» Najtipovanejšie zápasy
10. 10. 2019
#ZápasČasOKKOPočet
1.Futbal - Majstrovstvá Európy - Kvalifikácia1.35 4.75 8.30
Chorvátsko vs. Maďarsko
20:4551152
2.Futbal - Majstrovstvá Európy - Kvalifikácia1.18 6.49 14.71
Holandsko vs. Severné Írsko
20:4546046
3.Futbal - Majstrovstvá Európy - Kvalifikácia2.48 3.03 2.97
Slovensko vs. Wales
20:45241842
4.Futbal - Majstrovstvá Európy - Kvalifikácia1.39 4.41 8.10
Rusko vs. Škótsko
20:4529231
5.Futbal - Majstrovstvá Európy - Kvalifikácia1.44 4.61 6.36
Rakúsko vs. Izrael
20:4528230
6.Futbal - Majstrovstvá Európy - Kvalifikácia15.02 6.63 1.17
Lotyšsko vs. Poľsko
20:4520121
7.Tenis - ATP - Šanghai, Čína2.95 1.35
Hurkacz, Hubert vs. Tsitsipas, Stefanos
11:0010010
8.Futbal - Majstrovstvá Európy - Kvalifikácia1.45 4.11 7.29
Bielorusko vs. Estónsko
18:00369
9.Basketbal - Euroliga - Euroliga, skupinová fáza1.14 4.85
Real Madrid vs. Maccabi Tel-Aviv
21:00909
10.Futbal - Majstrovstvá Európy - Kvalifikácia3.04 3.06 2.41
Severné Macedónsko vs. Slovinsko
20:45538
11.Ľadový hokej - Rusko - KHL1.40 4.98 5.43
Metallurg Magnitogorsk vs. Admiral Vladivostok
16:00088
12.Futbal - Majstrovstvá Európy - U21 ME, kvalifikácia2.06 3.25 3.26
Česká republika vs. Grécko
17:00538
13.Futbal - Majstrovstvá Európy - U21 ME, kvalifikácia1.04 10.21 23.51
Francúzsko vs. Azerbajdžan
21:00808
14.Tenis - ATP - Šanghai, Čína1.56 2.28
Zverev, Alexander vs. Rublev, Andrey
14:45437
15.Tenis - ATP - Šanghai, Čína4.14 1.19
Goffin, David vs. Federer, Roger
12:30707
16.Tenis - ATP - Šanghai, Čína3.85 1.22
Basilashvili, Nikoloz vs. Thiem, Dominic
13:30617
17.Futbal - Majstrovstvá Európy - Kvalifikácia2.20 3.05 3.48
Kazachstan vs. Cyprus
16:00156
18.Basketbal - Euroliga - Euroliga, skupinová fáza1.14 4.87
CSKA Moskva vs. Bayern Mníchov
19:00516
19.Futbal - Majstrovstvá Európy - Kvalifikácia1.00 20.00 50.00
Belgicko vs. San Marino
20:45316
20.Tenis - ATP - Šanghai, Čína1.07 6.99
Djokovic, Novak vs. Isner, John
08:55606
21.Tenis - WTA - Linz, Rakúsko1.32 3.10
Alexandrova, Ekaterina vs. Siegemund, Laura
14:00606
22.Ľadový hokej - Rusko - KHL1.36 4.80 6.29
HA Avangard Omsk vs. Amur Khabarovsk
18:30505
23.Futbal - Medzinárodný - Priateľské zápasy1.35 4.52 8.52
Brazília vs. Senegal
14:00235
24.Futbal - Majstrovstvá Európy - U21 ME, kvalifikácia1.12 7.00 10.50
Fínsko vs. Malta
18:00505
25.Ľadový hokej - Rusko - KHL1.73 3.99 3.71
SKA Petrohrad vs. Avtomobilist Jekaterinburg
18:30044
26.Ľadový hokej - Švédsko - SHL1.58 4.95 3.79
Färjestad BK vs. Leksands IF
19:00404
27.Futbal - Majstrovstvá sveta - MS kvalifikácia AFC1.00 19.00 30.00
Austrália vs. Nepál
11:00404
28.Futbal - Majstrovstvá Európy - U21 ME, kvalifikácia1.34 4.55 7.57
Dánsko vs. Severné Írsko
18:00404
29.Futbal - Majstrovstvá Európy - U21 ME, kvalifikácia1.22 5.18 11.81
Škótsko vs. Litva
18:15044
30.Futbal - Majstrovstvá Európy - U21 ME, kvalifikácia3.75 3.58 1.80
Írsko vs. Taliansko
21:05134
31.Tenis - ATP - Šanghai, Čína, 4-hry1.18 4.28
Mahut N / Roger-Vasselin E vs. Auger-Aliassime F / Berrettini M
11:25004
32.Ľadový hokej - Rusko - KHL1.67 4.02 3.95
Lokomotiv Jaroslavľ vs. HC Soči
18:00213
33.Ľadový hokej - Fínsko - SM-Liiga1.47 4.72 4.77
Rauma Lukko vs. Saipa Lappeenranta
17:30303
34.Futbal - Majstrovstvá sveta - MS kvalifikácia AFC1.05 9.86 32.97
Spojené arabské emiráty vs. Indonézia
18:00213
35.Basketbal - Euroliga - Euroliga, skupinová fáza2.76 1.39
KK Crvena zvezda Belehrad vs. Fenerbahce Ülker
19:00033
36.Tenis - WTA - Tianjin, Čína1.24 3.62
Linette, Magda vs. Nara, Kurumi
07:45003
37.Tenis - ATP - Šanghai, Čína1.08 6.67
Medvedev, Daniil vs. Pospisil, Vasek
06:30303
38.Šipky - Medzinárodný - World Grand Prix 20191.13 5.11
Van Gerwen, Michael vs. King, Mervyn
22:15303
39.Tenis - WTA - Linz, Rakúsko1.49 2.46
Pavlyuchenkova, Anastasia vs. Kuzmova, Viktoria
15:15123
40.Tenis - WTA - Linz, Rakúsko1.53 2.33
Bertens, Kiki vs. Van Uytvanck, Alison
19:05303
41.Ľadový hokej - Rusko - KHL2.10 3.69 2.83
HC Red Star Kunlun vs. Neftekhimik Nižnekamsk
13:30112
42.Ľadový hokej - Švédsko - SHL2.00 3.97 2.87
Rogle BK vs. Djurgardens IF
19:00112
43.Hádzaná - Francúzsko - LNH Division 1, Men1.13 13.45 7.21
Paris Handball vs. Chambery Savoie
20:45202
44.Ľadový hokej - Fínsko - SM-Liiga2.01 4.06 2.80
Vaasan Sport vs. KalPa
17:30022
45.Futbal - Brazília - Brasileiro Serie A1.65 3.56 5.16
Gremio RS vs. Ceara CE
02:00202
46.Ľadový hokej - Nemecko - DEL1.89 4.28 3.04
Dusseldorfer EG vs. ERC Ingolstadt
19:30112
47.Bejzbal - USA - MLB, play-off1.55 2.41
Los Angeles Dodgers vs. Washington Nationals
02:37022
48.Ľadový hokej - Česká republika - 1. liga2.71 4.08 1.98
HC Slovan Ústečtí Lvi vs. HC Horácká Slavia Třebíč
18:00202
49.Tenis - WTA - Tianjin, Čína3.33 1.28
Peng, Shuai vs. Yastremska, Dayana
05:00112
50.Ľadový hokej - Nórsko - Eliteserien (1.liga)14.19 10.93 1.07
Gruner Ishockey vs. Valerenga IF
18:30202
51.Tenis - WTA - Linz, Rakúsko2.74 1.40
Mladenovic, Kristina vs. Vekic, Donna
17:00022
52.Ľadový hokej - USA - NHL1.98 4.05 3.15
Vancouver Canucks vs. Los Angeles Kings
04:00202
53.Futbal - Majstrovstvá Európy - U21 ME, kvalifikácia2.07 3.34 3.16
Rumunsko vs. Ukrajina
19:30112
54.Tenis - WTA - Linz, Rakúsko, 4-hry1.09 6.18
Krejcikova B / Siniakova K vs. Geuer N / Lechemia E
13:00202
55.Ľadový hokej - Bielorusko - Extraliga, Division A1.41 4.70 5.12
HC Dinamo Molodechno vs. Metallurg Zhlobin
18:00202
56.Futsal - Česká republika - 1. liga1.26 5.66 6.61
SK Slavia Praha vs. Démoni Česká Lípa
20:30202
57.Volejbal - Brazília - U21 Paulista, muži7.70 1.03
EC Praia Grande / ALP vs. Sesi SP
23:30202
58.Ľadový hokej - Švédsko - SHL2.03 3.94 2.82
Malmo IF vs. Skelleftea AIK
19:00011
59.Ľadový hokej - Švédsko - SHL2.43 3.97 2.29
Orebro HK vs. Växjo Lakers
19:00101
60.Ľadový hokej - Švédsko - SHL4.44 5.32 1.46
IK Oskarshamn vs. Frolunda HC
19:00101
61.Futbal - Brazília - Brasileiro Serie A2.08 3.15 3.55
Botafogo RJ vs. Goias Go
00:15101
62.Futbal - Brazília - Brasileiro Serie A1.58 3.70 5.66
Fortaleza CE vs. Chapecoense SC
01:30101
63.Futbal - Brazília - Brasileiro Serie A1.80 3.31 4.52
Cruzeiro MG vs. Fluminense RJ
02:30101
64.Futbal - Brazília - Brasileiro Serie A2.42 2.84 3.19
EC Bahia BA vs. Sao Paulo SP
02:00011
65.Futbal - Majstrovstvá sveta - MS kvalifikácia AFC1.56 3.76 5.77
Vietnam vs. Malajzia
15:00101
66.Hádzaná - Nemecko - Bundesliga2.11 6.66 2.10
HC Erlangen vs. TPSG FA Goppingen
19:00011
67.Hádzaná - Nemecko - Bundesliga1.18 11.63 5.91
SC DHfK Leipzig vs. HBW Balingen/Weilstetten
19:00101
68.Hádzaná - Nemecko - Bundesliga1.00 23.00 15.00
THW Kiel vs. HSG Nordhorn-Lingen
19:00101
69.Florbal - Švédsko - Svenska Superligan1.96 5.60 2.27
Jonkopings IK vs. IK Sirius IBK
18:30101
70.Futbal - Majstrovstvá sveta - MS kvalifikácia AFC1.26 5.25 10.56
Kyrgyzstán vs. Mjanmarsko
16:30101
71.Americký futbal - USA - Vysokoškolský1.67 2.08
La Lafayette Ragin Cajuns vs. Appalachian State Mountaineers
02:00011
72.Futbal - Kolumbia - Primera A, Clausura2.02 3.02 3.79
Rionegro Aguilas vs. Deportivo La Equidad
23:00011
73.Futbal - Kolumbia - Primera A, Clausura1.50 3.80 6.31
America De Cali vs. Unión Magdalena Santa Marta
01:00101
74.Futbal - Kolumbia - Primera A, Clausura1.66 3.44 5.10
Once Caldas S. A. vs. Atletico Bucaramanga
23:00101
75.Tenis - WTA - Tianjin, Čína2.04 1.70
Zheng, Saisai vs. Kudermetova, Veronika
06:35001
76.Tenis - WTA - Tianjin, Čína4.38 1.17
Watson, Heather vs. Wang, Qiang
09:00011
77.Tenis - ATP - Šanghai, Čína, 4-hry1.27 3.42
Murray J / Skupski N vs. Djokovic N / Krajinovic F
11:05101
78.Tenis - WTA - Tianjin, Čína, 4-hry1.72 2.00
Wang Yaf / Yang Z vs. Aoyama S / Shibahara E
06:25101
79.Tenis - Challenger - Mouilleron-Le-Captif, 2-hry1.36 2.83
Hoang, Antoine vs. Travaglia, Stefano
17:55101
80.Tenis - WTA - Linz, Rakúsko, 4-hry2.46 1.48
Haas B / Knoll X vs. Rosolska A / Voracova R
17:15011
81.Ľadový hokej - Nórsko - Eliteserien (1.liga)1.45 5.28 4.51
Stavanger Oilers vs. Lillehammer IK
19:00101
82.Futbal - Majstrovstvá sveta - MS kvalifikácia AFC1.06 11.50 20.00
Sýria vs. Maledivy
16:00101
83.Futbal - Majstrovstvá sveta - MS kvalifikácia AFC1.06 9.89 31.51
Omán vs. Afganistan
17:00101
84.Futbal - Majstrovstvá sveta - MS kvalifikácia AFC1.08 8.88 25.65
Saudská Arábia vs. Singapur
19:00101
85.Futbal - Izrael - National League6.13 3.93 1.40
Hapoel Afula vs. Maccabi Petach Tikva
18:00101
86.Šipky - Medzinárodný - World Grand Prix 20191.51 2.40
White, Ian vs. Dobey, Chris
20:10011
87.Badminton - Medzinárodný - Brazil International 2019, muži, 2-hry1.01 9.00
Cury, Gabriel vs. Oliani, Marcus
15:40001
88.Snooker - Medzinárodný - Championship League2.04 1.70
Bingham, Stuart vs. Selby, Mark
12:00011
89.Tenis - Challenger - Fairfield, USA1.43 2.55
Daniel, Taro vs. Cressy, Maxime
20:35101
90.Futbal - Majstrovstvá sveta - MS kvalifikácia AFC1.00 19.00 30.00
Japonsko vs. Mongolsko
12:35001
91.Futbal - Medzinárodný - Priateľské zápasy1.04 11.72 33.51
Kosovo vs. Gibraltár
18:00101
92.Tenis - ATP - Šanghai, Čína2.73 1.40
Fognini, Fabio vs. Khachanov, Karen
06:30011
93.Squash - Medzinárodný - US Open Squash Championships 20192.59 1.40
Elias, Diego vs. Gawad, Karim Abdel
01:30011
94.Tenis - ATP - Šanghai, Čína, 4-hry2.23 1.58
Rojer J-J / Tecau H vs. Dodig I / Polasek F
08:10101
95.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy1.72 3.77 3.64
SK Dynamo České Budějovice vs. FC Viktoria Žižkov
11:00101
96.Badminton - Medzinárodný - YONEX Dutch Open 2019, muži, 4-hry1.11 5.07
Huang K X / Liu C vs. Lane B / Vendy S
19:55101
97.Badminton - Medzinárodný - YONEX Dutch Open 2019, muži, 4-hry1.19 3.84
Chun L M / Su C H vs. Dong W / Guo X
19:55101
98.Badminton - Medzinárodný - YONEX Dutch Open 2019, muži, 4-hry6.41 1.06
Hemming C / Mairs G vs. Ellis M / Langridge C
19:55101
99.Tenis - WTA - Linz, Rakúsko, 4-hry1.65 2.11
Gauff C / Mcnally C vs. Siegemund L / Srebotnik K
20:35011
100.Tenis - ITF muži - Santa Margherita Di Pula, M-ITF-ITA-25A1.56 2.19
Fatic, Nerman vs. Ocleppo, Julian
13:10101
101.Tenis - Challenger - Fairfield, USA2.92 1.34
King, Kevin vs. Kudla, Denis
20:35011
102.Volejbal - Medzinárodný - FIVB MS1.18 3.97
Taliansko vs. Austrália
08:00101
103.Tenis - ITF ženy - Cherbourg-En-Cotentin, W-ITF-FRA-26A1.18 3.93
Georges, Myrtille vs. Noel, Mallaurie
12:00011
104.Tenis - Challenger - Mouilleron-Le-Captif, 2-hry1.18 4.18
Ymer, Mikael vs. Otte, Oscar
21:35101
105.Tenis - Challenger - Fairfield, USA2.16 1.59
Nakashima, Brandon vs. Duckworth, James
22:15011
106.Ľadový hokej - Maďarsko - Erste Liga3.28 4.37 1.68
Ujpest Budapest vs. Corona Brasov
19:00011
107.Ľadový hokej - Bielorusko - Extraliga, Division A1.48 4.35 4.63
Shakhter Soligorsk vs. HK Gomel
18:00101
108.Stolný tenis - Medzinárodný - ITTF World Tour, ženy1.18 3.98
Chen, Xingtong vs. Hayata, Hina
15:00101
109.Stolný tenis - Medzinárodný - ITTF World Tour, ženy5.20 1.10
Batra, Manika vs. Feng, Tianwei
15:50101
110.Stolný tenis - Medzinárodný - ITTF World Tour, ženy2.45 1.45
Solja, Petrissa vs. Jeon, Jihee
19:10101
111.Volejbal - Fínsko - Mestaruusliiga8.61 1.02
Team Lakkapaa vs. Valepa
17:30101
112.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy1.20 5.30 9.00
Real Valladolid vs. Salamanca CF UDS
11:00101
113.Badminton - Medzinárodný - Brazil International 2019, muži, 4-hry1.05 6.79
Brandao F / Cutti M C vs. Chen P / Serafim J G N R
20:20101
114.Badminton - Medzinárodný - Brazil International 2019, muži, 4-hry1.01 9.30
Coutinho C / Pereira G vs. Gomes T / Oliveira M B
21:40101
115.Badminton - Medzinárodný - Brazil International 2019, mixy5.63 1.08
Coutinho C / Alves J vs. Voigt M / Lima B O
20:20101
116.Futbal - Argentína - Copa Argentina5.48 3.12 1.70
Estudiantes San Luis vs. Estudiantes De La Plata
23:10101
117.Tenis - ITF ženy - Hilton Head Island, 2-hry1.15 4.29
Osaka, Mari vs. Collins, Kylie
16:00101
118.Ľadový hokej - Rakúsko - Alps Hockey League1.50 4.81 3.93
HK Olimpija vs. EC Red Bull Salzburg U20
19:15101
119.Ľadový hokej - Rakúsko - Alps Hockey League5.45 5.64 1.30
Vienna Capitals II vs. HC Pustertal
19:00101
120.Tenis - ITF ženy - Claremont, 2-hry4.73 1.13
Isaeva, Anhzelika vs. Sebov, Katherine
22:10101
121.Ľadový hokej - Anglicko - Anglicko 1.1.23 6.55 6.59
Cardiff Devils vs. Dundee Stars
20:30101
122.Stolný tenis - Medzinárodný - ITTF World Cup, muži2.50 1.42
Gionis, Panagiotis vs. Lee, Sangsu
16:40001
123.Ľadový hokej - Ukrajina - Professional Hockey League5.50 5.50 1.32
Bilyi Bars vs. HC Dnepr Kherson
17:45011
124.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy2.09 3.90 2.59
FC Zbrojovka Brno vs. Sigma Olomouc
19:00101
125.Futsal - Medzinárodné klubové - UEFA Futsal Cup3.50 3.90 1.70
IFK Uddevalla Futsal vs. TSV Weilimdorf
19:30101
126.Stolný tenis - Rusko - Liga Pro1.78 1.85
Oshkin, Stanislav vs. Vakhin, Georgiy
23:30011

Zobraziť všetky zápasy

Dátum:
Nastaviť dátum
© 2008 Tipex 2004 s. r. o. | Designed by JK | Všetky práva vyhradené Home | Kontakt | Top