» Pridať tiket
Dnešné zápasy | Zajtrajšie zápasy | Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Všetko
18. 10. 2019
Badminton - Medzinárodný - Denmark Open 2019, mix1X2Čas 
Jiting H / Yue D vs. Wang Y / Huang D4.581.1316:20 
Wang C L / Cheng C Y vs. Man T C / Suet T Y2.661.3816:40 
Zheng S / Huang Y vs. Jordan P / Oktavianti M D1.056.6316:40 
Seo S J / Chae Y vs. Chan P S / Goh L Y1.512.2817:40 
Badminton - Medzinárodný - Denmark Open 2019, muži1X2Čas 
Sitthikom, Thammasin vs. Sugiarto, Tommy1.821.8216:20 
Axelsen, Viktor vs. Antonsen, Anders1.622.0616:40 
Momota, Kento vs. Gemke, Rasmus1.047.0017:00 
Chen, Long vs. Chou, Tien Chen1.582.1517:20 
Badminton - Medzinárodný - Denmark Open 2019, muži, 4-hry1X2Čas 
Gideon M F / Sukamuljo K S vs. Han C / Zhou H1.193.8215:00 
Junhui L / Yuchen L vs. Yao C L / Han Y P1.144.4715:40 
Alfian F / Ardianto M R vs. Kamura T / Sonoda K1.751.8916:00 
Endo H / Watanabe Y vs. Ahsan M / Setiawan H2.331.4916:00 
Badminton - Medzinárodný - Denmark Open 2019, ženy1X2Čas 
Marin, Carolina vs. An, Se Young1.174.0915:00 
Okuhara, Nozomi vs. Zhang, Beiwen1.223.5915:20 
Ohori, Aya vs. Tai, Tzu Ying6.241.0615:40 
Takahashi, Sayaka vs. Chen, YU Fei4.971.1116:00 
Badminton - Medzinárodný - Denmark Open 2019, ženy, 4-hry1X2Čas 
Matsumoto M / Nagahara W vs. Lee S H / Shin S C1.991.6715:00 
KIM S Y / Kong H Y vs. Fukushima Y / Hirota S2.541.4215:20 
Supajirakul P / Taerattanachai S vs. Baek H N / Jung K E1.961.6915:20 
Chang Y N / Kim H R vs. Chen Q / Jia Y F2.301.5016:00 
Basketbal - Austrália - NBL1X2Čas 
Sydney Kings vs. New Zealand Breakers1.303.2410:30+2
Perth Wildcats vs. Cairns Taipans1.096.2812:30+2
Basketbal - Austrália - WNBL1X2Čas 
Townsville Fire vs. Adelaide Lightning2.281.5111:00+2
Basketbal - Bulharsko - Bulharská basketbalová liga1X2Čas 
Levski Sofia vs. Tundja Yambol1.0011.0718:00 
Basketbal - Cyprus - Division A1X2Čas 
APOEL Nicosia vs. Omonia BC1.223.6018:00+2
Basketbal - Česká republika - 1. liga1X2Čas 
SKB Zlín vs. Basket Opava 20101.028.3919:00+2
Slavoj BK Litoměřice vs. Sokol Prazsky1.056.8719:00+2
SA Brno vs. BC Nový Jičín1.652.0119:45+2
Basket Kosire vs. Sokol Vysehrad3.331.2520:00+2
BK Synthesia Pardubice vs. BW Opava B2.461.4420:00+2
USK Praha B vs. BK Lokomotiva Plzeň1.164.1920:00+2
Basketbal - Česká republika - 1. Liga, ženy1X2Čas 
SKO-Energo MB vs. BA Sparta1.076.0018:30 
Bizuterie Jablonec vs. Sokol Nusle2.451.4519:00 
Basketbal - Estónsko - 1 Liiga1X2Čas 
KK Viimsi/Kesklinna KK vs. Betoonimeister/TSKK/Nord1.076.0018:00 
TTU Kalev 2 vs. Paid Viking Window1.019.0018:30 
KK Hito vs. Balteco4.301.1519:00 
Basketbal - Euroliga - Euroliga, skupinová fáza1X2Čas 
BC Olympiakos Piräus vs. BC Zenit Petrohrad1.194.1420:30+8
FC Barcelona Lassa vs. ALBA Berlín1.105.8121:00+8
Valencia Basket vs. Anadolu Efes Istanbul2.221.5921:00+8
Basketbal - Filipíny - NCAA, muži1X2Čas 
SSC-R Stags vs. UPHSD Altas1.105.2506:00 
CSB Blazers vs. MIT Cardinals2.601.4008:00 
JRU Heavy Bombers vs. AU Chiefs2.101.6010:00 
Basketbal - Filipíny - PBA, Governors Cup1X2Čas 
Meralco Bolts vs. Blackwater Elite1.273.1910:30+2
TNT KaTropa vs. Alaska Aces1.066.2613:00+2
Basketbal - Fínsko - Korisliiga1X2Čas 
Kouvot Kouvola vs. Lapuan Korikobrat1.193.8617:30+2
KTP Basket Kotka vs. Pyrinto Tampere1.352.7717:30+2
Basketbal - Francúzsko - LF2, ženy1X2Čas 
Angers vs. Tronche Meylan1.124.8020:00 
Basketbal - Francúzsko - LNB U211X2Čas 
Chalons-Reims vs. Nanterre1.901.7517:00 
Le Portel vs. Chorale Roanne2.201.5517:00 
Gravelines vs. Chalon1.821.8217:30 
Basketbal - Francúzsko - Nationale 11X2Čas 
Caen Basket Calvados vs. Union Tours Basket Metropole1.203.7520:00 
Get Vosges vs. EF Feurs1.056.7020:00 
SOPCC Basket vs. La Charite1.253.3020:30 
Le Havre vs. Dax Gamarde Basket1.056.7021:00 
Chartres vs. USAP Basket1.352.7521:30 
Basketbal - Francúzsko - Pro A1X2Čas 
Champagne Chalons Reims Basket vs. JSF Nanterre1.931.7820:00+2
Gravelines Grand Fort BCM vs. ES Chalon1.392.7720:00+2
Le Portel vs. Chorale Roanne1.362.9220:00+2
Basketbal - Francúzsko - Pro B1X2Čas 
BC Gries Oberhoffen vs. Aix Maurienne1.442.4520:00+2
JA Vichy-Clermont vs. SPO Rouen Basketball1.532.2420:00+2
Lille Metropole Basket vs. Antibes Sharks3.861.1920:00+2
Saint Quentin Basket-Ball vs. Hermine de Nantes Atlantique4.061.1720:00+2
Basketbal - Island - Division 11X2Čas 
Alftanes vs. Hottur5.151.1021:15 
Vestri vs. FSU Selfoss1.037.7521:15 
Basketbal - Island - Urvalsdeild1X2Čas 
IR Reykjavik vs. Valur Reykjavik2.701.3720:30+2
Keflavik vs. Umfn Njardvik1.372.6922:15+2
Basketbal - Japonsko - WJBL1X2Čas 
Chanson VM vs. Toyota B SR2.601.4012:00 
Fujitsu RW vs. Mitsubishi K.1.352.7512:00 
Niigata vs. Ebara Vickies6.701.0512:00 
Basketbal - Južná Kórea - KBL1X2Čas 
Anyang KGC vs. Mobis Phoebus1.642.0512:00+2
Basketbal - Kolumbia - Muži1X2Čas 
Piratas de Bogota vs. Cimarrones del Choco1.352.7523:00 
Basketbal - Libanon - First Division1X2Čas 
Atlas Novi Beograd vs. Hoops3.741.2017:30+2
Basketbal - Maďarsko - NB I1X2Čas 
Alba Fehervar vs. SZTE-Szedeak1.018.9518:00+2
Atomeromu SE vs. Fortress Lami-Ved Kormend1.482.3618:00+2
BC Szolnoki Olaj vs. Debreceni Egyetem1.432.4818:00+2
Basketbal - Mezinárodné, kluby - Adriatická liga1X2Čas 
Cibona Zagreb vs. Radnički Belehrad1.422.5118:00+2
Mega Vizura vs. KK Zadar1.632.0620:00+2
Basketbal - Mezinárodné, kluby - FIBA 3x3 World Tour1X2Čas 
Tokyo vs. Nord Jakarta1.154.2516:10 
Neva vs. Riyadh1.144.5016:40 
JingAn vs. Nord Jakarta1.303.0017:15 
Taikhar vs. Riyadh1.342.8517:35 
Tokyo vs. JingAn1.472.4017:55 
Neva vs. Taikhar1.352.7518:15 
Riga vs. Balanga Chooks1.154.2519:10 
Liman vs. Utsunomiya1.124.7519:30 
Piran vs. Jeddah1.821.8220:00 
Sakiai vs. Ulaanbaatar1.154.2520:20 
Riga vs. Lyon1.472.4020:50 
Liman vs. Cheon An1.154.2521:10 
Balanga Chooks vs. Lyon2.851.3322:30 
Utsunomiya vs. Cheon An1.472.4022:50 
Basketbal - Mezinárodné, kluby - VTB United League U211X2Čas 
Spartak Primorie 2 vs. CSKA Moskva 29.001.0006:00 
Nizhny Novgorod 2 vs. Parma Perm 21.028.5013:00 
Zenit Petrohrad 2 vs. Avtodor Saratov 21.028.5013:00 
Lokomotiv Kuban 2 vs. Samara 21.821.8215:00 
UNICS Kazan II vs. Khimki Moskau Region 21.751.9015:00 
Basketbal - Nemecko - BBL1X2Čas 
SC Rasta Vechta vs. Medi Bayreuth1.342.9920:30+14
Basketbal - Nemecko - Pro A1X2Čas 
BV Tu Chemnitz 99 vs. Walter Tigers Tubingen1.203.7519:30+1
Basketbal - Poľsko - PLK1X2Čas 
Polpharma Starogard Gdaňski vs. GTK Gliwice1.652.1217:30+2
Trefl Sopot vs. Spojnia Stargard1.313.1419:00+2
Basketbal - Portugalsko - Campeonato Nacional 1. Divisao1X2Čas 
Salesianos Estoril vs. Moscavide2.451.4521:45 
Clube Galitos vs. Beira-Mar /Aauav2.301.5022:45 
Basketbal - Rumunsko - Liga Nationala1X2Čas 
CSM 2007 Focsani vs. CSM Targu Jiu2.071.6216:00+2
BCMU Pitesti vs. CS Universitatea Cluj-Napoca1.911.7316:15+2
CSU Atlassib Sibiu vs. Steaua CSM Bukurešť1.273.2118:00+2
CSM Oradea vs. CS Dinamo Bucuresti1.028.4518:45+2
Basketbal - Slovinsko - 1. SKL, ženy1X2Čas 
Ledita vs. Konjice1.047.0018:00 
Basketbal - Španielsko - LEB Plata1X2Čas 
Navarra vs. Circulo Gijon1.223.5520:30 
Basketbal - Švédsko - Damligan, ženy1X2Čas 
Visby Ladies vs. Hogsbo Basket9.451.0119:00+2
Basketbal - Turecko - TBL1X2Čas 
Bornova Belediyesi vs. Samsunspor1.0110.0017:00 
Merkezefendi vs. Duzce Belediye1.076.0018:00 
Bojové športy - Medzinárodný - UFC on ESPN21X2Čas 
Daniel Spitz (USA) vs. Tanner Boser (CAN)2.061.6722:00 
Kevin Holland (USA) vs. Brendan Allen (USA)1.552.2822:30 
Sean Brady (USA) vs. Court McGee (USA)1.402.7023:00 
Randy Costa (USA) vs. Boston Salmon (USA)2.281.5523:30 
Box - Medzinárodný - Light heavyweight1X2Čas 
Michael Seals (USA) vs. Elio Heraldo Trosch (ARG)1.0130.0012.5023:00 
Box - Medzinárodný - Super welterweight1X2Čas 
Joel Camilleri (AUS) vs. Samuel Colomban (AUS)1.1527.005.1010:00 
Florbal - Fínsko - Salibandyliiga1X2Čas 
Espoon Oilers vs. Tiikerit1.129.247.8617:30 
Happee vs. Classic Tampere5.607.951.2117:30 
Westend Indians vs. Steelers1.217.545.8717:30 
Florbal - Švédsko - Allsvenskan Norra1X2Čas 
Hagunda IF vs. Djurgardens IF Ibs1.296.644.6719:00 
Futbal - Anglicko - Championship1X2Čas 
Cardiff City vs. Sheffield Wednesday2.223.233.1320:45+13
Futbal - Anglicko - League One1X2Čas 
Lincoln City vs. Shrewsbury Town2.263.252.9420:45+13
Tranmere Rovers vs. Southend United1.793.593.9420:45+13
Futbal - Anglicko - U23 League1X2Čas 
Birmingham City vs. Leeds United2.343.612.3514:30+1
Futbal - Anglicko - U23 Premier League1X2Čas 
Middlesbrough vs. Reading FC2.014.222.5319:00+2
Norwich City vs. West Bromwich Albion2.753.762.0019:00+2
Chelsea FC vs. Arsenal FC1.793.583.4220:00+2
Derby County vs. Everton FC2.373.492.3720:00+1
Tottenham Hotspur vs. Leicester City1.703.693.7020:00+1
Futbal - Arménsko - First League1X2Čas 
FC Ararat-Armenia-2 vs. Pyunik Yerevan FC 21.664.313.3913:00+2
FC Lokomotiv Yerevan vs. Shirak Gyumri FC 21.285.715.8513:00+2
Futbal - Arménsko - Premier League1X2Čas 
Artsakh vs. FC Yerevan1.274.987.0713:00+2
Futbal - Austrália - Hyundai A-League1X2Čas 
Melbourne Victory FC vs. Western Sydney Wanderers1.903.523.5810:30+11
Futbal - Azerbajdžan - 1. divízia1X2Čas 
FK Garadag Lokbatan vs. Zira FK 21.843.573.3613:00+2
FK Kapaz vs. Garabagh-22.753.432.1513:00+2
Keshla FK II vs. AGSU1.494.124.9013:00+2
PFK Neftci Baku II vs. PFK Zaqatala2.283.242.6813:00+2
Futbal - Belgicko - First Division B, 1. kolo1X2Čas 
KVC Westerlo vs. Sporting Lokeren1.713.414.3420:30+9
Futbal - Belgicko - Pro League1X2Čas 
Royal Mouscron-Peruwelz vs. Club Brugge6.544.581.3920:30+11
Futbal - Belgicko - Super League, ženy1X2Čas 
Ladies Genk vs. Oud-Heverlee Leuven1.068.1714.5820:00+1
RSC Anderlecht vs. Club Brugge1.097.4412.5420:00+2
Standard Femina Luttich vs. Kaa Gent1.344.286.7820:00+2
Futbal - Bolívia - Liga Profesional Boliviana, Clausura1X2Čas 
Bolivar vs. Guabira Montero1.058.9116.1121:30+4
Futbal - Bolívia - Nacional B1X2Čas 
Independiente Petrolero vs. Stormers Sporting Club1.404.155.7521:30 
Futbal - Bosna a Hercegovina - Premijer Liga1X2Čas 
FK Sarajevo vs. NK Celik Zenica1.244.929.3218:00+3
Futbal - Botswana - Premier League1X2Čas 
Jwaneng Galaxy vs. BR Highlanders1.404.155.5019:00+1
Molepolole City FC vs. Orapa United2.502.902.6019:00+1
Futbal - Bulharsko - A PFG1X2Čas 
FC Vitosha Bistritsa vs. Cherno More Varna5.813.931.4416:30+5
FC Dunav Ruse vs. Etar 1924 Veliko Tarnovo2.313.132.7219:00+5
Futbal - Burkina Faso - Superdivision1X2Čas 
US Forces Armees vs. Majestic FC2.502.702.8017:30 
Futbal - Chorvátsko - 1. HNL1X2Čas 
HNK Gorica vs. NK Dinamo Záhreb5.983.971.4918:00+10
Futbal - Chorvátsko - 2. HNL1X2Čas 
NK Hrvatski Dragovoljac vs. HNK Hajduk II2.943.142.1215:00+2
NK Radnik Sesvete vs. NK Dugopolje1.613.404.6415:00+2
NK Medimurje Cakovec vs. NK Croatia Zmijavci1.843.243.6118:00+2
Futbal - Chorvátsko - U191X2Čas 
NK Rudes vs. NK Lokomotiva Zagreb8.505.501.2015:00 
Futbal - Česká republika - FNL1X2Čas 
MFK Vítkovice vs. Dukla Praha3.763.261.9017:00+2
FK Ústí nad Labem vs. AFK Chrudim1.813.364.0218:00+2
FC Zbrojovka Brno vs. FK Varnsdorf1.265.059.2819:00+2
Futbal - Česká republika - MSFL1X2Čas 
1 SC Znojmo vs. SFK Vrchovina1.574.054.0418:00+2
Futbal - Česká republika - U19, 1. divízia1X2Čas 
Sigma Olomouc vs. Meteor Praha1.059.2414.8612:00+2
MFK Karviná vs. FC Fastav Zlín1.953.972.7413:00+2
Baník Ostrava vs. Sparta Praha3.174.001.7713:30+2
Futbal - Čile - Primera B, Torneo Transicion1X2Čas 
CSD Barnechea vs. Deportes Temuco2.403.122.6123:00+2
Futbal - Čína - Chinese Super League1X2Čas 
Shenzhen FC vs. Guangzhou Evergrande6.104.591.4313:35+10
Tianjin Quanjian vs. Wuhan Zall2.603.552.4113:35+10
Futbal - Dánsko - 1. divízia1X2Čas 
Viborg FF vs. BK Fremad Amager1.543.834.7418:00+10
Hvidovre IF vs. Vendsyssel FF2.973.412.0418:30+10
Futbal - Dánsko - Danmarksserien1X2Čas 
Silkeborg Kfum vs. Aarhus Fremad 22.273.852.3319:00+2
Futbal - Dánsko - Superligaen1X2Čas 
Aalborg BK vs. Odense BK2.303.372.8719:00+13
Futbal - Egypt - Premier League1X2Čas 
Al-Ittihad Al-Sakndary vs. Wadi Degla SC1.843.123.8817:30+2
Ismaily SC vs. Haras El Hodood2.002.883.6620:00+2
Futbal - El Salvador - Primera Division, Apertura1X2Čas 
CD El Vencedor vs. Isidro Metapan2.172.823.2823:15+2
Futbal - Estónsko - Esiliiga1X2Čas 
Tallinna FC Flora II vs. Jk Tallinna Kalev II1.127.2610.4918:00+2
Futbal - Estónsko - Esiliiga B1X2Čas 
Paide Linnameeskond II vs. JK Nomme Kalju II2.453.702.2018:00 
Futbal - Fínsko - Kakkonen1X2Čas 
Kaapo Kaarina vs. Ilves 21.434.525.0117:00+2
Futbal - Francúzsko - Championnat National U191X2Čas 
OGC Nice vs. AS Porto Vecchio U191.0410.5215.3216:00+1
Futbal - Francúzsko - Ligue 11X2Čas 
OGC Nice vs. Paríž Saint-Germain6.814.501.4120:45+11
Futbal - Francúzsko - Ligue 21X2Čas 
AC Ajaccio vs. AS Nancy Lorraine2.482.823.0220:00+12
Chamois Niort FC vs. EA Guingamp3.533.062.0820:00+13
Clermont Foot vs. Rodez Aveyron1.873.174.1820:00+13
ES Troyes AC vs. Le Mans UC 721.633.575.1520:00+12
FC Chambly vs. FC Sochaux2.812.702.7520:00+12
Grenoble Foot vs. US Orleans 452.063.143.4920:00+13
LB Chateauroux vs. Paríž FC 982.682.702.8920:00+12
SM Caen vs. Valenciennes FC2.142.963.5320:00+13
Futbal - Francúzsko - National1X2Čas 
Avranches vs. Sporting De Toulon1.922.973.7918:00+5
Boulogne Sur Mer vs. US Quevilly Rouen2.102.913.3420:00+5
Cholet vs. Lyon Duchere2.682.922.4720:00+5
Concarneau vs. FC Bourg Peronnas2.692.832.5320:00+4
FC Bastia Borgo vs. FC Red Star 932.582.902.5820:00+5
Le Puy vs. AS Beziers2.762.932.4020:00+4
Stade Lavallois MFC vs. Pau FC2.442.892.7420:00+5
US Creteil vs. USL Dunkerque2.392.872.8320:00+5
Villefranche Sur Saone vs. Gazelec Ajaccio2.282.883.0020:00+5
Futbal - Holandsko - Eerste Divisie1X2Čas 
Cambuur Leeuwarden vs. FC Oss1.275.137.7320:00+10
FC Den Bosch vs. Roda JC Kerkrade2.003.533.0520:00+10
FC Dordrecht vs. Helmond Sport1.923.703.1320:00+10
FC Eindhoven vs. NAC Breda2.703.362.2620:00+10
Go Ahead Eagles vs. FC Volendam2.053.562.9320:00+10
Jong AZ Alkmaar vs. Jong Ajax Amsterdam3.914.081.6420:00+10
Jong FC Utrecht vs. De Graafschap4.314.071.5820:00+10
MVV Maastricht vs. SBV Excelsior2.853.512.1120:00+10
NEC Nijmegen vs. Jong PSV Eindhoven1.454.425.1520:00+10
SC Telstar vs. Almere City FC2.323.482.5620:00+10
Futbal - India - Mizoram Premier League1X2Čas 
Venghnuai FC vs. Aizawl FC2.553.302.3012:30 
Chanmari FC vs. Chawnpui FC1.803.503.5015:30 
Futbal - India - Punjab Super League1X2Čas 
Minerva Punjab vs. Dalbir Football Academy1.504.354.3511:30 
Futbal - India - Shillong Premier League1X2Čas 
Langsning SC vs. Nangkiew Irat2.453.152.4511:30 
Futbal - Indonézia - Super League1X2Čas 
Persela Lamongan vs. Psis Semarang1.553.674.7310:30+2
PSS Sleman vs. Persepar Kalteng Putra1.244.868.7210:30+2
Barito Putera vs. Badak Lampung FC1.503.804.9613:30+2
Pusamania Borneo vs. Bali United2.283.092.7113:30+2
Persib Bandung vs. Persebaya Surabaya2.723.192.2314:30+2
Futbal - Írsko - 1. divízia1X2Čas 
Cabinteely FC vs. Drogheda United FC2.303.202.6520:45 
Futbal - Írsko - Leinster Senior Cup1X2Čas 
Liffey Wanderers FC vs. Leixlip United1.405.504.2520:45+1
Maynooth University Town FC vs. Bluebell United2.204.152.3021:00+1
Futbal - Írsko - Premier Division1X2Čas 
Cork City vs. Dundalk6.443.951.4720:45+12
St. Patrick´s Athletic FC vs. Bohemians Dublin FC2.513.032.7720:45+13
University College Dublin vs. Shamrock Rovers9.575.031.2720:45+12
Finn Harps FC vs. Waterford United FC2.923.132.3421:00+13
Futbal - Izrael - Liga Alef North1X2Čas 
Hapoel Asi Gilboa vs. Hapoel Ironi Baqa Al-Gharbiyye4.253.651.6011:00 
Maccabi Ironi Kiryat Ata vs. SC Haifa Robbie Shapira3.003.152.1012:30 
Hapoel Herzliya vs. Hapoel Bnei Zalafa1.803.303.6013:00 
Hapoel Kaukab vs. Hapoel Migdal Haemeq1.653.504.2013:15 
Hapoel Kfar Kana vs. Maccabi Tzur Shalom2.153.202.8013:30 
Ironi Tiberias vs. Maccabi Tamra3.603.501.7513:30 
MS Tira vs. Hapoel Iksal Imad2.403.102.5514:00 
Futbal - Izrael - Liga Alef South1X2Čas 
Hapoel Marmorek vs. Shimshon Kafr Qasim1.673.404.2011:00 
Hapoel Bikat Hayarden vs. Maccabi Shaaraim2.503.002.5512:00 
Maccabi Kabilio Jaffa vs. Hapoel Kfar Shalem3.903.501.7012:30 
AS Nordia Jerusalem vs. AS Ashdod2.803.202.1513:00 
Hakoach Amidar Ramat Gan vs. FC Ironi Or Yehuda1.424.205.2513:00 
Maccabi Yavne vs. FC Holon Yermiyahu3.003.102.1013:15 
Maccabi Kiryat Gat vs. Hapoel Azor4.053.751.6013:30 
Futbal - Izrael - Liga Bet North1X2Čas 
Maccabi Bnei Raina vs. Hapoel Ihud Bnei Jat1.503.605.3010:00 
Maccabi Umm al-Fahm vs. Maccabi Neve Shaanan Eldad1.953.553.0011:00 
FC Tzeirey Tamra vs. Beitar Nahariya2.053.552.7512:00 
Maccabi Ahi Iksal vs. Ironi Nesher4.704.001.5012:00 
Maccabi Bnei Nahf vs. Bnei HaGolan VeHaGalil2.703.502.1012:00 
Bnei Baqa United vs. Hapoel Bnei Parades6.204.501.3313:30 
Futbal - Izrael - Liga Bet South1X2Čas 
Beitar Ironi Kiryat Gat vs. Moadon Zeirey Rahat1.703.703.7010:30 
Beitar Ironi Maale Adumim vs. Sport Club Dimona8.506.201.1811:30 
MS Hapoel Yeroham vs. Maccabi Kiryat Malachi2.903.502.0011:30 
Hapoel Kafr Qasim Shua vs. SC Bnei Yaffo Ortodoxim1.424.504.8012:00 
Hapoel Kiryat Ono vs. Beitar Ramat Gan1.503.904.8012:00 
Maccabi Amishav Petah Tikva vs. Hapoel Qalansawe2.103.502.7012:00 
Maccabi Ironi Sderot vs. Bnei Eilat1.504.154.5012:00 
MS Ironi Kuseifa vs. Maccabi Ironi Netivot1.354.306.3012:00 
MS Pardes Hana Karkur vs. Hapoel Beit Shean Mesilot1.903.303.3512:00 
MS Shikun Hamizrach vs. Sports Club Beer Sheva1.703.503.9012:00 
MS Tzeirey Taibe vs. Hapoel Hod Hasharon1.503.855.0012:00 
Ironi Beit Dagan vs. Beitar Petah Tikva1.703.703.7012:30 
Ironi Modiin vs. Hapoel Ironi Gedera1.404.205.5012:30 
Beitar Kfar Saba Shlomi vs. Hapoel Mahane Yehuda2.153.302.7513:30 
Futbal - Izrael - National League1X2Čas 
Bnei Sakhnin FC vs. Hapoel Ramat Gan1.873.133.6215:00+2
Hapoel Akko vs. Hapoel Bnei Lod Rakevet1.663.434.2215:00+2
Hapoel Nof HaGalil F.C. vs. Hapoel Petach Tikva2.503.152.4115:00+2
Hapoel Um El Fahem vs. Maccabi Achi Nazaret1.783.383.6715:00+2
SC Kfar Qasem vs. Hapoel Afula1.643.484.2915:00+2
Futbal - Japonsko - J-League1X2Čas 
Consadole Sapporo vs. Cerezo Osaka2.363.352.7112:00+13
Matsumoto Yamaga FC vs. Kashima Antlers3.883.251.9112:00+12
Urawa Red Diamonds vs. Oita Trinita2.043.273.3912:30+13
Futbal - Južná Afrika - Ligový pohár1X2Čas 
Maritzburg United FC vs. Bidvest Wits FC2.692.672.6120:00+2
Futbal - Južná Kórea - National League1X2Čas 
Changwon City FC vs. Gangneung City FC7.214.181.3312:00+2
Gimhae City FC vs. Gyeongju FC2.493.012.5312:30+2
Futbal - Kuvajt - Kuwait League1X2Čas 
Yarmouk vs. Al Nasr3.903.701.6516:45+1
Al-Shabab Kuvajt vs. Al Arabi4.063.761.6219:00+2
Futbal - Malta - Premier Division1X2Čas 
Mosta FC vs. St Lucia FC2.573.142.3618:00+2
Senglea Athletic vs. Sliema Wanderers FC2.463.152.4720:15+2
Futbal - Mauritánie - Division 11X2Čas 
ACS Ksar vs. ASC Kedia7.504.101.3318:30+1
ASC Tidjikja vs. ASC Garde Nationale1.653.204.7020:30+1
Futbal - Mexiko - Liga MX, ženy1X2Čas 
Necaxa vs. Toluca7.915.011.2423:00+2
Futbal - Mexiko - U20 League, Apertura1X2Čas 
Veracruz Tiburones Rojos vs. Tigres2.213.262.7016:00+2
Santos Laguna vs. Tijuana1.903.443.1918:00+2
Puebla vs. ATLAS DE GUADALAJARA6.684.151.3519:00+2
Futbal - Mongolia - National Premier League1X2Čas 
Athletic 220 FC vs. Deren FC2.203.502.5510:00+1
Ulaanbaatar City vs. Erchim FC2.753.702.0013:00+1
Futbal - Nemecko - 2. Bundesliga1X2Čas 
Erzgebirge Aue vs. 1. FC Norimberg2.833.372.3318:30+13
SpVgg Greuther Furth vs. Dynamo Dresden2.203.403.0118:30+13
Futbal - Nemecko - 3. liga1X2Čas 
MSV Duisburg vs. 1. FC Kaiserslautern1.963.633.1919:00+13
Futbal - Nemecko - Bundesliga1X2Čas 
Eintracht Frankfurt vs. Bayer 04 Leverkusen2.813.682.3120:30+13
Futbal - Nemecko - Bundesliga, ženy1X2Čas 
Bayer 04 Leverkusen vs. TSG 1899 Hoffenheim15.009.001.0519:15+1
Futbal - Omán - Omán, futbal1X2Čas 
Saham vs. Al Arouba1.593.714.3315:00+1
AL Nassr FC vs. Fanja2.003.223.1315:15+1
Al Seeb vs. Bahla Club2.283.102.7016:15+1
Al-Rustaq vs. Oman FC1.593.664.4017:15+1
Muscat vs. Mirbat SC1.593.474.6717:15+1
Sohar vs. Al Nahda2.163.122.8817:45+1
Dhofar vs. Al Suwaiq1.613.514.4618:00+1
Futbal - Peru - Primera Division, Clausura1X2Čas 
Escuela Municipal Deportivo Binacional vs. Alianza Universidad De Huanuco1.354.126.7622:30+5
Futbal - Poľsko - Ekstraklasa1X2Čas 
Zaglebie Lubin vs. Pogoň Štetín2.293.252.9818:00+13
Wisla Krakov vs. Piast Gliwice2.733.302.4320:30+13
Futbal - Poľsko - I liga1X2Čas 
Chrobry Glogow vs. Chojnice2.403.232.6118:00+5
MKS Puszcza Niepolomice vs. GKS Tychy 712.563.142.5018:00+5
SKS Wigry Suwalki vs. OKS Odra Opole2.503.122.5718:00+5
Stal Mielec vs. Sandecja Nowy Sacz1.633.604.5419:00+5
Aspn Miedz Legnica vs. OKS Stomil Olsztyn1.743.404.1420:45+5
Futbal - Portugalsko - Pohár1X2Čas 
CD Cova Piedade vs. Benfica Lisabon12.215.791.1721:30+2
Futbal - Portugalsko - U23 Championship1X2Čas 
Estoril Praia vs. CD Aves2.073.432.8112:00+2
CD Feirense vs. CS Maritimo4.444.171.5016:00+2
CF Belenenses vs. FC Famalicao1.803.313.6616:00+2
Vitoria Guimaraes vs. Leixoes SC3.233.671.8316:00+2
Rio Ave vs. Portimonense1.344.745.8417:00+2
Futbal - Rakúsko - 2. Liga1X2Čas 
Austria Klagenfurt vs. SV Horn1.584.234.3319:10+12
Austria Viedeň II vs. Wacker Innsbruck2.553.562.3419:10+13
FC Blau-Weiß Linz vs. FAC Viedeň1.683.684.2619:10+12
SK Vorwarts Steyr vs. Austria Lustenau3.713.761.7719:10+13
SKU Amstetten vs. SV Lafnitz2.243.362.8019:10+13
Futbal - Rumunsko - Liga I1X2Čas 
FC Hermanstadt vs. CS Voluntari1.653.484.8317:00+5
Dinamo Bukurešť vs. CS GAZ Metan Medias2.283.182.8819:30+5
Futbal - Rusko - PFL, západ1X2Čas 
Veles vs. FC Pskov-7471.244.659.4314:00+2
Lokomotiv-2-m vs. Rodina Moscow2.333.182.5816:00+2
Futbal - Rusko - Premier League1X2Čas 
FC Akhmat Grozny vs. FC Lokomotiv Moskva3.183.052.1918:30+13
Futbal - Rusko - U20 Liga1X2Čas 
FC Zenit St Petersburg vs. FK Rostov1.553.924.3911:00+2
Spartak Moskva vs. Rubin Kazaň1.593.774.2312:00+2
FK Tambov vs. Ural Ekaterinburg1.953.453.0613:00+2
Futbal - Saudská Arábia - Divízia 11X2Čas 
Al-Khaleej vs. AL Qadisiyah3.563.161.8816:50+1
AL Batin FC vs. AL Tai2.733.082.2817:10+1
Futbal - Saudská Arábia - Divízia 21X2Čas 
Al Sahel vs. Al Entesar Club1.503.705.0014:10+1
Al Draih vs. Arar FC2.553.102.4014:25+1
Al Sharq vs. Al Drae1.853.303.5014:25+1
Afief Club vs. Al Akhdoud2.203.202.7514:30+1
AL Qaisoma FC vs. Al Safa1.503.705.2014:30+1
Al Washm vs. Al-Sadd FC2.503.102.4514:30+1
Al-Kholood vs. Al Hjazz SC1.803.303.7014:30+1
Weg Taif SC vs. Al Jubail Club1.703.304.2014:50+1
Futbal - Saudská Arábia - Saudi Professional League1X2Čas 
Al-Adalh vs. AL Fateh2.263.492.4916:50+2
AL Hilal vs. Dhamk1.215.558.2717:05+2
AL Ahli Saudi FC vs. Al Taawon1.973.283.1519:00+2
Futbal - Severné Írsko - Premiership1X2Čas 
Larne vs. Glentoran FC1.883.573.1620:45+12
Futbal - Severné Macedónsko - 1. MFL1X2Čas 
KF Shkëndija vs. Akademija Pandev1.424.444.9214:30+2
Futbal - Slovensko - 2. liga1X2Čas 
FK Poprad vs. MFK Ružomberok B1.434.454.8416:00+2
ŽP Šport Podbrezová vs. FK Puchov1.683.803.6917:00+2
MFK Skalica vs. FC STK 1914 Šamorín1.314.856.1618:00+2
Futbal - Spojené arabské emiráty - Arabská liga1X2Čas 
Al Dhafra vs. Ajman2.583.542.1716:30+2
Ittihad Kalba vs. Ahli Al-Fujirah2.513.552.2219:00+2
Futbal - Spojené arabské emiráty - Presidents Cup1X2Čas 
Al Bataeh vs. Masafi1.503.855.0015:00 
Al Hamriyah vs. Al Arabi1.903.553.1515:00 
Futbal - Škótsko - Škótsky pohár1X2Čas 
Bonnyrigg Rose vs. Buckie Thistle FC2.403.582.3620:05+11
Edinburgh City vs. Banks O´Dee FC1.176.468.9020:30+9
Futbal - Španielsko - Primera Division1X2Čas 
Granada CF vs. CA Osasuna2.352.953.3821:00+13
Futbal - Španielsko - Segunda Division1X2Čas 
CF Cadiz vs. Union Deportiva Las Palmas1.823.024.5621:00+12
Futbal - Španielsko - Tercera Division1X2Čas 
CE Andratx vs. UD Alcudia2.933.072.1620:30+2
Futbal - Švajčiarsko - Challenge League1X2Čas 
FC Aarau vs. FC Lausanne-Sport3.133.581.8820:00+10
Futbal - Švédsko - Allsvenskan1X2Čas 
AFC Eskilstuna vs. GIF Sundsvall3.473.252.0719:00+13
Futbal - Švédsko - Superettan1X2Čas 
IK Frej vs. Halmstads BK3.023.492.1219:00+10
Futbal - Švédsko - U19 Allsvenskan, Norra Relegation1X2Čas 
IFK Lidingo vs. Taby FK2.473.922.1319:15+2
Futbal - Taliansko - Serie B1X2Čas 
AS Cittadella vs. Nuova Cosenza Calcio1.773.224.2821:00+12
Futbal - Turecko - Super Lig1X2Čas 
Galatasaray vs. Sivasspor1.464.225.9119:30+12
Futbal - Turecko - TFF 1. Lig1X2Čas 
Akhisar Belediye GS vs. Eskisehirspor1.364.127.0718:00+5
Futbal - Uganda - First Division1X2Čas 
Doves All Stars vs. Bukedea TC FC2.002.903.5015:00 
Futbal - Ukrajina - Premier League1X2Čas 
FC Šachtar Doneck vs. Kolos Kovalivka1.097.6617.0818:00+10
Futbal - Ukrajina - U211X2Čas 
Karpaty D Ľvov vs. FC Lviv2.083.802.5912:00+2
Zorya-D Lugansk vs. SFC Desna Chernihiv2.113.812.5413:00+2
Futbal - Vietnam - U211X2Čas 
Hong Linh Ha Tinh vs. Pho Hien FC1.803.353.6510:30 
Ha Noi vs. Dong Thap1.334.756.0013:00 
Futbal - Wales - Premier League1X2Čas 
Newi Cefn vs. Caernarfon Town3.273.391.9320:45+5
Carmarthen Town AFC vs. Aberystwyth Town2.263.332.6621:00+5
Hádzaná - Čína - National Tournament, ženy1X2Čas 
Shaanxi vs. Guangdong3.909.251.3007:00 
Šanghaj vs. Beijing1.0515.009.0008:40 
Shandong vs. Liaoning1.0712.008.7010:20 
Jiangsu vs. Anhui1.0913.007.1512:00 
Hádzaná - Dánsko - Damehandboldligaen1X2Čas 
Silkeborg Voel Kfum vs. Team TVIS Holstebro1.1712.036.1419:00+3
Skanderborg vs. Nykobing F. Handboldklub3.599.261.4020:15+3
Hádzaná - Dánsko - Handboldligaen1X2Čas 
Skanderborg Handball vs. Lemvig-Thyboron Handball1.2011.115.6918:00+1
KIF Kolding vs. Ribe-Esbjerg HH4.7210.211.2719:00+1
Hádzaná - EHF pohár - EHF pohár, ženy1X2Čas 
Herning-Ikast vs. HC Gomel1.0913.187.5318:00+4
Hádzaná - Maďarsko - NB I1X2Čas 
FTC Budapešť vs. Cyeb Budakalasz1.249.484.8618:00 
Komloi Bsk-Futoeromu vs. Oroshazi FKSE1.239.884.8118:00+3
Hádzaná - Maďarsko - NB I, ženy1X2Čas 
Mosonmagyarovari KCSE vs. MTK-Budapest1.637.622.6718:30+3
Hádzaná - Nemecko - 2. Bundesliga1X2Čas 
TV Huttenberg vs. EHV Aue1.667.652.5919:30+4
Hádzaná - Olympijské hry - Olympijské hry, kvalifikácia, muži1X2Čas 
Južná Kórea vs. Irán1.659.002.5215:00 
Bahrajn vs. Kuvajt1.1711.006.0017:00 
Hádzaná - Rakúsko - HLA, Muži1X2Čas 
Alpla HC Hard vs. Handball Tirol1.1611.485.8219:00+4
HC Linz AG vs. Bregenz Handball2.307.231.8319:00+4
Hádzaná - Španielsko - Asobal1X2Čas 
Reale Ademar vs. Naturhouse La Rioja1.568.343.0419:00+4
Hádzaná - Španielsko - Superliga ABF1X2Čas 
Aula Cultural Viveros Herol vs. Helvetia Bm. Alcobendas1.2210.124.7921:00 
Hádzaná - Švédsko - Allsvenskan1X2Čas 
Bodens BK vs. RP Linkoping2.157.181.9119:00+4
Hammarby Handball vs. Skanela IF1.498.152.9919:00+4
HK Aranas vs. Rimbo HK Roslagen1.259.744.4619:00+4
Hádzaná - Švédsko - Elitserien1X2Čas 
IF Hallby HK vs. OV Helsingborg HK1.857.092.4019:00+4
Önnereds HK vs. IFK Skovde HK5.8611.641.1919:00+4
Ystads IF HF vs. HK Varberg1.0518.2711.1319:30+4
Hádzaná - Ukrajina - Super League, Damen1X2Čas 
Dnepryanka Kherson vs. Real Moshvsm-Mykolaiv1.959.002.0010:00 
Hádzaná - Ukrajina - Vyscha League1X2Čas 
Dinamo Poltava vs. Motor-Polytechnic-ZAB15.0020.001.0009:00 
Kriket - Afghanistan - Shpageeza League, Playoffs1X2Čas 
Mis Ainak Knights vs. Band-E-Amir Dragons1.951.7608:30 
Kriket - Austrália - Big Bash League, ženy1X2Čas 
Sydney Sixers vs. Sydney Thunder1.432.6310:40 
Kriket - Medzinárodný - Twenty20 World Cup1X2Čas 
Škótsko vs. Singapore1.174.4108:00 
Holandsko vs. Keňa1.105.8712:10 
Hong Kong vs. Írsko5.111.1312:10 
Omán vs. Spojené Arabské Emiráty1.712.0117:30 
Ľadový hokej - Bielorusko - Extraliga, Division A1X2Čas 
HK Lida vs. Shakhter Soligorsk5.414.441.4118:00+6
Neman Grodno vs. HC Dinamo Molodechno1.674.053.6318:00+7
Ľadový hokej - Česká republika - Extraliga1X2Čas 
HC Karlovy Vary vs. BK Mladá Boleslav2.243.882.5217:30+12
HC Vítkovice vs. HC Litvínov1.913.983.0817:30+11
HC Dynamo Pardubice vs. HC Oceláři Třinec2.684.222.0418:00+12
HC Olomouc vs. Mountfield HK2.483.752.3318:00+12
Ľadový hokej - Dánsko - Superisligaen1X2Čas 
Herning Blue Fox vs. Herlev Eagles1.804.023.2619:30+10
Odense Bulldogs vs. Frederikshavn White Hawks6.375.651.2919:30+8
Rungsted Ishockey vs. Aalborg Pirates2.244.022.4119:30+11
Sonderjyske Ishockey vs. Esbjerg Energy1.724.243.4119:30+10
Ľadový hokej - Fínsko - SM-Liiga1X2Čas 
KalPa vs. Ilves Tampere2.723.882.1117:30+12
Lahti Pelicans vs. Saipa Lappeenranta1.803.953.4217:30+10
Rauma Lukko vs. Ässät Pori1.713.983.7817:30+10
Tappara vs. HPK Hämeenlinna1.544.454.3917:30+10
Vaasan Sport vs. Turku PS2.073.902.7917:30+12
Ľadový hokej - Fínsko - U20 SM-Liiga1X2Čas 
Rauma Lukko vs. Ilves1.754.852.8011:00 
Ässät vs. HC TPS1.804.802.7012:00 
Ľadový hokej - Francúzsko - Ligue Magnus1X2Čas 
HC Briancon vs. Bordeaux Ghc4.784.691.4519:30+6
Grenoble MH 38 vs. HC Nice1.295.206.9020:00+5
Rouen HE vs. HC Amiens Somme1.454.704.8020:00+6
Scorpions de Mulhouse vs. Chamonix-Morzine HC1.993.962.8120:00+8
Anglet Hormadi Elite vs. ASG Angers2.284.162.3220:30+8
Ľadový hokej - Kazachstan - MHL1X2Čas 
HC Kulager vs. HK Astana3.005.001.6710:00 
Ľadový hokej - Maďarsko - Erste Liga1X2Čas 
Hokiklub Budapešť vs. Gyergyoi HK3.714.261.6018:00+2
Ujpest Budapest vs. DAB Docler2.374.102.1618:00+2
Debreceni Egyetem AC vs. Schiller-Vasas HC1.146.999.0918:30+2
Fehervari Titanok vs. HSC Csikszereda3.804.431.5618:30+2
Ľadový hokej - Nemecko - DEL1X2Čas 
Adler Mannheim vs. Augsburger Panther1.614.783.8719:30+10
Dusseldorfer EG vs. Eisbären Berlín2.063.962.8519:30+12
Iserlohn Roosters vs. ERC Ingolstadt2.494.172.2319:30+12
Kolner Haie vs. Schwenninger Wild Wings1.594.494.1919:30+10
Krefeld Pinguine vs. Grizzlys Wolfsburg2.134.242.6119:30+12
Thomas Sabo Ice Tigers vs. Fischtown Pinguins Bremerhaven2.164.242.5619:30+12
Ľadový hokej - Nemecko - DEL 21X2Čas 
ESV Kaufbeuren vs. Lausitzer Fuchse2.064.372.5219:30+8
Kassel Huskies vs. EHC Bayreuth1.266.436.2619:30+6
Landshut Cannibals vs. Eispiraten Crimmitschau2.074.492.4819:30+8
Lowen Frankfurt vs. SC Bietigheim/Bissingen2.024.412.5819:30+8
Wolfe Freiburg vs. Tolzer Lowen1.914.372.7919:30+7
EV Ravensburg vs. EC Bad Nauheim1.654.813.3920:00+7
Heilbronner EC vs. Dresdner Eislowen1.425.804.3020:00+6
Ľadový hokej - Nórsko - Eliteserien (1.liga)1X2Čas 
Storhamar Dragons vs. Narvik Ishockeyklubb1.0411.9617.5119:00+7
Ľadový hokej - Poľsko - Ekstraliga1X2Čas 
KH Zaglebie Sosnowiec vs. MMKS Podhale Nowy Targ2.093.952.5714:30+2
TH Unia Oswiecim vs. JKH GKS Jastrzebie2.224.052.3718:00+2
KS Stoczniowiec Gdansk vs. TKH Nesta Torun1.744.133.3018:30+2
Ľadový hokej - Rakúsko - EBEL1X2Čas 
EV Vienna Capitals vs. HC TWK Innsbruck Die Haie1.306.046.0519:15+10
Graz 99ers vs. EHC Black Wings Linz1.764.563.1819:15+11
KAC vs. EC VSV1.724.483.4019:15+11
RB Salzburg vs. Sapa Fehervar AV191.286.416.1319:15+10
HCB Sudtirol vs. HC Orli Znojmo2.444.342.1719:45+12
Ľadový hokej - Rusko - KHL1X2Čas 
Avtomobilist Jekaterinburg vs. HA Avangard Omsk2.313.762.5016:00+12
HC Soči vs. Sibir Novosibirsk2.223.512.7418:30+12
Ľadový hokej - Rusko - MHL1X2Čas 
Chaika Nižnij Novgorod vs. Belye Medvedi2.273.742.3712:00+2
Omskie Yastreby vs. Snezhnye Barsy Astana1.364.835.2813:00+1
Irbis Kazaň vs. Stalnye Lisy2.334.052.2016:00+2
Krasnaya Armiya vs. Dinamo Petrohrad2.353.442.4216:00+2
Mamonty Yugry K. M. vs. Tolpar UFA3.093.761.8516:00+2
Sputnik Almetievsk vs. Ladja Togliatti1.913.672.9916:00+2
Tyumenskiy Legion vs. HC Altai3.944.651.5116:00+2
Reaktor Nižnekamsk vs. Sarmaty Orenburg1.484.364.4317:00+2
Ľadový hokej - Rusko - Rusko 2.1X2Čas 
Sokol Krasnoyarsk vs. CSK VVS Samara1.454.344.7414:00+2
Molot-Prikamje Perm vs. Nomad Astana1.684.073.4616:00+2
Izhstal Izhevsk vs. Saryarka4.104.251.5417:00+2
Bars Kazan vs. Yuzhny Ural Orsk1.683.753.7517:30+2
HK Torpedo Gorkii vs. Gornyak Uchaly3.043.601.9117:30+2
Dizel Penza vs. HK Dynamo Tver1.773.703.3918:00+2
HK Ryazan vs. Chelmet Chelyabinsk2.483.432.3018:00+2
Ľadový hokej - Slovensko - Extraliga1X2Čas 
Liptovský Mikuláš vs. HC Košice4.904.581.4517:00+6
Dukla Michalovce vs. MAC Budapešť1.814.403.0317:30+7
HK SKP Poprad vs. Dukla Trenčín2.493.782.2518:00+8
HKM Zvolen vs. HKM Nitra1.774.443.1418:00+7
Nové Zámky vs. HC 07 Detva2.283.952.3918:30+8
Ľadový hokej - Švajčiarsko - National League1X2Čas 
EV Zug vs. SC Rapperswil-Jona Lakers1.375.165.6519:45+10
Fribourg-Gottéron vs. ZSC Lions2.403.902.3419:45+8
Geneve Servette HC vs. Lausanne HC2.294.242.3419:45+12
HC Davos vs. EHC Biel-Bienne2.443.982.2819:45+12
SC Bern vs. HC Lugano1.994.132.8219:45+11
SCL Tigers Langenau vs. HC Ambr?-Piotta2.173.762.6819:45+12
Ľadový hokej - Švajčiarsko - Swiss League1X2Čas 
EHC Kloten Flyers vs. HC Thurgau1.834.092.9619:45+4
EHC Olten vs. EHC Winterthur1.435.124.2519:45+4
HC La Chaux-de-Fonds vs. SC Langenthal2.694.091.9519:45+3
GCK Lions vs. HC Ajoie3.934.891.4920:00+4
HC Sierre-Anniviers vs. HC Biasca1.814.472.8120:00+4
Ľadový hokej - Švédsko - Divízia 1A1X2Čas 
Lindens Hockey vs. Gripen HC Nykoping3.254.961.6119:00+1
Ľadový hokej - Švédsko - Divízia 1D1X2Čas 
Stromsbro IF vs. Hudiksvalls HC3.624.911.5419:00+1
Visby-Roma HK vs. Enkopings SK HK1.385.344.6119:00+1
Ľadový hokej - Švédsko - Hockey Allsvenskan1X2Čas 
Almtuna IS vs. Tingsryds AIF2.263.782.4819:00+9
BIK Karlskoga vs. VIK Västeras HK1.983.902.8719:00+9
HC Vita Hästen vs. Kristianstads IK2.053.642.8819:00+9
Sodertälje SK vs. IF Bjorkloven3.043.651.9719:00+8
Västervik vs. Karlskrona HK2.113.792.6919:00+8
Ragby - Ragby Union - Anglická Premiership1X2Čas 
Bristol Shoguns vs. Bath Rugby1.3319.043.1620:45 
Ragby - Ragby Union - Mitre 10 Cup - Championship, Playoffs1X2Čas 
Bay of Plenty vs. Manawatu1.0353.747.4008:35+4
Ragby - Ragby Union - Pro D21X2Čas 
Biarritz Olympique vs. AS Beziers Herault1.3018.463.3420:00 
Colomiers Rugby vs. Valence Romans Drome1.0831.206.2320:00 
Rouen Normandy vs. US Carcassonne1.5917.702.3020:00 
Soyaux Angouleme vs. Stade Aurillacois1.1522.654.8120:00 
USA Perpignan vs. Mont-De-Marsan1.1027.155.6420:00 
US Montauban vs. Rugby Club Vannes1.2719.043.5820:45 
Ragby - Ragby Union - RFU Championship1X2Čas 
Nottingham vs. London Scottish1.3718.802.9520:45 
Ragby - Rugby League - World Cup 9s1X2Čas 
Francúzsko vs. Libanon1.702.0209:20 
Anglicko vs. Wales1.0210.0010:10 
Tonga vs. Cook Islands1.096.0010:35 
Samoa vs. Fidži1.801.9011:10 
Austrália vs. Nový Zéland1.303.2012:00 
Papua Nová Guinea vs. USA1.135.0012:25 
Smite - Pro League - SMITE Pro League1X2Čas 
Splyce vs. Obey Alliance1.164.3417:00 
Eunited vs. Renegedes2.091.6319:30 
Snooker - Medzinárodný - English Open 20191X2Čas 
Gilbert, David vs. Walden, Ricky1.512.3913:00+6
Xiwen, Mei vs. Selby, Mark3.751.2315:00+6
Allen, Mark vs. Walker, Lee1.194.2020:00+6
Pengfei, Tian vs. Ford, Tom2.081.6720:00+6
Stolný tenis - Medzinárodný - Challenger Series, muži1X2Čas 
David, Petr vs. Rezetka, Roman1.105.2508:30 
Gavlas, Antonin vs. Grela, Pawel1.056.9209:10 
Rezetka, Roman vs. Sklensky, Miroslav1.472.3709:50 
David, Petr vs. Grela, Pawel1.037.7210:30 
Benes, Michal vs. Shouman, Mohamed1.672.0011:10 
Stolný tenis - Medzinárodný - ITTF Challenge Series1X2Čas 
Kill, Christian vs. Badowski, Marek4.001.1712:50 
Ahmadian, Amin vs. Wisutmaythangkoon, Supanut2.561.4013:35 
Dyjas, Jakub vs. Sgouropoulos, Ioannis1.303.0013:35 
Thakkar, Manav Vikash vs. Jarvis, Tom1.572.1513:35 
Yu, Heyi vs. Madrid, Marcos1.144.4013:35 
Lam, Siu Hang vs. Tanigaki, Yuma1.372.6814:20 
Martinko, Jiri vs. Monteiro, Thiago2.681.3714:20 
Pletea, Cristian vs. Kotowski, Tomasz1.402.5614:20 
Xiang, Peng vs. Afanador, Brian1.105.2014:20 
Stolný tenis - Medzinárodný - ITTF Challenge Series U211X2Čas 
Hippler, Tobias vs. Kulczycki, Samuel1.811.8110:40 
Rembert, Bastien vs. Bertrand, Irvin2.181.5510:40 
Tio, Nicholas vs. Tai, Ming-Wei2.411.4510:40 
Xiang, Peng vs. Feng, Yi-Hsin1.144.4010:40 
Stolný tenis - Medzinárodný - ITTF Challenge Series U21, ženy1X2Čas 
Bergand, Filippa vs. Laurenti, Jamila2.151.5710:00 
Kuai, Man vs. Tailakova, Mariia1.124.7510:00 
Qi, Fei vs. Wu, Yangchen1.951.7010:00 
Zhang, Sofia-Xuan vs. Shiomi, Maki2.841.3310:00 
Stolný tenis - Medzinárodný - ITTF Challenge Series, ženy1X2Čas 
Bajor, Natalia vs. Kukulkova, Tatiana1.552.1811:20 
He, Zhuojia vs. Malanina, Maria1.028.1011:20 
Hsu, Yi-Chen vs. Tailakova, Mariia2.301.5011:20 
Vermaas, Kim vs. Jeger, Mateja1.951.7011:20 
Garcia, Ana vs. Hayata, Hina6.001.0712:50 
Grzybowska, Katarzyna vs. Kuai, Man4.751.1212:50 
Koh, Kai Xin Pearlyn vs. Vivarelli, Debora3.301.2512:50 
Pota, Georgina vs. Carey, Charlotte1.253.3012:50 
Stolný tenis - Medzinárodný - ITTF Svetový pohár, ženy1X2Čas 
Jeon, Jihee vs. Meshref, Dina1.076.0007:30 
Szocs, Bernadette vs. Diaz, Adriana1.502.3007:30 
Samara, Elizabeta vs. Zhang, Mo1.622.0608:15 
Solja, Petrissa vs. Chen, Szu-Yu1.811.8108:15 
Diaz, Adriana vs. Zhang, Lily1.701.9510:30 
Meshref, Dina vs. Partyka, Natalia2.061.6210:30 
Chen, Szu-Yu vs. Lay, Jian Fang1.105.2011:15 
Zhang, Mo vs. Wu, Yue1.452.4111:15 
Stolný tenis - Medzinárodný - ITTF World Tour, ženy1X2Čas 
Jeon, Jihee vs. Meshref, Dina1.095.5907:30 
Szocs, Bernadette Cynthia vs. Diaz, Adriana1.552.1907:30 
Samara, Elizabeta vs. Zhang, Mo1.731.9208:15 
Solja, Petrissa vs. Chen, Szu-Yu1.821.8208:15 
Diaz, Adriana vs. Zhang, Lily1.691.9710:30 
Meshref, Dina vs. Partyka, Natalia2.051.6310:30 
Chen, Szu-Yu vs. Lay, Jian Fang1.115.0611:15 
Zhang, Mo vs. Wu, Yue1.482.3611:15 
Stolný tenis - Rusko - Liga Pro1X2Čas 
Afanasyev, Alexey vs. Kovalev, Igor1.572.1506:00 
Zhurba, Nikolai vs. Pravednov, Andrey1.701.9506:30 
Kovalev, Igor vs. Zhurba, Nikolay1.701.9507:00 
Pravednov, Andrey vs. Afanasyev, Alexey2.451.4507:30 
Afanasyev, Alexey vs. Zhurba, Nikolay1.572.1508:00 
Kovalev, Igor vs. Pravednov, Andrey1.452.4508:30 
Damdinov, Bator vs. Kozhemyakin, Mihail2.051.6310:15 
Rakhmanov, Viktor vs. Shirshov, Alexander1.552.2011:00 
Kozhemyakin, Mikhail vs. Cheklin, Mihail1.951.7011:30 
Damdinov, Bator vs. Rakhmanov, Viktor2.301.5012:00 
Cheklin, Mihail vs. Shirshov, Alexander1.632.0512:30 
Kozhemyakin, Mikhail vs. Rakhmanov, Viktor2.201.5513:00 
Shirshov, Alexander vs. Damdinov, Bator2.051.6313:30 
Rakhmanov, Viktor vs. Cheklin, Mihail1.951.7014:00 
Shirshov, Alexander vs. Kozhemyakin, Mikhail1.552.2014:30 
Cheklin, Mihail vs. Damdinov, Bator1.701.9515:00 
Burdin, Aleksandr vs. Ying, Demik2.051.6317:00 
Merzlikin, Dmitry vs. Pinkovskii, Pavel1.572.1517:30 
Ying, Demik vs. Korolev, Semyon1.502.3018:00 
Burdin, Aleksandr vs. Merzlikin, Dmitry2.201.5518:30 
Korolev, Semyon vs. Pinkovskii, Pavel2.201.5519:00 
Ying, Demik vs. Merzlikin, Dmitry1.851.7819:30 
Pinkovskii, Pavel vs. Burdin, Aleksandr1.701.9520:00 
Merzlikin, Dmitry vs. Korolev, Semyon1.452.4520:30 
Pinkovskii, Pavel vs. Ying, Demik2.201.5521:00 
Korolev, Semyon vs. Burdin, Aleksandr1.502.3021:30 
Stolný tenis - Rusko - Liga Pro Moskau Open1X2Čas 
Osadchiy, Dmitry vs. Kutuzov, Oleg1.552.1806:00 
Rachkov, Vladislav vs. Korneev, Dmitry2.061.6206:30 
Kutuzov, Oleg vs. Rachkov, Vladislav1.951.7007:00 
Korneev, Dmitry vs. Osadchiy, Dmitry1.861.7707:30 
Osadchiy, Dmitry vs. Rachkov, Vladislav1.552.1808:00 
Kutuzov, Oleg vs. Korneev, Dmitry2.301.5008:30 
Tenis - ATP - Antverpy, Belgicko1X2Čas 
Sinner, Jannik vs. Tiafoe, Francis1.881.8214:00+3
Wawrinka, Stan vs. Simon, Gilles1.532.3515:20+3
Murray, Andy vs. Copil, Marius1.243.6918:30+3
Pella, Guido vs. Humbert, Ugo2.131.6419:50+3
Tenis - ATP - Antverpy, Belgicko, 4-hry1X2Čas 
Krawietz K / Mies A vs. Arends S / Pel D1.512.4012:00+2
Lorenzi P / Sinner J vs. Cuevas P / Gonzalez M3.491.2615:00+2
Tenis - ATP - Moskva, Rusko1X2Čas 
Mannarino, Adrian vs. Lajovic, Dusan1.492.4512:30+3
Seppi, Andreas vs. Khachanov, Karen3.581.2515:30+3
Cilic, Marin vs. Chardy, Jeremy1.652.1117:00+3
Milojevic, Nikola vs. Rublev, Andrey6.901.0718:45+3
Tenis - ATP - Moskva, Rusko, 4-hry1X2Čas 
Daniell M / Oswald P vs. Bolelli S / Molteni A1.632.1412:00 
Fabbiano T / Seppi A vs. Demoliner M / Middelkoop M2.551.4514:35 
Tenis - ATP - Štokholm, Švédsko1X2Čas 
Krajinovic, Filip vs. Nishioka, Yoshihito1.622.1614:00+3
Carreno-Busta, Pablo vs. Querrey, Sam1.682.0615:20+3
Shapovalov, Denis vs. Stebe, Cedrik-Marcel1.194.1918:30+3
Tipsarevic, Janko vs. Sugita, Yuichi1.891.8219:50+3
Tenis - ATP - Štokholm, Švédsko, 4-hry1X2Čas 
Pavic M / Soares B vs. Albot R / Lindstedt R1.333.0612:00+2
Rojer J-J / Tecau H vs. Goransson A / Lammons N1.204.0813:00+2
Tenis - Challenger - Ismaning, Nemecko1X2Čas 
Vesely, Jiri vs. Menendez-Maceiras, Adrian1.115.1813:00+1
Masur, Daniel vs. Cressy, Maxime1.482.4114:20+1
Lenz, Julian vs. Haerteis, Johannes1.741.9518:00+1
Tenis - Challenger - Las Vegas, USA1X2Čas 
Kozlov, Stefan vs. Duckworth, James2.531.4420:00+1
Pospisil, Vasek vs. Daniel, Taro1.303.1420:00+1
Johnson, Steve vs. Escobedo, Ernesto1.362.8121:20+1
Tenis - Challenger - Ning-po, Čína1X2Čas 
Gunneswaran, Prajnesh vs. Diez, Steven1.362.8106:20+1
Moriya, Hiroki vs. Klahn, Bradley2.981.3207:40+1
Silva, Frederico Ferreira vs. Uchiyama, Yasutaka2.411.4809:00+1
Tenis - Challenger - Ning-po, Čína, 4-hry1X2Čas 
Davidovich Fokina A / Lopez Perez E vs. Li Z / Oliveira G2.181.5810:00+1
Tenis - ITF muži - Antalya, M-ITF-TUR-25A1X2Čas 
Musetti, Lorenzo vs. Jirousek, Tomas1.213.6909:00 
Valkusz, Mate vs. Krainer, Lucas1.037.5409:00 
Welte, Milan vs. Marozsan, Fabian3.111.2809:00 
Fajta, Peter vs. Palosi, Stefan1.552.2010:30 
Tenis - ITF muži - Antalya, M-ITF-TUR-25A, 4-hry1X2Čas 
Marozsan F / Valkusz M vs. Alkaya M / Cagnina J1.115.0012:30 
Tenis - ITF muži - Bukhara, M-ITF-UZB-06A1X2Čas 
Ratniuk, Maxim vs. Urinov, Ibrokhimjon1.114.9407:00 
Liutarevich, Ivan vs. Liaonenka, Aliaksandr1.273.1908:30 
Noskin, Egor vs. Shipilov, Sergey1.203.7108:30 
Tenis - ITF muži - Bukhara, M-ITF-UZB-06A, 4-hry1X2Čas 
Fufygin M / Ratniuk M vs. Ayap S / Zgirovsky A1.552.2010:00 
Tenis - ITF muži - Čchangwon, M-ITF-KOR-05A, 4-hry1X2Čas 
Hong S C / Shin S vs. Mochizuki S / Nakagawa N1.642.0506:00 
Chung H / Lee J M vs. Okamura I / Tanuma R1.821.8206:10 
Tenis - ITF muži - Doha, M-ITF-QAT-03A1X2Čas 
Obert, Adrian vs. Rodriguez-Pace, Ricardo1.961.7015:00 
Simon, Tobias vs. Bellier, Antoine1.642.0515:00 
Veldheer, Mick vs. Bobrov, Bogdan2.661.3815:00 
Tenis - ITF muži - Lagos, M-ITF-NGR-05A1X2Čas 
Hemery, Calvin vs. Lock, Benjamin1.203.7211:00 
Mina, Gianni vs. Garanganga, Takanyi1.821.8211:00 
Pichler, David vs. Setkic, Aldin2.131.5811:00 
Ouakaa, Aziz vs. Dougaz, Aziz4.961.1114:00 
Tenis - ITF muži - Olomouc, M-ITF-CZE-07A1X2Čas 
Stanek, Robin vs. Michnev, Petr1.811.8310:00 
Nouza, Petr vs. Lootsma, Niels2.041.6411:30 
Pospisil, Jaroslav vs. Piros, Zsombor2.371.4711:30 
Kopřiva, Vít vs. Ejupovic, Elmar1.642.0413:00 
Tenis - ITF muži - Rodez, M-ITF-FRA-19A1X2Čas 
Added, Dan vs. Bonzi, Benjamin2.281.5110:30 
Bourgue, Mathias vs. Mertens, Yannick1.263.2812:00 
Reymond, Arthur vs. Heyman, Christopher1.961.7013:30 
Gaston, Hugo vs. Laurent, Thomas1.233.5117:30 
Tenis - ITF muži - Sharm El Sheikh, M-ITF-EGY-24A1X2Čas 
Maamoun, Karim-Mohamed vs. Biloborodko, Illia1.105.3310:00 
Maiga, Riccardo vs. Vivero Gonzalez, Pablo3.321.2510:00 
Tajima, Naoki vs. Gengel, Marek4.401.1514:00 
Tenis - ITF ženy - Antalya, W-ITF-TUR-26A1X2Čas 
Arshinkova, Petia vs. Gjorcheska, Lina2.301.5009:00 
Taylor, Gabriella vs. Aksu, Ayla1.283.1609:00 
Tikhonova, Anastasia vs. Vedder, Eva1.801.8409:00 
Pantuckova, Magdalena vs. Vanlangendonck, Eliessa1.342.8510:30 
Tenis - ITF ženy - Antalya, W-ITF-TUR-26A, 4-hry1X2Čas 
Petrenko V / Sarioglan Z S vs. Vedder E / Visscher S J4.261.1612:30 
Tenis - ITF ženy - Florence, W-ITF-USA-40A1X2Čas 
Navarro, Emma vs. Stearns, Peyton1.582.1516:00 
Tjandramulia, Olivia vs. Melnikova, Marina3.541.2216:00 
Tenis - ITF ženy - Hamamatsu, W-ITF-JPN-17A1X2Čas 
Abe, Hiromi vs. Morisaki, Kanako1.622.0706:30 
Badosa Gibert, Paula vs. Imanishi, Miharu1.066.4106:30 
Hozumi, Eri vs. Shimizu, Ayano2.171.5706:30 
Yamaguchi, Mei vs. Omae, Akiko3.031.3006:30 
Tenis - ITF ženy - Hamamatsu, W-ITF-JPN-17A, 4-hry1X2Čas 
Chong E W / Sutjiadi A vs. Arakawa H / Shimizu A1.273.2309:00 
Hondo S / Ueda R vs. Morisaki K / Yonehara M3.781.2009:00 
Tenis - ITF ženy - Hua Hin, W-ITF-THA-10A, 4-hry1X2Čas 
Helmi O / Sawangkaew M vs. Cheapchandej P / Ni Ma Z2.661.3808:00 
Momkoonthod T / Sawatdee W vs. Ku Y W / Uberoi N1.263.2308:00 
Tenis - ITF ženy - Lagos, W-ITF-NGR-02A1X2Čas 
Pigossi, Laura vs. Kolar, Nastja1.482.3512:00 
Quadre, Barakat Oyinlomo vs. Strakhova, Valeriya6.701.0512:00 
Samir, Sandra vs. Bhosale, Rutuja2.191.5512:00 
Mendez, Seone vs. Bhatia, Riya1.154.3614:00 
Tenis - ITF ženy - Metepec, W-ITF-MEX-24A, 4-hry1X2Čas 
Fung S / Jandric T vs. Weedon K-A / Williford K2.271.5219:30 
Hoedt M / Martynov D vs. Hitt M / Raszkiewicz E1.134.6719:30 
Martinez Hernandez M F / Piedra L vs. Anttila A / Mar T2.221.5419:30 
Tenis - ITF ženy - Sevilla, W-ITF-ESP-22A1X2Čas 
Mrdeza, Tereza vs. Grabher, Julia1.981.6812:00 
Rus, Arantxa vs. Guerrero Alvarez, Eva1.432.5112:00 
Podoroska, Nadia vs. Tig, Patricia Maria2.871.3313:30 
Sherif, Mayar vs. Bucsa, Cristina2.001.6713:30 
Tenis - ITF ženy - Sharm El Sheikh, W-ITF-EGY-24A1X2Čas 
Cline, Paige vs. Kanapatskaya, Viktoriya2.201.5510:00 
Ryser, Valentina vs. Sibille, Constance1.552.1910:00 
Sebestova, Ivana vs. Malmqvist, Linnea3.181.2710:00 
Jaruskova, Timea vs. Ivanova, Dasha3.971.1811:30 
Tenis - ITF ženy - Su-čou, W-ITF-CHN-23A1X2Čas 
Tauson, Clara vs. Hibino, Nao1.891.7506:30 
Wang, Yafan vs. Kostic, Natalija1.066.3106:40 
Tenis - ITF ženy - Su-čou, W-ITF-CHN-23A, 4-hry1X2Čas 
Kang J-Q / Plipuech P vs. Jiang X / Tang Q2.201.5508:10 
Jaksic J / Kostic N vs. Raina A / Van Der Hoek R2.051.6409:40 
Tenis - ITF ženy - Szekesfehervar, W-ITF-HUN-03A1X2Čas 
Buyukakcay, Cagla vs. Cepede Royg, Veronica2.311.5011:00 
Sramkova, Rebecca vs. Begu, Irina-Camelia2.521.4211:00 
Dascalu, Nicoleta vs. Kawa, Katarzyna2.011.6612:30 
Kovinic, Danka vs. Bara, Irina Maria1.741.9012:30 
Tenis - ITF ženy - Telavi, W-ITF-GEO-04A1X2Čas 
Kudashova, Daria vs. Siskova, Anna1.632.0609:00 
Simion, Oana Georgeta vs. Astakhova, Darya1.312.9609:00 
Tenis - ITF ženy - Waco, W-ITF-USA-49A1X2Čas 
Babic, Vladica vs. Fernandez, Leylah Annie5.521.0918:00 
Kilnarova, Monika vs. Danilina, Anna2.631.3918:00 
Tenis - WTA - Luxembursko1X2Čas 
Siegemund, Laura vs. Rybakina, Elena2.491.4712:00+3
Gasparyan, Margarita vs. Blinkova, Anna2.511.4713:15+3
Ostapenko, Jelena vs. Lottner, Antonia1.382.8218:00+3
Puig, Monica vs. Goerges, Julia2.451.4919:15+3
Tenis - WTA - Luxembursko, 4-hry1X2Čas 
Carter H / Stefani L vs. Christian K / Guarachi A1.552.2912:00+2
Pliskova KR / Voracova R vs. Gauff C / Mcnally C2.231.5813:30+2
Tenis - WTA - Moskva, Rusko1X2Čas 
Mladenovic, Kristina vs. Bertens, Kiki2.551.4511:00+3
Flipkens, Kirsten vs. Bencic, Belinda3.191.3012:15+3
Muchova, Karolina vs. Alexandrova, Ekaterina1.592.2215:30+3
Kudermetova, Veronika vs. Pavlyuchenkova, Anastasia1.831.8717:30+3
Tenis - WTA - Moskva, Rusko, 4-hry1X2Čas 
Aoyama S / Shibahara E vs. Dabrowski G / Siniakova K2.631.4311:00+2
Babos T / Mladenovic K vs. Flipkens K / Mattek-Sands B1.532.3313:20+2
Vodné pólo - Medzinárodný - Liga majstrov1X2Čas 
Olympiakos vs. Sintez Kazan1.0215.4815.5718:00 
Jadran HN vs. Szolnoki Dozsa4.208.921.3219:00 
VK Jug CO vs. CN Barceloneta2.107.752.0019:00 
VK Jadran ST vs. Spandau 041.717.342.5620:30 
Volejbal - Ägypten - Liga1X2Čas 
Alaab Damanhour vs. Al Ittihad Alexandria5.601.0818:00 
Volejbal - Fínsko - Mestaruusliiga, ženy1X2Čas 
HPK vs. Puijo1.0112.0017:30 
Vampula vs. Polkky Kuusamo2.531.4217:30+2
Volejbal - Indonézia - Division Utama1X2Čas 
Indomaret vs. TNI AU Jakarta1.701.9511:30 
Yuso Yogyakarta vs. DPU-PR Grobogan1.253.3515:30 
Volejbal - Indonézia - Division Utama, ženy1X2Čas 
Kharisma vs. Vita Solo1.552.2009:30 
Volejbal - Južná Kórea - V League1X2Čas 
Incheon Korean Air Jumbos vs. Suwon Kepco1.183.9712:00+2
Volejbal - Nemecko - 1. Bundesliga1X2Čas 
VC Eltmann vs. United Volleys Rhein-Main4.931.1119:30+2
Volejbal - Poľsko - Liga Siatkowki, ženy1X2Čas 
MKS E Leclerc Radomka Radom vs. LKS Commerceron Lodz3.181.2718:00+3
Siodemka Legionovia Legionowo vs. Chemik Police8.211.0220:00+1
Volejbal - Rusko - 1. Liga, ženy1X2Čas 
Belogorochka BGTU vs. DYuSSh Michurinsk1.037.7509:00 
Volejbal - Rusko - League Pro1X2Čas 
Lokomotiv Novosibirsk vs. Izumrud Berdsk1.662.0006:15 
Fakel Novosibirsk vs. Torpedo Barnaul2.301.5008:00 
Zenit Novosibirsk vs. Altai Barnaul1.821.8209:45 
Volejbal - Rusko - Vysshaya Liga B, ženy1X2Čas 
Angara vs. Om-SibGUOR3.501.2309:00 
© 2008 Tipex 2004 s. r. o. | Designed by JK | Všetky práva vyhradené Home | Kontakt | Top