» Pridať tiket
Dnešné zápasy | Zajtrajšie zápasy | Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Všetko
29. 09. 2020
Basketbal - Chorvátsko - A1 liga, muži1X2Čas 
Cibona Záhreb vs. KK Zabok1.0111.0018:00+11
Basketbal - EuroCup - Eurocup, skupinová fáza1X2Čas 
Bursaspor Durmazlar vs. Aquila Basket Trento1.412.8519:00+30
KK Buducnost Podgorica vs. Brescia Leonessa1.422.8019:00+30
Unicaja Malaga vs. Metropolitans 921.632.2420:45+22
Basketbal - Francúzsko - Leaders Cup Pro B1X2Čas 
Nancy vs. Souffelweyersheim1.402.6020:00 
Saint Quentin vs. Lille1.552.2020:00 
UJAP Quimper vs. Poitiers1.076.0020:00 
Basketbal - Francúzsko - LNB U211X2Čas 
Cholet vs. Chalon1.047.0017:00 
Basketbal - Francúzsko - Pro A1X2Čas 
Champagne Chalons Reims Basket vs. Asvel Lyon-Villeurbanne4.801.1520:00+34
Cholet Basket vs. ES Chalon1.552.2920:00+34
Gravelines Grand Fort BCM vs. Limoges CSP2.071.6820:00+34
Basketbal - Mezinárodné, kluby - Priateľské zápasy klubov, muži1X2Čas 
BC Samara-SGEU vs. Ufimets UFA1.009.8017:00+2
Quesos Cerrato Palencia vs. Caceres Patrimonio de La Humanidad1.076.2019:00+1
Donar Groningen vs. Eisbaren Bremerhaven1.183.9019:30+2
Basketbal - Poľsko - PLK1X2Čas 
Asseco Prokom Gdynia vs. GTK Gliwice1.662.1417:30+34
Legia Warszawa vs. Spojnia Stargard1.214.2017:35+34
Trefl Sopot vs. BM S. Stal Ostrow Wielkopolski1.532.4019:00+34
Slask Vroclav vs. Polpharma Starogard Gdaňski1.253.7020:00+34
Bejzbal - USA - MLB1X2Čas 
Minnesota Twins vs. Houston Astros1.532.3020:00+2
Oakland Athletics vs. Chicago White Sox1.971.7221:00+2
Tampa Bay Rays vs. Toronto Blue Jays1.442.5523:00+2
eSoccer - LigaPro - Liga Pro1X2Čas 
INA Inactivetv vs. VEG Vega Squadron4.304.101.5016:20+1
TES Tundra vs. Westcoastunt2.553.502.1616:45+1
VEG Vega Squadron vs. PWR Pele Warriors2.343.602.3417:10+1
Westcoastunt vs. INA Inactivetv1.394.405.2017:35+1
VEG Vega Squadron vs. TES Tundra2.273.602.4018:00+1
PWR Pele Warriors vs. INA Inactivetv1.853.453.3018:25+1
TES Tundra vs. PWR Pele Warriors1.953.602.9018:50+1
Westcoastunt vs. VEG Vega Squadron2.233.552.4719:15+1
Futbal - Anglicko - Isthmian League, Premier Division1X2Čas 
Bishops Stortford vs. Enfield Town3.953.651.7120:45+2
Bowers Pitsea vs. Brightlingsea Regent1.344.806.6020:45+1
East Thurrock United vs. Carshalton Athletic2.853.602.0720:45+2
Folkestone Invicta vs. Cray Wanderers2.373.502.4920:45+2
Horsham FC vs. Bognor Regis Town2.353.602.4720:45+2
Margate FC vs. AFC Hornchurch2.753.452.1820:45+2
Merstham vs. Corinthian Casuals2.503.352.4320:45+2
Potters Bar Town FC vs. Cheshunt FC2.303.502.5520:45+2
Futbal - Anglicko - LDV Vans Trophy1X2Čas 
Colchester United FC vs. West Ham United U211.703.903.7520:00+2
Crewe Alexandra FC vs. Newcastle United U211.344.806.4020:00+2
Scunthorpe United vs. Manchester City U212.123.552.8020:00+2
Tranmere Rovers vs. FC Liverpool U211.723.753.8520:00+2
Walsall FC vs. Chelsea FC U211.903.703.2020:00+2
Rochdale FC vs. Manchester United U212.303.502.5520:45+2
Salford City vs. Morecambe1.693.754.0020:45+2
Futbal - Anglicko - Ligový pohár1X2Čas 
Tottenham Hotspur vs. Chelsea FC4.304.001.6720:45+13
Futbal - Anglicko - Northern Premier League, Premier Division1X2Čas 
Ashton UTD vs. South Shields3.303.701.8620:45+2
Gainsborough Trinity vs. Whitby Town2.253.702.5520:45+1
Grantham Town vs. Stafford Rangers2.113.702.7520:45+1
Hyde United vs. FC United of Manchester2.503.702.2520:45+2
Lancaster City vs. Morpeth Town2.423.502.4320:45+2
Matlock Town vs. Basford United2.233.552.6520:45+2
Mickleover Sports vs. Witton Albion2.483.452.4020:45+1
Nantwich Town vs. Buxton FC2.343.552.5020:45+2
Stalybridge Celtic vs. Scarborough Athletic2.603.652.2120:45+2
Warrington Town vs. Atherton Collieries1.494.304.9020:45+2
Futbal - Anglicko - Southern League, Premier Division Central1X2Čas 
Alvechurch vs. Stratford Town FC2.263.552.6020:45+1
Banbury United vs. Hednesford Town2.223.502.7020:45+2
Biggleswade Town vs. Leiston FC1.434.705.0020:45+2
Coalville Town vs. Redditch United1.235.409.0020:45+2
Kings Langley vs. St Ives Town1.405.205.0020:45+2
Lowestoft Town vs. Peterborough Sports FC6.603.901.4220:45+2
Needham Market FC vs. Royston Town3.603.901.7420:45+2
Rushall Olympic vs. Bromsgrove Sporting FC2.903.652.0420:45+2
Rushden & Diamonds vs. Hitchin Town2.333.802.3920:45+1
Tamworth FC vs. Barwell FC1.544.104.6020:45+2
Futbal - Anglicko - Southern League, Premier Division South1X2Čas 
Chesham United vs. Hartley Wintney1.803.903.4020:45+2
Dorchester Town vs. Wimborne Town2.653.752.1520:45+2
Hayes & Yeading United FC vs. Swindon Supermarine2.033.652.9020:45+2
Metropolitan Police vs. Harrow Borough1.823.753.4020:45+2
Salisbury City vs. Merthyr Town1.993.702.9520:45+2
Truro City vs. Taunton Town1.534.004.8020:45+2
Walton Casuals vs. Hendon2.853.652.0420:45+2
Futbal - Anglicko - U23 League1X2Čas 
Sheffield United vs. Barnsley FC2.363.552.3620:00+2
Futbal - Bahrajn - Premier League1X2Čas 
Al Hidd vs. Al-Hala Muharraq1.355.006.0017:30+2
Futbal - Brazília - Paulista, Serie A21X2Čas 
Sao Bernardo SP vs. Sao Bento SP1.933.553.2520:00 
Futbal - Čile - Segunda Division1X2Čas 
Deportes Recoleta vs. Lautaro de Bui­n1.503.755.0017:00+1
CDSC Iberia vs. Independiente de Cauquenes1.803.503.4521:00+1
Futbal - Dánsko - 1. divízia1X2Čas 
Hobro IK vs. Skive IK1.933.403.6018:00+11
BK Fremad Amager vs. Esbjerg fB2.803.502.2519:00+11
Futbal - Dánsko - 2. divízia1X2Čas 
FC Roskilde vs. Naestved BK4.003.651.7118:00+2
Futbal - Egypt - Premier League1X2Čas 
Enppi Club vs. Misr Lel Makasa2.902.502.7517:30+8
Pyramids FC vs. Al-Ittihad Al-Sakndary1.563.455.8020:00+8
Futbal - Estónsko - Pohár1X2Čas 
Maardu Starbunker vs. Keila JK1.029.6020.0018:00+1
Futbal - Faerské ostrovy - 1. Deild1X2Čas 
HB Torshavn II vs. NSI Runavik II3.704.501.5721:00+1
Futbal - Francúzsko - National1X2Čas 
US Quevilly Rouen vs. Sete 34 FC2.752.802.5518:45+2
Concarneau vs. Cholet2.342.853.0020:00+2
FC Bourg Peronnas vs. Annecy FC2.063.153.2520:00+2
Futbal - Holandsko - Eerste Divisie1X2Čas 
FC Eindhoven vs. Roda JC Kerkrade3.503.901.8318:45+9
Futbal - Írsko - Premier Division1X2Čas 
Sligo Rovers FC vs. Derry City3.403.002.2220:45+13
Futbal - Island - 1 deild1X2Čas 
Thor Akureyri vs. Afturelding2.243.602.6017:30+2
Keflavik IF vs. IBV Vestmannaeyjar1.723.853.7517:45+2
UMF Grindavik vs. Vikingur Olafsvik1.494.304.9017:45+2
Leiknir Faskruosfiroi vs. Leiknir Reykjavik9.805.801.2019:00+2
Throttur Reykjavik vs. Magni1.723.853.7020:00+2
Futbal - Island - U19-Liga1X2Čas 
Fjolnir/Vaengir vs. IA/Kari/Skallag1.805.502.5520:00 
Fylkir/Ellidi vs. Haukar/KA1.855.202.5020:00 
Selfoss vs. Keflavik/Reynir/Vidir8.756.751.1520:00 
Valur/KH vs. KR/KV1.854.352.7520:00 
Futbal - Jordánsko - Jordan League1X2Čas 
Al Hussein Irbid vs. Shabab Al Ordun2.903.202.2018:30+2
Futbal - Katar - 2nd Division Cup1X2Čas 
Al Markhiya vs. Al Shamal SC1.484.004.8518:15 
Futbal - Liga majstrov - Liga majstrov, kvalifikácia1X2Čas 
Dynamo Kyjev vs. KAA Gent1.823.703.7021:00+11
Ferencváros Budapešť vs. Molde FK2.243.502.8021:00+11
Omonia Nikosia vs. Olympiacos Piräus4.603.501.7221:00+11
Futbal - Maďarsko - NB I, ženy1X2Čas 
Diosgyori VTK vs. Gyori Eto1.0410.0014.0018:15+1
Futbal - Maroko - Botola1X2Čas 
CA Youssoufia Berrechid vs. AS Far2.902.652.5020:00+7
DHJ Difaa Hassani Jdidi vs. Husa Hassania Agadir2.262.703.3020:00+8
Futbal - Mauritánie - Division 21X2Čas 
FC Medina 3 vs. AS Armee6.355.401.2719:00 
FC Brakna vs. FC Dar El Barka3.153.551.8821:55 
Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy klubov1X2Čas 
Aviles Stadium CF vs. Lealtad8.404.101.3018:00 
Algeciras CF vs. Sevilla Atletico2.003.403.0019:00+1
Dundela vs. East Belfast FC1.205.608.5020:30 
Padiham vs. Chester8.506.001.1820:30 
Futbal - Nórsko - 1. divízia1X2Čas 
Ullensaker/Kisa vs. Tromso IL5.204.101.5319:00+11
Futbal - Nórsko - U19 Elite League1X2Čas 
Hommelvik vs. Hitra4.804.801.4020:00 
Sverresborg vs. Tiller IL5.805.801.2720:00 
Futbal - Peru - Primera Division, Apertura1X2Čas 
Academia Cantolao vs. FC Carlos Stein2.073.353.1518:00+11
Cienciano vs. Sport Huancayo2.473.202.6020:15+10
Universidad San Martin vs. Universidad Cesar Vallejo3.403.052.0022:30+11
Futbal - Poľsko - I liga1X2Čas 
Widzew Lódž vs. Zaglebie Sosnowiec SA1.933.453.5518:10+11
Arka Gdynia 1929 vs. GKS Tychy 711.524.205.2020:40+11
Futbal - Poľsko - II. liga1X2Čas 
MKS Znicz Pruszkow vs. KS Hutnik Krakow SSA1.953.403.3019:00+10
PKS Olimpia Elblag vs. Sokol Ostroda2.113.352.9520:30+10
Futbal - Portugalsko - Segunda Liga1X2Čas 
Academica de Coimbra vs. CD Feirense3.352.902.2321:00+11
Futbal - Rakúsko - 2. Liga1X2Čas 
Austria Viedeň II vs. SV Horn2.213.702.7018:30+9
FC Blau-Weiß Linz vs. Amstetten2.053.603.1018:30+9
Juniors OÖ vs. FC Liefering7.205.601.2918:30+9
SV Lafnitz vs. GAK Graz2.063.503.1018:30+9
Wacker Innsbruck vs. Austria Lustenau1.594.004.7020:25+9
Futbal - Rumunsko - Liga 21X2Čas 
U Craiova 1948 SA vs. CSM Slatina1.244.7011.0018:00+2
Futbal - Rusko - Premier League, ženy1X2Čas 
Ryazan-Vdv vs. Chertanovo Moskva1.324.507.8017:00+2
FC Zenit Petrohrad vs. CSKA Moskva5.603.701.5118:30+2
Futbal - San Maríno - Coppa Titano1X2Čas 
SC Faetano vs. FC Fiorentino2.053.602.7521:15+2
SS Cosmos vs. SP Cailungo2.393.552.3221:15+2
SS Murata vs. SS San Giovanni1.394.305.6021:15+2
Futbal - Španielsko - Primera Division1X2Čas 
Real Sociedad vs. Valencia CF1.534.205.8019:00+13
Getafe CF vs. Real Betis2.493.003.0521:30+13
Futbal - Taliansko - Coppa Italia1X2Čas 
AC Monza Brianz 1912 vs. Triestina Calcio1.245.409.2020:45+11
Futbal - Uruguaj - Segunda Division1X2Čas 
CD Villa Espanola vs. CS Cerrito2.502.702.9517:15+2
Albion FC vs. Institucion Atletica Sud America3.303.052.0819:30+2
CA Atenas de San Carlos vs. Racing Club Montevideo2.902.802.3821:45+2
Futbal - Wales - Premier League1X2Čas 
Newtown AFC vs. Newi Cefn2.043.403.0520:45+2
Hádzaná - Česká republika - Extraliga1X2Čas 
HBC Jičín vs. Dukla Praha1.727.202.4419:00+3
Hádzaná - Dánsko - Handboldligaen1X2Čas 
Lemvig-Thyboron Handball vs. Mors-Thy Handbold2.908.401.6220:00+6
Hádzaná - EHF pohár - EHF pohár, kvalifikácia1X2Čas 
RK Nexe Nasice vs. Bidasoa Irun1.4210.003.0518:00+3
HC Kriens-Luzern vs. RK Metalurg Skopje1.529.402.7018:45+3
IFK Kristianstad vs. KS Azoty Pulawy1.489.202.9018:45+3
Pfadi Winterthur vs. GOG Handbold2.358.801.6918:45+3
Rhein-Neckar Lowen vs. Team Tvis Holstebro1.1314.005.6018:45+2
RK Trimo Trebnje vs. Balatonfuredi Kse1.509.002.8518:45+3
Fuchse Berlin vs. Gyongyosi FKK1.1215.005.8020:45+3
Montpellier Handball vs. Skjern Handbold1.1912.004.9020:45+3
Sporting CP vs. Dobrogea Sud1.339.203.7020:45+3
Toulouse Handball vs. Potaissa Turda1.1710.005.6020:45+3
Hádzaná - Švédsko - Elitserien1X2Čas 
IFK Skovde HK vs. Ystads IF HF1.379.603.8019:00+8
Keltský šport - Club Football - Limerick GAA Club SFC1X2Čas 
St. Senan´s Limerick vs. Claughaun1.597.502.7021:00 
Ľadový hokej - Česká republika - 1. liga1X2Čas 
HC Baník Sokolov vs. HC Frýdek-Místek2.344.102.3218:00+13
Ľadový hokej - Česká republika - Extraliga1X2Čas 
Bílí Tygři Liberec vs. HC Sparta Praha1.984.103.0018:00+14
HC Olomouc vs. Mountfield HK2.554.202.2018:00+14
HC Plzeň vs. HC Motor České Budějovice1.435.605.0018:30+13
Ľadový hokej - Dánsko - Superisligaen1X2Čas 
Esbjerg Energy vs. Herlev Eagles1.774.303.4519:00+13
Herning Blue Fox vs. Frederikshavn White Hawks2.283.952.5019:00+13
Rungsted Ishockey vs. Aalborg Pirates2.604.202.1619:00+13
Sonderjyske Ishockey vs. Odense Bulldogs1.276.406.8019:00+12
Ľadový hokej - Francúzsko - Ligue Magnus1X2Čas 
Chamonix-Morzine HC vs. ASG Angers3.704.901.6220:00+13
HC Amiens Somme vs. Cergy-Pontoise1.624.703.8520:00+13
Anglet Hormadi Elite vs. HC Nice2.134.202.6020:30+13
Ľadový hokej - Lotyšsko - Latvian Hockey League1X2Čas 
HK Prizma vs. HS Riga2.234.502.2818:00+3
Ľadový hokej - Maďarsko - Erste Liga1X2Čas 
Debreceni Egyetem AC vs. Corona Brasov2.214.202.3918:30+3
Ľadový hokej - Rusko - KHL1X2Čas 
HA Avangard Omsk vs. Jokerit Helsinki2.054.003.0018:00+14
HC Red Star Kunlun vs. Neftekhimik Nižnekamsk2.423.802.5518:00+15
Lokomotiv Jaroslavľ vs. Metallurg Magnitogorsk3.854.401.7218:00+14
Severstaľ Čerepovec vs. HK Dinamo Minsk2.494.002.4018:00+15
Torpedo N. Novgorod vs. AK Bars Kazaň4.704.901.5318:00+14
HC Soči vs. Traktor Čeljabinsk2.953.852.1118:30+15
Ľadový hokej - Rusko - MHL1X2Čas 
Viťaz Čechov vs. MHC Dynamo Moskau2.553.952.1717:00+3
HK Riga vs. Mytishchinskie Atlanty1.944.102.8517:30+3
Mikhaylov Academy Novomoskovsk vs. SKA-Varyagi1.534.604.2018:00+3
Ľadový hokej - Rusko - NMHL (MHL - B)1X2Čas 
HC Dynamo-576 vs. HC Tverichi1.206.507.5017:00 
Ľadový hokej - Rusko - Rusko 2.1X2Čas 
HK Dynamo Tver vs. CSK VVS Samara2.163.852.6018:00+3
SKA-Neva vs. Izhstal Izhevsk1.354.906.0018:00+3
Zvezda Chekhov vs. Lada Togliatti1.973.852.9018:00+3
HK Dinamo St Petersburg vs. Neftyanik Almetyevsk2.163.802.6018:30+3
Ľadový hokej - Ukrajina - Professional Hockey League1X2Čas 
Bilyi Bars vs. HK Kremenchuk10.0010.001.1017:00 
Dnipro Kherson vs. HC Donbass3.704.201.6318:30 
Ragby - Ragby Union - Anglická Premiership1X2Čas 
Northampton Saints vs. Sale Sharks2.9019.001.3818:30+1
Ragby - Rugby League - Super League1X2Čas 
Salford Red Devils vs. Warrington Wolves1.3323.003.1018:30+2
Wigan Warriors vs. St Helens Rlfc8.6035.001.0320:45+1
Snooker - Medzinárodný - Championship League 20201X2Čas 
Allen, Mark vs. Castle, Billy Joe1.333.7510.0017:00 
Songsermsawad, Akani vs. Walker, Lee2.172.553.7517:00 
Castle, Billy Joe vs. Wilson, Jamie2.012.554.3018:00 
Un-Nooh, Thepchaiya vs. Songsermsawad, Akani2.222.553.6518:00 
Allen, Mark vs. Honghao, Luo1.752.755.4019:00 
Lines, Peter vs. Walker, Lee3.302.442.4419:00 
Speedway - Medzinárodný - Priateľsky1X2Čas 
Poľsko vs. Rusko1.8011.002.1018:00 
Speedway - Švédsko - Elitserien1X2Čas 
Lejonen vs. Masarna1.4015.003.2019:00 
Västervik vs. Indianerna2.3512.001.7019:00 
Squash - Medzinárodný - PSA World Tour Finals1X2Čas 
Coll, Paul vs. Elshorbagy, Marwan1.502.3618:45+1
Squash - Medzinárodný - PSA World Tour Finals, Women1X2Čas 
Serme, Camille vs. Hammamy, Hania El1.821.8518:00+1
Stolný tenis - Rusko - Liga Pro1X2Čas 
Agapov, Aleksei vs. Antonov, Vitaly1.392.6516:15 
Suraev-Korolev, Pavel vs. Chahur, Vladislav1.821.8216:30 
Antonov, Vitaly vs. Abelmasov, Igor1.701.9516:45 
Yakovlev, Andrey vs. Mishakin, Vladimir1.502.3117:00 
Novikov, Ilya vs. Agapov, Aleksei1.492.3317:15 
Zemit, Igor vs. Shirshov, Vasily1.382.6518:30 
Grebenyuk, Bogdan vs. Tunitsyn, Dmitriy1.911.7318:45 
Kabanov, Eduard vs. Korolev, Semyon1.662.0118:45 
Burov, Sergey vs. Vlasov, Alexei2.651.3819:00 
Rakhmanov, Viktor vs. Innazarov, Alexey1.602.1119:15 
Vakar, Sergey vs. Bazilevsky, Vitaly1.851.7919:15 
Shirshov, Vasily vs. Burov, Sergey3.801.2019:30 
Korolev, Semyon vs. Rakhmanov, Viktor1.891.7519:45 
Tunitsyn, Dmitriy vs. Vakar, Sergey1.791.8519:45 
Vlasov, Alexei vs. Zemit, Igor1.332.9020:00 
Bazilevsky, Vitaly vs. Grebenyuk, Bogdan2.601.4020:15 
Innazarov, Alexey vs. Kabanov, Eduard3.251.2620:15 
Zemit, Igor vs. Burov, Sergey2.481.4420:30 
Grebenyuk, Bogdan vs. Vakar, Sergey2.751.3620:45 
Kabanov, Eduard vs. Rakhmanov, Viktor2.101.6020:45 
Shirshov, Vasily vs. Vlasov, Alexei2.401.4621:00 
Korolev, Semyon vs. Innazarov, Alexey2.121.5921:15 
Tunitsyn, Dmitriy vs. Bazilevsky, Vitaly1.691.9721:15 
Ignatiev, Dmitry vs. Turabekov, Tynchtyk2.291.5122:30 
Girevenkov, Alik vs. Soldatov, Ivan1.781.8522:45 
Lavrinenko, Dmitry vs. Suntsov, Artem1.412.5522:45 
Molodtsov, Denis vs. Churin, Konstantin2.031.6523:15 
Shagarov, Oleg vs. Klavdenkov, Alexander3.551.2223:15 
Turabekov, Tynchtyk vs. Ogay, Sergey2.271.5223:30 
Soldatov, Ivan vs. Merkushin, Yuriy1.412.5523:45 
Stolný tenis - Ukrajina - Setka Cup1X2Čas 
Myrzak, Volodymyr vs. Tsoi, Konstiantyn1.552.2016:15 
Kanunnikov, Ilya vs. Dukhovenko Oleksandr1.382.6516:25 
Yurkov, Artem vs. Kapinus, Rodion2.061.6316:30 
Sydorenko, Andrii vs. Sydorenko, Vitalii2.401.4616:35 
Antonyan, Armen vs. Tkachenko, Artem1.502.3016:40 
Obukhov, Vitalii vs. Kholodkevych, Volodymyr1.632.0616:45 
Melchenko, Andrii vs. Kolbasenko, Alexander1.971.6916:50 
Karchevskiy, Timur vs. Gudimenko, Dmytro1.821.8217:00 
Tymchenko, Volodymyr vs. Aleksandr, Gress2.151.5817:05 
Oleh, Kasian vs. Sydoruk, Andrii2.151.5817:10 
Podolian, Andrii vs. Dovzhenko, Sergey1.821.8217:15 
Rumezhak, Kyrylo vs. Ishchuk, Vadim2.551.4217:20 
Kanunnikov, Ilya vs. Kovalchuk, Oleksandr1.582.1417:25 
Hrymovsky, Oleksii vs. Yurkov, Artem2.151.5817:30 
Ushakov, Serhii vs. Sydorenko, Andrii1.332.8517:35 
Riadynskyi, Yehor vs. Antonyan, Armen2.551.4217:40 
Myrzak, Volodymyr vs. Obukhov, Vitalii2.901.3217:45 
Ivchuk, Oleksandr vs. Skorobahatyi, Yevhen2.401.4617:50 
Moroz, Kostiantyn vs. Dukhovenko Oleksandr2.651.3817:55 
Gudimenko, Dmytro vs. Markevich, Roman1.422.5518:00 
Aleksandr, Gress vs. Buianover, Hennadii1.821.8218:05 
Sydoruk, Andrii vs. Hasan, Yevhen1.552.2018:10 
Melchenko, Andrii vs. Ishchuk, Vadim2.551.4218:20 
Karchevskiy, Timur vs. Kapinus, Rodion1.821.8218:30 
Tymchenko, Volodymyr vs. Sydorenko, Vitalii2.061.6318:35 
Oleh, Kasian vs. Tkachenko, Artem2.401.4618:40 
Podolian, Andrii vs. Kholodkevych, Volodymyr1.382.6518:45 
Kanunnikov, Ilya vs. Moroz, Kostiantyn1.582.1418:55 
Hrymovsky, Oleksii vs. Gudimenko, Dmytro2.401.4619:00 
Ushakov, Serhii vs. Aleksandr, Gress1.821.8219:05 
Riadynskyi, Yehor vs. Sydoruk, Andrii2.151.5819:10 
Myrzak, Volodymyr vs. Dovzhenko, Sergey1.821.8219:15 
Rumezhak, Kyrylo vs. Ivchuk, Oleksandr1.632.0619:20 
Kovalchuk, Oleksandr vs. Dukhovenko Oleksandr2.141.5819:25 
Karchevskiy, Timur vs. Yurkov, Artem2.061.6319:30 
Tymchenko, Volodymyr vs. Sydorenko, Andrii2.301.5019:35 
Oleh, Kasian vs. Antonyan, Armen2.151.5819:40 
Podolian, Andrii vs. Obukhov, Vitalii1.971.6919:45 
Melchenko, Andrii vs. Skorobahatyi, Yevhen2.401.4619:50 
Markevich, Roman vs. Kapinus, Rodion1.821.8220:00 
Buianover, Hennadii vs. Sydorenko, Vitalii2.201.5520:05 
Hasan, Yevhen vs. Tkachenko, Artem2.201.5520:10 
Tsoi, Konstiantyn vs. Kholodkevych, Volodymyr1.821.8220:15 
Ivchuk, Oleksandr vs. Ishchuk, Vadim2.201.5520:20 
Hrymovsky, Oleksii vs. Karchevskiy, Timur2.151.5820:30 
Ushakov, Serhii vs. Tymchenko, Volodymyr1.184.0020:35 
Riadynskyi, Yehor vs. Oleh, Kasian1.462.4020:40 
Myrzak, Volodymyr vs. Podolian, Andrii2.151.5820:45 
Rumezhak, Kyrylo vs. Kolbasenko, Alexander2.401.4620:50 
Gudimenko, Dmytro vs. Kapinus, Rodion1.582.1521:00 
Aleksandr, Gress vs. Sydorenko, Vitalii2.301.5021:05 
Sydoruk, Andrii vs. Tkachenko, Artem1.203.7521:10 
Dovzhenko, Sergey vs. Kholodkevych, Volodymyr2.201.5521:15 
Melchenko, Andrii vs. Ivchuk, Oleksandr2.301.5021:20 
Yurkov, Artem vs. Markevich, Roman1.522.2621:30 
Sydorenko, Andrii vs. Buianover, Hennadii2.151.5821:35 
Antonyan, Armen vs. Hasan, Yevhen1.582.1521:40 
Obukhov, Vitalii vs. Tsoi, Konstiantyn1.821.8221:45 
Rumezhak, Kyrylo vs. Skorobahatyi, Yevhen1.821.8221:50 
Ishchuk, Vadim vs. Kolbasenko, Alexander2.311.5022:20 
Melchenko, Andrii vs. Rumezhak, Kyrylo1.771.8722:50 
Ivchuk, Oleksandr vs. Kolbasenko, Alexander2.551.4223:20 
Voytekhov, Timur vs. Malinka, Roman1.582.1523:25 
Skorobahatyi, Yevhen vs. Ishchuk, Vadim1.871.7723:50 
Lutskiy, Vladimir vs. Yolkin, Anton2.151.5823:55 
Šipky - Medzinárodný - PDC Home Tour1X2Čas 
Tabern, Alan vs. Huybrechts, Kim2.551.4516:30 
Bunting, Stephen vs. Dobey, Chris2.231.5816:50 
Wattimena, Jermaine vs. Clayton, Jonny2.071.6717:10 
Larsson, Daniel vs. Tabern, Alan1.642.1317:30 
Tenis - Challenger - Split, 2-hry1X2Čas 
Jaziri, Malek vs. Kovalik, Jozef3.151.2916:15+3
Tenis - Exhibícia - US Pro Tennis Series1X2Čas 
Redlicki, Martin vs. Brymer, Gage2.311.5017:00 
Adamson, Alec vs. Stalder, Reese2.071.6218:20 
Chappell, Nick vs. Brumm, Jacob1.183.9519:40 
Ortlip, Joshua vs. Holt, Brandon2.071.6221:00 
Tenis - Exhibícia - US Pro Tennis Series, ženy1X2Čas 
Failla, Jessica vs. Sherif, Jwany1.253.3017:00 
Khazaniuk, Deniz vs. Nefedova, Anastasia Evgenyevna3.301.2519:00 
Mar, Tricia vs. Failla, Jessica9.001.0121:00 
Mar, Tricia vs. Nefedova, Anastasia Evgenyevna12.001.0023:00 
Tenis - Francúzsko - UTR Pro Series - Francúzsko, ženy1X2Čas 
Cavalle-Reimers, Ivonne vs. Mikulskyte, Justina2.161.5717:00 
Tenis - Grand Slam - French Open, muži1X2Čas 
Monteiro, Thiago vs. Basilashvili, Nikoloz1.392.8516:15+5
Johnson, Steve vs. Carballes Baena, Roberto2.471.5016:20+5
Bautista-Agut, Roberto vs. Gasquet, Richard1.174.7016:30+5
Shapovalov, Denis vs. Simon, Gilles1.115.8017:10+5
Martin, Andrej vs. Sousa, Joao1.452.6517:35+5
Barrere, Gregoire vs. Dimitrov, Grigor5.801.1117:55+5
Tenis - Grand Slam - French Open, muži, 4-hry1X2Čas 
Krawietz K / Mies A vs. Bublik A / Kukushkin M1.343.0016:15+2
Behar A / Escobar G vs. Monroe N / Paul T1.522.3716:45+2
Mcdonald M / Sandgren T vs. Fucsovics M / Norrie C1.662.0916:45+2
Duckworth J / Millman J vs. Chardy J / Martin F4.501.1717:20+2
Bambridge L / Mclachlan B vs. Koolhof W / Mektic N3.051.3317:25+2
Krajicek A / Skugor F vs. Kwon S / Sharan D1.303.2517:25+2
Couacaud E / Olivetti A vs. Melzer J / Roger-Vasselin E3.601.2417:30+2
Mannarino A / Paire B vs. Tiafoe F / Withrow J1.662.1018:00+2
Evans D / Hurkacz H vs. Demoliner M / Middelkoop M2.901.3618:10+2
Tenis - Grand Slam - French Open, ženy1X2Čas 
Goerges, Julia vs. Riske, Alison2.341.5616:20+5
Kasatkina, Darya vs. Tan, Harmony1.145.2016:25+4
Kozlova, Kateryna vs. Badosa Gibert, Paula2.421.5216:30+5
Stephens, Sloane vs. Diatchenko, Vitalia1.135.4016:45+5
Parmentier, Pauline vs. Kudermetova, Veronika3.001.3617:30+5
Sabalenka, Aryna vs. Pegula, Jessica1.432.7018:10+5
Martic, Petra vs. Doi, Misaki1.145.2018:15+5
Tenis - ITF muži - Forbach, 4-hry1X2Čas 
Blanchet U / Dous Karpenschif J vs. Capecchi D / Sorrentino L2.301.5016:30 
Bouquier A / Dussin L vs. Sachko V / Strombachs R2.651.3816:40 
Broville M / de Cuyper J vs. Erler A / Pichler D7.601.0316:50 
Tenis - ITF muži - Monastir, 4-hry1X2Čas 
Shevchenko A / Zhuk U vs. Monzon I / Tenti F3.701.2016:50 
Grigelis L / Mugevicius L vs. Damm M / Tirante T A1.961.7017:10 
Tenis - ITF muži - Porto, 4-hry1X2Čas 
Ortega-Olmedo R / Vivero Gonzalez P vs. Peniston R / Whitehouse M1.303.0016:35 
Added D / Doumbia S vs. Bega A / Berrettini J1.203.8017:00 
Goncalves M / Maia H vs. Falcao G / Pervolarakis M4.601.1317:00 
Coelho F / Salgado A vs. Fallert F / Haerteis J5.601.0917:20 
Tenis - ITF ženy - Porto, 4-hry1X2Čas 
Mihalikova T / Raina A vs. CE G / Strakhova V1.332.8516:50 
Burrage J A / Nicholls O vs. Fett J / Routliffe E1.691.9717:00 
Loeb J / Sanchez Palau A S vs. Koelzer R / Murta I1.382.6517:00 
Volejbal - Brazília - Paulista, ženy1X2Čas 
Sao Caetano vs. Valinhos3.951.1819:00 
Volejbal - Česká republika - Extraliga, ženy1X2Čas 
VK Dukla Liberec vs. TJ Sokol Frýdek Místek1.105.2018:00+2
Volejbal - Česká republika - Regionálna liga1X2Čas 
Loko České Budějovice C vs. Slovan Ceske Budejovice B5.201.1017:00 
SK Volejbal Zliv vs. Hlincovka B3.101.2817:00 
Sokol Trebes vs. Sokol Chlumec nad Cidlinou3.751.2017:00 
TJ Komin vs. Kometa Brno C1.652.0217:00 
Volejbal - Liga majstrov - Liga majstrov, kvalifikácia1X2Čas 
SK Posojilnica Aich/Dob vs. Dinamo Moskva9.601.0020:15+1
Ibb Polonia London vs. Diatec Trentino10.001.0020:30+1
Volejbal - Mezinárodné, kluby - Piateľské zápasy klubov, muži1X2Čas 
Marek Union Ivkoni vs. Pirin Razlog1.652.0218:00 
Volejbal - Poľsko - Liga Siatkowki1X2Čas 
MKS Cuprum Mundo Lubin vs. Indykpol AZS Olsztyn1.562.1817:30+2
Aluron Virtu Warta Zawiercie vs. GKS Katowice1.134.7020:30+2
Volejbal - Poľsko - U20 Majstrovstvá, ženy1X2Čas 
LTS Legionovia Legionowo vs. Legionovia Legionowo 21.105.2017:00 
Volejbal - Rusko - Liberty League, ženy1X2Čas 
Panthers vs. Foxes1.821.8221:00 
Foxes vs. Panthers1.821.8222:30 
Volejbal - Turecko - VVS League, ženy1X2Čas 
Beylikduzu Voleybol Ihtisas vs. Thy10.001.0018:00 
Eczacibasi Vitra Istanbul vs. Ankara PTT1.018.8018:00 
30. 09. 2020
Basketbal - Estónsko - 1 Liiga1X2Čas 
BC Tartu 2 vs. EMU SK2.751.3519:00 
Basketbal - Estónsko - Super Cup1X2Čas 
Tartu Ulikool vs. Kalev/Cramo7.001.0417:30 
TLU/Kalev vs. Rapla1.552.2018:00 
Basketbal - EuroCup - Eurocup, skupinová fáza1X2Čas 
Bahcesehir Okullari vs. JL Bourg Basket1.352.9518:00+29
BC Lietkabelis vs. Granarolo Bologna3.151.3118:00+30
Asp Promitheas vs. Herbalife Gran Canaria2.121.6418:30+30
BC Lokomotiv Kubaň vs. Port of Antwerp Giants1.194.2018:30+30
ratiopharm Ulm vs. Mornar1.442.6019:30+30
BC Andorra vs. AS Monako1.492.4620:00+30
JSF Nanterre vs. KK Cedevita Olimpija1.562.2820:00+29
Divina Seguros Joventut vs. Partizan Belehrad1.343.0020:45+30
Umana Reyer Venezia vs. BC. Unics Kazaň1.432.6520:45+30
Basketbal - Island - Urvalsdeild, ženy1X2Čas 
Breidablik vs. Fjolnir Reykjavik1.382.6521:15+1
Basketbal - Liga majstrov - Liga majstrov1X2Čas 
Hapoel Jeruzalem vs. San Pablo Burgos2.151.6217:30+29
Turk Telekom vs. JDA Dijon Basket1.622.1720:30+29
Basketbal - Nikaragua - LSB League1X2Čas 
UNAN Leon vs. Indigenas de Matagalpa1.174.0002:30 
Basketbal - Poľsko - PLK1X2Čas 
Wilki Morskie Szczecin vs. Anwil Wroclawek2.311.5517:35+14
Stelmet Zielona Gora vs. MKS Dabrowa Gornicza1.0210.0018:30+14
Rosa Radom vs. Wikana Start Lublin3.051.3320:00+14
Basketbal - Slovensko - Extraliga1X2Čas 
BC Prievidza vs. Lucenec5.801.0818:00 
BK Inter Incheba Bratislava vs. BK Levice2.311.5018:00 
Basketbal - Uruguaj - El Metro1X2Čas 
Verdirrojo Bbc vs. CA Stockolmo3.451.2300:15 
Club Union Atletica vs. Lagomar CC1.791.8502:30 
Basketbal - USA - WNBA1X2Čas 
Las Vegas Aces vs. Connecticut Sun1.532.3501:30+34
Bejzbal - USA - MLB1X2Čas 
Cleveland Indians vs. New York Yankees1.851.8201:00+2
Atlanta Braves vs. Cincinnati Reds1.652.0618:00+2
Box - Medzinárodný - Zápasy1X2Čas 
Liam Conroy (ENG) vs. Serge Michel (GER)1.7818.002.0620:00 
Ohara Davies (ENG) vs. Tyrone McKenna (NIR)1.2524.003.8020:00 
Ryan Walsh (ENG) vs. James Dickens (ENG)1.8019.002.0020:00 
Florbal - Česká republika - Extraliga1X2Čas 
FBC Pullo Trade Česká Lípa vs. Tatran Omlux Stresovice4.508.401.2819:00 
Florbal - Nórsko - Eliteserien1X2Čas 
Fredrikstad FK vs. IK Akerselva1.956.602.1919:30 
Sarpsborg SK vs. Slevik Ibk9.0012.001.0819:30 
NOR 92 Tigers vs. Sveiva Ibk6.8010.001.1420:00 
Futbal - Anglicko - Isthmian League, Premier Division1X2Čas 
Kingstonian FC vs. Wingate & Finchley FC1.504.104.6020:45+2
Futbal - Anglicko - LDV Vans Trophy1X2Čas 
Charlton Athletic vs. Brighton & Hove Albion U211.613.754.1020:00+2
Futbal - Anglicko - Ligový pohár1X2Čas 
Newport County vs. Newcastle United6.604.601.4118:30+13
Burnley FC vs. Manchester City6.604.801.3920:00+13
Brighton & Hove Albion FC vs. Manchester United3.703.551.8920:45+13
Everton vs. West Ham United1.683.854.5020:45+13
Futbal - Anglicko - Southern League, Premier Division South1X2Čas 
Farnborough Town FC vs. Yate Town2.293.452.4720:45+2
Tiverton Town vs. Weston Super Mare FC2.263.702.4120:45+2
Futbal - Austrália - U20 NSW Premier League1X2Čas 
Mt Druitt Town Rangers vs. Manly United2.704.001.9511:30 
Futbal - Bielorusko - Pohár1X2Čas 
FC Slonim vs. FC Neman Grodno7.205.601.2315:00+1
Futbal - Bielorusko - Vysshaya Liga1X2Čas 
FC Zvezda-BGU Minsk vs. Slutsksakhar Slutsk1.634.204.2013:00+11
Futbal - Brazília - Brasileiro Serie B1X2Čas 
Avai SC vs. Figueirense FC2.362.753.3000:15+11
Juventude RS vs. Operario PR2.223.003.2500:15+11
Vitoria BA vs. CSA AL1.833.354.1000:15+11
Oeste SP vs. Botafogo SP3.402.852.2301:30+11
Guarani SP vs. Sampaio Correa MA2.023.053.7002:30+11
Parana Clube PR vs. Chapecoense SC2.502.703.1002:30+11
Cuiaba MT vs. Nautico PE1.703.404.8003:30+11
Confianca SE vs. Brasil de Pelotas RS1.992.853.9021:30+11
Futbal - Chorvátsko - 2. HNL1X2Čas 
HNK Orijent 1919 vs. NK Dinamo Záhreb II2.362.952.7515:30+2
NK Croatia Zmijavci vs. NK Solin1.443.805.8015:30+2
NK Dubrava vs. Bijelo Brdo2.552.902.5515:30+2
NK Dugopolje vs. NK Medimurje Cakovec2.292.952.8515:30+2
NK Hrvatski Dragovoljac vs. Opatija1.873.103.7015:30+2
NK Junak Sinj vs. Inter Zapresic2.602.902.4715:30+2
NK Osijek II vs. Kustosija1.563.405.2015:30+2
NK Rudes vs. NK Radnik Sesvete2.652.902.4615:30+2
Futbal - Česká republika - Pohár1X2Čas 
Sparta Praha vs. FK Apos Blansko1.067.8016.0015:00+2
1. FC Slovácko vs. 1. SK Prostějov1.146.0012.0018:00+2
FK Chlumec NC vs. FK Teplice4.904.001.4718:00+2
Mas Táborsko vs. Bohemians Praha6.404.401.3518:00+2
MFK Chrudim vs. Mladá Boleslav4.703.901.5218:00+2
MFK Karviná vs. FC Graffin Vlašim1.344.406.6018:00+2
Futbal - Čierna Hora - 1. CFL1X2Čas 
OFK Titograd vs. FK Zeta3.153.051.9817:00+2
FK Podgorica vs. FK Decic Tuzi1.663.104.5018:00+2
FK Buducnost vs. FK Iskra Danilovgrad1.423.805.4019:00+2
OFK Petrovac vs. FK Jezero2.123.052.9020:00+2
Futbal - Čína - China League1X2Čas 
Xinjiang Tianshan Leopard vs. Nantong Zhiyun4.903.101.7209:30+11
Nei Mongol Zhongyou vs. Beijing Sport University FC3.252.902.1810:00+11
Zhejiang Greentown FC vs. Guizhou Hengfeng Zhicheng2.043.053.4013:35+11
Heilongjiang Lava Spring F.C. vs. Changchun Yatai6.403.651.4714:00+11
Futbal - Dánsko - 1. divízia1X2Čas 
Viborg FF vs. Vendsyssel FF1.593.904.7018:00+11
FC Helsingor vs. HB Koge1.923.553.4019:00+11
Kolding IF vs. Silkeborg IF3.603.601.8319:00+11
Futbal - Estónsko - Premium Liiga1X2Čas 
Nomme Kalju vs. Viljandi Tulevik1.235.208.0018:00+5
Futbal - Fínsko - Ykkonen1X2Čas 
AC Oulu vs. AC Kajaani1.384.406.8017:30+11
EIF vs. Musan Salama1.594.204.3017:30+11
Mikkelin Palloilijat vs. IF Gnistan2.253.452.7517:30+11
MyPa Myllykoski vs. FC Kooteepee7.405.201.2917:30+11
SJK Akatemia vs. KPV Kokkola6.604.601.3717:30+11
Vaasa PS vs. FF Jaro3.403.651.8817:30+11
Futbal - Francúzsko - Ligue 21X2Čas 
AC Ajaccio vs. USL Dunkerque2.052.903.7519:00+9
Futbal - Francúzsko - National 21X2Čas 
ASF Andrezieux vs. Monako II2.053.053.1519:00 
Bourges 18 vs. Le Puy4.703.651.5520:00 
Sporting Club Toulon vs. Marseille II1.354.306.2520:00 
Futbal - Hong Kong - Premier League1X2Čas 
Southern District Rsa vs. Happy Valley1.354.805.6009:00+2
Futbal - Japonsko - J-League1X2Čas 
Vissel Kobe vs. Nagoya Grampus2.213.552.9012:00+13
Yokohama F Marinos vs. Sagan Tosu1.454.905.4012:00+12
Urawa Red Diamonds vs. FC Tokyo2.803.452.3012:30+13
Futbal - Japonsko - J-League 21X2Čas 
Avispa Fukuoka vs. Tochigi SC2.502.852.9512:00+11
Fagiano Okayama vs. Ehime FC2.063.153.5012:00+11
FC Ryukyu vs. Niigata Albirex3.203.402.0512:00+11
JEF United Chiba vs. Kyoto Sanga FC2.803.152.4212:00+11
Machida Zelvia vs. Giravanz Kitakyushu2.463.202.7012:00+11
Matsumoto Yamaga FC vs. ZWEIGEN KANAZAWA2.953.252.2712:00+11
Omiya Ardija vs. Mito Hollyhock2.473.152.7512:00+11
Renofa Yamaguchi vs. Jubilo Iwata3.953.451.8312:00+11
Thespakusatsu vs. Montedio Yamagata3.903.251.9012:00+11
V-Varen Nagasaki vs. Tokushima Vortis3.003.102.3112:00+11
Ventforet Kofu vs. Tokyo Verdy2.603.052.6512:00+10
Futbal - Jordánsko - Jordan League1X2Čas 
Al Ahly vs. Al Aqaba2.463.152.4616:00+2
Al Salt vs. AL Faisaly3.303.201.9518:30+2
Futbal - Kazachstan - 1. divízia1X2Čas 
FK Kyran Shymkent vs. Maktaaral1.543.305.0007:00+2
FK Arys vs. FC Aktobe4.303.351.6112:30+2
FK Ekibastuz vs. FC Altay2.952.752.2512:30+2
Futbal - Kolumbia - Liga Postobon I1X2Čas 
Rionegro Aguilas vs. Deportivo Pasto2.402.902.9502:40+11
Futbal - Liga majstrov - Liga majstrov, kvalifikácia1X2Čas 
FC Midtjylland vs. SK Slavia Praha2.553.002.6521:00+11
PAOK Solún vs. FK Krasnodar2.053.253.3021:00+11
RB Salzburg vs. Maccabi Tel Aviv1.127.4014.0021:00+11
Futbal - Maroko - Botola1X2Čas 
Fus Fath Union Sportive Rabat vs. Rapide Oued Zem1.902.654.5020:00+3
Ittihad Tanger vs. MAT Maghrib Association Tetouan2.312.603.2520:00+3
Mouloudia Oujda vs. RCA Raja Casablanca Athletico3.302.702.2120:00+3
OCK Olympique de Khouribga vs. Raja Beni Mellal1.572.956.4020:00+3
RSB Berkane vs. Renaissance Ezzmamra1.573.006.4020:00+3
Wydad AC Casablanca vs. OCS Olympique de Safi1.453.556.8020:00+3
Futbal - Medzinárodné, kluby - Copa Libertadores1X2Čas 
CA Penarol vs. Colo Colo1.613.755.2000:15+13
Gremio RS vs. CD Universidad Catolica1.593.905.2000:15+13
America De Cali vs. Internacional RS2.952.952.4802:30+12
Atletico PR vs. Jorge Wilstermann1.354.708.0002:30+12
Boca Juniors vs. Club Libertad Asuncion1.344.608.4002:30+12
Liga Dep Universitaria Quito vs. Escuela Municipal Deportivo Binacional1.0511.0026.0002:30+8
Futbal - Nemecko - Superpohár1X2Čas 
Borussia Dortmund vs. FC Bayern Mníchov5.004.601.5320:30+13
Futbal - Nórsko - 2. divízia1X2Čas 
Levanger vs. Sotra SK1.963.552.9515:00+2
Futbal - Poľsko - 3. liga1X2Čas 
Jutrzenka Giebultow vs. Orleta Radzyn Podlaski3.203.451.9015:30+2
Pniowek Pawlowice Slaskie vs. Zaglebie II Lubin2.413.302.4416:00+1
Futbal - Poľsko - I liga1X2Čas 
Sandecja Nowy Sacz vs. OKS Stomil Olsztyn1.983.353.4016:00+11
Chrobry Glogow vs. Gornik Leczna2.253.252.8518:00+11
Korona Kielce SA vs. Termalica B-B Nieciecza3.053.252.1518:10+11
OKS Odra Opole vs. Resovia Rzeszow2.163.253.0518:30+11
PGE Gks Belchatow vs. LKS Lodž Pss5.603.851.5119:00+11
Puszcza Niepolomice vs. GKS Jastrzebie1.893.303.7019:00+11
RKS Radomiak 1910 SA Radom vs. Aspn Miedz Legnica2.003.303.3519:00+11
Futbal - Poľsko - II. liga1X2Čas 
Slask Wroclaw II vs. LKP Motor Lublin2.503.352.4212:00+10
Garbarnia Krakow vs. Bytovia Bytow2.503.402.3915:00+10
SKRA Czestochowa vs. Chojnice2.753.402.2015:30+10
Blekitni Stargard S. vs. ZKS Stal Rzeszow2.503.402.3916:00+10
KKS 1925 Kalisz vs. SKS Wigry Suwalki2.803.402.1918:00+10
Olimpia Grudziadz vs. GKS Katovice2.653.452.2518:00+10
Pogon Siedlce vs. Lech II Poznan2.403.552.4318:00+10
Futbal - Rakúsko - 2. Liga1X2Čas 
FAC Viedeň vs. Kapfenberger SV1.873.603.5018:30+9
FC Dornbirn vs. Rapid Viedeň II2.003.553.1518:30+9
SK Vorwarts Steyr vs. Austria Klagenfurt4.404.201.5820:25+9
Futbal - Slovensko - 3. liga1X2Čas 
FK Cadca vs. Liptovský Hrádok2.753.552.0515:30 
Lokomotiva Zvolen vs. Rimavska Sobota2.953.551.9515:30 
MFK Žarnovica vs. TJ Jednota Bánová3.103.401.9515:30 
Tatran Krasno vs. Namestovo2.953.551.9515:30 
Futbal - Slovensko - Superliga1X2Čas 
Slovan Bratislava vs. FK Senica1.156.2013.0018:00+11
Futbal - Slovinsko - PrvaLiga1X2Čas 
Olimpija Ljubljana vs. ND Gorica1.404.206.0020:00+4
Futbal - Španielsko - Primera Division1X2Čas 
Huesca vs. Atletico Madrid7.604.001.4519:00+12
Villarreal CF vs. Deportivo Alavés1.623.755.4019:00+13
Eibar vs. Elche CF1.773.354.8021:30+13
Real Madrid vs. Real Valladolid1.255.6011.0021:30+12
Futbal - Švédsko - Švédsky pohár1X2Čas 
BK Forward vs. Akropolis IF7.005.601.2916:00 
Assyriska BK vs. Mjällby AIF13.009.001.1018:30 
FC Stockholm Internazionale vs. Degerfors IF7.606.201.2418:30 
Husqvarna FF vs. IFK Goteborg13.008.401.1018:30 
Landskrona Bois vs. Östers IF5.004.001.5418:30 
Newroz FC vs. Umea FC6.205.201.3418:30 
Torns IF vs. Trelleborgs FF3.603.601.8418:30 
Futbal - Taliansko - Coppa Italia1X2Čas 
Reggio Calabria vs. Teramo Calcio1.344.807.0014:00+10
AS Cittadella vs. Novara Calcio1.494.305.2015:00+10
Frosinone vs. Padova Calcio1.494.105.2015:00+11
Nuova Cosenza Calcio vs. Alessandria Calcio1.723.654.1015:00+11
Pisa Calcio vs. SS Juve Stabia1.623.754.7015:00+11
US Cremonese vs. AC Arezzo1.464.105.8015:00+11
Delfino Pescara 1936 vs. S. Nicolocalcio Teramo1.315.007.2015:30+11
FBC Unione Venezia vs. Carrarese Calcio1.474.105.4016:00+11
Vicenza Calcio vs. Aurora Pro Patria 19191.304.907.4016:00+11
Virtus Entella vs. US Albinoleffe1.673.404.5016:00+11
Ascoli Calcio vs. Perugia1.823.603.5517:00+7
Empoli FC vs. AC Renate1.394.605.8017:00+11
AC Reggiana 1919 vs. AC Monopoli1.773.553.8018:00+11
Chievo Verona vs. US Catanzaro1.374.606.2018:00+11
Lecce vs. AC Feralpi Salo1.305.007.0018:00+11
Pordenone vs. S.s.d. Casarano Calcio1.136.8014.0018:00+11
Unione Sportiva Salernitana 1919 vs. FC Sudtirol1.374.506.4018:00+11
SPAL Ferrara vs. AS Bari1.683.554.3021:00+11
Futbal - Taliansko - Serie A1X2Čas 
Benevento Calcio vs. Inter Miláno7.205.001.3618:00+13
Udinese Calcio vs. Spezia Calcio1.603.805.4018:00+13
SS Lazio Rím vs. Atalanta Bergamasca Calcio2.553.652.4820:45+13
Futbal - Thajsko - FA Cup1X2Čas 
Bangkok FC vs. Roi Et United1.404.405.3010:30 
Hippo FC vs. See Kwae FC2.704.001.9510:30 
Kalasin FC vs. Chaiyaphum United2.704.001.9510:30 
Kamphaeng Phet FC vs. Institute of Technology Ayothaya1.107.7511.0010:30 
Kanthararom United vs. Khonkaen15.008.251.0610:30 
Khonkaen Mordindang FC vs. Sisaket FC7.255.251.2410:30 
Kohkwang FC vs. Chiangrai City FC4.803.901.5010:30 
Krabi FC vs. Samut Songkhram1.434.305.0010:30 
Maejo United vs. Pattaya Discovery United FC1.953.702.8510:30 
Muangkan United vs. Aidin Sport Thailand FC1.205.0010.0010:30 
Nong Bua Pitchaya vs. Namphong United1.049.0017.0010:30 
Pakchong City FC vs. Bang Khun Thin United FC2.053.952.5510:30 
Saimit Kabin United vs. Banbueng FC2.704.001.9510:30 
Surat Thani City vs. Songkhla FC1.554.104.1010:30 
Surin City FC vs. Techno Sawang FC1.504.304.3010:30 
Suwannaphum United vs. BSB Pakkret City FC3.554.401.6010:30 
Ubonkids City vs. Kranuan FC4.304.301.5010:30 
Udon United vs. Phitsanulok FC2.704.001.9510:30 
Watbot City vs. Siam FC1.354.605.8010:30 
Raj Pracha vs. JT FC1.274.907.2512:00 
Customs United vs. Uthai Thani FC1.803.503.4513:00 
JL Chiangmai United FC vs. Samut Prakan FC1.156.758.7513:00 
Nakhon Pathom United FC vs. Chainat Hornbill FC2.053.402.8514:00 
Futbal - Wales - Premier League1X2Čas 
Bala Town vs. The New Saints2.803.602.0320:45+2
Barry Town FC vs. Haverfordwest County1.374.405.8020:45+2
Caernarfon Town vs. Flint Town Utd2.373.302.4620:45+2
Cardiff Met Uni. vs. Penybont1.703.703.7020:45+2
Gap Connahs Quay vs. Aberystwyth Town1.354.805.6020:45+2
Hádzaná - Česká republika - Extraliga1X2Čas 
KH Kopřivnice vs. HC Baník Karviná2.286.801.8317:00 
Hádzaná - EHF pohár - EHF pohár, kvalifikácia1X2Čas 
HC CSKA Moskva vs. Bjerringbro-Silkeborg2.609.801.5610:00+3
Hádzaná - Grécko - A11X2Čas 
AC Filippos Verias vs. Aesx Pylaias2.157.801.8617:00 
Hádzaná - Liga majstrov - Liga majstrov1X2Čas 
HC Meshkov Brest vs. Paris Handball6.4013.001.1718:45+8
HC Motor Záporožie vs. MKB Veszprem KC9.0016.001.0918:45+9
HC Croatia Osiguranje Záhreb vs. Aalborg Handball2.507.401.8120:45+8
SG Flensburg-Handewitt vs. FC Porto Vitalis1.2111.005.6020:45+8
Hádzaná - Nórsko - 1. divízia1X2Čas 
Herulf Moss vs. Sandnes HK3.8510.001.3017:00 
Kristiansand IF vs. Charlottenlund SK Handball Elite1.1511.005.8018:00 
Notteroy vs. Fold HK1.3011.003.7018:00 
Follo HK vs. Oslo-Studentenes IK1.1612.005.4019:00 
Hádzaná - Nórsko - Eliteserien1X2Čas 
Kolstad vs. Naerbo1.448.803.3018:00+8
Hádzaná - Švédsko - Elitserien1X2Čas 
Alingsas HK vs. HK Malmo2.427.001.8319:00+8
Keltský šport - Club Football - Cork GAA Club SFC1X2Čas 
St Finbarrs vs. Newcestown1.319.003.9020:30 
Kriket - India - Premier League1X2Čas 
Rajasthan Royals vs. Kolkata Knight Riders1.971.7516:00 
Kriket - Medzinárodný - Twenty20 Matches, ženy1X2Čas 
Austrália vs. Nový Zéland1.204.0005:45 
Ragby - Rugby League - Super League1X2Čas 
Huddersfield Giants vs. Hull Kingston Rovers1.1530.004.7018:30+2
Leeds Rhinos vs. Catalans Dragons5.8029.001.1020:00+1
Snooker - Medzinárodný - Championship League 20201X2Čas 
Donaldson, Scott vs. Carty, Ashley2.132.553.9012:00 
King, Mark vs. Grace, David2.312.483.5512:00 
Robertson, Jimmy vs. Taylor, Allan2.292.493.5513:00 
Wakelin, Chris vs. Pinches, Barry1.922.654.5013:00 
Robertson, Jimmy vs. Grace, David2.282.503.5514:00 
Wakelin, Chris vs. Carty, Ashley2.652.423.0514:00 
Donaldson, Scott vs. Pinches, Barry1.642.906.0017:00 
King, Mark vs. Taylor, Allan2.482.483.2017:00 
Pinches, Barry vs. Carty, Ashley4.102.552.0618:00 
Robertson, Jimmy vs. King, Mark2.752.492.8018:00 
Donaldson, Scott vs. Wakelin, Chris2.252.503.6019:00 
Grace, David vs. Taylor, Allan2.802.492.8019:00 
Stolný tenis - Rusko - Liga Pro1X2Čas 
Ignatiev, Dmitry vs. Ilyukhin, Evgeniy1.821.8200:00 
Girevenkov, Alik vs. Shagarov, Oleg1.502.3000:15 
Lavrinenko, Dmitry vs. Molodtsov, Denis1.502.3100:15 
Ogay, Sergey vs. Smirnov, Igor1.253.3500:30 
Novikov, Ilya vs. Churin, Konstantin1.253.3500:45 
Soldatov, Ivan vs. Shagarov, Oleg1.352.7501:15 
Suntsov, Artem vs. Molodtsov, Denis2.091.6101:15 
Smirnov, Igor vs. Ignatiev, Dmitry3.701.2101:30 
Churin, Konstantin vs. Lavrinenko, Dmitry1.402.6001:45 
Klavdenkov, Alexander vs. Girevenkov, Alik2.601.4001:45 
Ilyukhin, Evgeniy vs. Ogay, Sergey4.001.1702:00 
Molodtsov, Denis vs. Novikov, Ilya1.532.2302:15 
Shagarov, Oleg vs. Merkushin, Yuriy2.951.3102:15 
Smirnov, Igor vs. Turabekov, Tynchtyk2.481.4402:30 
Churin, Konstantin vs. Suntsov, Artem1.911.7302:45 
Klavdenkov, Alexander vs. Soldatov, Ivan1.911.7302:45 
Ogay, Sergey vs. Ignatiev, Dmitry1.681.9803:00 
Merkushin, Yuriy vs. Girevenkov, Alik1.721.9303:15 
Stolný tenis - Ukrajina - Setka Cup1X2Čas 
Zholubak, Mykhailo vs. Malinka, Roman1.332.8500:25 
Voytekhov, Timur vs. Lutskiy, Vladimir1.582.1500:55 
Zholubak, Mykhailo vs. Yolkin, Anton1.462.4001:25 
Voytekhov, Timur vs. Yolkin, Anton1.382.6502:25 
Zholubak, Mykhailo vs. Lutskiy, Vladimir1.502.3002:55 
Yolkin, Anton vs. Malinka, Roman1.502.3003:25 
Zholubak, Mykhailo vs. Voytekhov, Timur1.771.8703:55 
Šipky - Medzinárodný - PDC Home Tour1X2Čas 
Ratajski, Krzysztof vs. Leung, Kai Fan1.293.3010:30 
Mansell, Michael vs. Clemens, Gabriel2.951.3510:50 
Schindler, Martin vs. Brooks, Bradley1.572.2511:10 
Evetts, Ted vs. Ratajski, Krzysztof2.951.3511:30 
Leung, Kai Fan vs. Schindler, Martin1.901.8011:50 
Brooks, Bradley vs. Mansell, Michael1.851.8512:10 
Clemens, Gabriel vs. Evetts, Ted1.602.1912:30 
Schindler, Martin vs. Ratajski, Krzysztof3.151.3112:50 
Mansell, Michael vs. Leung, Kai Fan2.191.6013:10 
Clemens, Gabriel vs. Brooks, Bradley1.352.9513:30 
Evetts, Ted vs. Schindler, Martin1.722.0013:50 
Ratajski, Krzysztof vs. Mansell, Michael1.213.9014:10 
Leung, Kai Fan vs. Clemens, Gabriel2.461.4914:30 
Brooks, Bradley vs. Evetts, Ted2.431.5014:50 
Mansell, Michael vs. Schindler, Martin2.251.5715:10 
Clemens, Gabriel vs. Ratajski, Krzysztof2.361.5215:30 
Brooks, Bradley vs. Leung, Kai Fan2.191.6015:50 
Evetts, Ted vs. Mansell, Michael1.492.4616:10 
Schindler, Martin vs. Clemens, Gabriel2.361.5216:30 
Ratajski, Krzysztof vs. Brooks, Bradley1.213.9016:50 
Leung, Kai Fan vs. Evetts, Ted2.001.7217:10 
Tenis - Challenger - Biella, 2-hry1X2Čas 
Alcaraz Garfia, Carlos vs. Horansky, Filip1.322.9010:00+3
Bertola, Remy vs. Viola, Matteo2.601.4010:00+3
Kavcic, Blaz vs. Tseng, Chun Hsin2.851.3410:00+3
Muller, Alexandre vs. Bagnis, Facundo3.101.2910:00+3
Pellegrino, Andrea vs. Cressy, Maxime1.115.0010:00+3
Tenis - Challenger - Biella, 4-hry1X2Čas 
Gaio F / Lorenzi P vs. Fratangelo B / Harris A1.482.3710:00 
Golubev A / Vavassori A vs. Barrientos N / Rola B1.382.6510:00 
Tenis - Challenger - Split, 2-hry1X2Čas 
Sousa, Pedro vs. Kolar, Zdenek1.881.7611:00+3
Etcheverry, Tomas Martin vs. Troicki, Viktor1.322.9012:20+3
Marterer, Maximilian vs. Taberner, Carlos1.582.1512:20+3
Tenis - Challenger - Split, 4-hry1X2Čas 
Goransson A / Reese H vs. Krueger M / Menezes J1.961.6911:00 
Klahn B / Polansky P vs. Dzumhur D / Petrovic D1.691.9613:40 
Tenis - Exhibícia - US Pro Tennis Series, ženy1X2Čas 
Sherif, Jwany vs. Parks, Alycia3.001.3001:00 
Parks, Alycia vs. Khazaniuk, Deniz1.502.3003:00 
Tenis - Grand Slam - French Open, muži1X2Čas 
Albot, Radu vs. Fritz, Taylor2.701.4311:00+5
Bonzi, Benjamin vs. Sinner, Jannik7.201.0711:00+5
Bublik, Alexander vs. Sonego, Lorenzo1.622.2211:00+5
Fucsovics, Marton vs. Ramos, Albert1.412.8011:00+5
Galan Riveros, Daniel Elahi vs. Sandgren, Tennys3.001.3611:00+5
Gaston, Hugo vs. Nishioka, Yoshihito2.951.3611:00+5
Giustino, Lorenzo vs. Schwartzman, Diego14.001.0011:00+1
Gombos, Norbert vs. Rodionov, Jurij1.442.6511:00+5
Korda, Sebastian vs. Isner, John2.481.5011:00+5
Kukushkin, Mikhail vs. Martinez Portero, Pedro2.341.5611:00+5
Londero, Juan Ignacio vs. Cecchinato, Marco3.451.2811:00+5
McDonald, Mackenzie vs. Nadal, Rafael14.001.0011:00+1
Milojevic, Nikola vs. Bedene, Aljaz2.011.7511:00+5
Nishikori, Kei vs. Travaglia, Stefano2.011.7411:00+5
Paire, Benoit vs. Coria, Federico1.801.9511:00+5
Pella, Guido vs. Carreno-Busta, Pablo3.551.2711:00+5
Ruud, Casper vs. Paul, Tommy1.214.1011:00+5
Sock, Jack vs. Thiem, Dominic10.001.0311:00+5
Struff, Jan-Lennard vs. Altmaier, Daniel1.363.0011:00+5
Vesely, Jiri vs. Khachanov, Karen3.801.2411:00+5
Wawrinka, Stan vs. Koepfer, Dominik1.273.5511:00+5
Zverev, Alexander vs. Herbert, Pierre-Hugues1.116.0011:00+4
Tenis - Grand Slam - French Open, muži, 4-hry1X2Čas 
Albot R / Basilashvili N vs. Mayer L / Pella G2.441.4911:00+2
Arevalo M / O´Mara J vs. Mager G / Ramos-Vinolas A1.273.4511:00+2
Berankis R / Nishioka Y vs. Bedene A / Novak D1.682.0711:00+2
Bopanna R / Shapovalov D vs. Pospisil V / Sock J1.921.7911:00+2
Cabal J S / Farah R vs. Denolly C / Jacquet K1.0210.0011:00+2
Cacic N / Lajovic D vs. De Minaur A / Reid M1.542.3211:00+2
Cazaux A / Mayot H vs. Kubot L / Melo M7.201.0611:00+2
Daniell M / Oswald P vs. Pavic M / Soares B3.951.2111:00+2
Gaston H / Humbert U vs. Cuevas P / Lopez F2.551.4511:00+2
Guinard M / Rinderknech A vs. Inglot D / Qureshi A-u-H2.391.5111:00+2
Johnson S / Querrey S vs. Granollers M / Zeballos H3.601.2511:00+2
Kontinen H / Struff J-L vs. Dodig I / Polasek F2.041.7011:00+2
Lindstedt R / Thompson J vs. Haase R / Sousa J2.231.5911:00+2
Peers J / Venus M vs. Kecmanovic M / Ruud C1.204.1011:00+2
Ram R / Salisbury J vs. Barrere G / Halys Q1.323.1511:00+2
Rojer J-J / Tecau H vs. Garin C / Martinez P1.343.0011:00+2
Tenis - Grand Slam - French Open, ženy1X2Čas 
Azarenka, Victoria vs. Schmiedlova, Anna-Karolina1.087.0011:00+5
Cornet, Alize vs. Zhang, Shuai1.472.5511:00+5
Errani, Sara vs. Bertens, Kiki3.351.3011:00+5
Garcia, Caroline vs. Sasnovich, Aliaksandra1.532.4111:00+5
Gauff, Cori vs. Trevisan, Martina1.313.2511:00+5
Gavrilova, Daria vs. Bouchard, Eugenie2.551.4711:00+5
Halep, Simona vs. Begu, Irina-Camelia1.068.0011:00+5
Hercog, Polona vs. Fernandez, Leylah Annie1.542.3811:00+4
Hsieh, Su-Wei vs. Swiatek, Iga4.801.1611:00+5
Juvan, Kaja vs. Burel, Clara1.243.7511:00+5
Kanepi, Kaia vs. Mertens, Elise4.001.2211:00+5
Kvitova, Petra vs. Paolini, Jasmine1.106.2011:00+5
Pavlyuchenkova, Anastasia vs. Siniakova, Katerina1.612.2311:00+5
Pera, Bernarda vs. Anisimova, Amanda2.291.5811:00+5
Pironkova, Tsvetana vs. Williams, Serena3.051.3411:00+5
Plíšková Kristýna vs. Muguruza, Garbine3.851.2311:00+5
Podoroska, Nadia vs. Putintseva, Yulia2.751.4211:00+5
Rakhimova, Kamilla vs. Sakkari, Maria6.401.0911:00+5
Sharma, Astra vs. Alexandrova, Ekaterina3.151.3311:00+5
Strycova, Barbora vs. Krejčíková, Barbora1.712.0711:00+5
Svitolina, Elina vs. Zarazua, Renata1.184.5011:00+5
Tig, Patricia Maria vs. McHale, Christina1.492.5011:00+5
Tenis - Grand Slam - French Open, ženy, 4-hry1X2Čas 
Alexandrova E / Kalashnikova O vs. Jacquemot E / Lechemia E1.323.1011:00+2
Andrianjafitrimo T / Paquet C vs. Kato Mi / Zidansek T4.901.1411:00+2
Badosa P / Rybakina E vs. Kenin S / Mattek-Sands B3.751.2311:00+2
Burel C / Ponchet J vs. Krejcikova B / Siniakova K7.601.0611:00+2
Carter H / Stefani L vs. Krunic A / Marozava L1.333.0011:00+2
Dabrowski G / Ostapenko J vs. Diyas Z / Rodionova Ar1.086.6011:00+2
Doi M / Niculescu M vs. Bara I M / Stollar F1.362.9011:00+2
Droguet A / Janicijevic S vs. Gauff C / Mcnally C7.001.0711:00+2
Flipkens K / Pavlyuchenkova A vs. Bondarenko K / Fichman S1.442.6011:00+2
Friedsam A-L / Srebotnik K vs. Brady J / Dolehide C1.871.8311:00+2
Hesse A / Tan H vs. Kozlova K / Linette M2.171.6111:00+2
Hibino N / Ninomiya M vs. Peschke K / Schuurs D3.201.3011:00+2
Hsieh S / Strycova B vs. Sanchez M / Sharma A1.0111.0011:00+2
Kalinskaya A / Putintseva Y vs. Babos T / Mladenovic K6.401.0811:00+2
Kerkhove L / Schoofs B vs. Davis L / Santamaria S1.442.6011:00+2
Kichenok L / Kichenok N vs. Gracheva V / Paolini J1.532.3511:00+2
Kostyuk M / Sasnovich A vs. Hradecka L / Klepac A2.461.4811:00+2
Kudermetova V / Zhang S vs. Blinkova A / Mchale C1.442.6011:00+2
Kuzmova V / Pliskova KR vs. Bertens K / Kuznetsova S2.091.6611:00+2
Melichar N / Swiatek I vs. Knoll X / Kovinic D1.323.1011:00+2
Mertens E / Sabalenka A vs. Begu I-C / Olaru R1.293.2511:00+2
Minnen G / Van Uytvanck A vs. Arruabarrena L / Watson H1.672.0711:00+2
Mitu A / Tig P M vs. Brengle M / Sizikova Y1.213.9511:00+2
Muhammad A / Pegula J vs. Lapko V / Yastremska D1.392.8011:00+2
Pera B / Voracova R vs. Aoyama S / Shibahara E2.801.3811:00+2
Perez E / Sanders S vs. Guarachi A / Krawczyk D2.171.6211:00+2
Petkovic A / Wickmayer Y vs. Lister C / Rogers S1.562.2811:00+2
Riske A / Tomljanovic A vs. Cirstea S / Sorribes Tormo S2.161.6211:00+2
Schmiedlova A / Zavatska K vs. Christian K / Olmos G2.261.5711:00+2
Siegemund L / Zvonareva V vs. Cornet A / Parmentier P1.214.0011:00+2
Tenis - ITF muži - Monastir, 2-hry1X2Čas 
Bergevi, Filip vs. Scaglia, Mathieu1.028.4011:00 
Damm, Martin vs. Shevchenko, Alexander3.201.2711:00 
Kotzen, Alexander vs. De Beer, Amaury1.018.8011:00 
Moraing, Oscar vs. Mansouri, Skander7.401.0411:00 
Thirouin, Jean vs. Ruzgas, Marius1.183.9511:00 
Tsitsipas, Petros vs. Stevenson, Kelsey1.941.7111:00 
Tenis - ITF muži - Pardubice, 2-hry1X2Čas 
Cachin, Pedro vs. Droguet, Titouan1.492.3309:00 
Dubrivnyy, Artem vs. Spec, Matic1.482.3609:00 
Michnev, Petr vs. Bolardt, Antonin1.273.2009:00 
Olivieri, Genaro Alberto vs. Gadamauri, Buvaysar1.293.0509:00 
Paty, Daniel vs. Rodriguez, Cristian4.101.1609:00 
Pospisil, Jaroslav vs. Zukas, Matias1.781.8509:00 
Comesana, Francisco vs. Bergs, Zizou1.971.6910:00 
Noguchi, Rio vs. Harrison, Christian4.401.1410:00 
Oliel, Yshai vs. Marti Pujolras, Alex1.243.4010:00 
Recek, Dominik vs. Veldheer, Mick2.751.3610:00 
Sels, Jelle vs. Martin Tiffon, Pol1.382.6510:00 
Sikharulidze, Sergo vs. Poljak, David6.801.0510:00 
Safranek, Vaclav vs. Ignatik, Uladzimir2.421.4611:30 
Satral, Jan vs. UGO Carabelli, Camilo1.841.8011:30 
Klein, Lukas vs. Paulson, Andrew1.442.4813:00 
Cerundolo, Juan Manuel vs. Sanchez-Izquierdo, Nikolas1.881.7614:00 
Nouza, Petr vs. De Greef, Arthur2.601.3914:00 
Velotti, Agustin vs. Van Rijthoven, Tim1.482.3714:00 
Lehecka, Jiri vs. Vanko, Tomas1.009.8014:30 
Tenis - ITF muži - Porto, 2-hry1X2Čas 
Aragone, JC vs. Added, Dan1.263.3011:00 
Heyman, Christopher vs. Ortega-Olmedo, Roberto1.652.0311:00 
Leshem, Edan vs. Menendez-Maceiras, Adrian2.021.6511:00 
Martineau, Matteo vs. Yang, Tsung-Hua1.492.3311:00 
Monteiro, Joao vs. Cacao, Tiago1.572.1511:00 
Nava, Emilio vs. Haerteis, Johannes1.652.0311:00 
Niklas-Salminen, Patrik vs. Peniston, Ryan2.651.3811:00 
Pervolarakis, Michail vs. Kozlov, Stefan2.091.6111:00 
Sekiguchi, Shuichi vs. Doumbia, Sadio1.652.0211:00 
Vivero Gonzalez, Pablo vs. Zverev, Mischa1.991.6711:00 
Tenis - ITF ženy - Monastir, 2-hry1X2Čas 
Bechri, Chiraz vs. Zelnickova, Radka2.331.4911:00 
Boehner, Laura vs. Sukhotina, Anastasia5.801.0811:00 
Evtimova, Dia vs. Kuzmova, Katarina1.332.9011:00 
Gram, Olivia vs. Astakhova, Darya6.801.0511:00 
Ibbou, Ines vs. Tanasescu, Maria1.183.9511:00 
Pulchartova, Laetitia vs. Semenistaja, Darja3.451.2311:00 
Radenkovic, Maja vs. Carle, Maria Lourdes8.801.0111:00 
Ukolova, Anna vs. Westbury, Katherine2.151.5711:00 
Vishnevskaya, Ekaterina vs. Hodzic, Mina2.651.3811:00 
Tenis - ITF ženy - Porto, 2-hry1X2Čas 
Burrage, Jodie Anna vs. Niemeier, Jule1.313.0011:00 
Fonte, Maria Ines vs. Bucsa, Cristina9.401.0011:00 
Garcia Perez, Georgina vs. Snigur, Daria1.821.8211:00 
Jovic, Jovana vs. De Vroome, Indy2.051.6311:00 
Kung, Leonie vs. Murta, Ines1.115.0011:00 
Murray, Samantha vs. Savinykh, Valeria1.691.9611:00 
Parrizas-Diaz, Nuria vs. Loeb, Jamie1.552.1911:00 
Volejbal - Brazília - Paulista, ženy1X2Čas 
Osasco vs. Sesi Volei Bauru1.452.4502:30 
Volejbal - Česká republika - Extraliga, muži1X2Čas 
Dukla Liberec vs. Aero Odolena Voda1.203.8018:00+2
Volejbal - Liga majstrov - Liga majstrov, ženy1X2Čas 
Khimik Yuzhny vs. Vc Prometey Kamyanske2.001.6717:00+2
Volejbal - Poľsko - Liga Siatkowki1X2Čas 
Zaksa Kedzierzyn-Kozle vs. Jastrzebski Wegiel KS1.303.0017:30+2
MKS Banimex Bedzin vs. Lotos Trefl Gdansk4.101.1718:00+2
Volejbal - Taliansko - Serie A1, muži1X2Čas 
Sir Safety Perugia vs. Tonno Callipo Vibo Valentia1.038.0020:30+1
Volejbal - Turecko - First Division1X2Čas 
Bursa B.sehir Bld vs. Haliliye Bld1.273.2013:00+2
Sorgun Genclik vs. Halkbank Ankara5.201.1115:00+2
Tokat Belediye Plevne vs. Spor Toto SK Ankara4.101.1616:30+2
Fenerbahce Grundig Istanbul vs. Inegol Belediyespor1.154.3017:00+2
Volejbal - Uruguaj - Primera1X2Čas 
Udelar vs. Juan Ferreira1.652.0202:30 
CBR vs. Nacional B1.283.1003:00 
© 2008 Tipex 2004 s. r. o. | Designed by JK | Všetky práva vyhradené Home | Kontakt | Top