunsko Liga Nationala, ženy1X2Čas 
CSM Bukurešť vs. CSM Bistrita1.0016.0014.0017:45 
Házená - Rusko Superliga1X2Čas 
Chehovskie Medvedi vs. SKIF1.2711.654.0218:00+1
HC Petrohrad vs. Permskie Medvedi1.0615.298.7318:15+1
Házená - Slovensko Extraliga, skupina A1X2Čas 
HC Sporta Hlohovec vs. HKM Slovan Duslo Šaľa3.8512.371.2718:00+1
TJ Start Nové Zámky vs. HC Tatran Prešov10.3615.561.0318:30+1
Házená - Švédsko Allsvenskan1X2Čas 
Anderstorps SK vs. LIF Lindesberg1.709.662.2919:00+2
HK Varberg vs. IFK Tumba HK1.5210.412.6519:00+1
Önnereds HK vs. Alstermo IF1.5210.272.6819:00+1
OV Helsingborg HK vs. HK Drott Halmstad1.1614.195.1519:00+1
Rimbo HK Roslagen vs. RP Linköping1.629.112.4819:00+2
Skanela IF vs. Västerasirsta HF1.1313.235.9219:00+1
Tyreso IF vs. IF Hallby HK1.7810.222.1219:00+2
Házená - Švédsko 1. liga1X2Čas 
IFK Kristianstad vs. Alingsas HK1.2810.834.4019:00+1
Házená - Švédsko 1. liga žen1X2Čas 
BK Heid vs. Hloors HK H 654.7011.071.2219:00+1
IF Hellton vs. Kristianstad HK2.968.671.5019:00+2
Lugi HF vs. Skara HF1.0117.6714.2319:00+1
Skovde HF vs. Boden Handball IF1.1712.165.3819:00+1
Skuru IK vs. Vasterasirsta HF1.309.834.0019:00+1
Team Eslov IK vs. IK SAVEHOF17.0017.001.0019:00 
Hokej - Bělorusko Extaliga, play-off1X2Čas 
Neman Grodno vs. Yunost Minsk2.263.642.4818:00+8
Hokej - Česká republika Extraliga, play-off1X2Čas 
Mountfield HK vs. HC Kometa Brno2.104.042.6617:20+12
Hokej - Finsko Mestis, baráž1X2Čas 
IPK vs. Hokki2.233.912.4017:30+2
JHT vs. Ketterä4.645.121.4117:30+2
Hokej - Finsko Mestis, play-off1X2Čas 
Sapko vs. Espoo United1.744.043.3717:30+2
Tuto Hockey vs. K-Vantaa1.594.313.8617:30+2
Hokej - Finsko SM-Liiga, play-off1X2Čas 
JYP Jyväskylä vs. HPK Hämeenlinna1.923.633.3017:30+11
Kalpa Hockey vs. Pelicans Lahti1.943.683.2017:30+11
Tappara Tampere vs. Ilves Tampere1.763.813.7017:30+11
Turku PS vs. HIFK Hockey1.953.663.1917:30+11
Hokej - Francie Lugue Magnus, play-off1X2Čas 
Rapaces de Gap vs. Rouen HE2.014.202.6620:30+1
Hokej - Německo DEL, play-off1X2Čas 
Thomas Sabo Ice Tigers vs. Wolfsburg Grizzly Adams1.944.152.9219:30+11
Hokej - Polsko Ekstraliga, play-off1X2Čas 
GKS Tychy vs. MKS Cracovia Krakow1.804.492.9318:30+2
Hokej - Rusko KHL, play-off1X2Čas 
Lokomotiv Jaroslavl vs. SKA Petrohrad2.903.882.0118:00+12
Hokej - Rusko MHL, play-off1X2Čas 
Kuznetskie Medvedi vs. Irbis Kazan2.334.022.2114:00+2
Sibirskie Snaipery vs. Reaktor Nižněkamsk2.613.962.0214:00+2
Hokej - Rusko VHL, play-off1X2Čas 
Kazcink Torpedo vs. Rubin Tyumen1.733.873.4214:30+2
Dynamo Balashikha vs. Zauralye Kurgan2.113.672.6118:00+2
Hokej - Slovensko Extraliga, play-off1X2Čas 
MsHK Žilina vs. HKM Zvolen1.814.203.1318:00+7
Hokej - Švédsko SHL , play-off1X2Čas 
Frölunda HC vs. Skelleftea AIK1.923.883.1019:00+11
Hokej - Švédsko SHL, baráž1X2Čas 
BIK Karlskoga vs. Rögle BK3.384.061.7019:15+11
Odbíjená - Bulharsko Super League, play-off1X2Čas 
Montana vs. Dobrudja Dobrich1.612.0917:00+1
CSKA Sofia vs. Neftochimik 20101.642.0518:00+2
Odbíjená - Finsko Mestaruusliiga, ženy, play-off1X2Čas 
Polkky Kuusamo vs. Hameenlinna5.871.0817:30 
Odbíjená - mezinárodní Challenge Cup1X2Čas 
Fakel Novyi Urengoy vs. Galatasaray Istanbul1.134.6616:00+1
Chaumont 52 Haute Marne vs. Ziraat Bankasi2.071.6220:00+1
Odbíjená - mezinárodní Challenge Cup, ženy1X2Čas 
Olympiacos Piraeus vs. Yenisey Krasnoyarsk1.652.0218:00 
Schweriner SC vs. Bursa B.Sehir Bld1.582.1419:00 
Odbíjená - Německo 1. Bundesliga, play-off1X2Čas 
Evivo Düren vs. SVG Luneburg1.442.4719:00+2
Odbíjená - Slovensko Extraliga, play-off1X2Čas 
VK Kds Šport Košice vs. VK Ekonom Spu Nitra3.741.2019:00+1
Odbíjená - Srbsko Superliga, play-off1X2Čas 
Novi Pazar Junior vs. Crvena Zvezda Beograd1.741.9018:00+2
Odbíjená - Turecko 1. liga, ženy, play-off1X2Čas 
Canakkale Belediye vs. Eczacibasi Vitra Istanbul6.191.0715:00+2
Halkbank Ankara vs. Fenerbahce Grundig Istanbul6.981.0518:00+2
Odbíjená - Švédsko Eliteserie, play-off1X2Čas 
VBK Tierp vs. Falkenbergs VBK3.661.2119:00+2
Snooker - mezinárodní China Open 20171X2Čas 
Bingham, Stuart vs. Saengkham, Noppon1.125.3713:30 
Hang, Li vs. Maguire, Stephen3.211.3013:30 
Higginson, Andrew vs. Walden, Ricky2.651.4213:30 
Joyce, Mark vs. O´Sullivan, Ronnie6.801.0713:30 
O´Donnell, Martin vs. Selby, Mark6.801.0713:30 
Wells, Daniel vs. Stevens, Matthew2.461.4813:30 
Wilson, Kyren vs. Lam, Sanderson1.194.2013:30 
Yuelong, Zhou vs. Junhui, Ding3.881.2213:30 
Tenis - ATP Miami, USA1X2Čas 
Fognini, Fabio vs. Nishikori, Kei3.161.3121:00+1
Tenis - ATP Miami, USA, 4-hry1X2Čas 
Petzschner P / Peya A vs. Baker B / Nestor D1.702.0319:00+1
Kubot L / Melo M vs. Murray J / Soares B2.021.7120:20+1
Bryan B / Bryan M vs. Cilic M / Mektic N1.293.3121:40+1
Tenis - Challenger Leon, Mexico, 4-hry1X2Čas 
Raja P / Sharan D vs. Saville L / Smith J-P1.642.0823:00+1
Tenis - Challenger Leon, Mexiko1X2Čas 
Arevalo-Gonzalez, Marcelo vs. Basic, Mirza2.581.4219:00+1
Hanfmann, Yannick vs. Smith, John-Patrick2.081.6419:00+1
Quiroz, Roberto vs. Jung, Jason2.641.4119:00+1
Gabashvili, Teimuraz vs. Gonzalez, Santiago1.174.3120:20+1
Hach Verdugo, Hans vs. Menendez-Maceiras, Adrian6.681.0620:20+1
Kozlov, Stefan vs. Petrovic, Danilo1.382.7320:20+1
Broady, Liam vs. Shapovalov, Denis2.891.3421:30+1
Sandgren, Tennys vs. McDonald, Mackenzie1.622.1221:30+1
Sijsling, Igor vs. Souza, Joao Olavo2.721.3921:30+1
Ram, Rajeev vs. Sarkissian, Alexander1.362.8222:50+1
Sanchez Montemayor, Manuel vs. Escobedo, Ernesto6.751.0622:50+1
Tenis - Challenger St. Brieuc, Francie1X2Čas 
Chiudinelli, Marco vs. Nys, Hugo1.981.7114:00+1
Skugor, Franko vs. Lacko, Lukas2.371.5014:15+1
Couacaud, Enzo vs. Stakhovsky, Sergiy2.341.5116:00+1
De Schepper, Kenny vs. Furness, Evan1.076.2719:00+1
Tenis - Challenger St. Brieuc, Francie, 4-hry1X2Čas 
Pel D / Vliegen J vs. Michnev P / Ramirez Hidalgo R1.791.8916:20+1
Begemann A / Nielsen F vs. Jacq G / Nys H1.512.3317:15+1
Tenis - ITF, ženy Campinas, W-WITF-BRA-03A1X2Čas 
Petit, Stephanie Mariel vs. Bosio, Victoria2.531.4215:00 
Piai, Eduarda vs. Kurata, Nathaly4.621.1315:00 
Carle, Maria Lourdes vs. Capurro Taborda, Martina1.602.1116:00 
Kremer, Dana vs. Tomita, Giovanna1.037.9616:00 
Pedretti, Thaisa Grana vs. Estable, Julieta1.791.8516:00 
Ce, Gabriela vs. Rodrigues Dos Santos, Rafaela1.028.6017:30 
Tenis - ITF, ženy Campinas, W-WITF-BRA-03A, 4-hry1X2Čas 
Bueno M-G / Guimaraes Bueno F vs. Kurata N / Tomita G2.621.3920:00 
Capurro Taborda M / Codino F vs. Luini S / Pereira R1.681.9820:00 
Lombera R / Wolf Gasparin N vs. Bosio V / Estable J L7.711.0320:00 
Ce G / Pedretti T G vs. Kremer D / Maetschke L-M1.263.2723:00 
Tenis - ITF, ženy Croissy-Beaubourg, W-WITF-FRA-08A1X2Čas 
Hsieh, Su-Wei vs. Hogenkamp, Richel1.472.3813:20 
Smitková Tereza vs. Bencic, Belinda3.081.2913:20 
Hesse, Amandine vs. Alexandrova, Ekaterina2.951.3115:00 
Rybarikova, Magdalena vs. Zaja, Anna1.412.5516:30 
Tenis - ITF, ženy Croissy-Beaubourg, W-WITF-FRA-08A, 4-hry1X2Čas 
RAE J / Smith A vs. Arcangioli M / Frech M1.273.1714:50 
Leonard M / Terziyska J vs. Marcinkevica D / Robson L5.311.1016:20 
Tenis - ITF, ženy Hammamet, W-WITF-TUN-13A1X2Čas 
Prati, Federica vs. Gavrila, Oana2.841.3413:55 
Ivanova, Dasha vs. Sanesi, Gaia2.301.5014:50 
Tenis - ITF, ženy Hammamet, W-WITF-TUN-13A, 4-hry1X2Čas 
Ehn R / Sofradzija A vs. Lopez D M / Naya G4.271.1614:50 
Fita Boluda A / Reddy S S vs. Burillo Escorihuela I / Cavalle-Reimers Y3.711.2016:20 
Tenis - ITF, ženy Heraklion, W-WITF-GRE-04A, 4-hry1X2Čas 
Boev M / Stamatova J vs. Dascalu N-C / Negreanu D1.811.8214:00 
Tenis - ITF, ženy Istanbul, W-WITF-TUR-12A1X2Čas 
Christie, Freya vs. Munozova, Anette1.056.8314:00 
Tenis - ITF, ženy Istanbul, W-WITF-TUR-12A, 4-hry1X2Čas 
Bakaite P / Yazgan E Z vs. Palkina Ulukan K / Sezer M7.581.0314:20 
Tenis - ITF, ženy Obidos, W-WITF-POR-02A1X2Čas 
Parrizas-Diaz, Nuria vs. Cascino, Estelle1.293.0714:00 
Szupper, Marlies vs. Scholsen, Helene3.251.2614:00 
Tolibova, Sadafmoh vs. Sizikova, Yana3.391.2414:00 
Vogelsang, Erika vs. Dentoni, Corinna9.051.0114:00 
Carrillo Marin, Alba vs. Fernandez-Rabener, Arabela2.151.5815:30 
Januskova, Petra vs. Luque Moreno, Maria Jose3.161.2815:30 
Ladurner, Jasmin vs. Cianci, Claudia3.171.2715:30 
Quiterio, Lucia vs. Gutierrez Carrasco, Maria6.611.0515:30 
Cabaj Awad, Jacqueline vs. Koehler, Maria Joao1.801.8417:00 
Murta, Ines vs. Silva, Eden1.981.6817:00 
Tenis - ITF, ženy Obidos, W-WITF-POR-02A, 4-hry1X2Čas 
Niedmers N / Szupper M vs. Cascino E / Januskova P2.071.6217:00 
Engelmann J N / Ladurner J vs. Luque Moreno M J / Parrizas-Diaz N3.991.1818:30 
Klasen A / Vogelsang E vs. Iansitova S / Sosnowska A1.056.5918:30 
Tenis - ITF, ženy Santa Margherita Di Pula, W-WITF-ITA-02A, 4-hry1X2Čas 
Solovyeva V / Stokke M vs. Thombare P G / Wacanno E2.391.4714:00 
Caregaro M / Di Giuseppe M vs. Bara I M / Eraydin B4.391.1514:50 
Gorgodze E / Kerimbayeva K vs. Juhaszova V / Schmiedlova A K1.542.2114:50 
Matteucci A / Rosatello C vs. Esteve Mendez O / Tica V E1.028.2215:35 
Gjorcheska L / Pera B vs. Kovalets S / Mitu C-A1.492.3416:15 
Dessolis B / Stoerbrauck S vs. Andreescu B / Hobgarski K8.271.0216:20 
Tenis - ITF, ženy Sharm El Sheikh, W-WITF-EGY-11A1X2Čas 
Webley-Smith, Emily vs. Bhunu, Valeria1.154.3714:00 
Pera, Costanza vs. Palha, Natasha5.341.1014:30 
Shanidze, Ana vs. Rinaldo Persson, Kajsa4.401.1514:40 
Kotelesova, Barbara vs. Andrei, Laura-Ioana5.251.1015:30 
Tenis - ITF, muži Bahrain F21X2Čas 
Crepatte, Baptiste vs. Ghorbel, Anis1.502.3014:00 
Maqdas, Abdullah vs. Lock, Benjamin4.341.1515:30 
Shannan Zayid, Mubarak vs. Konecny, Michal7.591.0315:30 
Simon, Tobias vs. Durasovic, Viktor1.961.7015:30 
Tenis - ITF, muži Bahrain F2, 4-hry1X2Čas 
Fallert F / Merckx J vs. Alcantara F C / Lock B2.301.5017:00 
Reed A / Seeberger M vs. Eriksson M / Sekulic M2.871.3317:00 
Tenis - ITF, muži Egypt F111X2Čas 
Zuk, Kacper vs. Barbosa, Romain4.231.1614:00 
Gengel, Marek vs. Maiga, Riccardo1.283.1614:30 
Testoni, Cesar vs. Zhu, Michael2.121.5914:40 
Tenis - ITF, muži ChorvatskoF41X2Čas 
Ficovich, Juan Pablo vs. Kekez, Duje1.482.3714:30 
Galoppini, Davide vs. Nejedly, Pavel1.632.0514:30 
Tenis - ITF, muži Itálie F61X2Čas 
Caruso, Salvatore vs. Chazal, Maxime1.502.3014:10 
Portaluri, Giorgio vs. Trusendi, Walter6.841.0514:15 
Tenis - ITF, muži Itálie F6, 4-hry1X2Čas 
Kowalczyk M / Panfil G vs. Capecchi D / Stefanini J1.164.2416:15 
Tenis - ITF, muži Španělsko F91X2Čas 
Boluda-Purkiss, Carlos vs. Maden, Yannick3.481.2313:40 
Gomez-Herrera, Carlos vs. Lopez San Martin, Alvaro2.321.5013:40 
Jorda Sanchis, David vs. Eysseric, Jonathan6.101.0717:00 
Tenis - ITF, muži Portugalsko F41X2Čas 
Hurkacz, Hubert vs. Prihodko, Oleg1.037.6214:35 
Miedler, Lucas vs. Laurent, Yanais1.134.6514:45 
Monteiro, Joao vs. Harris, Billy1.183.9414:45 
Pulgar-Garcia, Jaime vs. Bega, Alessandro7.621.0316:05 
Boltz, Sebastien vs. Acquaroli, Gianluca1.134.6316:15 
Gaspar Murta, Andre vs. Gil, Frederico1.981.6816:15 
Bensoussan, Samuel vs. Boehler, Dominik1.961.7017:35 
Giraldi Requena, Marcos vs. Domingues, Joao4.831.1217:45 
Tenis - ITF, muži Portugalsko F4, 4-hry1X2Čas 
Cabral F / Faria L vs. Deus N / Saraiva B4.631.1317:45 
Tenis - ITF, muži Řecko F4, 4-hry1X2Čas 
Bothwell S / Ono M vs. Krstev O / Stanek R4.371.1513:20 
Hampel L / Ofner S vs. Klein L / Nema P1.332.8514:15 
Tenis - ITF, muži TuniskoF121X2Čas 
Nieto, Alberto vs. Oliveira, Goncalo8.661.0213:20 
Granollers-Pujol, Gerard vs. Gutierrez, Oscar Jose1.352.8013:35 
Tenis - ITF, muži Turecko F12, 4-hry1X2Čas 
Libietis M / Mednis R vs. Ribeiro Marcondes I / Meligeni Rodrigues Alves F1.811.8213:20 
Tenis - WTA Miami, USA1X2Čas 
Halep, Simona vs. Konta, Johanna2.061.6819:00+1
Tenis - WTA Miami, USA, 4-hry1X2Čas 
Klepac A / Martinez Sanchez M vs. Chan Y-J / Hingis M3.011.3416:45+1
Dabrowski G / Xu Y vs. Makarova E / Vesnina E4.481.1717:00+1
Vodní pólo - Itálie Serie A11X2Čas 
AS Acquachiara vs. Pro Recco14.3215.181.0119:30 
SM Verona vs. RN Savona1.0611.759.7019:30 
CC Napoli vs. AN Brescia7.7110.371.1121:00 
SC Quinto vs. CC Ortigia3.036.371.5521:00 
© 2008 Tipex 2004 s. r. o. | Designed by JK | Všetky práva vyhradené Home | Kontakt | Top