» Pridať tiket
Dnešné zápasy | Zajtrajšie zápasy | Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Všetko
14. 12. 2019
Americký futbal - USA - Vysokoškolský1X2Čas 
Navy Midshipmen vs. Army Black Knights1.174.4421:00+1
Basketbal - Argentína - Torneo Federal1X2Čas 
Atalaya de Rosario vs. Sport Club Canadense de Canada de Gomez1.273.2001:00 
Somisa de San Nicolas vs. Union de Mar Del Plata1.751.8801:00 
Zarate Independiente vs. Estudiantes de La Plata1.154.3501:00 
All Boys de Santa Rosa vs. Gimnasia y Esgrima de San Luis1.751.8801:30 
Atletico Caza y Pesca vs. Velez Sarsfield1.881.7501:30 
BH de Gualeguay vs. La Union Colon1.243.4001:30 
Capuchinos de Concordia vs. Atletico Rosario del Tala1.552.2001:30 
Club Sportivo Escobar vs. Atletico Pilar1.552.2001:30 
Los Indios de Moreno vs. Institucion Sarmiento1.412.5501:30 
Neptunia vs. Deportivo San Jose1.283.1501:30 
Pedro Echague vs. Wilde Sporting1.076.0001:30 
Perfora de Plaza Huincul vs. Cipoletti1.233.4501:30 
Regatas de Concepcion del Uruguay vs. Ferro de Concordia1.552.2001:30 
San Juan Basquet vs. Ferro Carril Oeste de General Pico1.452.4501:30 
Sportivo Atletico Las Parejas vs. 9 de Julio (Morteros)4.151.1601:30 
Union Vecinal de la Plata vs. Argentino de Pergamino6.351.0601:30 
Atletico Saladas vs. Sarmineto de Resistencia1.821.8202:00 
Cinco Saltos vs. Independiente de Neuquen1.552.2002:00 
Club Deportivo Comercio de Santa Sylvina vs. San Martin de Curuzu Cuatia3.151.2802:00 
Hindu BBC de Catamarca vs. Belgrano de Tucuman1.881.7502:00 
Independiente de Oliva vs. Sportivo Suardi1.019.0002:00 
Nicolas Avellaneda de Santiago del Estero vs. Union Abasto1.452.4502:00 
Pacifico de Neuquen vs. Asociacion Deportiva Centenario1.352.8002:00 
Penarol de Rosario del Tala vs. Olimpia de Parana3.451.2302:00 
Riachuelo de La Roja vs. La Rioja2.251.5202:00 
Tucuman Basquet vs. El Tribuno de Salta1.552.2002:00 
Basketbal - Austrália - NBL1X2Čas 
Melbourne United vs. Sydney Kings1.702.0307:30+2
Perth Wildcats vs. Brisbane Bullets1.263.4910:00+2
Basketbal - Francúzsko - Pro A1X2Čas 
Boulazac Basket vs. Pau Lacq Orthez1.452.4520:00+2
ES Chalon vs. Le Portel1.352.7520:00+2
JDA Dijon Basket vs. Limoges CSP1.204.0320:00+1
Le Mans Basket vs. Cholet Basket1.342.9920:00+2
JSF Nanterre vs. JL Bourg Basket1.482.4820:30+2
Basketbal - Grécko - A11X2Čas 
Ifaistos Limnou vs. BC Kolossos Rhodos1.462.5214:30+2
BC Iraklis Thessaloniki vs. Asp Promitheas2.291.5514:45+2
BC Panionios Nea Smyrni vs. GS Ermis Agias1.562.2814:45+2
Rethymno Aegean vs. AO Ionikos Nikaias1.901.8014:45+2
GS Lavriou vs. PAOK Solún1.642.1316:45+2
Basketbal - Poľsko - PLK1X2Čas 
Slask Vroclav vs. Siden Polski Cukier Torun3.751.2314:00+2
Trefl Sopot vs. Astoria Bydgoszcz1.352.9517:30+1
Basketbal - Španielsko - Spagnola ACB1X2Čas 
San Pablo Burgos vs. Bilbao Basket1.323.1018:00+8
BC Andorra vs. Iberostar Tenerife1.492.4420:30+8
Divina Seguros Joventut vs. Basquet Manresa1.204.0620:30+8
Real Betis Energia Plus vs. Real Madrid3.901.2120:30+8
Basketbal - Taliansko - Serie A1X2Čas 
Aquila Basket Trento vs. Virtus Rím1.313.1520:00+8
Granarolo Bologna vs. Enel Brindisi1.273.4020:30+8
Beh na lyžiach - Svetový pohár, muži - 15 km, Head-to-Head1X2Čas 
Belov, Evgeniy vs. Burman, Jens2.531.4611:30 
Bolshunov, Alexander vs. Holund, Hans Christer1.801.9111:30 
Krueger, Simen Hegstad vs. Rothe, Sjur1.771.9411:30 
Melnichenlo,Andrey vs. Cologna, Dario1.871.8411:30 
Niskanen, Iivo vs. Sundby, Martin Johnsrud2.051.6911:30 
Spitsov, Denis vs. Toenseth, Didrik1.821.8911:30 
Ustiugov, Sergey vs. Manificat, Maurice1.672.0711:30 
Beh na lyžiach - Svetový pohár, ženy - 10 km voľný štýl, head-to-head1X2Čas 
Brennan, Rosie vs. Kalvaa, Anne Kjersti1.712.0211:30 
Kalla, Charlotte vs. Lahteenmaki, Krista2.471.4811:30 
Weng, Heidi vs. Diggins, Jessica1.931.7811:30 
Bojové športy - Medzinárodný - Absolute Championship Akhmat1X2Čas 
Firdavs Khasanov (UZB) vs. Rodrigo Praia (BRA)2.841.3316:01 
Magomedrasul Gasanov (RUS) vs. Vyacheslav Babkin (RUS)1.552.1816:02 
Murad Kalamov (RUS) vs. Kyle Reyes (GUM)1.811.8116:03 
Kurban Gadzhiev (RUS) vs. Charles Henrique (BRA)1.721.9216:04 
Brett Cooper (USA) vs. Alexey Efremov (RUS)1.951.7016:05 
Alexey Shaposhnikov (RUS) vs. Goga Shamatava (RUS)2.841.3316:06 
Amirkhan Guliev (RUS) vs. Aleksey Sidorenko (RUS)1.203.7016:07 
Kurban Taigibov (RUS) vs. Abdul-Rakhman Temirov (RUS)1.502.3016:08 
Andrey Goncharov (RUS) vs. Rustam Taldiev (RUS)1.602.1016:09 
Alexander Sarnavskiy (RUS) vs. Aurel Pîrtea (ROU)1.332.8416:10 
Yusup Raisov (RUS) vs. Raimundo Batista (BRA)1.105.2016:11 
Mikhail Malyutin (RUS) vs. Igor Zhirkov (KAZ)1.701.9516:12 
Marat Balaev (RUS) vs. Diego Brandao (BRA)1.951.7016:13 
Rustam Kerimov (RUS) vs. Francisco de Lima Maciel (BRA)1.223.5516:14 
Alexey Butorin (RUS) vs. Dovletdzhan Yagshimuradov (TKM)2.301.5016:15 
Bojové športy - Medzinárodný - Brave CF1X2Čas 
Daniel Santos (BRA) vs. Nizambek Zhunusov (KGZ)1.452.4110:01 
Andreas Stahl (SWE) vs. Akzhol Taabaldiev (KGZ)1.124.7510:02 
Bogdan Guskov (UZB) vs. Nurlan Toktobakiev (KGZ)1.223.5510:03 
Akhmed Shervaniev (RUS) vs. Arturo Chavez (MEX)1.056.6010:04 
Joao Paulo Rodrigues (BRA) vs. Abdysalam Kubanychiev (KGZ)5.201.1010:05 
Hayder Hassan (USA) vs. Carl Booth (ENG)1.602.1010:06 
Bojové športy - Medzinárodný - Combate Americas1X2Čas 
Dan Arguetta vs. Roger Severson1.402.7000:04 
Marlon Gonzales (PER) vs. Horacio Gutiérrez (MEX)2.281.5500:05 
Art Hernandez vs. Louis Cosce7.601.0500:06 
Joseph Vidales vs. Saad Ul-Hassan1.402.7000:07 
Hugo Lujan vs. Samuel Alvarez3.201.3000:08 
Alejandro Sanchez vs. Cameron Church (USA)2.701.4000:09 
Javier Reyes Rugeles (COL) vs. Joe Neal (USA)2.101.6500:10 
Bojové športy - Medzinárodný - EFC Worldwide1X2Čas 
Roedie Roets (RSA) vs. Serge Kasanda (COD)1.223.5515:01 
Nerick Simoes (ANG) vs. Warren Richards (RSA)1.602.1015:02 
Stephan De la Rey (RSA) vs. Kabeya Amisi (COD)1.372.6815:03 
Andrew Smith (RSA) vs. Conrad Seabi (RSA)3.351.2415:04 
Diego Bolindo (RSA) vs. JT Botha (RSA)2.501.4215:05 
Corne Blom (RSA) vs. Ameron Saaiman (RSA)3.901.1815:06 
Devon Cronje (RSA) vs. Marino Cutendana (ANG)1.452.4115:07 
Saxon Delafield (RSA) vs. Anicet Kanyeba (COD)1.422.5015:08 
Manon Fiorot (FRA) vs. Amanda Lino (RSA)1.701.9515:09 
Sylvester Chipfumbu (ZIM) vs. Asiashu Tshitamba (RSA)1.811.8115:10 
Brendan Lesar (RSA) vs. Dricus Du Plessis (RSA)2.681.3715:11 
Bojové športy - Medzinárodný - Fame MMA1X2Čas 
Scotty T vs. Stevie Bear1.502.4016:01 
Sam Gowland vs. Marty McKenna1.652.1016:02 
Georgina Harrison vs. Ashley Marie1.851.8516:03 
Callum Markie vs. Casey Barker1.652.1016:04 
Andrew Henderson vs. Mike Fox1.402.7016:05 
Ally Law vs. Harry Gallagher1.901.8016:06 
Joel Morris vs. Wojtek Gola1.502.4016:07 
Dawid Malczyński (POL) vs. Adrian Polański (POL)1.303.2016:08 
Dapper Laughs vs. Michael Harvey Jr2.181.6016:09 
Bojové športy - Medzinárodný - Krepost Fight Club1X2Čas 
Clodoaldo Lima (BRA) vs. Vladimir Kanunnikov (RUS)4.001.1715:01 
Dmitriy Tebekin (RUS) vs. Giga Kukhalashvili (GEO)2.011.6515:02 
Magomed Abdusalamov (RUS) vs. Roy Peretz (ISR)1.076.0015:03 
Sergey Romanov (RUS) vs. Maiquel Falcao (BRA)1.273.1515:04 
Viktoriya Sklyarova (RUS) vs. Liliya Kazak (BLR)1.652.0115:05 
Martun Mezhlumyan (ARM) vs. Ilya Gladkiy (UKR)1.174.0015:06 
Ilya Freimanov (RUS) vs. Vladislav Mishkevich (BLR)1.273.1515:07 
Ramazan Sulebanov (RUS) vs. Rustem Mukhatov (KAZ)1.402.5615:08 
Ruslan Tedeev (RUS) vs. Dor Moyal (ISR)1.037.6015:09 
Marcos Rodrigues (BRA) vs. Magomed Yunisulau (RUS)6.001.0715:10 
Bojové športy - Medzinárodný - Russian Cagefighting Championship1X2Čas 
Ilyas Khamzin (RUS) vs. Ulugbek Oskanov (RUS)1.372.6816:01 
Denis Izmodenov (RUS) vs. Kirill Kryukov (RUS)1.602.1016:02 
Armen Gulyan (RUS) vs. Aleksandr Osetrov (RUS)1.552.1816:03 
Roman Mukhamedshin (RUS) vs. David Kozma (CZE)2.501.4216:04 
Arseniy Smirnov (RUS) vs. Wagner dos Santos (PAR)1.047.0016:05 
Viktor Kolesnik (RUS) vs. Thiago Silva (BRA)1.303.0016:06 
Pavel Gordeev (RUS) vs. Alisson Barbosa (BRA)1.253.3016:07 
Georgiy Kichigin (KAZ) vs. Cleber Souza (BRA)1.203.7016:08 
Tiago Varejao (BRA) vs. Sergei Martynov (RUS)2.411.4516:09 
Matt Dwyer (CAN) vs. Mikhail Ragozin (RUS)3.151.2716:10 
Anton Vyazigin (RUS) vs. Josh Copeland (USA)1.422.5016:11 
Ivan Shtyrkov (RUS) vs. Yasubey Enomoto (SUI)1.253.3016:12 
Alexander Shlemenko (RUS) vs. David Branch (USA)1.602.1016:13 
Bojové športy - Medzinárodný - Ultimate Fighting Championship1X2Čas 
Punahele Soriano (USA) vs. Oskar Piechota (POL)1.851.8522:00 
Jessica Eye (USA) vs. Viviane Araujo (BRA)2.281.5522:30 
Brandon Moreno (MEX) vs. Kai Kara-France (NZL)2.101.6523:00 
Daniel Teymur (SWE) vs. Chase Hooper (USA)1.901.8023:30 
Box - Medzinárodný - Heavyweight1X2Čas 
Bogdan Dinu (ROU) vs. Osborn Machimana (RSA)1.0130.0012.5017:00 
Box - Medzinárodný - Light heavyweight1X2Čas 
Andre Sterling (ENG) vs. Liam Conroy (ENG)1.3821.003.0120:30 
Bob Ajisafe (ENG) vs. Hosea Burton (ENG)2.5220.001.5220:30 
Dan Azeez (ENG) vs. Lawrence Osueke (ENG)1.2021.004.5020:30 
Steven Ward (NIR) vs. Ricards Bolotniks (LAT)1.5519.002.4720:30 
Tommy Philbin (SCO) vs. Serge Michel (GER)2.6921.001.4620:30 
Box - Medzinárodný - Super middleweight1X2Čas 
Bektemir Melikuziev (UZB) vs. Vaughn Alexander (USA)1.0626.008.1502:00 
Futbal - Anglicko - Championship1X2Čas 
Birmingham City vs. West Bromwich Albion3.963.541.8313:30+13
Barnsley FC vs. Queens Park Rangers2.663.472.4116:00+13
Brentford vs. Fulham FC2.143.363.1716:00+13
Bristol City vs. Blackburn Rovers2.133.363.2016:00+13
Derby County vs. Millwall2.423.092.9216:00+13
Leeds United vs. Cardiff City1.304.899.5316:00+11
Nottingham Forest vs. Sheffield Wednesday2.443.122.8516:00+13
Preston North End vs. Luton Town1.673.844.5116:00+12
Stoke City vs. Reading FC2.003.303.5916:00+13
Swansea City vs. Middlesbrough FC1.883.453.9016:00+12
Wigan Athletic vs. Huddersfield Town2.493.092.8216:00+13
Futbal - Anglicko - Isthmian League, Premier Division1X2Čas 
Bishops Stortford vs. Worthing FC2.843.392.0716:00+2
Bognor Regis Town vs. Cray Wanderers2.383.412.4016:00+2
Bowers Pitsea vs. Folkestone Invicta2.853.372.0816:00+2
Corinthian Casuals vs. Wingate & Finchley FC2.453.182.4616:00 
Horsham FC vs. East Thurrock United1.903.413.2116:00+2
Leatherhead FC vs. Brightlingsea Regent1.484.024.8416:00+2
Merstham vs. Lewes FC2.433.332.3916:00+2
Potters Bar Town FC vs. Haringey Borough2.353.332.4816:00+2
Futbal - Anglicko - League One1X2Čas 
Accrington Stanley vs. Portsmouth FC3.133.362.1216:00+13
Fleetwood Town vs. Gillingham FC1.803.364.1916:00+12
Ipswich Town vs. Bristol Rovers1.803.414.1716:00+12
Lincoln City vs. Tranmere Rovers1.703.524.6116:00+12
Milton Keynes Dons vs. Oxford United3.563.551.9016:00+13
Peterborough United vs. Bolton Wanderers1.364.577.2316:00+11
Shrewsbury Town vs. Coventry City2.693.072.5516:00+13
Southend United vs. Rotherham United5.194.051.5416:00+12
Sunderland AFC vs. Blackpool FC2.023.173.5616:00+13
Wimbledon vs. Doncaster Rovers3.563.301.9816:00+13
Wycombe Wanderers vs. Burton Albion2.293.242.9016:00+13
Futbal - Anglicko - League Two1X2Čas 
Carlisle United vs. Grimsby Town2.233.183.0616:00+13
Cheltenham Town vs. Cambridge United FC2.113.213.2816:00+13
Crawley Town vs. Port Vale2.513.142.6816:00+13
Crewe Alexandra FC vs. Mansfield Town1.773.624.0116:00+13
Leyton Orient vs. Bradford City3.003.272.2216:00+13
Newport County vs. Stevenage1.823.254.2916:00+12
Northampton Town vs. Forest Green Rovers2.373.172.8416:00+13
Plymouth Argyle vs. Morecambe1.543.925.3616:00+12
Salford City vs. Exeter City2.983.192.2716:00+13
Scunthorpe United vs. Colchester United FC2.353.182.8516:00+13
Swindon Town vs. Oldham Athletic1.643.574.9816:00+12
Futbal - Anglicko - Northern Premier League, Premier Division1X2Čas 
Ashton UTD vs. Stafford Rangers2.103.202.9216:00+2
Grantham Town vs. Morpeth Town2.643.262.2516:00+2
Hyde United vs. Gainsborough Trinity1.553.704.6616:00+2
Lancaster City vs. Stalybridge Celtic2.223.292.6716:00+1
Warrington Town vs. Basford United2.133.402.7316:00+2
Whitby Town vs. Bamber Bridge2.083.292.8916:00+2
Futbal - Anglicko - Premier League1X2Čas 
Liverpool FC vs. Watford FC1.187.0313.8013:30+11
Burnley FC vs. Newcastle United2.013.333.7916:00+13
Chelsea FC vs. Bournemouth AFC1.256.0710.3616:00+11
Leicester City vs. Norwich City1.236.3511.5116:00+11
Sheffield United vs. Aston Villa1.853.614.1016:00+13
Southampton FC vs. West Ham United1.893.783.7618:30+13
Futbal - Anglicko - Southern League, Premier Division Central1X2Čas 
Barwell FC vs. Nuneaton Town FC2.213.622.4916:00+1
Biggleswade Town vs. Alvechurch1.693.663.7516:00+1
Coalville Town vs. Banbury United2.053.432.8416:00+1
Leiston FC vs. Peterborough Sports FC4.804.791.4016:00+1
Lowestoft Town vs. Rushall Olympic2.493.592.2216:00+1
Needham Market FC vs. Bromsgrove Sporting FC2.793.512.0516:00+1
St Ives Town vs. Redditch United1.733.633.6316:00+1
Stourbridge FC vs. Kings Langley1.553.964.2816:00+1
Stratford Town FC vs. Hitchin Town2.223.572.5116:00+1
Futbal - Anglicko - Southern League, Premier Division South1X2Čas 
Blackfield & Langley vs. Beaconsfield Sycob FC2.063.342.9016:00+2
Gosport Borough vs. Harrow Borough1.484.034.8516:00+2
Hayes & Yeading United FC vs. Truro City2.423.412.3616:00+1
Merthyr Town vs. Walton Casuals1.723.603.7216:00+2
Poole Town vs. Hendon1.464.234.8416:00+2
Swindon Supermarine vs. Dorchester Town1.494.134.5816:00+2
Taunton Town vs. Metropolitan Police1.384.455.5316:00+2
Tiverton Town vs. Farnborough Town FC1.623.823.9916:00+2
Weston Super Mare FC vs. Wimborne Town2.243.272.6516:00+2
Futbal - Argentína - Copa Argentina1X2Čas 
Central Cordoba SDE vs. River Plate8.124.571.3401:10+5
Futbal - Austrália - Hyundai A-League1X2Čas 
Melbourne Victory FC vs. Wellington Phoenix FC2.053.503.1607:00+12
Sydney FC vs. Central Coast Mariners FC1.324.927.6009:30+10
Perth Glory FC vs. Western Sydney Wanderers1.653.794.5211:45+11
Futbal - Belgicko - First Division B, Second stage1X2Čas 
Excelsior Virton vs. Lommel United1.464.005.7817:00+9
KVC Westerlo vs. KFCO Beerschot Wilrijk1.993.223.3620:30+9
Futbal - Belgicko - Pro League1X2Čas 
Royal Antwerpy FC vs. AS Eupen1.314.868.3118:00+11
Royal Charleroi SC vs. Cercle Brugge1.384.536.8520:00+11
SV Zulte Waregem vs. St. Truidense VV1.853.783.5220:00+13
KRC Genk vs. KV RS Waasland Beveren1.225.809.9620:30+11
Futbal - Bulharsko - A PFG1X2Čas 
Beroe Stara Zagora vs. Carsko Selo 20151.503.765.3111:00+5
Cherno More Varna vs. FK Arda Kurdzhali1.833.443.5413:15+5
CSKA Sofia vs. FC Dunav Ruse1.097.2315.6715:30+5
Futbal - Chorvátsko - 1. HNL1X2Čas 
HNK Rijeka vs. NK Varazdin SN1.195.9611.7715:00+10
NK Dinamo Záhreb vs. NK Lokomotiva Zagreb1.195.6614.1217:30+10
Futbal - Cyprus - 1. divízia1X2Čas 
AEK Larnaca vs. Pafos FC1.394.046.0616:00+5
Apollon Limassol FC vs. Anorthosis Famagusta FC2.383.302.4618:00+5
Futbal - Česká republika - 1. liga1X2Čas 
1. FK Příbram vs. 1. FC Slovácko2.793.082.4614:30+13
FC Fastav Zlín vs. SFC Opava1.913.293.8214:30+12
FC Slovan Liberec vs. MFK Karviná1.374.258.0414:30+11
Sigma Olomouc vs. Bohemians 19051.863.313.9914:30+12
FC Baník Ostrava vs. Sparta Praha3.003.252.2317:00+13
Futbal - Francúzsko - Ligue 11X2Čas 
FC Metz vs. Olympique Marseille4.393.501.7717:30+13
Amiens SC vs. Dijon FCO1.993.263.6920:00+13
Olympique Nimes vs. FC Nantes3.223.052.2720:00+13
SCO Angers vs. AS Monako3.043.352.2120:00+13
Stade Brestois 29 vs. OGC Nice2.603.242.5920:00+13
Toulouse FC vs. Stade de Reims3.103.062.3220:00+13
Futbal - Francúzsko - Ligue 21X2Čas 
AC Ajaccio vs. RC Lens2.842.792.6315:00+12
Futbal - Francúzsko - National1X2Čas 
Pau FC vs. Le Puy1.533.565.4219:00+5
Futbal - Grécko - Super League1X2Čas 
OFI Kréta vs. Aris Solún FC2.503.042.7716:15+13
Panathinaikos vs. Lamia1.543.566.3318:30+11
Skoda Xanthi FC vs. AEK Atény4.863.181.7619:00+12
Futbal - Holandsko - Eredivisie1X2Čas 
ADO Den Haag vs. FC Groningen2.933.332.2818:30+13
Fortuna Sittard vs. RKC Waalwijk2.223.722.7719:45+13
VVV Venlo vs. PEC Zwolle2.253.512.8519:45+13
FC Twente Enschede vs. Vitesse Arnhem2.763.692.2420:45+13
Futbal - Izrael - Premier League1X2Čas 
Maccabi Tel Aviv vs. Sectzya Nes Ziona1.136.0015.4714:00+11
Ironi Kiryat Shmona vs. Bnei Yehuda Tel Aviv2.662.942.4716:30+13
Hapoel Haifa vs. Hapoel Kfar Saba1.633.354.7917:30+12
Hapoel Raanana vs. Maccabi Haifa10.524.611.2418:50+11
Futbal - Japonsko - Prom./Relegation Playoff1X2Čas 
Shonan Bellmare vs. Tokushima Vortis2.223.023.0405:00+15
Futbal - Maďarsko - NB I1X2Čas 
Kaposvari Rakoczi FC vs. Debreceni VSC4.173.811.6217:00+4
Kisvarda FC vs. Fehérvár FC3.443.591.8217:00+5
Paksi FC vs. Mezokovesd Zsory2.173.182.9017:00+5
Puskas Akademia vs. Zalaegerszegi TE2.153.282.8617:00+5
Budapešť Honved FC vs. Ujpest FC2.113.193.0019:30+5
Futbal - Medzinárodné, kluby - FIFA, klubové MS1X2Čas 
AL Hilal vs. Esperance Tunis1.703.384.6115:00+4
Futbal - Nemecko - 2. Bundesliga1X2Čas 
1. FC Heidenheim vs. Arminia Bielefeld2.743.402.3813:00+13
FC St. Pauli vs. SV Wehen Wiesbaden1.783.624.1513:00+12
Karlsruher SC vs. SpVgg Greuther Furth2.013.463.4013:00+13
Futbal - Nemecko - 3. liga1X2Čas 
Bayern Mníchov II vs. 1. FC Kaiserslautern2.813.662.1314:00+13
Eintracht Braunschweig vs. SV Meppen2.023.443.1814:00+13
FC Viktoria Kolín vs. KFC Uerdingen2.493.362.4914:00+13
FSV Zwickau vs. Waldhof Mannheim2.383.382.6114:00+13
Hallescher FC vs. FC Kickers Wurzburg1.843.433.7714:00+12
Hansa Rostock vs. Chemnitzer FC1.813.413.9514:00+12
Futbal - Nemecko - Bundesliga1X2Čas 
1. FC Kolín vs. Bayer 04 Leverkusen4.033.871.8115:30+13
FC Bayern Mníchov vs. Werder Brémy1.158.0714.2315:30+10
FSV Mainz 05 vs. Borussia Dortmund4.734.241.6315:30+12
Hertha BSC vs. SC Freiburg2.033.533.5215:30+13
SC Paderborn vs. 1. FC Union Berlín2.813.542.3715:30+13
Fortuna Dusseldorf vs. RB Leipzig6.334.761.4418:30+11
Futbal - Poľsko - Ekstraklasa1X2Čas 
KS Rakow Czestochowa vs. KS Górnik Zabrze2.043.333.4615:00+13
Slask Wroclaw vs. Lech Poznaň2.463.262.7317:30+13
Legia Varšava vs. Wisla Plock SA1.255.3810.3620:00+11
Futbal - Portugalsko - Primeira Liga1X2Čas 
CS Maritimo vs. Boavista FC2.762.922.6616:30+12
Benfica Lisabon vs. FC Famalicao1.206.5210.9519:00+11
Vitoria Setubal vs. CD Aves2.003.113.8921:30+13
Futbal - Portugalsko - Segunda Liga1X2Čas 
GD Estoril Praia vs. CD Nacional2.123.183.0912:00+5
Casa Pia Atletico vs. CD Mafra3.203.152.0816:00+5
Vilafranquense vs. Leixoes SC3.573.201.9318:15+5
Futbal - Rakúsko - Bundesliga1X2Čas 
FC Admira Wacker Modling vs. SK Rapid Viedeň4.143.751.7517:00+12
SKN St. Polten vs. SCR Altach2.423.382.6917:00+13
TSV Hartberg vs. RB Salzburg11.807.581.1617:00+10
Futbal - Rumunsko - Liga I1X2Čas 
FC Academica Clinceni vs. FC Botosani3.423.162.0412:00+5
CSM Politehnica Iasi vs. CS GAZ Metan Medias2.772.982.4814:00+5
Universitatea Craiova vs. CS Voluntari1.314.568.3519:00+5
Futbal - Severné Írsko - Premiership1X2Čas 
Ballymena United FC vs. Dungannon Swifts FC1.763.663.4716:00+12
Cliftonville FC vs. Carrick Rangers FC1.374.335.9216:00+10
Glentoran FC vs. Crusaders FC2.773.602.0416:00+12
Institute FC vs. Glenavon FC3.143.661.8616:00+12
Larne vs. Coleraine2.423.472.3316:00+12
Warrenpoint Town vs. Linfield FC16.127.641.0716:00+9
Futbal - Škótsko - Championship1X2Čas 
Arbroath FC vs. Dundee United4.643.561.6316:00+5
Ayr United vs. Alloa Athletic FC1.563.804.9116:00+5
Dundee FC vs. Dunfermline Athletic2.283.122.8516:00+5
Greenock Morton FC vs. Queen of The South2.373.262.6216:00+5
Partick Thistle vs. Inverness Caledonian Thistle2.723.272.2916:00+5
Futbal - Škótsko - League One1X2Čas 
Airdrieonians vs. Peterhead FC1.923.353.3216:00+5
Falkirk FC vs. Raith Rovers FC1.713.484.0616:00+5
Forfar Athletic vs. Dumbarton FC2.323.172.6816:00+5
Montrose FC vs. Clyde FC2.103.252.9716:00+5
Stranraer FC vs. East Fife FC3.253.451.9016:00+5
Futbal - Škótsko - League Two1X2Čas 
Annan Athletic vs. Edinburgh City2.793.382.1516:00+5
Brechin City FC vs. Cowdenbeath FC3.523.461.8316:00+5
Cove Rangers FC vs. Stenhousemuir FC1.275.087.2116:00+5
Elgin City vs. Albion Rovers FC1.583.774.5216:00+5
Queens Park FC vs. Stirling Albion1.923.293.4016:00+5
Futbal - Škótsko - Premiership1X2Čas 
Aberdeen vs. Hamilton Academical1.374.377.6816:00+11
FC St. Mirren vs. Livingston FC2.553.082.6816:00+13
Heart of Midlothian vs. FC St Johnstone1.863.274.0616:00+12
Ross County vs. Kilmarnock FC2.743.232.4016:00+13
Futbal - Španielsko - Primera Division1X2Čas 
Granada CF vs. Levante UD2.003.513.6313:00+13
Real Sociedad vs. FC Barcelona4.454.171.6816:00+12
Athletic Bilbao vs. SD Eibar1.703.525.3618:30+12
Atletico Madrid vs. CA Osasuna1.404.169.3921:00+11
Futbal - Španielsko - Segunda B1X2Čas 
CD Atletico Baleares vs. Las Rozas1.473.775.4912:00+3
CD Ebro vs. CD Castellon2.742.792.4612:00+3
Athletic Bilbao B vs. Barakaldo CF1.603.894.0515:30+3
CA Osasuna B vs. CD Calahorra2.073.143.0416:00+3
FC Andorra vs. Valencia CF Mestalla2.072.833.4016:00+3
Real Valladolid B vs. CF Salmantino1.963.283.1816:00+3
Unionistas CF vs. CD Guijuelo2.383.272.4816:00+3
Marbella FC vs. CF Algeciras1.703.184.3717:00+3
Orihuela CF vs. RCD Espanyol Barcelona B2.712.962.3617:00+3
Racing de Ferrol vs. UP Langreo1.553.794.5517:00+3
UE Llagostera vs. UE Olot2.182.783.2117:00+3
Villarrubia CF vs. CD Badajoz2.772.912.3517:30+3
Arenas Club De Getxo vs. Club Haro Deportivo2.433.202.4718:00+3
FC Cartagena vs. Ucam Murcia1.553.335.4818:00+3
Villarreal CF B vs. SD Ejea1.713.084.5218:00+3
Granada CF B vs. Sevilla FC Atletico2.343.042.6718:30+3
Recreativo De Huelva vs. Cadiz B2.162.833.1818:30+3
Hercules CF vs. CF Badalona1.793.004.2019:00+3
Pontevedra CF vs. CF Rayo Majadahonda2.153.222.8319:00+3
Futbal - Španielsko - Segunda Division1X2Čas 
CD Mirandes vs. SD Huesca2.792.952.6116:00+13
Deportiva Ponferradina vs. Deportivo La Coruna2.152.983.5818:00+13
Tenerife CD vs. Alcorcon AD2.033.033.8918:00+13
Real Zaragoza vs. Racing Santander1.613.745.2421:00+12
Futbal - Švajčiarsko - Challenge League1X2Čas 
FC Stade LS Ouchy vs. FC Schaffhausen1.833.433.4117:00+10
Futbal - Švajčiarsko - Super League1X2Čas 
FC St. Gallen vs. FC Zurich1.703.874.2819:00+12
Servette Ženeva FC vs. FC Thun1.614.004.8319:00+12
Futbal - Taliansko - Serie A1X2Čas 
Brescia Calcio vs. US Lecce2.003.633.3915:00+13
SSC Neapol vs. Parma Calcio1.315.258.7618:00+11
FC Janov vs. UC Sampdoria2.643.172.6720:45+13
Futbal - Taliansko - Serie B1X2Čas 
Ascoli Calcio vs. AS Cittadella2.563.052.5615:00+13
FBC Unione Venezia vs. Spezia Calcio2.392.912.8815:00+13
Frosinone vs. Pescara Calcio1.663.394.6715:00+12
Virtus Entella vs. Empoli FC2.303.032.8915:00+13
AS Livorno vs. Benevento Calcio3.043.032.2218:00+13
Futbal - Taliansko - Serie C1X2Čas 
Modena FC vs. Ravenna Calcio1.633.244.7815:15+2
Carrarese Calcio vs. US Pianese1.663.304.4721:00+2
SS Cavese vs. Ternana Calcio2.892.882.2921:00+2
Futbal - Turecko - Super Lig1X2Čas 
Caykur Rizespor vs. Kasimpasa2.093.433.1313:00+13
Genclerbirligi Ankara vs. Goztepe SK2.033.253.4415:00+13
Galatasaray vs. MKE Ankaragucu1.295.008.7118:00+11
Futbal - Ukrajina - Premier League1X2Čas 
FK Lviv vs. Kolos Kovalivka2.702.972.4813:00+10
FC Zorya Lugansk vs. FC Šachtar Doneck4.693.941.5616:00+10
Olimpik Donetsk vs. FC Illičivec Mariupol2.063.183.2118:30+10
Futbal - Wales - Premier League1X2Čas 
Cardiff Met Uni. vs. Aberystwyth Town1.484.184.8415:30+5
Newtown AFC vs. Carmarthen Town AFC1.783.563.6115:30+5
Hádzaná - Dánsko - Handboldligaen1X2Čas 
Nordsjaelland Handball vs. Skanderborg Handball4.4310.021.2915:00 
GOG Handbold vs. Mors-Thy Handbold1.1811.786.0116:00+1
Hádzaná - Fínsko - SM-liiga1X2Čas 
Grifk vs. Hifk Handball11.0517.911.0215:00+2
Hádzaná - Maďarsko - NB I1X2Čas 
Csurgo Handball Club vs. Balatonfuredi Kse1.827.232.3118:00 
Mezokovesdi KC vs. Gyongyosi FKK3.448.501.4118:00 
Hádzaná - Nemecko - 2. Bundesliga1X2Čas 
VfL Gummersbach vs. THSV Eisenach1.398.423.5418:30 
HSG Krefeld vs. HSG Konstanz2.117.611.9419:00 
SC 2000 Coburg vs. DJK Rimpar Wolfe1.249.824.7719:30 
TUS Ferndorf vs. VFL Bad Schwartau1.687.742.5319:30 
TV Huttenberg vs. ASV Hamm-Westfalen2.607.871.6419:30 
TUS N-Lubbecke vs. HSV Hamburg1.597.892.7620:00 
Hádzaná - Poľsko - Superliga1X2Čas 
Wybrzeze Gdansk vs. SPR Stal Mielec1.269.394.4017:00 
KS SPR Chrobry Glogow vs. SPR Tarnow1.368.163.6718:00 
MKS Zaglebie Lubin vs. KS Azoty Pulawy5.299.831.1919:00 
Hádzaná - Slovensko - Extraliga1X2Čas 
Hao Slovan Modra vs. HC Tatran Prešov30.0030.001.0015:00 
HC Sporta Hlohovec vs. TJ Start Nové Zámky1.707.892.4215:00 
HKM Slovan Duslo Šaľa vs. HC THP Topvar Topolcany1.0813.218.0515:00 
MSK Povazska Bystrica vs. SKP Bratislava1.0514.639.0515:00 
Hádzaná - Slovinsko - 1. liga1X2Čas 
RK Celje Pivovarna Lasko vs. RD Loka1.0020.0016.0018:00 
RK Cimos Koper vs. MRK Krka1.438.963.1219:00 
RK Gorenje Velenje vs. RK Maribor Branik1.1411.856.0019:00 
RK Jeruzalem Ormoz vs. MRD Dobova1.808.362.2119:00 
Kriket - Nový Zéland - Georgie Pie Super Smash1X2Čas 
Auckland Aces vs. Otago Volts1.362.8903:10 
Ľadový hokej - Medzinárodný - Channel One Cup1X2Čas 
Fínsko vs. Švédsko2.433.762.2509:00+9
Rusko vs. Česká republika1.774.133.1913:00+8
Ľadový hokej - Nemecko - DEL 21X2Čas 
EC Bad Nauheim vs. Lowen Frankfurt1.994.582.5720:30+8
Ľadový hokej - Švédsko - Hockey Allsvenskan1X2Čas 
Mora IK vs. VIK Västeras HK3.073.921.8915:15 
IF Bjorkloven vs. Almtuna IS1.325.345.9818:00 
Lyžovanie - Svetový pohár, muži - Obrovský slalom, muži, head-to-head1X2Čas 
Caviezel, Gino vs. Zubcic, Filip1.891.8109:30 
Ford, Tommy vs. Odermatt, Marco1.502.4009:30 
Haugen, Leif Kristian vs. Ligety, Ted1.702.0409:30 
Kranjec, Zan vs. Faivre, Mathieu1.841.8709:30 
Kristoffersen, Henrik vs. Pinturault, Alexis1.771.9409:30 
Luitz, Stefan vs. Meillard, Loic1.961.7509:30 
Moelgg, Manfred vs. Leitinger, Roland1.851.8509:30 
Muffat Jeandet, Victor vs. Caviezel, Gino1.682.0709:30 
Olsson, Matts vs. de Aliprandini, Luca1.602.2009:30 
Read, Erik vs. Zubcic, Filip1.741.9709:30 
Tumler, Thomas vs. Noger, Cedric1.851.8509:30 
Lyžovanie - Svetový pohár, muži - Slalom, muži, Head-to-Head1X2Čas 
Gross, Stefano vs. Lizeroux, Julien1.841.8609:30 
Kolega, Elias vs. Digruber, Marc1.682.0609:30 
Kristoffersen, Henrik vs. Noel, Clement1.731.9909:30 
Meillard, Loic vs. Muffat Jeandet, Victor1.632.1509:30 
Moelgg, Manfred vs. Solevaag, Sebastian-Foss1.722.0109:30 
Myhrer, Andre vs. Ryding, David1.652.1009:30 
Rodes, Istok vs. Vinatzer, Alex1.901.8009:30 
Schwarz, Marco vs. Hirschbuhl, Christian1.771.9509:30 
Zenhausern, Ramon vs. Yule, Daniel1.891.8109:30 
Lyžovanie - Svetový pohár, ženy - Super-G, ženy, Head-to-Head1X2Čas 
Delago, Nicol vs. Puchner, Mirjam1.552.3110:30 
Goggia, Sofia vs. Gut, Lara1.871.8310:30 
Ledecka, Ester vs. Haehlen, Joana1.911.8010:30 
Lie, Kajsa Vickhoff vs. Gisin, Michelle1.911.7910:30 
Miradoli, Romane vs. Marsaglia, Francesca1.851.8510:30 
Schmidhofer, Nicole vs. Tippler, Tamara1.702.0410:30 
Shiffrin, Mikaela vs. Rebensburg, Viktoria1.472.5010:30 
Stuhec, Ilka vs. Siebenhofer, Ramona1.781.9310:30 
Suter, Corinne vs. Venier, Stpehanie1.841.8710:30 
Weirather, Tina vs. Brignone, Federica1.821.8910:30 
Ragby - Ragby Union - European Rugby Champions Cup1X2Čas 
Benetton Treviso vs. Lyon OU2.1317.441.6913:45 
Connacht Rugby vs. Gloucester Rugby1.5717.532.3513:45 
Montpellier Herault RC vs. Stade Toulousain1.9817.221.8016:00 
Saracens vs. Munster1.1424.525.0016:00 
Glasgow Warriors vs. La Rochelle1.0637.826.5818:15 
Leinster Lions vs. Northampton Saints1.0639.076.6518:15 
Street Fighter V - Capcom - Capcom Cup1X2Čas 
Big Bird vs. 801 Strider1.602.1019:00 
Bonchan vs. Smug1.502.3019:00 
Fujimura vs. iDom1.502.3019:00 
Fuudo vs. Luffy1.452.4219:00 
Gachikun vs. John Takeuchi1.422.5019:00 
Hotdog29 vs. JB1.422.5019:00 
Machabo vs. Angry Bird1.701.9519:00 
Momochi vs. NL1.801.9019:00 
NuckleDu vs. Infexious1.652.0219:00 
Oil King vs. Nemo1.701.9519:00 
Phenom vs. Saki A / Surdeanu A I1.821.8219:00 
Problem X vs. Daigo Umehara1.452.4519:00 
Punk vs. Zenith1.203.7519:00 
Tokido vs. Kichipa-Mu1.402.6019:00 
Xian vs. Dogura1.652.0219:00 
Šipky - Medzinárodný - PDC-MS 20201X2Čas 
Labanauskas, Darius vs. Edgar, Matt1.502.4213:30+2
Meikle, Ryan vs. Yamada, Yuki1.243.6614:30+2
Woodhouse, Luke vs. Lim, Paul1.741.9815:30+2
McGeeney, Mark vs. Campbell, Matthew1.283.3620:00+2
Hughes, Jamie vs. Lerchbacher, Zoran1.263.4921:00+2
Van Barneveld, Raymond vs. Young, Darin1.184.9022:00+2
Tenis - WTA - Australian Open Australian Wildcard Playoff1X2Čas 
Sanders, Storm vs. Myers, Abbie1.135.1100:00+3
Woolcock, Belinda vs. Rodionova, Arina2.731.4000:00+3
Vodné pólo - Medzinárodný - Liga majstrov1X2Čas 
OSC Budapešť vs. FTC Waterpolo3.107.681.4819:00 
Volejbal - Brazília - Superliga1X2Čas 
Funvic/Taubate vs. Vivo/Minas1.066.4401:30+2
Apan Blumenau vs. Sada Cruzeiro Volei6.341.0620:00+2
Sao Francisco Saude/Volei Ribeirao vs. Moda/Maringa1.821.8221:00+2
Caramuru Castro vs. Volei Renata/Campinas5.821.0822:00+2
America Volei vs. UM Itapetininga2.051.6323:00+2
Volejbal - Brazília - Superliga, ženy1X2Čas 
SAO Cristovao Saude/Sao Caetano vs. Fluminense F.C.3.741.2021:00+1
Volejbal - Poľsko - Liga Siatkowki1X2Čas 
Jastrzebski Wegiel KS vs. GKS Katowice1.056.7614:45+1
Zaksa Kedzierzyn-Kozle vs. Indykpol AZS Olsztyn1.056.7917:30+1
AZS Politechnika Warszawska vs. Lotos Trefl Gdansk1.243.4020:30+3
© 2008 Tipex 2004 s. r. o. | Designed by JK | Všetky práva vyhradené Home | Kontakt | Top